Рада тижня: як позбутися від рекламних банерів в Інтернеті

«Сенсація! Купуйте нове чудо-засіб від веснянок! »,« Цей метод допоможе вам назавжди позбутися від кошмарів! »,« Унікальна методика! Варто лише виключити ці п'ять продуктів ... ». Я не буду питати, набридли вам рекламні банери в Інтернеті. Навіть найбільш безневинні з них - це зайвий інформаційний шум, якого у сучасної людини і так відвертий надлишок. «Сенсація

Я розповім, як від них позбутися, якщо у вас встановлений Kaspersky Internet Security . Це дуже просто і робиться буквально в пару кліків.

Все, що потрібно для цього зробити, - це відкрити настройки Kaspersky Internet Security і в розділі Захист включити функцію Анти-Банер.

В Kaspersky Internet Security вже є список банерів, які будуть блокуватися автоматично після включення функції. Якщо ви зустрінете в Інтернеті банери, які не ввійшли в список і докучають вам, заблокуйте їх вручну.

Наведіть курсор миші на банер і натисніть клавішу Ctrl. Натисніть Додати в Анти-Банер.

У вікні, ви побачите адресу банера (наприклад, http://example.com/*.jpg). Якщо ви хочете заблокувати всі банери з даного сайту, приведіть адресу до виду http://example.com і натисніть на кнопку Додати.

com і натисніть на кнопку Додати

Всі банери з даного веб-сайту будуть заблоковані. Поповнення списку заборонених веб-адрес допоможе вам позбавитися від набридливої ​​реклами в Інтернеті.

Дізнайтеся більше про Анти-Баннере в Базі Знань Лабораторії Касперського .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: