Шаблони рекламних банерів в форматі PSD

  1. Де використовуються рекламні шаблони?
  2. Де завантажити шаблон для рекламного банера в PSD?

Подробиці Опубліковано: 15.01.2016 11:44 Автор: Антон Кореїв

За допомогою спеціальних шаблонів можна створювати банери самостійно. Такі шаблони допомагають не тільки створити потрібну рекламну продукцію, а й почерпнути ідеї для бізнесу.

Наприклад, є шаблони із зображеннями побутової техніки, продуктів харчування, красивих дівчат, які здатні прикрасити будь-який банер. Тут є зображення грошових купюр, ярликів із зазначенням відсотків знижок і багато іншого.

Банери, збережені у форматі psd хороші тим, що їх можна правити в фотошопі, додаючи власні деталі, написи, пропозиції, фотографії та багато іншого. Кожен шаблон це результат багатогодинної роботи дизайнера, який підбирає матеріали за кольором, формою, тематикою, компонує їх воєдино і являє собою практично готовий проект майбутнього банера.

За допомогою таких шаблонів можна підготувати до друку поліграфічну рекламну продукцію, створити презентаційний ролик, випустити серію листівок, афіш, буклетів, оформити каталог продукції. Також можна збільшити зображення до потрібних розмірів, щоб створити повноцінний банер, який буде прикрашати одну з міських вулиць або фасад будинку. Безумовно, для таких великих рекламних конструкцій необхідно, щоб шаблон був виконаний у високій якості і великій якості.

Де використовуються рекламні шаблони?

Рекламні шаблони дозволять створити будь-яку рекламну продукцію, починаючи від етикеток і наклейок, і закінчуючи повноцінними вивісками над входами в комерційні заклади.

Великою популярністю і попитом користуються шаблони, що допомагають створити власний фірмовий стиль. Тут кожна деталь і прикраса, напис і рамка мають особливий колір, містять графічні елементи, які дозволяють в подальшому застосовувати їх при оформленні всього підприємства. Фірмовий стиль підкреслює приналежність всіх складових однієї організації. Наприклад, це можуть бути цінники товарів, підставки під дрібницю на касі, одяг обслуговуючого персоналу, упаковка товару, колір дисконтних і візитних карток, елементи дизайну та ін.

Де завантажити шаблон для рекламного банера в PSD?

Існує безліч ресурсів з колекціями так званих мокап (Mockup), які розповсюджуються по вільної ліцензії. Мокап - це не шаблон змісту, а заготовка форми подачі рекламного банера, Ви можете "приміряти" один і той же дизайн на різні формати, від широкомасштабної зовнішньої конструкції до мініатюрної візитки. Подібні маніпуляції потрібні не тільки для того, щоб заощадити час, відведений на дизайн, все приклади можна також використовувати в брендбуці компанії або на презентації керівництву.

Посилання на безкоштовні ресурси для скачування мокап в форматі .PSD:

graphicburger.com

behance.net

graphictwister.com

При необхідності можна знайти шаблони для створення брошури, візитної картки. Фони для реклами дозволять поекспериментувати і проявити власну фантазію, накладаючи будь текстури, фрагменти, предмети, що асоціюються з діяльністю вашої компанії. Так, крок за кроком, використовуючи вихідні шаблони можна створити власний проект, підготувати макет до друку або виробництва.

Де використовуються рекламні шаблони?
Де завантажити шаблон для рекламного банера в PSD?
Де використовуються рекламні шаблони?
Де завантажити шаблон для рекламного банера в PSD?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: