Рекламний банер від MotoCMS: просто, ефективно, вигідно

  1. види банерів
  2. Рекламний банер для соцмереж
  3. Рекламний банер для Google AdWords
  4. Чому варто замовити рекламний банер від MotoCMS

У наш час навіть найоригінальніший і до дрібниць продуманий бізнес потребує реклами. Без ефективної рекламної кампанії вам навряд чи вдасться залучити достатню кількість клієнтів і виділитися серед конкурентів. Рекламувати свій бізнес можна різними способами - на популярних сайтах і блогах, в соціальних мережах, в онлайн-каталогах, за допомогою оголошень. Незалежно від того, який спосіб ви оберете, вам напевно знадобиться привабливий і оригінальний рекламний банер.

Незалежно від того, який спосіб ви оберете, вам напевно знадобиться привабливий і оригінальний рекламний банер

Зрозуміло, ваших потенційних клієнтів навряд чи вразить непрофесійний банер, намальований на швидку руку. Реклама - це в якійсь мірі обличчя вашого бренду, тому дизайн банера повинен бути якісним, оригінальним і привабливим. Але що робити тим підприємцям, які не мають навичок веб-дизайну? Послуги дизайнерів часто коштують недешево (до того ж, у багатьох компаній бюджет на рекламу і просування обмежений). Спеціально для таких випадків команда MotoCMS придумала альтернативу - ми готові створити для вас рекламний банер за дуже вигідною ціною!

види банерів

У наш час більшість підприємців використовують два основні канали просування бізнесу в інтернеті - соціальні мережі і Google AdWords . Ми пропонуємо створення банерів саме для цих двох видів реклами.

Рекламний банер для соцмереж

Складно знайти більш відповідний майданчик для просування бізнесу, ніж соціальні мережі, адже мільйони людей з усіх куточків світу щодня відвідують ці веб-сайти. Ми пропонуємо вам створення повноцінного набору банерів для найпопулярніших соціальних мереж:

  • 10 банерів для просування в Instagram;
  • 10 банерів для Facebook;
  • 10 зображень для Pinterest.

Кожен рекламний банер буде мати розмір і формат, який підходить для конкретної соціальної мережі. Тим не менш, ви з легкістю зможете використовувати ці банери і для інших майданчиків (наприклад, ВКонтакте або LinkedIn). Наші дизайнери мають величезний досвід виконання подібних завдань, тому створені ними банери напевно підкреслять ключові переваги вашого бізнесу.

Вартість послуги - всього $ 14. Зверніть увагу! Для редагування банерів вам знадобляться базові навички роботи з Photoshop.

Рекламний банер для Google AdWords

AdWords - один з найпопулярніших і ефективних сервісів контекстної реклами. Ми допоможемо вам зробити рекламну кампанію в AdWords максимально ефективною за допомогою 10 якісних банерів. Банери будуть розроблені з урахуванням вимог Google і ваших персональних побажань. Максимальний термін виконання послуги - 5 робочих днів (з моменту надання всієї необхідної інформації), а ціна питання - всього $ 21. Де ще ви зможете отримати повний набір банерів для AdWords за такою вигідною ціною?

Чому варто замовити рекламний банер від MotoCMS

Якщо вам потрібен рекламний банер на сайт, краще довірити його створення фахівцям. Дизайнери і маркетологи MotoCMS мають величезний досвід у створенні реклами та проведенні рекламних кампаній. Тому ми точно знаємо, що потрібно клієнтам, і допоможемо зробити рекламу вашого бізнесу максимально ефективною.

Необхідні вам банери будуть створені протягом 5 робочих днів з моменту подачі заявки. При створенні банерів ми обов'язково враховуємо побажання клієнтів, а також вимоги рекламних майданчиків і останні тренди в сфері онлайн-реклами. Що ще потрібно для ефективної реклами, яка сподобається і вам, і вашій цільової аудиторії?

Тому, якщо вам потрібен якісний рекламний банер, замовте його у нас! Ми зробимо все, щоб ваша рекламна кампанія пройшла максимально успішно, а ваш бізнес став популярним і прибутковим. З MotoCMS легко не тільки створювати красиві сайти, а й просувати свій
бренд
!

замовити банер

Але що робити тим підприємцям, які не мають навичок веб-дизайну?
21. Де ще ви зможете отримати повний набір банерів для AdWords за такою вигідною ціною?
Що ще потрібно для ефективної реклами, яка сподобається і вам, і вашій цільової аудиторії?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: