Як поміняти логотип в стандартному шаблоні Joomla!

Один з перших питань виникають у новачків, в перші встановили Joomla! , Це питання «Як змінити логотип в шаблоні на свій?» У цьому уроці я розповім як це зробити на прикладі шаблону rhuk _milkyway, що входить в стандартний пакет Joomla! 1.5.x.

За основу нового логотипу візьмемо оригінальний логотип шаблону. В якості графічного редактора в цьому прикладі я буду використовувати програму Paint, так як вона є кожному комп'ютері, де установлениWindows. Ви можете використовувати будь-який інший, зручний вам, графічний редактор.
Запустіть Paint і відкрийте файл mw_joomla_logo.png, який знаходиться в папці \ images в папці шаблону (папка_где_установлена_Joomla \ templates \ rhuk_milkyway \ images \ mw_joomla_logo.png)
Коли файл завантажиться, ви побачите наступне:

Для початку очистимо попереднє зображення
Для початку очистимо попереднє зображення. Для цього в меню вибираємо Edit-> Select All (Ctrl + A), а потім натискаємо на клавішу Delete. Тепер перед нами чиста картинка потрібного розміру. Тепер можете створити свій логотип.
У цьому прикладі я зроблю простий логотип - білі букви на синьому тлі. Для цього я вибрав потрібний колір в палітрі кольорів; потім вибравши інструмент «заливки» кольором клікнув на зображенні отримав синій фон. Потім я додав білий текст, попередньо відключивши опцію Image-> Draw Opaque що б текст не стирав фон. Використовуючи опцію редактора тексту додав текст Joomla! Тренінг і змінив тип і розмір шрифту.

Звичайно вийшов логотип не є верхом досконалості, але для прикладу досить хороший J Зберігаємо зображення, вибравши File-> Save As (я його назвав mw_joomla_training.png), в папці \ images шаблону. Якщо ви робите зміни не на локальному комп'ютері, завантажте зображення на сервер за допомогою клієнта FTP (я використовую FileZilla) або через панель управління хостингом.
Після створення і завантаження нового логотипу внесемо зміни в файл template.css що б довантажувати нове зображення (якщо ви зберегли зображення під оригінальною назвою, немає необхідності робити ці зміни).
В панелі адміністрації Joomla! Заходимо в розширення-> Менеджер Шаблонів, вибираємо шаблон і натискаємо на кнопку Змінити.

Натискаємо на кнопку Редагувати CSS:

У відкритому редакторі CSS файлу шаблону вибираємо template.css і натискаємо ба кнопку Змінити.
Файл template.css буде відкритий в текстовому редакторі. Знайдіть елемент div # logo. Ви побачите що елемент задає фоном оригінальний логотип шаблону.

Змініть назву файлу на назву вашого логотипу. Зверніть увагу що назва файлу в CSS чутливе до регістру. Тому, якщо назва вашого логотипу містить великі і маленькі букви - збережіть це написання (моя порада, задавайте назва файлу, включаючи розширення, малими літерами - lower case). Так як за основу ми взяли оригінальний логотип, розмір зображення не змінився. Якщо ви змінили розмір, внесіть зміни в параметри height і width, відповідно до розміру зображення.
Натисніть на кнопку Зберегти. Ви закінчили зміни! Відкрийте ваш сайт (або натисніть кнопку Refresh, якщо сайт вив відкритий) і ви побачите зроблені вами зміни.

Якщо у Вас є питання по цьому уроку або у Вас є побажання з приводу матеріалів на сайт - пишіть!

Це питання «Як змінити логотип в шаблоні на свій?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: