Як створювати красиві рекламні банери своїми силами

Прес-реліз

Інтернет-реклама може похвалитися високою ефективністю, і саме з цієї причини сьогодні так багато охочих замовити рекламний банер. Такі послуги надаються графічними дизайнерами, однак при бажанні можна створити привабливий і яскравий банер самостійно. Допомогти в цьому може безкоштовний онлайн-конструктор рекламних банерів Сrello.

Яку рекламу можна створювати в Сrello

Безкоштовний графічний онлайн-редактор Сrello підходить для самостійного створення інтернет-реклами будь-яких типів і розмірів. За допомогою вбудованого функціоналу сервісу можна створити як вертикально орієнтований, так і горизонтальний банер для GDN . З чотирьох запропонованих варіантів форматів можна вибрати відповідний розмір і орієнтацію. На основі обраного формату можна створити рекламний банер будь-якого дизайну, скориставшись готовими шаблонами, які можна при бажанні змінювати, допрацьовувати і доповнювати новими елементами. Користувачі можуть завантажувати власні картинки, фон, шрифти, щоб зробити свою рекламу по-справжньому ексклюзивною.

Сфера застосування створених в Сrello банерів

Створені рекламні банери можна зберігати в декількох найбільш популярних форматах і використовувати як за прямим призначенням, так і для будь-яких побічних цілей. Найчастіше банери публікуються на сторінках сайтів, форумах, соціальних мережах та інших інтернет-ресурсах.

Щоб створити барвисту і ефективну інтернет-рекламу, не обов'язково звертатися до професіоналів. Скориставшись сервісом Сrello, можна створювати оригінальні банери самостійно на основі широкого асортименту готових форматів і шаблонів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: