Банери і презентації

 1. Дизайн банерів
 2. Вартість виготовлення банерів
 3. Розробка Flash-презентацій
 4. Новини
 5. Статті та кейси
 6. Акції
Замовити банер / презентацію Замовити банер / презентацію

Фахівці нашого інтернет-агентства розробляють не тільки сайти і елементи корпоративної символіки, а й виготовляють красиві і інформативні банери для залучення додаткових відвідувачів на сайт компанії або в залучення їх в певний його розділ, в разі, якщо банер розташовується на самому сайті. Ми також професійно розробляємо мультимедійні презентації на основі технології анімації Flash.

Дизайн банерів

Ми розробляємо банери 3 типів:

 • статичні банери
  Рекламні банери зі статичним зображенням у форматі .jpg, .gif або .png.
 • Gif-банери
  Рекламні банери з нескладної покадровой анімацією в форматі .gif.
 • Flash-банери
  Рекламні банери на основі технології анімації Flash, що дозволяють створювати більш барвисті і інтерактивні банери (з широкими можливостями взаємодії потенційного клієнта з банером) в форматі .swf.

Вартість виготовлення банерів

Послуга Опис Ціна Розробка статичного банера Розробка дизайну статичного банера заданого розміру і його доопрацювання (не більше 3 правок). Надання вихідних файлів дизайну в форматі .jpg, .gif або .png. 2 500 руб. Розробка Gif-банера Розробка дизайну анімованого Gif-банера заданого розміру і його доопрацювання (не більше 3 правок). Надання вихідних файлів дизайну в форматі .gif. 3 000 руб. Розробка Flash-банера Розробка дизайну Flash-банера заданого розміру і його доопрацювання (не більше 3 правок). Надання вихідних файлів дизайну в форматі .fla, а також виконуючого файлу банера в форматі .swf. 5 000 руб. * Розробка інтерактивного Flash-банера Розробка дизайну Flash-банера з можливістю інтерактивної взаємодії заданого розміру і його доопрацювання (не більше 3 правок). Надання вихідних файлів дизайну в форматі .fla, а також виконуючого файлу банера в форматі .swf. 8 000 руб. *

* Вказана базова вартість надання послуги. У разі складної анімації (велика тривалість ролика, велика кількість мальованих анімованих елементів, складні елементи інтерактивної взаємодії) вартість послуги може бути збільшена. Точну вартість виготовлення Flash-банера під Ваші завдання уточнюйте у менеджерів компанії.

Розробка Flash-презентацій

Презентація - це ефективний інструмент рекламного маркетингу, який використовується на виставках, презентаціях товарів / послуг, корпоративних сайтах компанії.

Розробка Flash-презентації дозволяє не просто донести великий обсяг інформації до потенційного клієнта або партнера компанії, але і піднести її в максимально зручною і зрозумілій формі. Технологія Flash дозволяє створювати привабливі ефекти, впроваджувати анімацію та відеоролики, звуковий супровід і інтерактивні елементи взаємодії, що набагато вигідніше виділить Вашу компанію серед конкурентів з практично застарілими презентаціями на основі пакету Microsoft PowerPoint.

Вартість розробки Flash-презентації - від 15 000 руб.

Ціна створення Flash-презентації безпосередньо залежить від її тривалості, складності анімації і супутніх їй ефектів. Точну вартість виготовлення презентації на основі технології Flash під Ваші завдання уточнюйте у менеджерів компанії.

Новини

Новий Рік вже не за горами і колектив нашого інтернет-агентства приготував для Вас цікаву пропозицію по виготовленню та персоналізації корпоративної сувенірної продукції.

Всі новини Всі новини

Статті та кейси

Заповнюючи анкету на дизайн сайту, можливість вибору типу верстки часом ставить клієнтів веб-студії в глухий кут. У даній статті ми постараємося пояснити різницю між фіксованою, гумової та адаптивної версткою сайту, розповімо про плюси і мінуси кожної з них і дамо свої рекомендації по вибору.

всі статті всі статті

Акції

Розробники «1С-Бітрікс» на славу попрацювали в цьому році і додали безліч нових інструментів, спрямованих на збільшення прибутку своїх клієнтів. Встигніть скористатися унікальною пропозицією на продукти «1С-Бітрікс: Управління сайтом»!

всі акції

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: