Інтернет FreeDom (Фрідом) Воронеж / Оплата за допомогою банківських карт

Мережа freedom пропонує скористатися зручним і сучасним способом оплати Інтернет-послуг - оплатою за допомогою банківських карток міжнародних платіжних систем: VISA International і MasterCard Мережа freedom пропонує скористатися зручним і сучасним способом оплати Інтернет-послуг - оплатою за допомогою банківських карток міжнародних платіжних систем: VISA International і MasterCard   Переваги такого способу оплати:   оплата в будь-який зручний для Вас час;   не треба залишати будинок або робоче місце, оплачувати можна з будь-якого комп'ютера;   оплатити можна з будь-якої точки світу, якщо у Вас під рукою є комп'ютер, підключений до Інтернет

Переваги такого способу оплати:

  • оплата в будь-який зручний для Вас час;
  • не треба залишати будинок або робоче місце, оплачувати можна з будь-якого комп'ютера;
  • оплатити можна з будь-якої точки світу, якщо у Вас під рукою є комп'ютер, підключений до Інтернет.

Як зробити платіж

1. Увійдіть в Особистий кабінет, далі перейдіть за посиланням «Оплата банківською картою», яка розташована в лівій частині сторінки, під логотипом freedom. Ви опиняєтеся на Сервер електронних платежів за послуги Інформсвязь: http://pay.freedom-vrn.ru .

2. Введіть у відповідні поля номер Вашого особового рахунку або логін (облікове ім'я). Далі вкажіть суму платежу і виберіть відповідний Вам сервіс проведення платежу - ROBOKASSA * або «Сбербанк».

3. Далі в залежності від того, який сервіс обраний вами, пропонується ознайомитися з умовами оплати, підтвердити зазначену суму і номер особового рахунку, після чого Ви будете перенаправлені на сервер відповідної платіжної системи.

4. На сервері заповніть поля платіжної форми, перевіривши при цьому суму і призначення платежу, і натисніть на кнопку «Оплатити». У разі успішного переказу коштів з Вашої банківської карти платіжна система протягом декількох хвилин повідомить нам інформацію про поповнення Вашого особового рахунку.

У разі, якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified by VISA або MasterCard Secure Code, для проведення платежу може знадобитися введення спеціального пароля.

* Сервіс ROBOKASSA дозволяє оплачувати послуги мережі freedom і іншими способами: з електронних гаманців WebMoney і QIWI Wallet, з рахунків операторів стільникового зв'язку МТС, Білайн і Теле2.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: