МТС інтернет банківською карткою МТС

 1. Платіж через онлайн-сервіси МТС
 2. Сервіс «Легкий платіж»
 3. Особистий кабінет "Мій МТС»
 4. Інтернет-банк «Сбербанк Онлайн»
 5. Платіжні системи
 6. Інші способи оплати
 7. питання безпеки

Компанія МТС - це один з провідних гравців на ринку телекомунікаційних послуг, яка забезпечує не тільки мобільний телефонний зв'язок, але ще доступ до мережі інтернет і супутникове телебачення. Усі надані послуги абоненти повинні щомісяця сплачувати. У цій статті розглянемо, як оплатити МТС-інтернет банківською карткою МТС або інших російських банків. Компанія МТС - це один з провідних гравців на ринку телекомунікаційних послуг, яка забезпечує не тільки мобільний телефонний зв'язок, але ще доступ до мережі інтернет і супутникове телебачення

Платіж через онлайн-сервіси МТС

У компанії МТС існують два онлайн-сервісу, через які абоненти мають можливість оплачувати послуги зв'язку та доступ до мережі інтернет, використовуючи банківські картки, емітовані не тільки однойменною банком, але і іншими фінустановами. Всі використовувані для онлайн-оплати платіжні інструменти повинні підтримувати технологію CNP (оплати через інтернет) і 3-D Secure (підтвердження видаткових операцій разовими СМС-паролями, висилаються на стільниковий телефон користувача).

Сервіс «Легкий платіж»

Перший сервіс - це, призначений для швидкої і зручної оплати послуг зв'язку компанії МТС та інших різних послуг. Для внесення платежу за доступ до мережі інтернет відкрийте вкладку «Інтернет і ТБ МТС» і виберіть опцію «Оплата з банківської карти».

При заповненні заявки потрібно вказати номер свого абонентського договору, суму оплати і реквізити пластикової банківської картки.

Для підтвердження платежу необхідно ввести разовий СМС-пароль.

Особистий кабінет "Мій МТС»

Будь-який абонент компанії має особистий кабінет, через який можна оплатити МТС-інтернет з банківської карти. Для оплати в цій системі наявні ті ж послуги, які представлені в сервісі «Легкий платіж». Платіж здійснюється за схожою схемою. Увійшовши в особистий кабінет, відкрийте розділ «Управління платежами» і виберіть пункт «Інтернет і ТБ». Далі вкажіть номер договору, суму платежу і реквізити банківської картки.

При завершенні платежу введіть разовий СМС-пароль, отриманий від банку-емітента платіжного інструменту.

Інтернет-банк «Сбербанк Онлайн»

Опції з оплати послуги доступу до глобальної мережі є в системі Інтернет-банк будь-яких російських фінансових установ. Для прикладу розглянемо оплату через «Сбербанк Онлайн». Для того щоб провести платіж в особистому кабінеті, увійдіть в розділ «Перекази та платежі».

Тут представлено багато різних провайдерів, тому для прискорення процесу скористайтеся рядком пошуку. Серед знайдених опцій виберіть ту, яка має позначку «Інтернет».

Вкажіть карту, за рахунок якої потрібно виконати оплату, введіть номер особового рахунку з договору і дотримуйтесь подальших підказок системи.

Платіжні системи

Платежі за банківськими картками за послуги МТС-інтернет можна внести через електронні платіжні системи, що працюють по пластику, наприклад, QIWI Wallet. QIWI - це дуже зручний платіжний сервіс, який при виконанні будь-яких видаткових операцій дозволяє вибрати джерело грошових коштів - електронний гаманець, номер стільникового телефону або пластикову платіжну карту. Отже, в особистому кабінеті:

 1. Увійдіть в розділ «Оплатити» і знайдіть пункт «Інтернет, ТВ, телефон».
 2. Знайдіть в загальному списку провайдера МТС.
 3. Введіть номер особового рахунку з абонентського договору та суму оплати.
 4. Виберіть спосіб оплати - «Компанії».
 5. Внесіть реквізити платіжного інструменту і натисніть «Оплатити».

Для підтвердження система запросить СМС-пароль, присланий на стільниковий телефон користувача. За аналогічною схемою можна оплатити і через електронний гаманець Яндекс.Деньги. По ходу здійснення оплати в особистому кабінеті можна встановити джерело для списання коштів - баланс гаманця або пластик, який не обов'язково прив'язувати до свого електронного Яндекс-гаманцю.

Інші способи оплати

Крім платіжних систем, свої послуги з прийому платежів з використанням пластикових карт пропонують і інші віртуальні сервіси. У таблиці представлені деякі з них.

питання безпеки

При виконанні видаткових транзакцій в режимі онлайн не забувайте про запобіжні заходи:

 1. Небажано використання своїх основних або зарплатних карт.
 2. Візьміть за правило використовувати для онлайн-операцій окремий платіжний інструмент, а ще краще - віртуальний.
 3. Утримайтеся від послуг сайтів, які використовують незахищений спосіб з'єднання. У захищених ресурсів веб-адреса має починатися символами https: //, де буква «s» вказує на захист.

Компанії «МТС Гроші». 5 плюсів і 5 мінусів. Як користуватися: Відео

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: