Огляд Kaspersky Internet Security 2018 - Рейтинг PCMag

 1. Огляд Kaspersky Internet Security 2018 Огляд і тестування Kaspersky Internet Security 2018. Комплексний...
 2. Загальна антивірусний захист
 3. Інші загальні функції
 4. фаєрвол
 5. Режим Безпечних програм
 6. оновлення програм
 7. захист приватності
 8. Опціональний спам-фільтр
 9. Надійний батьківський контроль
 10. безпечні платежі
 11. Захист комп'ютерів Mac
 12. Захист пристроїв Android
 13. видалення програм
 14. Невеликий вплив на продуктивність
 15. Повністю укомплектований продукт
 16. Огляд Kaspersky Internet Security 2018: Рейтинг PCMag
 17. Огляд Kaspersky Internet Security 2018
 18. вартість
 19. Загальна антивірусний захист
 20. Інші загальні функції
 21. фаєрвол
 22. Режим Безпечних програм
 23. оновлення програм
 24. захист приватності
 25. Опціональний спам-фільтр
 26. Надійний батьківський контроль
 27. безпечні платежі
 28. Захист комп'ютерів Mac
 29. Захист пристроїв Android
 30. видалення програм
 31. Невеликий вплив на продуктивність
 32. Повністю укомплектований продукт
 33. Огляд Kaspersky Internet Security 2018: Рейтинг PCMag
 34. Огляд Kaspersky Internet Security 2018
 35. вартість
 36. Загальна антивірусний захист
 37. Інші загальні функції
 38. фаєрвол
 39. Режим Безпечних програм
 40. оновлення програм
 41. захист приватності
 42. Опціональний спам-фільтр
 43. Надійний батьківський контроль
 44. безпечні платежі
 45. Захист комп'ютерів Mac
 46. Захист пристроїв Android
 47. видалення програм
 48. Невеликий вплив на продуктивність
 49. Повністю укомплектований продукт
 50. Огляд Kaspersky Internet Security 2018: Рейтинг PCMag

Огляд Kaspersky Internet Security 2018

Огляд і тестування Kaspersky Internet Security 2018. Комплексний Антивірус Касперського регулярно отримує високі бали від тестових лабораторій і пропонує всі необхідні функції для захисту Windows, MacOS і Android

Антивірус початкового рівня є необхідним мінімумом для захисту вашого комп'ютера, але оновлення до комплексного антивіруса розширює доступні можливості. Саме в комплексних продуктах ми зазвичай може отримати фаєрвол, спам-фільтр, батьківський контроль і інші допоміжні функції безпеки. Kaspersky Internet Security як раз пропонує цей "джентльменський набір" інструментів безпеки, і всі компоненти рішення відмінно справляються зі своїми завданнями.

Завантажити Kaspersky Internet Security

вартість

Цінник на Kaspersky Internet Security починається від 1800 рублів на рік. За цю суму користувач може захистити два будь-яких пристрої на платформах Windows, MacOS або Android. Захист мобільних пристроїв на iOS не передбачена. Для порівняння за 950 рублів в рік McAfee Internet Security захищатиме необмежену кількість пристроїв Windows, MacOS, Android і iOS.

Інтерфейс антивіруса має єдиний стиль з рішеннями Kaspersky Anti-Virus і Kaspersky Free . Основне вікно показує банер зі статусом безпеки і 6 панелей: Перевірка, Оновлення баз, Безпечні платежі, Захист приватності, батьківський контроль і Захист всіх пристроїв. У безкоштовному антивірусі доступні тільки перші два компоненти. При кліці по кнопці "Більше функцій" відкривається меню, що випадає зі списком додаткових інструментів безпеки.

Загальна антивірусний захист

Комплексний антивірус включає ідентичну з Kaspersky Anti-Virus антивірусний захист. У тестах незалежних лабораторій Kaspersky систематично отримує відмінні бали. Сукупний результат тестування продукту дорівнює 9,8 балів з 10 можливих.

У власних тестах на блокування шкідливих програм Kaspersky спрацював помітно слабкіше. Однак, в разі розбіжності результатів власних випробувань з результатами тестів незалежних лабораторій, пріоритет віддається останнім.

Проте, Kaspersky ефективно впорався з шахрайськими погрозами. У тесті на захист від фішингу продукт зміг обійти Norton Security Premium відразу на 4 процентних пункту і впевнено перевершив вбудовані в Chrome, Firefox і Internet Explorer контент-фільтри.

Інші загальні функції

Деякі функції комплексного антивіруса присутні навіть в Kaspersky Free. Всі продукти поточної лінійки "Лабораторії Касперського" оснащені екранною клавіатурою - користувач може безпечно вводити паролі без ризику перехоплення даних кейлоггера і включає систему веб-репутації для індикації небезпечних посилань в результатах пошукової видачі.

Крім того, всі антивірусні рішення "Лабораторії Касперського" поставляються з безкоштовною версією Kaspersky Secure Connection VPN . Користувач може використовувати сервіс для захисту 200 мегабайт трафіку в день, для зняття обмеження доведеться придбати підписку.

Компонент "Монітор Активності" відсутній в Kaspersky Free. Він підтримує інші рівні антивірусного захисту за допомогою системи поведінкового виявлення, яка призначена для виявлення невідомих шкідливих програм і відкату будь-яких шкідливих змін в разі зараження. Монітор Активності ефективний не тільки проти шифрувальників, а й проти інших типів шкідливих програм. У тесті захисту від програм-вимагачів компонент ефективно розпізнав і нейтралізував загрозу.

Kaspersky Internet Security і Kaspersky Anti-Virus мають ще кілька загальних функцій. Диск відновлення Kaspersky Rescue Disk дозволяє видаляти стійкі шкідливі програми, навіть якщо система Windows не завантажується. Інструмент "Усунення слідів активності" дозволяє очищати історії ваших дій в Інтернеті та за комп'ютером, а компонент "Налаштування браузера" перевіряє небезпечні настройки в Internet Explorer. Kaspersky може також виявляти неоптимальні або змінені шкідливим ПЗ налаштування Windows і пропущені патчі безпеки.

фаєрвол

Брандмауер Kaspersky автоматично здійснює програмний контроль і не турбує користувача постійними запитами, як це робили перші персональні фаєрволи.

Програмний контроль використовує інформацію з бази даних Kaspersky Security Network для автоматичного розпізнавання додатків за категоріями: Довірені, Слабкі обмеження, Сильні обмеження і недовірених. Недовірених додатки можна запустити. Решта програми, що не належать до категорії "Довірені", можна запустити, але вони будуть мати обмежений доступ до важливих системних зонам.

Дуже часто додатки можуть поставлятися з додатковими продуктами, які не потрібні користувачеві. Менеджер додатків автоматично видаляє галочки при установці щоб уникнути установки небажаних рекламних додатків. Втім, цю функцію можна відключити в налаштуваннях.

Компонент "Контроль системних змін" попереджає вас, коли програма установки намагається внести змін до важливі системні зони. Адекватність захисту була перевірена за допомогою 20 старих утиліт PCMag, що не представляють безпосередньої небезпеки, але глибоко проникають в систему. Kaspersky абсолютно коректно не завадив роботі жодне з тестових додатків. Єдине попередження було показано в відношенні менеджера паролів, який встановлював плагін в браузері, що є розумним.

Природно, фаєрвол повинен також захищати систему від атак з Інтернету. Для перевірки ефективно захисту від мережевих атак використовувалася колекція з 30 експлойтів, згенерованих за допомогою інструменту CORE Impact. Kaspersky виявив і заблокував рекордне число тестових експлойтів - 73% і зміг змістити Norton з 63% -ним рівнем виявлення на 2-е місце. У будь-якому випадку, навіть припущення експлойти не змогли порушити безпеку повністю пропатченний системи.

Антивірусний захист буде марно, якщо шкідлива програма або скрипт зможуть її відключити. Система самозахисту Kaspersky виявилася ефективною при спробах атаки з використанням різних шкідливих технік. Відключити захист за рахунок маніпуляцій з системним реєстром не вийшло. Аналогічним чином, спроби відключення процесів і системної служби також завершилися невдачею. У реальному сценарії шкідлива програма не зможе навіть спробувати виконати дані дії, якщо не зможе обійти інші рівні захисту.

Режим Безпечних програм

Kaspersky автоматично включає всі встановлені додатки в категорію довірених. Режим безпечних програм використовує просту концепцію захист - функція забороняє запуск додатків, які не є довіреними. Щоб активувати даний режим, потрібно провести сканування всіх файлів і ідентифікувати довірені об'єкти. Даний режим буде особливо корисний користувачам, які дуже рідко встановлюють нові додатки.

Початковий аналіз системи може зайняти пристойне час. Сканування стандартної тестової системи тривало близько 2 годин. Якщо Kaspersky виявити невідомі системні файли, то користувач уважно повинен їх переглянути. Наприклад, в тестовій системі були виявлені два нових системних файл, один об'єкт, який чекає оновлення і тестовий самопісний шифрувальник.

На наступному кроці можна подивитися список невідомих файлів, які будуть блокуватися в режимі безпечних програм. На тестовій системі до числа таких файлів були зараховані файли VMware і кілька нешкідливих самописних утиліт. Активація блокування даних файлів була б помилкою.

Коли режим безпечних програм активований, то будь-яку шкідливу програму неможливо буде запустити в системі. Це стосується також новітніх загроз, які можуть не ідентифікуватися антивірусним захистом. Проте, в деяких випадках може блокуватися установка надійної програми. Не варто турбуватися - просто натисніть на посилання у вікні повідомлення, щоб додати додаток до списку довірених програм.

оновлення програм

Сканер вразливостей в Kaspersky Anti-Virus попереджає про пропущені патчах безпеки, але самостійно не виправляє проблеми. У комплексному антивірус доступний інструмент "Оновлення програм", який дозволяє автоматизувати установку актуальних оновлень.

Вам навіть не потрібно запускати цей інструмент. Він працює автоматично у фоновому режимі і повідомляє при виявленні пропущених патчів. Просто перегляньте список виявлених проблем, натисніть кнопку "Оновити все" і дозвольте програмі зробити все самій. Своєчасна установка патчів є відмінною профілактикою проти експлойт-атак. Avast Premier і Avira Total Security Suite також пропонують інструменти автоматичної установки оновлень, але вони є флагманськими продуктами в своїх лінійках, в той час як Kaspersky Internet Security є комплексним антивірусом початкового рівня.

захист приватності

Ймовірно, ви часто стикалися з ситуацією, коли переглядали будь-якої товар в Інтернеті, а потім банери з даним товаром з'являлися на багатьох інших сайтах. Це дратує, чи не так? Функція "Захист від збору даних" дозволяє вирішити дану проблему за рахунок блокування рекламних трекерів, систем, веб-аналітики та інших відстежують модулів. За замовчуванням компонент тільки фіксує спроби відстеження і повідомляє про них користувачеві.

Виберіть панель "Захист приватності", а потім оберіть пункт "Налаштувати" в секції "Захист від збору даних", а потім відзначте опцію "Заборонити збір даних". За замовчуванням Kaspersky виключає веб-сайти, які належать вендору або сайтам партнерів, але ви можете заблокувати відстеження і на них. Інструмент утримується від блокування реклами, коли це може призвести до відключення веб-сайту.

Іконка на панелі інструментів Kaspersky в браузері показує кількість трекерів. заблокованих на поточній сторінці. Ви можете клацнути по ній, щоб подивитися детальну інформацію від окремих трекерах.

Пов'язана функція Анти-банер блокує банерну рекламу на відвідуваних сайтах. Однак пам'ятайте, що ваші улюблені сайти використовують дохід з реклами для для розвитку проекту. Використовуйте Анти-банер відповідально.

Kaspersky пропонує також захист веб-камери для того, щоб убезпечити себе від шпигунських програм. Якщо ви забороните доступ до веб-камері, то будете отримувати попередження кожен раз, коли процес спробує отримати доступ до веб-камері. Ви налаштовуєте відеоконференцію? Без проблем, додайте додаток для зв'язку в білий список. Однак, якщо повідомлення з'явилося несподівано, велика ймовірність, що до камери намагається отримати доступ шкідлива програма.

Опціональний спам-фільтр

Не кожному користувачеві потрібен антиспам, тому в Kaspersky Internet Security даний модуль відключений за замовчуванням. Постачальники послуг електронної пошти та деякі поштові сервери, наприклад, Yahoo або Gmail, автоматично фільтрують спамние повідомлення. Користувачі хочуть, щоб антиспам витягував небажане повідомлення з папки для вхідних листів і коректно обробляв надійні повідомлення. Щоб включити захист від спаму, натисніть по іконці "Налаштування", перейдіть на вкладку "Захист" і активуйте опцію "Анти-спам".

Kaspersky підтримує фільтрацію облікових записів POP3 і IMAP і позначає повідомлення як спам або можливий спам за рахунок зміни теми. Спам-фільтр має три рівні безпеки: Високий, Рекомендований і Низький. Як і слід було очікувати, при виборі значення "Високий" блокується більше спаму, але підвищується ризик блокування надійних повідомлень. На низькому рівні безпеки знижується ймовірність втрати важливого листа, але при цьому в папку входять може проникати більше спаму.

Фактично, це всі основні настройки захисту від спаму. У додаткових параметрах ви можете змінити напис фрази для теми заблокованих повідомлень і налаштувати список заборонених фраз. Будь-яке повідомлення, що містить заблоковану фразу буде віднесено до спаму. Більш того, ви можете керувати списком дозволених і заблокованих відправників.

Користувачі Microsoft Outlook отримують приємний бонус - Kaspersky встановлює в поштовий клієнт панель інструментів, яка спрощує управління повідомленнями. Ви можете швидко виправити помилки анти-спаму за допомогою кнопок на панелі, наприклад, розблокувати надійне лист або відправити повідомлення з вхідних в папку спаму. У Microsoft Outlook спам автоматично надсилається до відповідної окружної папку. При використанні іншого поштового клієнта доведеться створити правило для перенаправлення спаму.

Надійний батьківський контроль

Як і спам-фільтр, батьківський контроль потрібно не кожному користувачеві. Коли ви активуєте батьківський контроль, Kaspersky рекомендує створити пароль для захисту налаштувань, щоб діти не змогли відключити захист. Потім показується список всіх акаунтів Windows - ви можете включити батьківський контроль тільки для необхідних облікових записів.

Kaspersky пропонує кілька різних способів обмеження часу використання комп'ютера. Ви можете задати часовий інтервал окремо для будніх і вихідних днів або встановити загальний ліміт використання ПК. При бажанні можна переключитися на повне тижневе розклад. У будь-якому випадку, ви також можете додати примусові перерви, наприклад, вимагати від дитини 15 хвилин відпочинку щогодини.

На вкладці "Програми" ви можете вказати максимально допустимий рейтинг ESRB, наприклад, дозволити запуск ігор категорії 13+. Користувачі з європейських країн можуть вибрати рейтингову систему PEGI. Також доступний і більш детальний контроль - наприклад, можна заблокувати гри категорій Грубий гумор або Фантастика зі сценами насильства. На сторінці "Програми" батьки можуть також блокувати використання окремих програм або категорій програм, або встановлювати обмеження за часом.

Функція фільтрації веб-контенту Kaspersky знаходиться на сторінці "Інтернет". Дана сторінка також дозволяє обмежувати час користування Інтернетом, включати Безпечний пошук і блокувати завантаження файлів певних типів.

На сторінці фільтрації вмісту ви можете прийняти стандартні пропозиції Kaspersky або зробити свої вибір на основі 14 різних категорій веб-ресурсів. При тестуванні Kaspersky блокував неприйнятні сайти як в популярних браузерах, так і в самопісний веб-браузері. Продукт коректно заблокував доступ до проксі-сервісів, тому що дані сервіси пропонують необмежений доступ до Інтернету. Компонент евристичного аналізу гарантує, що на сайті коротких історій будуть заблоковані тільки еротичні розповіді, а анекдоти і жарти будуть доступні.

Батьки можуть також блокувати передачу персональних даних, наприклад, домашньої адреси або номера телефону. Пов'язана функція дозволяє виявляти певні ключові слова в повідомленнях і веб-формах. Ця функція також реєструє повідомлення, пошуковий запит або іншу запис.

Нарешті, коли ваша дитина спілкується в соціальних мережах, наприклад, Facebook або Twitter, Kaspersky реєструє контакти. Батьки можуть подивитися список контактів і заблокувати небажаних людей. Опціонально можна дозволити спілкування тільки з заздалегідь затверджених контактами.

Крім потужних функцій контролю, Kaspersky пропонує докладні звіти активності для кожної дитини. У зведенні міститься загальна інформація про дії дитини, зокрема час перебування за комп'ютером, використання окремих додатків, відвідані веб-сайти, контакти в соціальних мережах ін. Проте, батьки можуть дізнаватися докладну інформацію про подію або переходити безпосередньо релевантним налаштувань.

Батьківський контроль в даному рішенні є більш функціональним, ніж у більшості конкурентів. Він більше нагадує спеціалізовані автономні системи батьківського контролю, наприклад, Net Nanny або Kaspersky Safe Kids, хоча і не є їх прямим конкурентом. Можливою головний недолік батьківського контролю полягає в тому, що ви не можете застосувати один і той дитячий профіль для декількох пристроїв на різних платформах.

безпечні платежі

Коли ви переходити на сайт інтернет-банкінгу або інший фінансовий сайт, Kaspersky пропонує відкрити ресурс в захищеному веб-браузері. За замовчуванням, якщо ви прийняли пропозицію, то даний сайт завжди буде відкриватися в захищеному веб-браузері. Функція Safepay в Bitdefender працює аналогічним чином.

Зелена рамка навколо браузера нагадує вам, що був активований захищений режим, і ваш сеанс ізольований від інших процесів в системі. Захищений браузер ефективний навіть проти шпигунських програм. Цікаво, що на тестовій віртуальній машині Kaspersky повідомив, що запобігти захопленню знімка екрана не вдасться.

Захист комп'ютерів Mac

Кросплатформені решение зазвічай предлагают обмеження версію для комп'ютерів Mac. Если при установці в систему Windows отрімує повнофункціональній продукт безпеки з Розширення функціямі, то Mac ВІН может отріматі звичайний антивірус початкових уровня. Приємно Бачити, что Kaspersky НЕ слід цього тренду. Kaspersky Internet Security для Mac являє собою повноцінний комплексний антивірус, який стоїть також, як і більшість звичайних антивірусів для Mac.

Дві відслідковують PCMag незалежні лабораторії відчувають також антивіруси для Mac. Kaspersky бере участь в тестах обох лабораторій. Також, як і Bitdefender, Kaspersky виявив 100 відсотків шкідливих програм тестової колекції і отримав найвищий результат у випробуванні на блокування загроз для Windows. У тесті на захист від ПНП Kaspersky відпрацював гірше, ніж Bitdefender, але все ще показав гідний результат.

Фішинг-сайти використовуються шахраями для крадіжки персональних даних користувачів і працюють однаково на всіх платформах. Проте, захист від фішингу може відрізнятися в залежності від операційної системи. При тестуванні в Windows Kaspersky зміг обійти Norton на 4 процентних пункту. Mac-версія Kaspersky відстала від Norton на 1 відсоток, що є дуже хорошим результатом. Далеко не всі продукти можуть наблизитися до значень Norton.

Функція "Безпечні платежі" присутній і на Mac, але її реалізація відрізняється. Замість захищеного браузера, користувач Mac отримує функцію, яка перевіряє, чи є відвідуваний сайт дійсним ресурсом фінансової організації або фальшивої сторінкою зловмисників. Система батьківського контролю на платформі Mac також спрощена. Контент-фільтр може блокувати сайти, що належать 9 категоріях, а функція планування часу використання пристрій є менш гнучкою. Захист соціальних мереж присутня, але управляти даними компонентом складніше. Функції захисту приватності не відрізняються від аналогічних функцій в Windows.

Захист веб-камери на Mac можна тільки включити або відключити. Налаштувати список довірених додатків, які можуть використовувати камеру, не вийде. Блокування трекерів в браузері працює, але користувач отримує менше інформації про модулях відстеження. Серед інших функцій можна відзначити інструмент блокування мережевих атак, систему веб-репутації та екранну клавіатуру. Звичайно ж, пропоновані можливості перевершують функціональний набір простого антивіруса для Mac.

Захист пристроїв Android

Kaspersky Mobile Security за останні пару років зазнав серйозних змін. Будь-який користувач може завантажити і використовувати безкоштовну версію, але якщо ви ввійдете в панель My Kaspersky і додасте пристрій до вашої ліцензії, то отримаєте повний набір функцій.

Відразу після установки запускається оновлення баз і сканування пристрій. Навіть після завершення початкової перевірки, основне вікно програми залишається жовтим, а значить вам потрібно виконати деякі дії. Після включення веб-захисту ви досягнете "зеленого" статусу. Крім сканувань на вимогу, Kaspersky пропонує захист реального часу, а також перевірку всіх нових додатків і процесів.

Android-версія Kaspersky включає всі очікувані функції захисту від крадіжки: визначення місця розташування, віддалена блокування і віддалена очистка пристрої, а також запуск гучного сирени (корисно, якщо ви не пам'ятаєте, де ви залишили пристрій). Реалізація функції Анти-злодій відрізняється від Bitdefender і інших продуктів. Ви не можете просто запитати геолокацію пристрій в будь-який момент. Потрібно спочатку відправити SMS-команду, яка заблокує пристрій і відправить його координати. З позитивного боку це означає, що навіть якщо ваш обліковий запис My Kaspersky була зламана, хакер не зможе відстежувати місце розташування без вашого відома.

Аналогічним чином, якщо ви хочете отримати знімок людини, який використовує пристрій, з фронтальної камери, потрібно спочатку заблокувати пристрій. Опціонально ви можете відобразити повідомлення для поточного володаря вашого смартфона або планшета.

Kaspersky дозволяє захищати запуск окремих додатків за допомогою PIN-коду. Навіть якщо хто-небудь зможе отримати доступ до пристрою, що знаходиться в розблокованому стані, він не зможе отримати доступ до електронної пошти або акаунтів в соціальних мережах. Аналогічна функція в Bitdefender має розширені можливості - вона дозволяє автоматично розблокувати доступ при підключенні до довірених мереж і встановлювати інтервал часу перед повторною блокуванням.

видалення програм

Компонент "Видалення програм" не призначений для очищення сміттєвих файлів або слідів активності на комп'ютері. У нього інше призначення.

Даний сканер виконує пошук програм, які не є шкідливими або потенційно небажаними. Інструмент виявляє додатки, які ви захочете видалити з багатьох причин, в тому числі програми з нестандартною установкою або видаленням, рідко використовуються і рекламні програми.

Сканування системи не займає багато часу. Проте, ні в віртуальній машині, ні на фізичному комп'ютері не вдалося знайти подібних додатків. Таким чином, перевірити інструмент в справі не вдалося.

Невеликий вплив на продуктивність

У тесті на завантаження системи Kaspersky НЕ викликав ніякого вимірного уповільнення процесу запуску системи. При проведенні тестів з встановленою захистом і без неї ніякого різниці не було помічено. Те ж саме відбулося і в випробуванні на перевірку роботи з архівами, в якому стискається, а потім розпаковується велика колекція файлів.

Захист реального часу антивірусів може серйозно сповільнювати файлові операції. Щоб перевірити дану поведінку був запущений скрипт, який переміщує і копіює велику колекцію файлів між дисками. Після усереднення результатів декількох тестів із захистом і без неї виявилося, що Kaspersky забарився файлові операції на 40 відсотків.

Середній результат Kaspersky за підсумками трьох тестів дорівнює 13%, що дозволяє йому розташуватися в середині підсумкової таблиці. Лідерами в даних тестах є Adaware і Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus - вони не надали вимірного впливу ні в одному з трьох випробувань.

Повністю укомплектований продукт

Одним з аргументів на користь вибору комплексного антивіруса є доступність всіх необхідних інструментів безпеки в одному рішенні. Kaspersky Internet Security є яскравим прикладом. Його функціональні можливості перевершують багатьох конкурентів. Поряд з Bitdefender Internet Security продукт отримує звання "Вибір редакції" у категорії комплексних антивірусів початкового рівня.

Огляд Kaspersky Internet Security 2018: Рейтинг PCMag

Огляд Kaspersky Internet Security 2018:  Рейтинг PCMag

Преимущества

 • відмінні результати в лабораторних тестах
 • відмінний захист від фішингу
 • вбудований фаєрвол з ефективним програмним контролем
 • захист для пристроїв MacOS і Android
 • автоматизована установка патчів
 • захист вебкамери
 • численні додаткові функції

Недоліки

 • середні бали у власних тестах на захист від шкідливих програм

Загальна оцінка

Kaspersky Internet Security регулярно отримує високі бали від тестових лабораторій. Продукт поставляється з усіма очікуваними функціями комплексного антивіруса і пропонує розширені можливості, причому всі компоненти відрізняються високою ефективністю.

Завантажити Kaspersky Internet Security

Огляд Kaspersky Internet Security 2018

Огляд і тестування Kaspersky Internet Security 2018. Комплексний Антивірус Касперського регулярно отримує високі бали від тестових лабораторій і пропонує всі необхідні функції для захисту Windows, MacOS і Android

Антивірус початкового рівня є необхідним мінімумом для захисту вашого комп'ютера, але оновлення до комплексного антивіруса розширює доступні можливості. Саме в комплексних продуктах ми зазвичай може отримати фаєрвол, спам-фільтр, батьківський контроль і інші допоміжні функції безпеки. Kaspersky Internet Security як раз пропонує цей "джентльменський набір" інструментів безпеки, і всі компоненти рішення відмінно справляються зі своїми завданнями.

Завантажити Kaspersky Internet Security

вартість

Цінник на Kaspersky Internet Security починається від 1800 рублів на рік. За цю суму користувач може захистити два будь-яких пристрої на платформах Windows, MacOS або Android. Захист мобільних пристроїв на iOS не передбачена. Для порівняння за 950 рублів в рік McAfee Internet Security захищатиме необмежену кількість пристроїв Windows, MacOS, Android і iOS.

Інтерфейс антивіруса має єдиний стиль з рішеннями Kaspersky Anti-Virus і Kaspersky Free . Основне вікно показує банер зі статусом безпеки і 6 панелей: Перевірка, Оновлення баз, Безпечні платежі, Захист приватності, батьківський контроль і Захист всіх пристроїв. У безкоштовному антивірусі доступні тільки перші два компоненти. При кліці по кнопці "Більше функцій" відкривається меню, що випадає зі списком додаткових інструментів безпеки.

Загальна антивірусний захист

Комплексний антивірус включає ідентичну з Kaspersky Anti-Virus антивірусний захист. У тестах незалежних лабораторій Kaspersky систематично отримує відмінні бали. Сукупний результат тестування продукту дорівнює 9,8 балів з 10 можливих.

У власних тестах на блокування шкідливих програм Kaspersky спрацював помітно слабкіше. Однак, в разі розбіжності результатів власних випробувань з результатами тестів незалежних лабораторій, пріоритет віддається останнім.

Проте, Kaspersky ефективно впорався з шахрайськими погрозами. У тесті на захист від фішингу продукт зміг обійти Norton Security Premium відразу на 4 процентних пункту і впевнено перевершив вбудовані в Chrome, Firefox і Internet Explorer контент-фільтри.

Інші загальні функції

Деякі функції комплексного антивіруса присутні навіть в Kaspersky Free. Всі продукти поточної лінійки "Лабораторії Касперського" оснащені екранною клавіатурою - користувач може безпечно вводити паролі без ризику перехоплення даних кейлоггера і включає систему веб-репутації для індикації небезпечних посилань в результатах пошукової видачі.

Крім того, всі антивірусні рішення "Лабораторії Касперського" поставляються з безкоштовною версією Kaspersky Secure Connection VPN . Користувач може використовувати сервіс для захисту 200 мегабайт трафіку в день, для зняття обмеження доведеться придбати підписку.

Компонент "Монітор Активності" відсутній в Kaspersky Free. Він підтримує інші рівні антивірусного захисту за допомогою системи поведінкового виявлення, яка призначена для виявлення невідомих шкідливих програм і відкату будь-яких шкідливих змін в разі зараження. Монітор Активності ефективний не тільки проти шифрувальників, а й проти інших типів шкідливих програм. У тесті захисту від програм-вимагачів компонент ефективно розпізнав і нейтралізував загрозу.

Kaspersky Internet Security і Kaspersky Anti-Virus мають ще кілька загальних функцій. Диск відновлення Kaspersky Rescue Disk дозволяє видаляти стійкі шкідливі програми, навіть якщо система Windows не завантажується. Інструмент "Усунення слідів активності" дозволяє очищати історії ваших дій в Інтернеті та за комп'ютером, а компонент "Налаштування браузера" перевіряє небезпечні настройки в Internet Explorer. Kaspersky може також виявляти неоптимальні або змінені шкідливим ПЗ налаштування Windows і пропущені патчі безпеки.

фаєрвол

Брандмауер Kaspersky автоматично здійснює програмний контроль і не турбує користувача постійними запитами, як це робили перші персональні фаєрволи.

Програмний контроль використовує інформацію з бази даних Kaspersky Security Network для автоматичного розпізнавання додатків за категоріями: Довірені, Слабкі обмеження, Сильні обмеження і недовірених. Недовірених додатки можна запустити. Решта програми, що не належать до категорії "Довірені", можна запустити, але вони будуть мати обмежений доступ до важливих системних зонам.

Дуже часто додатки можуть поставлятися з додатковими продуктами, які не потрібні користувачеві. Менеджер додатків автоматично видаляє галочки при установці щоб уникнути установки небажаних рекламних додатків. Втім, цю функцію можна відключити в налаштуваннях.

Компонент "Контроль системних змін" попереджає вас, коли програма установки намагається внести змін до важливі системні зони. Адекватність захисту була перевірена за допомогою 20 старих утиліт PCMag, що не представляють безпосередньої небезпеки, але глибоко проникають в систему. Kaspersky абсолютно коректно не завадив роботі жодне з тестових додатків. Єдине попередження було показано в відношенні менеджера паролів, який встановлював плагін в браузері, що є розумним.

Природно, фаєрвол повинен також захищати систему від атак з Інтернету. Для перевірки ефективно захисту від мережевих атак використовувалася колекція з 30 експлойтів, згенерованих за допомогою інструменту CORE Impact. Kaspersky виявив і заблокував рекордне число тестових експлойтів - 73% і зміг змістити Norton з 63% -ним рівнем виявлення на 2-е місце. У будь-якому випадку, навіть припущення експлойти не змогли порушити безпеку повністю пропатченний системи.

Антивірусний захист буде марно, якщо шкідлива програма або скрипт зможуть її відключити. Система самозахисту Kaspersky виявилася ефективною при спробах атаки з використанням різних шкідливих технік. Відключити захист за рахунок маніпуляцій з системним реєстром не вийшло. Аналогічним чином, спроби відключення процесів і системної служби також завершилися невдачею. У реальному сценарії шкідлива програма не зможе навіть спробувати виконати дані дії, якщо не зможе обійти інші рівні захисту.

Режим Безпечних програм

Kaspersky автоматично включає всі встановлені додатки в категорію довірених. Режим безпечних програм використовує просту концепцію захист - функція забороняє запуск додатків, які не є довіреними. Щоб активувати даний режим, потрібно провести сканування всіх файлів і ідентифікувати довірені об'єкти. Даний режим буде особливо корисний користувачам, які дуже рідко встановлюють нові додатки.

Початковий аналіз системи може зайняти пристойне час. Сканування стандартної тестової системи тривало близько 2 годин. Якщо Kaspersky виявити невідомі системні файли, то користувач уважно повинен їх переглянути. Наприклад, в тестовій системі були виявлені два нових системних файл, один об'єкт, який чекає оновлення і тестовий самопісний шифрувальник.

На наступному кроці можна подивитися список невідомих файлів, які будуть блокуватися в режимі безпечних програм. На тестовій системі до числа таких файлів були зараховані файли VMware і кілька нешкідливих самописних утиліт. Активація блокування даних файлів була б помилкою.

Коли режим безпечних програм активований, то будь-яку шкідливу програму неможливо буде запустити в системі. Це стосується також новітніх загроз, які можуть не ідентифікуватися антивірусним захистом. Проте, в деяких випадках може блокуватися установка надійної програми. Не варто турбуватися - просто натисніть на посилання у вікні повідомлення, щоб додати додаток до списку довірених програм.

оновлення програм

Сканер вразливостей в Kaspersky Anti-Virus попереджає про пропущені патчах безпеки, але самостійно не виправляє проблеми. У комплексному антивірус доступний інструмент "Оновлення програм", який дозволяє автоматизувати установку актуальних оновлень.

Вам навіть не потрібно запускати цей інструмент. Він працює автоматично у фоновому режимі і повідомляє при виявленні пропущених патчів. Просто перегляньте список виявлених проблем, натисніть кнопку "Оновити все" і дозвольте програмі зробити все самій. Своєчасна установка патчів є відмінною профілактикою проти експлойт-атак. Avast Premier і Avira Total Security Suite також пропонують інструменти автоматичної установки оновлень, але вони є флагманськими продуктами в своїх лінійках, в той час як Kaspersky Internet Security є комплексним антивірусом початкового рівня.

захист приватності

Ймовірно, ви часто стикалися з ситуацією, коли переглядали будь-якої товар в Інтернеті, а потім банери з даним товаром з'являлися на багатьох інших сайтах. Це дратує, чи не так? Функція "Захист від збору даних" дозволяє вирішити дану проблему за рахунок блокування рекламних трекерів, систем, веб-аналітики та інших відстежують модулів. За замовчуванням компонент тільки фіксує спроби відстеження і повідомляє про них користувачеві.

Виберіть панель "Захист приватності", а потім оберіть пункт "Налаштувати" в секції "Захист від збору даних", а потім відзначте опцію "Заборонити збір даних". За замовчуванням Kaspersky виключає веб-сайти, які належать вендору або сайтам партнерів, але ви можете заблокувати відстеження і на них. Інструмент утримується від блокування реклами, коли це може призвести до відключення веб-сайту.

Іконка на панелі інструментів Kaspersky в браузері показує кількість трекерів. заблокованих на поточній сторінці. Ви можете клацнути по ній, щоб подивитися детальну інформацію від окремих трекерах.

Пов'язана функція Анти-банер блокує банерну рекламу на відвідуваних сайтах. Однак пам'ятайте, що ваші улюблені сайти використовують дохід з реклами для для розвитку проекту. Використовуйте Анти-банер відповідально.

Kaspersky пропонує також захист веб-камери для того, щоб убезпечити себе від шпигунських програм. Якщо ви забороните доступ до веб-камері, то будете отримувати попередження кожен раз, коли процес спробує отримати доступ до веб-камері. Ви налаштовуєте відеоконференцію? Без проблем, додайте додаток для зв'язку в білий список. Однак, якщо повідомлення з'явилося несподівано, велика ймовірність, що до камери намагається отримати доступ шкідлива програма.

Опціональний спам-фільтр

Не кожному користувачеві потрібен антиспам, тому в Kaspersky Internet Security даний модуль відключений за замовчуванням. Постачальники послуг електронної пошти та деякі поштові сервери, наприклад, Yahoo або Gmail, автоматично фільтрують спамние повідомлення. Користувачі хочуть, щоб антиспам витягував небажане повідомлення з папки для вхідних листів і коректно обробляв надійні повідомлення. Щоб включити захист від спаму, натисніть по іконці "Налаштування", перейдіть на вкладку "Захист" і активуйте опцію "Анти-спам".

Kaspersky підтримує фільтрацію облікових записів POP3 і IMAP і позначає повідомлення як спам або можливий спам за рахунок зміни теми. Спам-фільтр має три рівні безпеки: Високий, Рекомендований і Низький. Як і слід було очікувати, при виборі значення "Високий" блокується більше спаму, але підвищується ризик блокування надійних повідомлень. На низькому рівні безпеки знижується ймовірність втрати важливого листа, але при цьому в папку входять може проникати більше спаму.

Фактично, це всі основні настройки захисту від спаму. У додаткових параметрах ви можете змінити напис фрази для теми заблокованих повідомлень і налаштувати список заборонених фраз. Будь-яке повідомлення, що містить заблоковану фразу буде віднесено до спаму. Більш того, ви можете керувати списком дозволених і заблокованих відправників.

Користувачі Microsoft Outlook отримують приємний бонус - Kaspersky встановлює в поштовий клієнт панель інструментів, яка спрощує управління повідомленнями. Ви можете швидко виправити помилки анти-спаму за допомогою кнопок на панелі, наприклад, розблокувати надійне лист або відправити повідомлення з вхідних в папку спаму. У Microsoft Outlook спам автоматично надсилається до відповідної окружної папку. При використанні іншого поштового клієнта доведеться створити правило для перенаправлення спаму.

Надійний батьківський контроль

Як і спам-фільтр, батьківський контроль потрібно не кожному користувачеві. Коли ви активуєте батьківський контроль, Kaspersky рекомендує створити пароль для захисту налаштувань, щоб діти не змогли відключити захист. Потім показується список всіх акаунтів Windows - ви можете включити батьківський контроль тільки для необхідних облікових записів.

Kaspersky пропонує кілька різних способів обмеження часу використання комп'ютера. Ви можете задати часовий інтервал окремо для будніх і вихідних днів або встановити загальний ліміт використання ПК. При бажанні можна переключитися на повне тижневе розклад. У будь-якому випадку, ви також можете додати примусові перерви, наприклад, вимагати від дитини 15 хвилин відпочинку щогодини.

На вкладці "Програми" ви можете вказати максимально допустимий рейтинг ESRB, наприклад, дозволити запуск ігор категорії 13+. Користувачі з європейських країн можуть вибрати рейтингову систему PEGI. Також доступний і більш детальний контроль - наприклад, можна заблокувати гри категорій Грубий гумор або Фантастика зі сценами насильства. На сторінці "Програми" батьки можуть також блокувати використання окремих програм або категорій програм, або встановлювати обмеження за часом.

Функція фільтрації веб-контенту Kaspersky знаходиться на сторінці "Інтернет". Дана сторінка також дозволяє обмежувати час користування Інтернетом, включати Безпечний пошук і блокувати завантаження файлів певних типів.

На сторінці фільтрації вмісту ви можете прийняти стандартні пропозиції Kaspersky або зробити свої вибір на основі 14 різних категорій веб-ресурсів. При тестуванні Kaspersky блокував неприйнятні сайти як в популярних браузерах, так і в самопісний веб-браузері. Продукт коректно заблокував доступ до проксі-сервісів, тому що дані сервіси пропонують необмежений доступ до Інтернету. Компонент евристичного аналізу гарантує, що на сайті коротких історій будуть заблоковані тільки еротичні розповіді, а анекдоти і жарти будуть доступні.

Батьки можуть також блокувати передачу персональних даних, наприклад, домашньої адреси або номера телефону. Пов'язана функція дозволяє виявляти певні ключові слова в повідомленнях і веб-формах. Ця функція також реєструє повідомлення, пошуковий запит або іншу запис.

Нарешті, коли ваша дитина спілкується в соціальних мережах, наприклад, Facebook або Twitter, Kaspersky реєструє контакти. Батьки можуть подивитися список контактів і заблокувати небажаних людей. Опціонально можна дозволити спілкування тільки з заздалегідь затверджених контактами.

Крім потужних функцій контролю, Kaspersky пропонує докладні звіти активності для кожної дитини. У зведенні міститься загальна інформація про дії дитини, зокрема час перебування за комп'ютером, використання окремих додатків, відвідані веб-сайти, контакти в соціальних мережах ін. Проте, батьки можуть дізнаватися докладну інформацію про подію або переходити безпосередньо релевантним налаштувань.

Батьківський контроль в даному рішенні є більш функціональним, ніж у більшості конкурентів. Він більше нагадує спеціалізовані автономні системи батьківського контролю, наприклад, Net Nanny або Kaspersky Safe Kids, хоча і не є їх прямим конкурентом. Можливою головний недолік батьківського контролю полягає в тому, що ви не можете застосувати один і той дитячий профіль для декількох пристроїв на різних платформах.

безпечні платежі

Коли ви переходити на сайт інтернет-банкінгу або інший фінансовий сайт, Kaspersky пропонує відкрити ресурс в захищеному веб-браузері. За замовчуванням, якщо ви прийняли пропозицію, то даний сайт завжди буде відкриватися в захищеному веб-браузері. Функція Safepay в Bitdefender працює аналогічним чином.

Зелена рамка навколо браузера нагадує вам, що був активований захищений режим, і ваш сеанс ізольований від інших процесів в системі. Захищений браузер ефективний навіть проти шпигунських програм. Цікаво, що на тестовій віртуальній машині Kaspersky повідомив, що запобігти захопленню знімка екрана не вдасться.

Захист комп'ютерів Mac

Кросплатформені решение зазвічай предлагают обмеження версію для комп'ютерів Mac. Если при установці в систему Windows отрімує повнофункціональній продукт безпеки з Розширення функціямі, то Mac ВІН может отріматі звичайний антивірус початкових уровня. Приємно Бачити, что Kaspersky НЕ слід цього тренду. Kaspersky Internet Security для Mac являє собою повноцінний комплексний антивірус, який стоїть також, як і більшість звичайних антивірусів для Mac.

Дві відслідковують PCMag незалежні лабораторії відчувають також антивіруси для Mac. Kaspersky бере участь в тестах обох лабораторій. Також, як і Bitdefender, Kaspersky виявив 100 відсотків шкідливих програм тестової колекції і отримав найвищий результат у випробуванні на блокування загроз для Windows. У тесті на захист від ПНП Kaspersky відпрацював гірше, ніж Bitdefender, але все ще показав гідний результат.

Фішинг-сайти використовуються шахраями для крадіжки персональних даних користувачів і працюють однаково на всіх платформах. Проте, захист від фішингу може відрізнятися в залежності від операційної системи. При тестуванні в Windows Kaspersky зміг обійти Norton на 4 процентних пункту. Mac-версія Kaspersky відстала від Norton на 1 відсоток, що є дуже хорошим результатом. Далеко не всі продукти можуть наблизитися до значень Norton.

Функція "Безпечні платежі" присутній і на Mac, але її реалізація відрізняється. Замість захищеного браузера, користувач Mac отримує функцію, яка перевіряє, чи є відвідуваний сайт дійсним ресурсом фінансової організації або фальшивої сторінкою зловмисників. Система батьківського контролю на платформі Mac також спрощена. Контент-фільтр може блокувати сайти, що належать 9 категоріях, а функція планування часу використання пристрій є менш гнучкою. Захист соціальних мереж присутня, але управляти даними компонентом складніше. Функції захисту приватності не відрізняються від аналогічних функцій в Windows.

Захист веб-камери на Mac можна тільки включити або відключити. Налаштувати список довірених додатків, які можуть використовувати камеру, не вийде. Блокування трекерів в браузері працює, але користувач отримує менше інформації про модулях відстеження. Серед інших функцій можна відзначити інструмент блокування мережевих атак, систему веб-репутації та екранну клавіатуру. Звичайно ж, пропоновані можливості перевершують функціональний набір простого антивіруса для Mac.

Захист пристроїв Android

Kaspersky Mobile Security за останні пару років зазнав серйозних змін. Будь-який користувач може завантажити і використовувати безкоштовну версію, але якщо ви ввійдете в панель My Kaspersky і додасте пристрій до вашої ліцензії, то отримаєте повний набір функцій.

Відразу після установки запускається оновлення баз і сканування пристрій. Навіть після завершення початкової перевірки, основне вікно програми залишається жовтим, а значить вам потрібно виконати деякі дії. Після включення веб-захисту ви досягнете "зеленого" статусу. Крім сканувань на вимогу, Kaspersky пропонує захист реального часу, а також перевірку всіх нових додатків і процесів.

Android-версія Kaspersky включає всі очікувані функції захисту від крадіжки: визначення місця розташування, віддалена блокування і віддалена очистка пристрої, а також запуск гучного сирени (корисно, якщо ви не пам'ятаєте, де ви залишили пристрій). Реалізація функції Анти-злодій відрізняється від Bitdefender і інших продуктів. Ви не можете просто запитати геолокацію пристрій в будь-який момент. Потрібно спочатку відправити SMS-команду, яка заблокує пристрій і відправить його координати. З позитивного боку це означає, що навіть якщо ваш обліковий запис My Kaspersky була зламана, хакер не зможе відстежувати місце розташування без вашого відома.

Аналогічним чином, якщо ви хочете отримати знімок людини, який використовує пристрій, з фронтальної камери, потрібно спочатку заблокувати пристрій. Опціонально ви можете відобразити повідомлення для поточного володаря вашого смартфона або планшета.

Kaspersky дозволяє захищати запуск окремих додатків за допомогою PIN-коду. Навіть якщо хто-небудь зможе отримати доступ до пристрою, що знаходиться в розблокованому стані, він не зможе отримати доступ до електронної пошти або акаунтів в соціальних мережах. Аналогічна функція в Bitdefender має розширені можливості - вона дозволяє автоматично розблокувати доступ при підключенні до довірених мереж і встановлювати інтервал часу перед повторною блокуванням.

видалення програм

Компонент "Видалення програм" не призначений для очищення сміттєвих файлів або слідів активності на комп'ютері. У нього інше призначення.

Даний сканер виконує пошук програм, які не є шкідливими або потенційно небажаними. Інструмент виявляє додатки, які ви захочете видалити з багатьох причин, в тому числі програми з нестандартною установкою або видаленням, рідко використовуються і рекламні програми.

Сканування системи не займає багато часу. Проте, ні в віртуальній машині, ні на фізичному комп'ютері не вдалося знайти подібних додатків. Таким чином, перевірити інструмент в справі не вдалося.

Невеликий вплив на продуктивність

У тесті на завантаження системи Kaspersky НЕ викликав ніякого вимірного уповільнення процесу запуску системи. При проведенні тестів з встановленою захистом і без неї ніякого різниці не було помічено. Те ж саме відбулося і в випробуванні на перевірку роботи з архівами, в якому стискається, а потім розпаковується велика колекція файлів.

Захист реального часу антивірусів може серйозно сповільнювати файлові операції. Щоб перевірити дану поведінку був запущений скрипт, який переміщує і копіює велику колекцію файлів між дисками. Після усереднення результатів декількох тестів із захистом і без неї виявилося, що Kaspersky забарився файлові операції на 40 відсотків.

Середній результат Kaspersky за підсумками трьох тестів дорівнює 13%, що дозволяє йому розташуватися в середині підсумкової таблиці. Лідерами в даних тестах є Adaware і Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus - вони не надали вимірного впливу ні в одному з трьох випробувань.

Повністю укомплектований продукт

Одним з аргументів на користь вибору комплексного антивіруса є доступність всіх необхідних інструментів безпеки в одному рішенні. Kaspersky Internet Security є яскравим прикладом. Його функціональні можливості перевершують багатьох конкурентів. поряд з Bitdefender Internet Security продукт отримує звання "Вибір редакції" у категорії комплексних антивірусів початкового рівня.

Огляд Kaspersky Internet Security 2018: Рейтинг PCMag

Огляд Kaspersky Internet Security 2018:  Рейтинг PCMag

Преимущества

 • відмінні результати в лабораторних тестах
 • відмінний захист від фішингу
 • вбудований фаєрвол з ефективним програмним контролем
 • захист для пристроїв MacOS і Android
 • автоматизована установка патчів
 • захист вебкамери
 • численні додаткові функції

Недоліки

 • середні бали у власних тестах на захист від шкідливих програм

Загальна оцінка

Kaspersky Internet Security регулярно отримує високі бали від тестових лабораторій. Продукт поставляється з усіма очікуваними функціями комплексного антивіруса і пропонує розширені можливості, причому всі компоненти відрізняються високою ефективністю.

Завантажити Kaspersky Internet Security

Огляд Kaspersky Internet Security 2018

Огляд і тестування Kaspersky Internet Security 2018. Комплексний Антивірус Касперського регулярно отримує високі бали від тестових лабораторій і пропонує всі необхідні функції для захисту Windows, MacOS і Android

Антивірус початкового рівня є необхідним мінімумом для захисту вашого комп'ютера, але оновлення до комплексного антивіруса розширює доступні можливості. Саме в комплексних продуктах ми зазвичай може отримати фаєрвол, спам-фільтр, батьківський контроль і інші допоміжні функції безпеки. Kaspersky Internet Security як раз пропонує цей "джентльменський набір" інструментів безпеки, і всі компоненти рішення відмінно справляються зі своїми завданнями.

Завантажити Kaspersky Internet Security

вартість

Цінник на Kaspersky Internet Security починається від 1800 рублів на рік. За цю суму користувач може захистити два будь-яких пристрої на платформах Windows, MacOS або Android. Захист мобільних пристроїв на iOS не передбачена. Для порівняння за 950 рублів в рік McAfee Internet Security захищатиме необмежену кількість пристроїв Windows, MacOS, Android і iOS.

Інтерфейс антивіруса має єдиний стиль з рішеннями Kaspersky Anti-Virus і Kaspersky Free . Основне вікно показує банер зі статусом безпеки і 6 панелей: Перевірка, Оновлення баз, Безпечні платежі, Захист приватності, батьківський контроль і Захист всіх пристроїв. У безкоштовному антивірусі доступні тільки перші два компоненти. При кліці по кнопці "Більше функцій" відкривається меню, що випадає зі списком додаткових інструментів безпеки.

Загальна антивірусний захист

Комплексний антивірус включає ідентичну з Kaspersky Anti-Virus антивірусний захист. У тестах незалежних лабораторій Kaspersky систематично отримує відмінні бали. Сукупний результат тестування продукту дорівнює 9,8 балів з 10 можливих.

У власних тестах на блокування шкідливих програм Kaspersky спрацював помітно слабкіше. Однак, в разі розбіжності результатів власних випробувань з результатами тестів незалежних лабораторій, пріоритет віддається останнім.

Проте, Kaspersky ефективно впорався з шахрайськими погрозами. У тесті на захист від фішингу продукт зміг обійти Norton Security Premium відразу на 4 процентних пункту і впевнено перевершив вбудовані в Chrome, Firefox і Internet Explorer контент-фільтри.

Інші загальні функції

Деякі функції комплексного антивіруса присутні навіть в Kaspersky Free. Всі продукти поточної лінійки "Лабораторії Касперського" оснащені екранною клавіатурою - користувач може безпечно вводити паролі без ризику перехоплення даних кейлоггера і включає систему веб-репутації для індикації небезпечних посилань в результатах пошукової видачі.

Крім того, всі антивірусні рішення "Лабораторії Касперського" поставляються з безкоштовною версією Kaspersky Secure Connection VPN . Користувач може використовувати сервіс для захисту 200 мегабайт трафіку в день, для зняття обмеження доведеться придбати підписку.

Компонент "Монітор Активності" відсутній в Kaspersky Free. Він підтримує інші рівні антивірусного захисту за допомогою системи поведінкового виявлення, яка призначена для виявлення невідомих шкідливих програм і відкату будь-яких шкідливих змін в разі зараження. Монітор Активності ефективний не тільки проти шифрувальників, а й проти інших типів шкідливих програм. У тесті захисту від програм-вимагачів компонент ефективно розпізнав і нейтралізував загрозу.

Kaspersky Internet Security і Kaspersky Anti-Virus мають ще кілька загальних функцій. Диск відновлення Kaspersky Rescue Disk дозволяє видаляти стійкі шкідливі програми, навіть якщо система Windows не завантажується. Інструмент "Усунення слідів активності" дозволяє очищати історії ваших дій в Інтернеті та за комп'ютером, а компонент "Налаштування браузера" перевіряє небезпечні настройки в Internet Explorer. Kaspersky може також виявляти неоптимальні або змінені шкідливим ПЗ налаштування Windows і пропущені патчі безпеки.

фаєрвол

Брандмауер Kaspersky автоматично здійснює програмний контроль і не турбує користувача постійними запитами, як це робили перші персональні фаєрволи.

Програмний контроль використовує інформацію з бази даних Kaspersky Security Network для автоматичного розпізнавання додатків за категоріями: Довірені, Слабкі обмеження, Сильні обмеження і недовірених. Недовірених додатки можна запустити. Решта програми, що не належать до категорії "Довірені", можна запустити, але вони будуть мати обмежений доступ до важливих системних зонам.

Дуже часто додатки можуть поставлятися з додатковими продуктами, які не потрібні користувачеві. Менеджер додатків автоматично видаляє галочки при установці щоб уникнути установки небажаних рекламних додатків. Втім, цю функцію можна відключити в налаштуваннях.

Компонент "Контроль системних змін" попереджає вас, коли програма установки намагається внести змін до важливі системні зони. Адекватність захисту була перевірена за допомогою 20 старих утиліт PCMag, що не представляють безпосередньої небезпеки, але глибоко проникають в систему. Kaspersky абсолютно коректно не завадив роботі жодне з тестових додатків. Єдине попередження було показано в відношенні менеджера паролів, який встановлював плагін в браузері, що є розумним.

Природно, фаєрвол повинен також захищати систему від атак з Інтернету. Для перевірки ефективно захисту від мережевих атак використовувалася колекція з 30 експлойтів, згенерованих за допомогою інструменту CORE Impact. Kaspersky виявив і заблокував рекордне число тестових експлойтів - 73% і зміг змістити Norton з 63% -ним рівнем виявлення на 2-е місце. У будь-якому випадку, навіть припущення експлойти не змогли порушити безпеку повністю пропатченний системи.

Антивірусний захист буде марно, якщо шкідлива програма або скрипт зможуть її відключити. Система самозахисту Kaspersky виявилася ефективною при спробах атаки з використанням різних шкідливих технік. Відключити захист за рахунок маніпуляцій з системним реєстром не вийшло. Аналогічним чином, спроби відключення процесів і системної служби також завершилися невдачею. У реальному сценарії шкідлива програма не зможе навіть спробувати виконати дані дії, якщо не зможе обійти інші рівні захисту.

Режим Безпечних програм

Kaspersky автоматично включає всі встановлені додатки в категорію довірених. Режим безпечних програм використовує просту концепцію захист - функція забороняє запуск додатків, які не є довіреними. Щоб активувати даний режим, потрібно провести сканування всіх файлів і ідентифікувати довірені об'єкти. Даний режим буде особливо корисний користувачам, які дуже рідко встановлюють нові додатки.

Початковий аналіз системи може зайняти пристойне час. Сканування стандартної тестової системи тривало близько 2 годин. Якщо Kaspersky виявити невідомі системні файли, то користувач уважно повинен їх переглянути. Наприклад, в тестовій системі були виявлені два нових системних файл, один об'єкт, який чекає оновлення і тестовий самопісний шифрувальник.

На наступному кроці можна подивитися список невідомих файлів, які будуть блокуватися в режимі безпечних програм. На тестовій системі до числа таких файлів були зараховані файли VMware і кілька нешкідливих самописних утиліт. Активація блокування даних файлів була б помилкою.

Коли режим безпечних програм активований, то будь-яку шкідливу програму неможливо буде запустити в системі. Це стосується також новітніх загроз, які можуть не ідентифікуватися антивірусним захистом. Проте, в деяких випадках може блокуватися установка надійної програми. Не варто турбуватися - просто натисніть на посилання у вікні повідомлення, щоб додати додаток до списку довірених програм.

оновлення програм

Сканер вразливостей в Kaspersky Anti-Virus попереджає про пропущені патчах безпеки, але самостійно не виправляє проблеми. У комплексному антивірус доступний інструмент "Оновлення програм", який дозволяє автоматизувати установку актуальних оновлень.

Вам навіть не потрібно запускати цей інструмент. Він працює автоматично у фоновому режимі і повідомляє при виявленні пропущених патчів. Просто перегляньте список виявлених проблем, натисніть кнопку "Оновити все" і дозвольте програмі зробити все самій. Своєчасна установка патчів є відмінною профілактикою проти експлойт-атак. Avast Premier і Avira Total Security Suite також пропонують інструменти автоматичної установки оновлень, але вони є флагманськими продуктами в своїх лінійках, в той час як Kaspersky Internet Security є комплексним антивірусом початкового рівня.

захист приватності

Ймовірно, ви часто стикалися з ситуацією, коли переглядали будь-якої товар в Інтернеті, а потім банери з даним товаром з'являлися на багатьох інших сайтах. Це дратує, чи не так? Функція "Захист від збору даних" дозволяє вирішити дану проблему за рахунок блокування рекламних трекерів, систем, веб-аналітики та інших відстежують модулів. За замовчуванням компонент тільки фіксує спроби відстеження і повідомляє про них користувачеві.

Виберіть панель "Захист приватності", а потім оберіть пункт "Налаштувати" в секції "Захист від збору даних", а потім відзначте опцію "Заборонити збір даних". За замовчуванням Kaspersky виключає веб-сайти, які належать вендору або сайтам партнерів, але ви можете заблокувати відстеження і на них. Інструмент утримується від блокування реклами, коли це може призвести до відключення веб-сайту.

Іконка на панелі інструментів Kaspersky в браузері показує кількість трекерів. заблокованих на поточній сторінці. Ви можете клацнути по ній, щоб подивитися детальну інформацію від окремих трекерах.

Пов'язана функція Анти-банер блокує банерну рекламу на відвідуваних сайтах. Однак пам'ятайте, що ваші улюблені сайти використовують дохід з реклами для для розвитку проекту. Використовуйте Анти-банер відповідально.

Kaspersky пропонує також захист веб-камери для того, щоб убезпечити себе від шпигунських програм. Якщо ви забороните доступ до веб-камері, то будете отримувати попередження кожен раз, коли процес спробує отримати доступ до веб-камері. Ви налаштовуєте відеоконференцію? Без проблем, додайте додаток для зв'язку в білий список. Однак, якщо повідомлення з'явилося несподівано, велика ймовірність, що до камери намагається отримати доступ шкідлива програма.

Опціональний спам-фільтр

Не кожному користувачеві потрібен антиспам, тому в Kaspersky Internet Security даний модуль відключений за замовчуванням. Постачальники послуг електронної пошти та деякі поштові сервери, наприклад, Yahoo або Gmail, автоматично фільтрують спамние повідомлення. Користувачі хочуть, щоб антиспам витягував небажане повідомлення з папки для вхідних листів і коректно обробляв надійні повідомлення. Щоб включити захист від спаму, натисніть по іконці "Налаштування", перейдіть на вкладку "Захист" і активуйте опцію "Анти-спам".

Kaspersky підтримує фільтрацію облікових записів POP3 і IMAP і позначає повідомлення як спам або можливий спам за рахунок зміни теми. Спам-фільтр має три рівні безпеки: Високий, Рекомендований і Низький. Як і слід було очікувати, при виборі значення "Високий" блокується більше спаму, але підвищується ризик блокування надійних повідомлень. На низькому рівні безпеки знижується ймовірність втрати важливого листа, але при цьому в папку входять може проникати більше спаму.

Фактично, це всі основні настройки захисту від спаму. У додаткових параметрах ви можете змінити напис фрази для теми заблокованих повідомлень і налаштувати список заборонених фраз. Будь-яке повідомлення, що містить заблоковану фразу буде віднесено до спаму. Більш того, ви можете керувати списком дозволених і заблокованих відправників.

Користувачі Microsoft Outlook отримують приємний бонус - Kaspersky встановлює в поштовий клієнт панель інструментів, яка спрощує управління повідомленнями. Ви можете швидко виправити помилки анти-спаму за допомогою кнопок на панелі, наприклад, розблокувати надійне лист або відправити повідомлення з вхідних в папку спаму. У Microsoft Outlook спам автоматично надсилається до відповідної окружної папку. При використанні іншого поштового клієнта доведеться створити правило для перенаправлення спаму.

Надійний батьківський контроль

Як і спам-фільтр, батьківський контроль потрібно не кожному користувачеві. Коли ви активуєте батьківський контроль, Kaspersky рекомендує створити пароль для захисту налаштувань, щоб діти не змогли відключити захист. Потім показується список всіх акаунтів Windows - ви можете включити батьківський контроль тільки для необхідних облікових записів.

Kaspersky пропонує кілька різних способів обмеження часу використання комп'ютера. Ви можете задати часовий інтервал окремо для будніх і вихідних днів або встановити загальний ліміт використання ПК. При бажанні можна переключитися на повне тижневе розклад. У будь-якому випадку, ви також можете додати примусові перерви, наприклад, вимагати від дитини 15 хвилин відпочинку щогодини.

На вкладці "Програми" ви можете вказати максимально допустимий рейтинг ESRB, наприклад, дозволити запуск ігор категорії 13+. Користувачі з європейських країн можуть вибрати рейтингову систему PEGI. Також доступний і більш детальний контроль - наприклад, можна заблокувати гри категорій Грубий гумор або Фантастика зі сценами насильства. На сторінці "Програми" батьки можуть також блокувати використання окремих програм або категорій програм, або встановлювати обмеження за часом.

Функція фільтрації веб-контенту Kaspersky знаходиться на сторінці "Інтернет". Дана сторінка також дозволяє обмежувати час користування Інтернетом, включати Безпечний пошук і блокувати завантаження файлів певних типів.

На сторінці фільтрації вмісту ви можете прийняти стандартні пропозиції Kaspersky або зробити свої вибір на основі 14 різних категорій веб-ресурсів. При тестуванні Kaspersky блокував неприйнятні сайти як в популярних браузерах, так і в самопісний веб-браузері. Продукт коректно заблокував доступ до проксі-сервісів, тому що дані сервіси пропонують необмежений доступ до Інтернету. Компонент евристичного аналізу гарантує, що на сайті коротких історій будуть заблоковані тільки еротичні розповіді, а анекдоти і жарти будуть доступні.

Батьки можуть також блокувати передачу персональних даних, наприклад, домашньої адреси або номера телефону. Пов'язана функція дозволяє виявляти певні ключові слова в повідомленнях і веб-формах. Ця функція також реєструє повідомлення, пошуковий запит або іншу запис.

Нарешті, коли ваша дитина спілкується в соціальних мережах, наприклад, Facebook або Twitter, Kaspersky реєструє контакти. Батьки можуть подивитися список контактів і заблокувати небажаних людей. Опціонально можна дозволити спілкування тільки з заздалегідь затверджених контактами.

Крім потужних функцій контролю, Kaspersky пропонує докладні звіти активності для кожної дитини. У зведенні міститься загальна інформація про дії дитини, зокрема час перебування за комп'ютером, використання окремих додатків, відвідані веб-сайти, контакти в соціальних мережах ін. Проте, батьки можуть дізнаватися докладну інформацію про подію або переходити безпосередньо релевантним налаштувань.

Батьківський контроль в даному рішенні є більш функціональним, ніж у більшості конкурентів. Він більше нагадує спеціалізовані автономні системи батьківського контролю, наприклад, Net Nanny або Kaspersky Safe Kids, хоча і не є їх прямим конкурентом. Можливою головний недолік батьківського контролю полягає в тому, що ви не можете застосувати один і той дитячий профіль для декількох пристроїв на різних платформах.

безпечні платежі

Коли ви переходити на сайт інтернет-банкінгу або інший фінансовий сайт, Kaspersky пропонує відкрити ресурс в захищеному веб-браузері. За замовчуванням, якщо ви прийняли пропозицію, то даний сайт завжди буде відкриватися в захищеному веб-браузері. Функція Safepay в Bitdefender працює аналогічним чином.

Зелена рамка навколо браузера нагадує вам, що був активований захищений режим, і ваш сеанс ізольований від інших процесів в системі. Захищений браузер ефективний навіть проти шпигунських програм. Цікаво, що на тестовій віртуальній машині Kaspersky повідомив, що запобігти захопленню знімка екрана не вдасться.

Захист комп'ютерів Mac

Кросплатформені рішення зазвичай пропонують обмежену версію для комп'ютерів Mac. Якщо при установці в систему Windows отримує повнофункціональний продукт безпеки з розширеними функціями, то Mac він може отримати звичайний антивірус початкового рівня. Приємно бачити, що Kaspersky не слід цього тренду. Kaspersky Internet Security для Mac являє собою повноцінний комплексний антивірус, який стоїть також, як і більшість звичайних антивірусів для Mac.

Дві відслідковують PCMag незалежні лабораторії відчувають також антивіруси для Mac. Kaspersky бере участь в тестах обох лабораторій. Також, як і Bitdefender, Kaspersky виявив 100 відсотків шкідливих програм тестової колекції і отримав найвищий результат у випробуванні на блокування загроз для Windows. У тесті на захист від ПНП Kaspersky відпрацював гірше, ніж Bitdefender, але все ще показав гідний результат.

Фішинг-сайти використовуються шахраями для крадіжки персональних даних користувачів і працюють однаково на всіх платформах. Проте, захист від фішингу може відрізнятися в залежності від операційної системи. При тестуванні в Windows Kaspersky зміг обійти Norton на 4 процентних пункту. Mac-версія Kaspersky відстала від Norton на 1 відсоток, що є дуже хорошим результатом. Далеко не всі продукти можуть наблизитися до значень Norton.

Функція "Безпечні платежі" присутній і на Mac, але її реалізація відрізняється. Замість захищеного браузера, користувач Mac отримує функцію, яка перевіряє, чи є відвідуваний сайт дійсним ресурсом фінансової організації або фальшивої сторінкою зловмисників. Система батьківського контролю на платформі Mac також спрощена. Контент-фільтр може блокувати сайти, що належать 9 категоріях, а функція планування часу використання пристрій є менш гнучкою. Захист соціальних мереж присутня, але управляти даними компонентом складніше. Функції захисту приватності не відрізняються від аналогічних функцій в Windows.

Захист веб-камери на Mac можна тільки включити або відключити. Налаштувати список довірених додатків, які можуть використовувати камеру, не вийде. Блокування трекерів в браузері працює, але користувач отримує менше інформації про модулях відстеження. Серед інших функцій можна відзначити інструмент блокування мережевих атак, систему веб-репутації та екранну клавіатуру. Звичайно ж, пропоновані можливості перевершують функціональний набір простого антивіруса для Mac.

Захист пристроїв Android

Kaspersky Mobile Security за останні пару років зазнав серйозних змін. Будь-який користувач може завантажити і використовувати безкоштовну версію, але якщо ви ввійдете в панель My Kaspersky і додасте пристрій до вашої ліцензії, то отримаєте повний набір функцій.

Відразу після установки запускається оновлення баз і сканування пристрій. Навіть після завершення початкової перевірки, основне вікно програми залишається жовтим, а значить вам потрібно виконати деякі дії. Після включення веб-захисту ви досягнете "зеленого" статусу. Крім сканувань на вимогу, Kaspersky пропонує захист реального часу, а також перевірку всіх нових додатків і процесів.

Android-версія Kaspersky включає всі очікувані функції захисту від крадіжки: визначення місця розташування, віддалена блокування і віддалена очистка пристрої, а також запуск гучного сирени (корисно, якщо ви не пам'ятаєте, де ви залишили пристрій). Реалізація функції Анти-злодій відрізняється від Bitdefender і інших продуктів. Ви не можете просто запитати геолокацію пристрій в будь-який момент. Потрібно спочатку відправити SMS-команду, яка заблокує пристрій і відправить його координати. З позитивного боку це означає, що навіть якщо ваш обліковий запис My Kaspersky була зламана, хакер не зможе відстежувати місце розташування без вашого відома.

Аналогічним чином, якщо ви хочете отримати знімок людини, який використовує пристрій, з фронтальної камери, потрібно спочатку заблокувати пристрій. Опціонально ви можете відобразити повідомлення для поточного володаря вашого смартфона або планшета.

Kaspersky дозволяє захищати запуск окремих додатків за допомогою PIN-коду. Навіть якщо хто-небудь зможе отримати доступ до пристрою, що знаходиться в розблокованому стані, він не зможе отримати доступ до електронної пошти або акаунтів в соціальних мережах. Аналогічна функція в Bitdefender має розширені можливості - вона дозволяє автоматично розблокувати доступ при підключенні до довірених мереж і встановлювати інтервал часу перед повторною блокуванням.

видалення програм

Компонент "Видалення програм" не призначений для очищення сміттєвих файлів або слідів активності на комп'ютері. У нього інше призначення.

Даний сканер виконує пошук програм, які не є шкідливими або потенційно небажаними. Інструмент виявляє додатки, які ви захочете видалити з багатьох причин, в тому числі програми з нестандартною установкою або видаленням, рідко використовуються і рекламні програми.

Сканування системи не займає багато часу. Проте, ні в віртуальній машині, ні на фізичному комп'ютері не вдалося знайти подібних додатків. Таким чином, перевірити інструмент в справі не вдалося.

Невеликий вплив на продуктивність

У тесті на завантаження системи Kaspersky НЕ викликав ніякого вимірного уповільнення процесу запуску системи. При проведенні тестів з встановленою захистом і без неї ніякого різниці не було помічено. Те ж саме відбулося і в випробуванні на перевірку роботи з архівами, в якому стискається, а потім розпаковується велика колекція файлів.

Захист реального часу антивірусів може серйозно сповільнювати файлові операції. Щоб перевірити дану поведінку був запущений скрипт, який переміщує і копіює велику колекцію файлів між дисками. Після усереднення результатів декількох тестів із захистом і без неї виявилося, що Kaspersky забарився файлові операції на 40 відсотків.

Середній результат Kaspersky за підсумками трьох тестів дорівнює 13%, що дозволяє йому розташуватися в середині підсумкової таблиці. Лідерами в даних тестах є Adaware і Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus - вони не надали вимірного впливу ні в одному з трьох випробувань.

Повністю укомплектований продукт

Одним з аргументів на користь вибору комплексного антивіруса є доступність всіх необхідних інструментів безпеки в одному рішенні. Kaspersky Internet Security є яскравим прикладом. Його функціональні можливості перевершують багатьох конкурентів. Поряд з Bitdefender Internet Security продукт отримує звання "Вибір редакції" у категорії комплексних антивірусів початкового рівня.

Огляд Kaspersky Internet Security 2018: Рейтинг PCMag

Огляд Kaspersky Internet Security 2018:  Рейтинг PCMag

переваги

 • відмінні результати в лабораторних тестах
 • відмінний захист від фішингу
 • вбудований фаєрвол з ефективним програмним контролем
 • захист для пристроїв MacOS і Android
 • автоматизована установка патчів
 • захист вебкамери
 • численні додаткові функції

недоліки

 • середні бали у власних тестах на захист від шкідливих програм

Загальна оцінка

Kaspersky Internet Security регулярно отримує високі бали від тестових лабораторій. Продукт поставляється з усіма очікуваними функціями комплексного антивіруса і пропонує розширені можливості, причому всі компоненти відрізняються високою ефективністю.

Завантажити Kaspersky Internet Security

Це дратує, чи не так?
Ви налаштовуєте відеоконференцію?
Це дратує, чи не так?
Ви налаштовуєте відеоконференцію?
Це дратує, чи не так?
Ви налаштовуєте відеоконференцію?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: