Реклама на сайті iXBT.com

 1. Вимоги до розміщення реклами
 2. додатковий сервіс
 3. Технічні особливості розміщення реклами
 4. Чи можна розміщувати банери в форматі типу HTML5?
 5. Як правильно зробити flash банер?
 6. Преміальний тип реклами: брендування
 7. Alive! banner
 8. Alive! Video banner
 9. Explode banner
 10. відеореклама
 11. Система контекстної реклами на iXBT.com
 12. Спливаючий блок реклами
 13. Який вид реклами вибрати?
 14. Види і формати банерів
 15. геотаргетинг
 16. Використання генератора випадкових чисел

Шановні панове! Сайт iXBT.com, www.ixbt.com , Радий запропонувати Вам свою співпрацю. Розміщуючи рекламу на iXBT.com, ви приймаєте правильне рішення і підтримуєте дійсно незалежне мережеве видання.

З 1997 року сайт iXBT.com надає своїм читачам об'єктивну, повну, оперативну і найцікавішу інформацію про високі технології. Завдяки своїй незалежності сайт iXBT.com є одним з найавторитетніших мережевих видань.

Сьогодні кожен день більше 400 тисяч чоловік читають сторінки нашого ресурсу (сайти наших проектів не враховуються). Щомісячна аудиторія тільки сайту iXBT.com - понад одинадцять мільйонів чоловік.

На відміну від більшості інших ресурсів інтернету, сайт iXBT.com пропонує своїм відвідувачам якісні статті і новини про світ високих технологій, тому реклама нових цифрових сервісів або електронних товарів на наших сторінках дуже ефективна.

Ми надаємо рекламодавцям всі необхідні інструменти для ефективної і цільової реклами. Наша спеціальна система показу реклами, надає кожному рекламодавцю можливість переглядати статистику про показах і переходах (кліки) по Вашим банерах в режимі реального часу. Статистика представляється у вигляді наочної таблиці, в якій відображаються загальна кількість показів банерів, кількість показів за поточний день, кількість переходів (кліків), включаючи кількість повторних переходів (кліків) і багато іншого. Можливе виведення статистики в графічному вигляді. При необхідності, клієнт може самостійно оперативно змінювати посилання з рекламних банерів і самі банери. Звертаємо вашу увагу, що наша система фіксує реальні покази реклами, а не відвантаження коду, якщо банер представлений в явному вигляді і вантажиться з нашого сервера або стороннього сервера. У разі, якщо рекламний матеріал надано у вигляді яваскрипт або аналогічного коду, технічно неможливо відфільтрувати реальні покази від відвантаження коду, тому ми не несемо відповідальності за коректність статистики.

При розміщенні будь-яких графічних банерів, а також коректно зроблених флеш-банерів (включаючи Alive! banner , Alive! Video banner і текстових (HTML) банерів через систему показу реклами iXBT.com всім клієнтам додатково і безкоштовно надається статистика про те, яка кількість переходів (кліків) було унікально, тобто фільтруються переходи по банеру (кліки), вчинені повторно.

Банери можуть бути наступних типів: текстовий (html), текст + картинка (html), gif, анімований gif, jpg, png і flash (включаючи Alive! banner і Alive! Video banner . Крім того, ви можете розмістити відеорекламу .

У текстових (html) банерах і в коректно зроблених flash-банерах можливе розміщення відразу декількох різних активних посилань з роздільним підрахунком переходів (кліків) по кожному посиланні.

Ви можете розміщувати рекламу на фіксованих місцях, в динамічному блоці по всьому сайту, відеорекламу і контекстну рекламу.

Ви можете розмістити рекламу не тільки на сторінках iXBT.com, але і на сайтах інших наших проектів: конференція , iXBT Photo , GAMETECH.RU , Komok , iXBT Market , iXBT Video , А також в електронному журналі iТогі .

Вимоги до розміщення реклами

На ресурсі iXBT.com можливе розміщення будь-якої реклами відповідно до законодавства Російської Федерації про політичну рекламу, а також з урахуванням встановлених в законодавстві вимог та обмежень.

Зокрема, законом заборонена реклама наркотичних речовин і їх похідних, вибухових матеріалів і вибухових речовин, органів (тканин) людини.

Звертаємо вашу увагу, що, відповідно до закону «Про рекламу» (ст. 7) заборонена реклама товарів, що підлягають державній реєстрації в разі відсутності такої реєстрації, а також товарів, що підлягають обов'язковій сертифікації в разі відсутності такої сертифікації. Крім того, заборонена реклама товарів, на виробництво яких потрібна ліцензія, в разі відсутності такої ліцензії.

У зв'язку з вищевикладеним, при розміщенні реклами товарів, що підлягають сертифікації або державної реєстрації, а також товарів, діяльність з виробництва яких ліцензується, вам необхідно представити завірені фірмою (печатка, підпис керівника) копії дозвільних документів. У разі, якщо товари не підлягають обов'язковій сертифікації або реєстрації, необхідно надати офіційний лист, що дозвільних документів на даний товар не потрібно.

Крім того, звертаємо вашу увагу, що на ряд товарів (алкоголь, пиво, тютюн) законом введені обмеження (зокрема, вказівка ​​про наявність на рекламі попереджувального напису про шкідливість товару для здоров'я, що займає не менше 10% реклами), які повинні дотримуватися при рекламу.

Також на ряд товарів і послуг (медичні прилади та обладнання, ліки, біологічно активні добавки та ін., Гри, парі, фінансові послуги) введені спеціальні обмеження. Ці обмеження повинні дотримуватися при розміщенні реклами.

Якщо ви вирішили розмістити рекламу на ресурсі iXBT.com, то пам'ятайте:

Адміністрація iXBT.com залишає за собою право вносити редакційні зміни в Ваші банери і програму Вашої реклами.

Адміністрація iXBT.com залишає за собою право відмовитися від будь-якої реклами, яка її не влаштовує, без пояснення причин відмови.

Адміністрація iXBT.com припиняє співпрацю з компаніями в разі, якщо вони не виконують своїх зобов'язань, наприклад, в частині оплати.

На сайті iXBT.com ні на яких умовах не розміщується реклама наркотичних речовин, вогнепальної зброї і порнографії.

На сайті iXBT.com ні на яких умовах не розміщується реклама у вигляді pop-up або pop-under.

Всі банери у форматі flash розміщуються тільки при обов'язковій наявності в комплекті альтернативного банера в форматі gif, jpg або png.

При прогнозі кількості показів реклами адміністрація сайту iXBT.com орієнтується виключно на власну систему показу реклами. Якщо ви розміщуєте рекламу, використовуючи зовнішні системи статистики, то адміністрація сайту iXBT.com не коментує свідчення таких зовнішніх систем статистики і не приймає на себе жодних зобов'язань у разі розбіжності даних системи показу зовнішньої системи статистики і системи показу реклами iXBT.com.

додатковий сервіс

Редакція сайту пропонує створення професійних відеороликів про продукти і технології в рамках проекту iXBT TV. приклади наших робіт .

Сайт iXBT.com пропонує своїм клієнтам спеціальний сервіс: « Опитування, вікторини, конкурси, форуми, подкасти, вебкасти, промо-сайти і інші PR-акції »

При необхідності, наші дизайнери розроблять і створять для вас унікальні флеш-банери, включаючи рекламу в форматах Alive! banner і Alive! Video banner .

Технічні особливості розміщення реклами

Рекламні банери, що надаються для показу на сторінках ресурсу iXBT.com, повинні відповідати встановленим технічним вимогам, спрямованим на забезпечення їх коректної демонстрації в системі показу реклами iXBT.com. Крім того, є ряд загальних вимог.

Банери повинні бути стандартних типів: текстові (html), gif, animated gif, png, jpg, flash (включаючи банери форматів Alive! banner , Alive! Video banner і мати стандартні розміри: 690x100, 240х400 і 600x300. Відзначимо, що формати типу Alive! banner і Alive! Video banner можуть мати нестандартні розміри як в «згорнутому» вигляді, так і в «розгорнутому» вигляді (обговорюється індивідуально).

Банери в форматі flash (включаючи Alive! І Alive! Video) розміщуються тільки при обов'язковій наявності в комплекті альтернативного банера в форматі gif, jpg або png.

Обмеження за розміром банерів в кілобайтах і символах:

формат,
габарити в пікселях Максимальний розмір
в кілобайт (КБ) горизонтальний банер 690х100 100 КБ Вертикальний банер, 240х400 80 КБ Alive! banner або Alive! Video banner (вертикальний в розкритому вигляді), 240x400 ( приклад ) 90 КБ Супербаннер, 600х300 100 КБ «Пропозиції від компаній» (текст + лого) тільки на першій сторінці сайту iXBT.com; текст - до 440 символів включаючи пропуски і розділові знаки (в рядку не більше 49 символів, всього не більше 9 рядків, включаючи порожні), лого - gif, jpg, png строго 115х115 пікселів, обов'язково без рамки, до 10 КБ Текстовий блок ( конференція ) Блок 240х110 пікселів, до чотирьох рядків по 36 символів з пробілами та розділовими знаками (всього 144 символу + 36 пікселів в заголовку). Можливо одночасне розміщення до трьох блоків. контекстна реклама

При замовленні динамічної реклами банери розміщуються із зазначенням початку старту кампанії і замовленої кількості показів. Тому кампаняі може завершитися раніше планіуремого замовником часу. Для розміщення реклами в обмеженому інтервалі часу, анпрімер рівно одну неджлю, необхідно вибирати кампанію зі статичним розміщенням банерів.

На сайті iXBT.com не розміщуються банери з включеним звуком. Якщо в банері передбачено звуковий супровід, то воно повинно включатися лише за бажанням користувача.

Всі банери типу Flash повинні відкривати посилання при кліці (натисканні) по ним в новому вікні браузера.

Невірно зроблені Flash банери не розміщуються. Flash банер є невірно зробленим, якщо при його показі центральний процесор системи (CPU) завантажується більше, ніж на 30%. Проблеми зазвичай виникають при використанні математичних функцій, коли в кадрі банера багато дрібних рухомих об'єктів і / або використовуються функції для відстеження положення курсора. Наші дизайнери можуть допомогти у виготовленні якісних Flash банерів, включаючи Alive! банери або допоможуть внести правку в наявні у вас банери, при наявність вихідних файлів. Послуга є платною.

Обмеження на відсоток завантаження CPU при програванні Flash введені, тому що читачі надзвичайно незадоволені, якщо під час перегляду сторінок сайту у них починаються проблеми з реакцією системи на їх дії. Наприклад, важко переключитися між вікнами в рамках однієї програми або взагалі між додатками, аж до зависання системи. При цьому проблеми із завантаженням CPU неспроможний залежать від потужності самого центрального процесора, що є особливістю роботи Flash плеєрів. В результаті, якщо у читача виникають проблеми або дискомфорт через неправильно зроблених Flash банерів весь негатив спрямовується проти реклами, рекламодавця і сайту. Очевидно, що від реклами очікується абсолютно протилежний ефект - позитивні емоції, а не негативні. Звідси випливає, що неправильно зроблені Flash банери не потрібні нікому, ні рекламодавцеві, ні сайту.

Чи можна розміщувати банери в форматі типу HTML5?

Так, наша система показу реклами підтримує розміщення банерів в форматі HTML5, створені за допомогою інструментів Adobe Edge і Google Swiffy. Якщо посилання задається зовні, аналогічно як у банерів формату HTML, то вся статистика по показам і переходах буде вестися коректно. Якщо посилання потрібна всередині скрипта, наприклад, за дією курсором, то щоб була статистка переходів (кліків) необхідно в javascript замість явного вказівки URL використовувати змінну $ CLICK_URL, тоді система показу реклами підставить в це місце задається зовні посилання. Якщо в HTML5 банері потрібно більше, ніж одна активне посилання, то для першого посилання використовується змінна $ CLICK_URL, а для наступних $ CLICK_URL2, $ CLICK_URL3, ..., $ CLICK_URL9 і т.д.

Банери в форматі Adobe Edge повинні надаватися тільки в архівах типу ZIP. Нагадуємо, що в іменах файлів і в їх виклики в скриптах повинні враховуватися регістри, так, наприклад, TTF і ttf це не одне і теж. Якщо в коді скриптів не передбачений зовнішній виклик через змінну $ CLICK_URL, то статистика по переходах (кліках) не надається.

Як правильно зробити flash банер?

Коректна статистика по кліках (переходах) з банерів формату Flash (включаючи Alive! Банери і «розтяжки») можлива тільки за умови проходження наступних рекомендацій:

 • Посилання має задаватися ззовні банера. Для цього при створенні флеш-банера в код кнопки необхідно вставити наступні рядки: on (release) {
  getURL (_root.banner_href, "_blank");
  }

  Зверніть увагу, що приклад коду вказано для Action Script 2, тобто для Flash версії 8 або нижче.

  Не забудьте зробити для Flash банера альтернативний варіант в форматі gif, jpg або png.

  Наша система показу реклами передає змінну banner_href флеш-банеру як параметр, що дозволяє коректно фіксувати переходи (кліки) по flash банеру. Важливо, що навколо змінної banner_href немає ніяких лапок! Їх там не повинно бути.

 • Якщо потрібно, щоб флеш-банер містив більше однієї посилання, то при його створенні потрібно прописати необхідну кількість змінних, таким чином: banner_href, banner_href2, banner_href3, ... і т.д.

При розміщенні будь-яких графічних банерів, а також коректно зроблених флеш-банерів (включаючи Alive! Банери) і текстових (HTML) банерів через систему показу реклами iXBT.com всім клієнтам додатково і безкоштовно надається статистика про те, яка кількість переходів (кліків) було унікально , тобто відкидаються переходи по банеру (кліки), вчинені повторно.

Графічний елемент (логотип) для текстових банерів, що пропонуються до розміщення на першій сторінки ресурсу www.ixbt.com повинен мати розміри строго 115 на 115 пікселів і не містити рамки.

Ресурс iXBT.com не дає гарантій в частині точної відповідності кількості показів банерів при замовленні динамічного розміщення реклами в конкретні моменти часу.

Для зручності рекламодавців і правильної звітності рекламний день на сайті iXBT.com починається з 00:00 годин дня. Тому замовлення на розміщення реклами на стандартних позиціях (і самі рекламні банери) повинні бути надані замовником не менше ніж за 1 робочий день до початку рекламної кампанії.

При розміщенні на нестандартних / нових позиціях, рекламні матеріали повинні бути надані замовником не менше ніж за 3 робочих дні до початку рекламної кампанії.

При несвоєчасному наданні банерів реклама може бути встановлена ​​в більш пізній термін. У цьому випадку сайт iXBT.com не гарантує надання компенсації.

При заміні рекламних банерів в процесі рекламної кампанії, нові банери повинні бути надані за 1 робочий день до заміни. Всі заміни проводяться протягом доби з моменту отримання замовлення.

Сайт iXBT.com гарантує коректний показ банерів і коректну статистику по ним лише в тому випадку, якщо ці банери розміщуються через систему показу реклами сайту iXBT.com і відповідають технічним вимогам . Звертаємо вашу увагу, що наша система фіксує реальні покази реклами, а не відвантаження коду, якщо банер представлений в явному вигляді і вантажиться з нашого або стороннього сервера. У разі, якщо рекламний матеріал надано у вигляді яваскрипт або аналогічного коду, технічно неможливо відфільтрувати реальні покази від відвантаження коду, тому ми не несемо відповідальності за коректність статистики. Допускається розміщення спеціальних пікселів статистики разом зі звичайними банерами, досить надати посилання на такий піксель на зовнішньому сервері.

Якщо рекламодавець хоче витратити зайві гроші і додати в розміщуються банери формату HTML додатковий код будь-якої зовнішньої системи показу реклами для отримання дублюючої статистики, то він робить це на свій страх і ризик. При цьому статистика показів такого банера у зовнішній системі і в системі iXBT.com завжди буде відрізнятися. Справа в тому, що в даному випадку система iXBT.com може вважати лише кількість завантажень html-коду банера (яваскрипт або аналогічного коду), але не реальні завантаження самого банера. Крім того, в даній ситуації наша система не може обраховувати переходи (кліки) за такими банерах. Загалом, якщо банер розміщується по html-коду, то і статистику по такій рекламі потрібно розглядати тільки від зовнішньої системи.

Нагадуємо, что будь-які додаткові Виклики зовнішніх по відношенню до iXBT.com серверів могут уповільніті завантаження сторінок сайту або даже сделать це Неможливо, что віклікає роздратування у відвідувачів. Реклама винна прівертаті Рамус, а не віклікаті почуття відразі. Саме тому ми Надаємо всю необхідну статистику по рекламних кампаніям, при розміщенні банерів в Нашій системе, что дозволяє скоротіті Ваші витрати и не створює додатковий пріводів для роздратування. Проти, если у вас все ж є бажання продублюваті статистику, то додатковий код повинен являти собою виклик Прозоров пікселя (це графічне зображення з розмірамі сторон 1 × 1 піксель, что НЕ має власного кольору). Достатньо надаті посилання на агентство такий піксель на зовнішньому сервері. Розміщення графічних и флеш-банерів з підрахунком статистки на зовнішніх системах показу реклами можливо только за умови, что Самі ЦІ банери вантажаться з зовнішніх серверів (Які могут Повільно працювати або періодічно Взагалі НЕ працювати), а нам надається HTML код для размещения. У цьом випадка ми Рекомендуємо, щоб ви заручилися гарантіямі працездатності зовнішніх серверів, з якіх буде завантажуватіся код для Вашої рекламної кампании. Звертаємо вашу Рамус, что наша система фіксує реальні покази реклами, а не відвантаження коду, если банер уявлень в явному виде и Вантаж з нашого сервера або стороннього сервера. У разі, якщо рекламний матеріал надано у вигляді яваскрипт або аналогічного коду, технічно неможливо відфільтрувати реальні покази від відвантаження коду, тому ми не несемо відповідальності за коректність статистики.

Як нам здається, розумніше витратити наявні вільні фінансові кошти на виробництво якісних банерів формату Alive! banner або Alive! Video banner і розміщення їх з обмеженням кількості показів унікальним користувачам. Статистика по такому розміщенню, як завжди, надається нами безкоштовно.

Преміальний тип реклами: брендування

На сайті iXBT.com, а також на сайтах проектів (Gametech.ru, iTrate.ru і т.д.) можливе розміщення брендування (гарний фон під статтями з зоною для переходу при кліці):

Щоб правильно підготувати гарне фонове зображення, потрібно строго слідувати інструкціям:

Alive! banner

Alive! banner (Елайв! від англ. живий!) це такий спеціальний рекламний flash банер, який зроблений красиво і технологічно, що привертає особливу увагу і запам'ятовується на тривалий час з позитивними емоціями. Alive! banner розміщується тільки статично, але з можливістю обмеження кількості показів одному унікальному відвідувачеві. Розміщення Alive! banner в динаміці неможливо.

Ви можете ознайомитися з тестовим Alive! banner .

На сайті iXBT.com розміщуються Alive! банери, які мають вертикальну орієнтацію в розгорнутому вигляді, максимальна ширина 240 пікселів. При завантаженні Alive! банер відтворює один повний цикл рекламного ряду, потім згортається. Крім перерахованого Alive! банер, який допускається до розміщення на iXBT.com:

Ми забезпечуємо технічну можливість обмеження кількості показів Alive! банера одному унікальному відвідувачеві (за умови, що у відвідувача підтримуються cookies). Унікальний показ вважається на всьому протязі рекламної кампанії, тобто поки банер залишається активним. Наприклад, якщо Alive! банер розміщений на 14 днів з обмеженням в 5 показів одному унікальному користувачу, то це означає, що протягом цих двох тижнів кожен унікальний користувач зможе побачити Alive! банер не більше п'яти разів.

Щоб при розміщенні Alive! банерів коректно збиралася статистика кліків (переходів) необхідно строго слідувати інструкції по створенню флеш банерів .

Alive! Video banner

Alive! Video banner (Елайв! Від англ. Живий !, video - відео, а все разом означає «Живе! Відео») це такий спеціальний рекламний flash банер, який зроблений красиво і технологічно, що привертає особливу увагу і запам'ятовується на тривалий час з позитивними емоціями . Головна особливість такого Alive! банера полягає в тому, що за запитом користувача відбувається завантаження відеоролика і його демонстрація прямо в області, займаної банером. Alive! Video banner розміщується тільки статично, але з можливістю обмеження кількості показів одному унікальному відвідувачеві. Розміщення Alive! Video banner в динаміці неможливо.

Ви можете ознайомитися з тестовим Alive! Video banner .

На сайті iXBT.com розміщуються Alive! Video банери стандартного розміру 240х400. При цьому, якщо Alive! Video банер має нестандартні розміри, зазвичай невеликі, наприклад, 120х40 пікселів, то для демонстрації відеоряду такий банер розгортається, а після заверешнія домонстраціі відеоряду або примусово - згортається до вихідного розміру. Крім перерахованого Alive! Video банер, який допускається до розміщення на iXBT.com:

 • повинен складатися з двох файлів: самого банера, і довантажувати в нього відеоряду, що лежить в .swf або .flv файлі;
 • повинен містити інформацію про розмір відеоряду, який буде довантажуючи за бажанням користувача;
 • повинен містити явно видиму кнопку «Play» або «Почати програвання»;
 • повинен мати вимкнений звук і можливість вимкнути звук;
 • може містити посилання після відеоряду на сайт рекламодетеля або прямо з відеоряду;
 • якщо стався перехід (клік) з відеоряду або після демонстрації відеоряду звук і відео повинні вимикатися.

Щоб при розміщенні Alive! Video банерів коректно збиралася статистика по колічесво дозволених користувачами завантажень відеоряду (натискання на кнопку «play» або «старт»), а також кліків (переходів) по активному посиланню (опціонально) після демонстранціі відеоряду необхідно строго слідувати наступної інструкції:

Змінні, що передаються в банер ззовні:

1. video - повний шлях в відео-файлу. Таким чином, рядок завантаження відео буде виглядати так:

mc.loadMovie (_root.video);

2. video_href - посилання для відстеження натискання на кнопку «Play». Разом із забороною кешування, код на кнопці «Play» повинен виглядати строго так:

on (release) {send_lv = new LoadVars ();result_lv = new LoadVars ();send_lv.a_cache = "temp" + Math.random () * Math.random ();send_lv.sendAndLoad (_root.video_href, result_lv, "POST");}

це потрібно для відстеження натискань на кнопку «Play»

3. banner_href - посилання на сайт рекламодеателя. Цю посилання слід поміщати на кнопку, яка виникає після або під час програвання відеоряду. Перехід за посиланням здійснюється строго таким кодом:

on (release) {getURL (_root.banner_href, "_blank");}

Після переходу користувача по посиланню, звук і відео повинні зупинятися.

Зверніть увагу, що приклад коду вказано для Action Script 2, тобто для Flash версії 8 або нижче.

Explode banner

Explode banner (іноді ще званий «расхлоп») складається з двох флеш-банерів. При цьому спочатку користувач бачить один банер і якщо на нього вказівником миші, то замість нього з'являється другий банер, зазвичай більший за площею.

Подивіться на приклад роботи банера типу Explode . В даному прикладі спочатку користувач бачить баннер 100% х90, а якщо навести на нього курсор миші, то показується вже банер формату 100% х300. Зверніть увагу, що великий банер з'являється не миттєво при наведенні курсору миші, а з невеликою, розумної затримкою в часі. Це зроблено спеціально, щоб не дратувати користувачів випадковими «расхлопамі» при спробі скористатися інтерфейсом браузера.

Щоб при розміщенні банерів типу Explode коректно збиралася статистика кліків (переходів) необхідно строго слідувати інструкції по створенню флеш-банерів .

відеореклама

В рамках проекту Filmdepo.ru ми пропонуємо можливість розміщення відеореклами. Відеореклама може розміщуватися:

 • Перед початком показу вебкаста - пріоритетне місце для партнерів проекту. Тривалість ролика - не більше 10 секунд.
 • Після показу вебкаста - стандартне місце для реклами в вебкасти. Тривалість ролика - не більше 30 секунд.

Рекламний ролик може містити активне посилання для переходу на сайт рекламодавця. Посилання задається через систему показу реклами iXBT.com. Відеореклама буде показана з наступними параметрами: відео 25 к / с, звук 44 кГц 16 біт стерео.

 • формат Adobe Flash video (.flv);
 • дозвіл 480х360 пікселів;
 • відеоряд: 25 к / с;
 • звукова доріжка: 44 кГц 16 біт, стерео;
 • бітрейт відео не більше 800 кбіт / с.

Клієнт може надати рекламний відеоролик із зазначеними вище параметрами або просто надати відео в будь-якому максимально наявному якості, а ми самі зробимо потрібну конвертацію і перекодування.

При розміщенні відеореклами клієнт отримує статистку показів рекламного ролика, за добу і за місяць, а також кількість переходів (кліків) за посиланням, якщо така була задана.

Система контекстної реклами на iXBT.com

Система контекстної реклами сайту iXBT.com створена для розміщення реклами в залежності від вмісту сторінок сайту. Система показу реклами враховує контекст, тобто зміст статей, що завантажуються читачем, за ключовими словами. Система визначає наявність заданих ключових слів на завантажуються сторінках і, при виявленні таких, здійснює показ банера.

В системі показу контекстної реклами припустимі наступні типи банерів:

 • спливає блок контекстної реклами в тексті статті;

Спливаючий блок реклами

Даний вид контекстної реклами розміщується тільки в статтях.

Коли в системі контекстної реклами розміщений спливає банер, читач сайту бачить в тексті ключові слова, які добре помітні завдяки виділенню їх кольором і підкресленням. В даний час ключові слова виділяються і підкреслюються помаранчевим кольором.

В даний час ключові слова виділяються і підкреслюються помаранчевим кольором

В якості ключових рекомендується ставити коріння слів. В цьому випадку система буде сама шукати все можливе словоформи, виділяючи потрібне слово повністю, включаючи слова з дефісом. Наприклад, якщо задано ключове слово «проц», то система буде виділяти в тексті статей слова типу: «процесор», «відеопроцесор» і «відеопроцесор».

Допускається задавати ключові слова у вигляді фраз, тобто набору слів розділених пробілами. У цьому випадку пошук буде здійснюватися строго за вашим запитом. Приклад ключової фрази: «графічний процесор».

Спливаючий блок реклами показується на сторінці сайту, якщо читач навів курсор миші на ключове слово. Така подія зараховується системою статистики як відбувся показ банера. Повторне наведення читачем курсора миші на виділене ключове слово без перезавантаження сторінки з текстом статті не зараховується системою як новий показ банера.

у спливаючому блоці на ілюстрації використано оформлення «RealWhite»
у спливаючому блоці на ілюстрації використано оформлення «RealWhite»

Для зручності в системі показу контекстної реклами можна вибрати один з чотирьох видів оформлення, т.зв. skin:

 • Gray;
 • Purple;
 • RealWhite;
 • White.

Система контекстної реклами не виділяє ключові слова, якщо вони присутні в заголовках, засланнях, списках і таблицях. Такі обмеження введені спеціально, щоб не заважати читання статей на сайті. Такого роду контекстна реклама менше дратує читачів.

В одному абзаці тексту в статті виділяється не більше одного входження одного і того ж ключового слова. Проте, якщо система показу контекстної реклами виявляє в одному абзаці різні ключові слова, всі вони будуть виділені підкресленням.

Якщо в системі показу реклами знаходяться банери різних клієнтів, але з однаковими ключовими словами, то система автоматично виробляє ротацію банерів, довантажуючи на однакові ключові слова банери різних клієнтів.

Клієнт повинен обмежитися набором в 20 ключових слів для одного банера. Клієнт має можливість визначити, яка кількість входжень ключових слів знаходити і виділяти в тексті статті. Ми рекомендуємо вказувати не більше 10 входжень ключових слів на одну сторінку.

Який вид реклами вибрати?

Якщо важливим моментом є имидживая складова, тобто потрібно, щоб логотип, назву компанії, опис та зображення продукту або акції викликали яскраві емоції, слід зупинитися на розміщенні Alive! банерів з обмеженням кількості показів такий флеш реклами одному унікальному читачеві. Оптимальний варіант для великих виробників і постачальників комплексних рішень. Для такого типу реклами рекомендується статичне розміщення, можливо, з обмеженням кількості показів унікальному відвідувачу.

Якщо важливим моментом є просування магазину або послуг, тобто реклама розрахована на інформування потенційних партнерів або клієнтів, то слід зупинитися на розміщенні реклами в текстовому блоці (текстове оголошення). Такого роду реклама дуже близька стандартної реклами, але найменше дратує читачів, тому що складається в основному з текстової інформації і розміщується на головній странцу сайту, поруч з анонсами статей і новин. Оптимальний варіант для магазинів з широким асортиментом і сервісних компаній. Для такого типу реклами рекомендується статичне розміщення.

Якщо основним завданням є реклама конкретного товару або послуг із зазначенням цін, то слід зупинитися на спливаючих контекстних банерах. Такого роду реклама є найефективнішим способом інформування потенційних партнерів або клієнтів про обмежені в часі акціях (спеціальні ціни на певний товар або послугу). Оптимальний вибір для інтернет-магазинів. Для такого типу реклами рекомендується купувати переходи (кліки).

Контекстна реклама може розміщуватися лише на кількість переходів (кліків). В цьому випадку не рекомендується визначати термін закінчення кампанії, тому що достовірне прогнозіровнаіе кількості переходв (кліків) неможливо.

Види і формати банерів

На сторінках статей сайту iXBT.com є розміщення контекстних банерів наступних типів: текстові (html), gif, animated gif, png, jpg і flash, мають стандартні розміри:

 • спливає банер у вигляді блоку розміром до 320х220 пікселів, який може містити: текст, текст + картинка, картинка (gif, jpg, png), флеш графіка (swf), флеш відео (flv);
 • спеціальний контекстний блок тільки для каталогу мобільних пристроїв розмірами до 250х90 (текст, текст + картинка);

У систему завантажуються описані вище стандартні типи банерів і для них прописується набір ключових слів. Система показу контекстної реклами буде шукати в завантажених читачем текстах статей задані ключові слова і, в разі їх виявлення, необхідні банери будуть показуватися на передбачених позиціях.

геотаргетинг

Реклама на iXBT.com і проектах може розміщуватися з урахуванням географічного таргетингу по Росії і Україні. Це означає, що рекламодавець може вибрати для якого регіону з точністю до міста або місто + область показувати рекламу або навпаки, не показувати рекламу.

Використання генератора випадкових чисел

Деякі системи показу реклами (AdRiver, DoubleClick) надають код для показу банерів, в якому в певних місцях потрібно підстановка випадкового числа. На нашому сервері є генератор випадкових чисел, результат роботи якого потрібно використовувати для показу коду таких банерів або коректної роботи наданих посилань для переходів (кліків) і пікселів аудиту (zeropixel).

В якості ілюстрації розглянемо приклад коду для банера:

Зверніть увагу на елемент [timestamp]. Саме замість елемента [timestamp] має підставлятися випадкове число, причому однакове у всі місця, і в момент, коли банер відвантажується відвідувачеві сайту. Щоб це відбувалося потрібно при вставці коду в систему показу реклами замінити елемент [timestamp] на змінну: $ RND

Після заміни елемента на змінну код для банера матиме такий вигляд:

В результаті код буде коректно працювати.

Тепер розглянемо приклад, коли надані посилання для переходу (кліка) і посилання для пікселя аудиту (zeropixel):

Посилання на піксель аудиту (zeropixel):
http://b.dclick.ru/image.ng/site=ixbt.com&adsize=1x1&pos=all.25081112&transactionID=16772984738905

Посилання для переходу з банера (кліка):
http://b.dclick.ru/click.ng/site=ixbt.com&adsize=1x1&pos=all.25081112&transactionID=16772984738905

Зверніть увагу на число: 16772984738905 - саме його і потрібно замінити в посиланнях на змінну: $ RND

Після заміни посилання матимуть вигляд:

Посилання на піксель аудиту (zeropixel):
http://b.dclick.ru/image.ng/site=ixbt.com&adsize=1x1&pos=all.25081112&transactionID=$RND

Посилання для переходу з банера (кліка):
http://b.dclick.ru/click.ng/site=ixbt.com&adsize=1x1&pos=all.25081112&transactionID=$RND

У такому вигляді посилання будуть коректно працювати в системі.

Як правильно зробити flash банер?
Чи можна розміщувати банери в форматі типу HTML5?
Як правильно зробити flash банер?
Який вид реклами вибрати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: