Як вивести рекламний банер в боковій колонці.

  1. 1. Плагін bg_side_banner_widget
  2. 2. Установка плагіна.
  3. 3. Як вивести рекламний банер в боковій колонці

Творцям сайтів (особливо інтернет-магазинів, хоча і не тільки) необхідно розміщувати велику кількість різних рекламних банерів, які представляють собою зображення з кнопкою призову до дії (call to action button) на бічних колонках сторінок. Зазвичай це робиться за допомогою кодів HTML в текстовому віджеті, що займає час і вимагає певних знань, а серйозна помилка може привести до падіння сайту. Плагін bg_side_banner_widget дозволяє створити рекламний банер в боковій колонці або іншій області віджетів як звичайний віджет, тобто, перетягуванням його в потрібну область і заповненням значень полів. The same in English

1. Плагін bg_side_banner_widget

відображає банер з кнопкою призову до дії потрібного розміру в області віджетів. Як банера може використовуватися будь-яке зображення з бібліотеки медіафайлів WordPress. При натисканні на кнопку здійснюється перехід на відповідну рекламу сторінку. Використання плагіна дозволяє економити багато часу при створенні і модифікації сайту. Плагін надзвичайно простий у використанні і не вимагає знання HTML.

Плагін надзвичайно простий у використанні і не вимагає знання HTML

Мал. 1. Рекламний банер з кнопкою призову до дії

2. Установка плагіна.

Необхідно отримати файл плагіна bg_side_banner_widget.zip

Дотримуйтесь інструкції " Як встановити плагін WordPress "Для його установки і" Як оновити плагін WordPress "Для оновлення. У поставку включено переклад повідомлень на російську мову.

Плагін повністю сумісний з мережею віртуальних сайтів WordPress Multisite (див. " Як встановити WordPress multisite "," Як налаштувати WordPress multisite "І" Як почати роботу з WordPress multisite ").

3. Як вивести рекламний банер в боковій колонці

Щоб вивести банер в боковій колонці необхідно підготувати наступну інформацію:

  1. Тема банера (якщо необхідний).
  2. ID зображення в бібліотеці медіафайлів сайту на WordPress.
  3. Розмір зображення - або в пікселах (ширина і висота, роздільник - рядкова латинська буква 'x') або один із стандартних для WordPress розмірів зображень ( 'thumbnail', 'medium', 'large', 'full'). Другий варіант кращий.
  4. Напис на кнопці.
  5. URL переходу при натисканні кнопки.

Після активації плагіна переходимо: "Зовнішній вигляд" (Appearance) -> "Віджети" (Widgets) і знаходимо віджет, як на рис. 2.

2

Мал. 2. Side banner widget

Перетягуємо віджет в потрібну область і заповнюємо параметри, як на рис. 3.

Мал. 3. Параметри віджета

Переходимо на сторінку сайту з цією областю віджетів і дивимося, що вийшло. Як бачите все стало дуже просто.

Описується плагін bg_side_banner_widget дозволяє створити рекламний банер в боковій колонці або іншій області віджетів як звичайний віджет, тобто, перетягуванням його в потрібну область і заповненням значень полів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: