Як прибрати рекламу в браузері або кращий блокувальник реклами Adguard

Відразу вибачусь за подвійну "рекламу" і одинарне "кращий" в назві: перше - просто ключові слова для пошукових систем, а чому цей додаток "краще" я сподіваюся довести в пропонованому огляді, з чим можуть погодитися (чи ні) користувачі цього популярного русифікованого браузерного блокіратора банерів і спливаючих вікон (коментуйте!). Зрозуміло, термін "кращий" має на увазі порівняння з "майже аналогічним", тому в статті ми розглянемо механізми роботи Adguard і інших профільних розширень, порівняємо продуктивність і якість фільтрації, а також функціонал Adguard і всіх інших "адблокеров". Обіцяю, що інформація буде компактна і проста в сприйнятті, у чому вам допоможуть необхідні по тексту скріншоти.

Adguard

Навіщо блокувати інтернет-рекламу?

Питання риторичне, але відповідь для кращого розуміння того, що відбувається треба озвучити:

 • зменшується кількість завантаженого трафіку, відповідно, збільшується швидкість завантаження веб-сторінок і економляться гроші при помегабайтной оплаті трафіку;
 • користувач позбувається необхідності переглядати непотрібний і відволікаючий контент;
 • підвищується безпека системи і особистих даних, тому що Ви не зможете перейти на шкідливі сайти і завантажити інфіковану ПО.

зменшується кількість завантаженого трафіку, відповідно, збільшується швидкість завантаження веб-сторінок і економляться гроші при помегабайтной оплаті трафіку;  користувач позбувається необхідності переглядати непотрібний і відволікаючий контент;  підвищується безпека системи і особистих даних, тому що Ви не зможете перейти на шкідливі сайти і завантажити інфіковану ПО

Як працює Adguard

Секрет малої ресурсоємності і високу ефективність сабжа - в особливому алгоритмі позбавлення від реклами і "чудодійних" антібаннерних фільтрах (за замовчуванням включені три: "англійська", "російський" і "призначений для користувача"). Встановлене версія Adguard - а є і браузерная для Chrome, Firefox, Opera, Safari, Yandex.Browser - обробляє сторінку таким чином, що реклама видаляється з її коду ще до потрапляння в браузер. У цьому утиліті допомагають озвучені фільтри. Порядок роботи відповідних плагінів відрізняється в різних браузерах, але в кожному з них блокада банерів відбувається лише на етапі відтворення веб-сторінок. Як наслідок і перевіряється постфактум:

 • продуктивність Адгарда вище, ніж у плагіни помічників;
 • після Adblock Plus , NoScript та ін. Доповнень залишаються побічні ефекти, наприклад, "миготливий" банер;
 • завдяки розширеним правилами фільтрації (фільтрам), Adguard справляється з роботою краще за інших і "ріже" всю відому інтернет-рекламу (статичні і анімовані банери, спливаючі вікна, відеорекламу на сервісах типу YouTube);
 • більш того, герой замітки легко "чистить інтерфейс" таких програм як Avast, Skype або uTorrent, про що плагін блокатори можуть тільки мріяти;
 • функціонує в будь-якому браузері, а не тільки для "великої п'ятірки" (Internet Explorer, Хром, Файрфокс, Опера, Сафарі).

На перших двох "картинках" - сайт до і після включення Adguard, який, до речі, розроблений російською компанією "Перформікс" спеціально для Рунета, забезпечуючи кращу якість фільтрації насамперед в російськомовному сегменті Мережі.

Примітка: Якщо ваш оглядач зовсім-зовсім рідкісний, то додайте його в довгий список підтримуваних побратимів через послідовні кліки в вікні утиліти по "Розширений інтерфейс""Налаштування""Програми перегляду""Додати браузер" (скріншот). Список фільтрів також регулюється, см. При розширеному інтерфейсі "Захист""Антибаннер""Додати фільтр".

Тестуємо кращих блокіраторів реклами

Тестуємо кращих блокіраторів реклами

Щоб не бути голослівним, пропоную ознайомитися з двома діаграмами торішніх незалежних Тестінг найрейтинговіших блокувальників Adguard Антибаннер, Adblock Plus і Adblock (знайдені на сайті Блогератор.ру). І неозброєним оком видно, що по продуктивності і якості фільтрації реклами Adguard, як то кажуть, "попереду планети всієї" (тестувалися версії для браузера Opera).

І неозброєним оком видно, що по продуктивності і якості фільтрації реклами Adguard, як то кажуть, попереду планети всієї (тестувалися версії для браузера Opera)

На наступній діаграмі - дані новіше, з сторінки Aдгард Антибаннер інтернет-магазину Chrome. Знову ж таки, в порівнянні з дефолтними з налагодження популярними плагінами різниця в споживанні оперативної пам'яті - на користь героя публікації.

Знову ж таки, в порівнянні з дефолтними з налагодження популярними плагінами різниця в споживанні оперативної пам'яті - на користь героя публікації

Звичайно, я не захотів залишитися в стороні, тому скачав - встановив - протестував останні збірки блокіраторів Adguard Антибаннер 2.0.9, Adblock Plus (ABP) 1.8.12 і Adblock 2.34. На скріншоті нижче - вікно Диспетчера завдань оглядача Chrome з даними по споживанню пам'яті трьох озвучених розширень на головній сторінці сайту майнкрафт-модс.ру. При однаковій кількості заблокованих банерів (шість), Адгард знову впевнено лідирує.

При однаковій кількості заблокованих банерів (шість), Адгард знову впевнено лідирує

Примітка: Безкоштовно завантажити з офіційної сторінки Adguard Антибаннер для Chrome, Firefox, Opera, Safari, Yandex.Browser тут .

Функціональні можливості інсталюється версії Adguard

Щоб не лити в інформативно насичений огляд "воду", просто по пунктах перерахую весь наявний функціонал, який був виявлений в Adguard 5.10:

 • настроюються модулі "Антибаннер", "Антифішинг", " Батьківський контроль "," Статистика "," Журнал ";
 • в режимі "Антибаннер" задіяний Помічник (зелений значок в кутку вікна), вміє блокувати будь-який елемент (не блокувати 30 сек все елементи) на сторінці, додати в виключення або поскаржитися на сайт (скріншот);

настроюються модулі Антибаннер, Антифішинг,  Батьківський контроль  , Статистика , Журнал ;  в режимі Антибаннер задіяний Помічник (зелений значок в кутку вікна), вміє блокувати будь-який елемент (не блокувати 30 сек все елементи) на сторінці, додати в виключення або поскаржитися на сайт (скріншот);

 • в режимі "Антифішинг" застосовуються фільтри від фішингових і шкідливих ресурсів (в оновлюваної бази на даний момент ~ 1,8 млн. небезпечних сайтів);
 • в режимі " Батьківський контроль ", Який можна захистити паролем, є настроюється за віком рівень чутливості, безпечний пошук (блокування сайтів для дорослих), заборона на завантаження виконуваних файлів, білий і чорний список для "хороших" і "поганих" сайтів;
 • цілодобова англо-російськомовна сервісна підтримка (перевірено особисто).

Де безкоштовно скачати Adguard з вічним ключем?

Зрозуміло, без відповідних посилань на скачування цього чудового умовно-безкоштовного блокувальника стаття була б збитковою. Тому дам 3 (три) варіанти "на будь-який смак і колір":

 • Чесні користувачі, які мають web money -кошелек і бажають розлучитися з "кревними" 119 WMR за 3 місяці або 599 WMR за вічну ліцензію - це ваша посилання на сайт фірми-розробника (є 14 безкоштовних днів для незареєстрованої копії під Windows / Mac OS / Android).
 • Не менш чесні користувачі, які не бажають платити цілих 180 днів (6 місяців), можуть по цій засланні перейти на сторінку програми в Каталозі обраного софта мого блогу (офіційна збірка Adguard v. 5.10 для сайту Comss.ru під Windows XP ... 8.1).
 • Кому "некомільфо" качати з неофіційних ресурсів - вам сюди , На сайт Comss.ru (при виникненні проблем з реєстрацією копії - за посиланням вище читайте на Яндекс.Діск файл "Активація").
 • Вічний ключ (вічна активація) для Адгарда дістанеться користувачам дєїнсталлятора Revo Uninstaller Pro або його аналога, що має режим відстеження встановлюваних додатків. За день до закінчення пробного періоду не забудьте видалити і знову інсталювати блокіратор - в іншому випадку "забута" запис в реєстрі при повторній активації стане причиною відмови в реєстрації копії. Причому даний метод нескінченної активації "піврічного" Adguard абсолютно законний, тому що всі просунуті деинсталлятори - платні.

Фінальне примітка: Сподіваюся, ні читач, ні автор сьогодні не витратило час даремно, і, помінявши наявний блокувальник реклами на описуваний варіант, Ви таки занесете Kv. by в білий список (див. в головному вікні "Захист""Додати виключення"), щоб автор зміг отримати гонорар, а редакція - і далі публікувати цікаві і корисні IT-огляди.

Дмитро Євдокимов

Навіщо блокувати інтернет-рекламу?
Де безкоштовно скачати Adguard з вічним ключем?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: