Як створити Flash банер

Сьогодні практично на кожному сайті розміщені Flash-банери, які вражають різноманітністю форм і анімацій. Самостійно створити Flash-банер хотілося б багатьом власникам сайтів і блогів.

Зробити цікавий банер з безліччю анімаційних ефектів можна за допомогою PowerPoint і iSpring Presenter 7. Для публікації в формат Flash можна використовувати і інші програмні продукти iSpring.

Microsoft PowerPoint - проста у використанні програма для створення презентацій, яка встановлена ​​практично на кожному комп'ютері. Створити за допомогою цієї програми набір слайдів не представляє великих труднощів. Після цього в iSpring Presenter можна в один клік конвертувати презентацію в формат Flash із збереженням анімацій і переходів. Таким чином, за мінімальний час ви отримаєте Flash-банер з великою кількістю візуальних ефектів.

Головна перевага даного способу в тому, що вам не знадобляться спеціальні знання і навички управління складними програмами.

1. Створюємо кілька слайдів в PowerPoint (нам необхідно вказати розміри банера і його формат - книжковий або альбомний):

Сьогодні практично на кожному сайті розміщені Flash-банери, які вражають різноманітністю форм і анімацій

Можна скористатися готовим шаблоном банера або налаштувати розміри вручну:

Можна скористатися готовим шаблоном банера або налаштувати розміри вручну:

Ваше завдання: додати на слайди текст, зображення і доповнити анімаціями і ефектами переходів між слайдами.

Налаштуйте переходи між слайдами таким чином, щоб вони змінювали один одного через певний (налаштований вами) проміжок часу. У цьому випадку ваш банер буде автоматично прокручуватися.

2. Після того як ви зробили банер у вигляді презентації, його необхідно підготувати для публікації в формат Flash. Для цього переходимо у вкладку iSpring Presenter 7 на панелі інструментів PowerPoint.

Для цього переходимо у вкладку iSpring Presenter 7 на панелі інструментів PowerPoint

а) Поки наш банер являє собою набір анімованих слайдів. Нам необхідно щоб при кліці по банеру користувач переходив на сайт. Додаємо адреса сайту у вікні "Ресурси презентації".

Додаємо адреса сайту у вікні Ресурси презентації

б) Можна встановити зациклена відтворення банера. Він буде автоматично прокручуватися на сайті без зупинки. Для цього після натискання на кнопку "Публікація" у вкладці "Відтворення та навігація" встановіть галочку в полі "зацикленість програвання".

Для цього після натискання на кнопку Публікація у вкладці Відтворення та навігація встановіть галочку в полі зацикленість програвання

3. Тепер банер готовий до перетворення в формат Flash. У вікні "Публікація" у вкладці "Головна" виберіть настройку плеєра "None". Натисніть кнопку Опублікувати. Flash-банер буде відтворюватися на сторінці сайту або блогу без вбудованого програвача.

Flash-банер буде відтворюватися на сторінці сайту або блогу без вбудованого програвача

Банер сконвертовані в Flash-ролик (файл з розширенням .SWF). Тепер його можна використовувати на сторінках сайту або блогу. Про те, як вбудувати банер на сторінку сайту, читайте в наступному пості.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: