"Трейд Коммодити" продовжує банкрутити свої юрособи

Колишній імпортер палива і різних компонентів для його виготовлення компанія "Укр Петрол" оголосила про банкрутство.

Про це свідчить інформація в Державному реєстрі юридичних осіб Міністерства юстиції, передає enkorr.

Процедура банкрутства була оголошена судом 17 квітня по заявою самої компанії. Рішення оголосити банкрутство було прийнято її засновником ще в 7 лютого. Потім "Укр Петрол" безпосередньо перед подачею відповідної заяви в суд змінив назву на "Амліс".

Зв'язок "Укр Петрол" (він же зі середини березня 2018 р "Амліс") з компаніями групи "Трейд Коммодити" простежується як через поставки палива і компонентів на адресу пов'язаних компаній, так і від спільних менеджерів і управлінців.

Зокрема, 50% ТОВ "Укр Петрол" раніше належала Сергію Евтягіну, він же був головою ТОВ "Нефтехімтрейд". 100% ТОВ "Нефтехімтрейд" володіє Дмитро Мозуль, який, в свою чергу, був директором ТОВ "Керімутес", яким на той момент володів нинішній директор "Трейд Коммодити" Вадим Майко.

Крім того, в "Укр Петроль" раніше був працевлаштований Станіслав Аркаєв - засновник і директор недавно збанкрутілого "Хімпродторг лтд".

ТОВ "Укр Петрол" припинив імпорт нафтопродуктів і участь в тендерах в кінці 2016 г. Це збіглося в часі з кримінальним розслідуванням поліції щодо компанії по підозрі в незаконному виготовленні палив.

Протягом 2015-2016 рр. "Укр Петрол" імпортував 12 тис. Т паливних компонентів і присадок, 11 тис. Т ДП, 2 тис. Т бензинів і реактивного палива. На зміну "Укр Петроль" в якості постачальника і імпортера палив прийшло вищезгадане ТОВ "Хімпродторг лтд".

В системі ProZorro збереглися копії довідок з підписом Майко, що підтверджують постачання "Укр Петрол" МТАЕ і МТБЕ на адресу ТОВ "Трейд Коммодити".

В рамках процедури банкрутства ТОВ "Укр Петрола" як і у випадку з "Хімпродторг ЛТД" про свої кредиторські вимоги заявили ті ж дві компанії - "Август Пром" (оптовий торговець паливом і постачальник ДТ для "Укрзалізниці") і "Мета Ойл" ( управляє мережею АЗС SKY).

Читайте також: Слід веде на Банкову: за що взяли заступник міністра оборони

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: