І "Яндекс" зовсім офігів

У Рекламної Мережі Яндекса у кого-то абсолютно знесло дах. Оголошення Яндекс.Директа, які раніше представляли собою невеликі нераздражающие прямоугольнички, спухнули і стали ось таким неподобством. Причому якщо раніше вони це запускали в порядку експерименту і таке виявлялося тільки зрідка, то останні кілька днів замість звичайних прямокутників показують тільки цей дурдом. При цьому, що вже зовсім смішно, і дохід з них впав рази в три, так що цей Директ тримати на сайті і форумі в такому дратівливо вигляді я просто не бачу сенсу.

При цьому, що вже зовсім смішно, і дохід з них впав рази в три, так що цей Директ тримати на сайті і форумі в такому дратівливо вигляді я просто не бачу сенсу

Ну і благо Адсенс начебто повернувся, я на сайті і форумі замість РСЯ знову поставив звичайний прямокутний банер адсенс. Так воно дратує на порядок менше.

Так воно дратує на порядок менше

Тепер від РСЯ залишився тільки нижній боковий банер з медійною рекламою. Я знаю, що багатьох дратує той факт, що цей банер залишається видимим при скролінгу: ми зараз допілівать його так, щоб він залишався тільки на один екран при скроллінгом, а далі відпливав - так буде дратувати значно менше.

PS Особливо прикольно виглядає той факт, що на сервісах самого Яндекса Директ залишився в цілком пристойному вигляді. Це вони просто своїх пользоватей вирішили поиметь. Ну, прапор в руки і вітер в спину.

Ну, прапор в руки і вітер в спину

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: