Додавання банера

  1. Закладка «Основні»
  2. Закладка «Розміри»
  3. Закладка «Умови показу»

Для додавання банера необхідно вибрати пункт Додати в меню Банер та заповнити наступну інформацію.

Закладка «Основні»

Закладка «Основні»

Поле Опис Назва банера Внутрішнє ім'я банера в системі Тип банера Зображення, HTML / Flash або Спливаючий Вузол структури Розділ структури і його нащадки, на яких доступний показ банера Опис банера Опис банера Показано раз Показано раз Сьогодні показано раз Кількість показів банера за сьогодні Файл банера Файл зображення (тільки для графічних банерів) посилання з банера посилання з банера (для графічних банерів посилання з завантаженого банера)

Закладка «Розміри»

Закладка «Розміри»

Поле Опис Ширина і висота банера Розміри банера в пікселях (ширина і висота). Для спливаючих вікон розмір вказує ширину і висоту вікна

Закладка «Умови показу»

Закладка «Умови показу»

Поле Опис Загальна кількість показів Загальна кількість показів - скільки всього банер повинен бути показаний, при досягненні кількості показів, рівного загальної кількості показів, банер перестає відображатися користувача Кількість показів в день Кількість показів в день вказує на обмеження числа показів банера на добу Показувати з Дата, з якої потрібно починати показ банера Показувати по Дата, з якої потрібно припиняти показ банера

Після додавання банера в систему він ще не перебуває в одній групі і не може бути показаний відвідувачам, тому банер необхідно додати в одну з існуючих груп показу банерів або створити нову групу показу для банера.

Для додавання банера в групу вибираємо (або створюємо) групу банерів. У групі відображається список банерів з інформацією про обмеження показу і кількості показаних за сьогодні банерів з їх пріоритетами.

Пріоритет впливає на частоту показу банера в групі. Найбільш пріоритетними є банери з пріоритетом 100, найменш пріоритетними - банери з пріоритетом 1 (пріоритет 0 - не показувати).

Чи не знайшли відповідь на своє питання в документації? Направте звернення в або онлайн чат .

Чи не знайшли відповідь на своє питання в документації?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: