Що таке банер і оптимальний обсяг для банера

  1. Для чого потрібні банери
  2. Які бувають банери
  3. Кращий розмір для банера
  4. Де встановлюються банери

Банер - це графічний об'єкт, найчастіше барвиста анімована картинка, яка розміщується на сайтах з метою залучення уваги користувачів. До речі, на питання як правильно банери або банера відповідь однозначна - банери.

Для чого потрібні банери

Основними цілями банерів є змусити користувача клікнути на картинку (і, відповідно, перейти на сайт рекламодавця), а також інформування про акції та комерційні пропозиції. Яскравими прикладами можуть служити численні банери компаній Zappos, Amazon, Wikimart і т.д.

Які бувають банери

    Найчастіше банери бувають зроблені в форматі:
  • jpeg (статичні)
  • gif (статичні або анімовані)
  • flash (анімовані)

Зображення у форматах jpeg і gif можна легко зробити в фотошопі або Гімпу. Flash-банери хороші тим, що в них використовується векторна графіка, більш складні рухи і тривалий сюжет.

Кращий розмір для банера

Найпопулярніші розміри банерів це: 480х60, 400х40, 336х280, 300х250, 250х250, 240х240, 234х60, 120х60, 125х125, 728х90, 160х600, 100х100, 120х600, 300х600, 88х31. Всі розміри вказуються в пікселях, ширина потім висота. При вбора кращого розміру для банера потрібно враховувати дизайн сайту, на якому він буде ставитися. За інших рівних, основним критерієм ефективності банера є CTR .

За інших рівних, основним критерієм ефективності банера є   CTR

Кращий розмір для банера

Як бачимо на графіку, чим більше банер, тим вище його CTR і тим більше у ній клацають. Вибираючи банер подумайте де ви його поставите і який максимальний розмір ви можете під нього виділити.

Де встановлюються банери

Від місця розташування банера на сторінці залежить побачать його користувачі чи ні і якщо так, то як часто на нього будуть кликати. В мерчандайзингу є такий прийом, як розстановка товарів на полиці так, щоб на рівні очей покупців виявлялися товари, які найвигідніше продавати. На сайтах немає полиць, але замість цього вони діляться по висоті, а вірніше по екранах (сторінка сайту може бути довга і користувачам доводиться прокручувати її вниз, переглядаючи екран за екраном). На кожному сайті є хедер ( "шапка"), центральна зона, бічна зона (сайдбар) і футер ( "підвал"). Багато сайтів пропонують розміщення банера над хедером - це так звана "розтяжка". Цей банер потрапляє в першу зону видимості користувача (то що він бачить, як тільки сторінка завантажилася), тому банери в хедері або над ним зазвичай найдорожчі. Далі йдуть банери встановлені в сайдбарі (на бічній панелі). Вони також потрапляють в першу зону видимості, але з огляду на те, що вони розташовуються не по центру, а збоку екрана, на них звертають трохи менше уваги але і коштує такий банер дешевше. Найменш ефективно розміщення банера в футере так як часто до нього докручують далеко не всі користувачі, а ті хто докручує часто просто не звертають уваги.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: