uCoz: конструктор сайту майбутнього?

 1. uCoz: конструктор сайту майбутнього? uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор...
 2. призначення
 3. шаблони
 4. функціонал
 5. вартість
 6. Рекомендації та висновки
 7. висновок
 8. Відгуки про хостинг:
 9. uCoz: конструктор сайту майбутнього?
 10. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 11. призначення
 12. шаблони
 13. функціонал
 14. вартість
 15. Рекомендації та висновки
 16. висновок
 17. Відгуки про хостинг:
 18. uCoz: конструктор сайту майбутнього?
 19. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 20. призначення
 21. шаблони
 22. функціонал
 23. вартість
 24. Рекомендації та висновки
 25. висновок
 26. Відгуки про хостинг:
 27. uCoz: конструктор сайту майбутнього?
 28. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 29. призначення
 30. шаблони
 31. функціонал
 32. вартість
 33. Рекомендації та висновки
 34. висновок
 35. Відгуки про хостинг:
 36. uCoz: конструктор сайту майбутнього?
 37. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 38. призначення
 39. шаблони
 40. функціонал
 41. вартість
 42. Рекомендації та висновки
 43. висновок
 44. Відгуки про хостинг:
 45. uCoz: конструктор сайту майбутнього?
 46. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 47. призначення
 48. шаблони
 49. функціонал
 50. вартість
 51. Рекомендації та висновки
 52. висновок
 53. Відгуки про хостинг:
 54. uCoz: конструктор сайту майбутнього?
 55. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 56. призначення
 57. шаблони
 58. функціонал
 59. вартість
 60. Рекомендації та висновки
 61. висновок
 62. Відгуки про хостинг:

uCoz: конструктор сайту майбутнього?

uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор сайту Рунета.

Його люблять за зручність, функціонал і універсальність. Він підходить для створення будь-яких різновидів сайтів як для себе, так і для замовників. Популярний в колах веб-майстрів, які працюють на монетизацію своїх проектів, а також середньостатистичних користувачів.

Всупереч приналежності до стану хмарних сайтбілдеров, ця система з легкістю може змагатися з повноцінними CMS.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Детальніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Детальніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Детальніше...

повний список рейтингу хостингів

повний список рейтингу хостингів

призначення

Даний сервіс використовується для створення самих різних типів інтернет-сайтів: форумів, сайтів-візиток, блогів, інтернет-магазинів, порталів, Лендінзі. Можливість створення багатьох з них реалізована додатковим підключенням окремих спеціальних модулів (блог, форум, магазин).

Звідки така увага до деталей з боку розробників сервісу дозволило уникнути будь-яких провалів в функціональності під час створення будь-якого з перерахованих вище різновидів сайтів. У Ucoz при цілком відповідальний підхід до питання все виходить добре.

Варто відзначити, що uCoz пропонує відмінний модуль для управління просуванням свого конструктора веб-сайтів. Можливість задавати ЧПУ, мета-теги description і title для всіх різновидів матеріалів і категорій, взаємодія з Оригінальними Текстами від Яндекс - це ще не повний перелік можливостей пошукової оптимізації. СЕО-модуль теж можна застосовувати для моніторингу позицій і закупівлі посилань. Є повноцінна інтеграція з Wizard.Sape.

Панель управління тут не відрізняється простотою, але зате дуже логічно структурована. Розібратися можна за день-два з нуля. Панель насичена різноманітними налаштуваннями, як і кожен її окремий модуль. Конструктор сайту підійде і для новачків, і для справжніх професіоналів.

шаблони

Вбудованих шаблонів тут близько трьохсот. Вони розбиті на шістнадцять тематик (їжа, спорт, музика, фото, природа). Можна вибирати за популярністю або ж новизні. Якість варіюється, однак більшість виглядає вже застарілими.

Непогані, однак для 2016 роки вже зовсім не те. Бажано вибирати адаптивні екземпляри - вони гарніше і новіше.

Проблему поганої якості шаблонів тут вирішує фірмовий магазин під назвою uTemplate.pro. Там можна знайти тисячі варіантів за скромну вартість і на будь-який смак. Крім того, преміум-шаблон на вибір можна звідти отримати, сплативши будь-який тарифний план, починаючи з «Оптимального».

Також можна взяти класичний шаблон і потім доопрацювати його під себе. У конструкторі uCoz великі можливості по кастомізації дизайну. Можна залити свій шаблон, правити код в готовому, замінювати його сегменти або створити дизайн з нуля в спеціальному конструкторі. Все це дозволяє отримати дизайн будь-якої складності і типу.

Загалом, uCoz має досить великими можливостями в оформленні інтерфейсу веб-ресурсу. В даному плані це одна з найкращих систем, однак для багатьох маніпуляцій знадобляться знання HTML і CSS хоча б стартового рівня.

Найвигідніше оплатити тарифний план, отримавши незаїждженими і красивий шаблон в подарунок нарівні з іншими корисними фішками.

функціонал

Можливості даного сервісу лежать в двох площинах. А саме в загальних налаштуваннях і в параметрах окремого модуля. Зовсім необов'язково задіяти всі модулі, буде досить вибрати тільки ті, які будуть потрібні для реалізації завдання.

Ви самі можете налаштовувати обсяг налаштувань в адмінці. Додайте необхідну, приберіть зайве. uCoz буде таким, як вам треба.

Окремо треба виділити можливість активації в один клік версії веб-ресурсу для людей з вадами зору. Це полегшить життя багатьом державним організаціям, які прийняли рішення створити портал в uCoz.

Модулів тут досить багато: блог, форум, каталоги статей, файлів, новини, Яндекс.Фіди, дошка оголошень, постинг в соціальні мережі, інтернет-магазин, SEO та інші. За допомогою їх можна створити веб-ресурс фактично необмеженої складності, особливо якщо ви розбираєтеся в HTML і CSS. Крім того, на платних тарифних планах є можливість роботи зі скриптами PHP.

Однак і без кодинга можливостей конструктора uCoz неодмінно вистачить переважній більшості користувачів. Кожен модуль тут продуманий, володіючи досить глибоким і вузькоспеціалізованим функціоналом. Наприклад, модуль форуму дозволить зробити майданчик, яка не поступиться результату, що отримується в заточених під це завдання CMS - phpBB, vBulletin, exBB та інших.

З магазинами така ж ситуація: синхронізація з 1С, пакетне додавання товарів, відстеження залишків і додаткові поля в описах. В цілому, функціонал модулів в uCoz носить вичерпний характер.

Ви обов'язково знайдете те, що шукали або ж бачили в інших двигунах. І навіть набагато більше. Це все включено в базову комплектацію системи, тому нічого встановлювати додатково точно не доведеться.

вартість

Ця система має кілька платних тарифів, а також можливості фактично повного безкоштовного використання. Для різних некомерційних організацій типу шкіл, лікарень взагалі немає ніяких обмежень. Вони отримають весь функціонал абсолютно безкоштовно: активний СЕО-модуль, можливість роботи з PHP і зняття рекламного банера.

На будь-який тарифний план протягом 48 годин після реєстрації користувач може отримати спеціальну знижку в 50%. Іншими словами, її отримає кожен: тестируете сервіс скільки знадобиться, потім створюєте новий веб-ресурс і отримуєте знижку.

Таким чином, найбільш прийнятний «Оптимальний» тарифний план попросить оплату всього лише в 48 доларів в рік. Бажаючі створити інтернет-магазин віддадуть 60 доларів за рік. В обох випадках вам обов'язково подарують преміум-шаблон і домен другого рівня. Іншими словами, ціна тарифних планів порівнянна з покупкою хостингу і подарунків окремо.

Рекомендації та висновки

Сервіс прекрасно підходить для всіх бажаючих створити перший сайт, монетизації (продаж посилань і контекстна реклама), створення інтернет-магазинів і бізнес-порталів. Він просто універсальний. Для різних некомерційних організацій - це ідеальний варіант, зважаючи на його повної безкоштовності.

Наявність спеціального функціоналу для слабозорих людей безсумнівно стане в нагоді бюджетним організаціям, а також тим, де така функція врегульована на законодавчому рівні.

Крім того, в uCoz комфортніше підключати сертифікати SSL до веб-ресурсів. Все потрібне для цього можна знайти в налаштуваннях безпеки веб-ресурсу.

На конструкторі uCoz можна робити веб-ресурси як для душі, так і для заробітку. Новачкам і професіоналам. Без вкладень або ж з мінімальним їх кількістю.

Дуже добре підходить для напрацювання портфоліо веб-майстрами і фрілансерами, а також просто для тестування власних можливостей в сайтобудування. В цілому, коло завдань досить широкий. uCoz рекомендований для великого кола користувачів.

висновок

uCoz виглядає складніше CMS Вордпресс в базовій варіації завдяки напічканності модулями та налаштуваннями з коробки. Зате конструктор сайтів містить на борту вже повний інструментарій для реалізації будь-яких різновидів сайтів.

До того ж, людині не знадобиться адмініструвати хостинг , Стежити за безпекою, а також вибирати і налаштовувати розширення. Все вже є, можна просто працювати над веб-ресурсом.

Загалом, на практиці uCoz набагато комфортніше WordPress . З коробки він набагато могутніше. Час гроші. З ним ви зможете почати швидко, тоді як легкий початок на CMS обернеться в майбутньому потребою вникати в безліч різних моментів, кожен раз виникають при необхідності щось додати або ж оптимізувати.

Як же це не смішно (міфи про потужності CMS і певної приземленості конструкторів), однак для веб-ресурсів під монетизацію uCoz також підходить краще. Він містить солідний комплекс вбудованих інструментів по просуванню, дозволяє легко кодувати в своїх надрах, пиляти спеціальні шаблони в конструкторі дизайну, а також підключати скрипти, специфічні можливості типу версії порталу для людей з вадами зору та SSL-сертифікати.

До того ж, подарункові фішки, рівні вартості самого тарифного плану, теж не слід виключати з обліку привабливості uCoz. У стоковому WordPress практично нічого з цього немає (крім доступу FTP до файлів для кодинга).

Таким чином, в плані загальної функціональності uCoz перевершує CMS WordPress в її стоковому варіанті. Для того, щоб дорости до рівня конструктора, WordPress доведеться обважити розширеннями по саму маківку. У uCoz ж дадуть все, відразу, за ті ж гроші. Або навіть дешевше - дивлячись, скільки і чого ви захочете докупити (тип хостингу, плагіни, домен, шаблон, послуги програміста).

Незважаючи на безліч переваг найбільш відомої у світі CMS WordPress, вона поступається російському конструктору за можливостями і зручності.

Відгуки про хостинг:


uCoz: конструктор сайту майбутнього?

uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор сайту Рунета.

Його люблять за зручність, функціонал і універсальність. Він підходить для створення будь-яких різновидів сайтів як для себе, так і для замовників. Популярний в колах веб-майстрів, які працюють на монетизацію своїх проектів, а також середньостатистичних користувачів.

Всупереч приналежності до стану хмарних сайтбілдеров, ця система з легкістю може змагатися з повноцінними CMS.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Докладніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Докладніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Докладніше...

повний список рейтингу хостингів

повний список рейтингу хостингів

призначення

Даний сервіс використовується для створення самих різних типів інтернет-сайтів: форумів, сайтів-візиток, блогів, інтернет-магазинів, порталів, Лендінзі. Можливість створення багатьох з них реалізована додатковим підключенням окремих спеціальних модулів (блог, форум, магазин).

Звідки така увага до деталей з боку розробників сервісу дозволило уникнути будь-яких провалів в функціональності під час створення будь-якого з перерахованих вище різновидів сайтів. У Ucoz при цілком відповідальний підхід до питання все виходить добре.

Варто відзначити, що uCoz пропонує відмінний модуль для управління просуванням свого конструктора веб-сайтів. Можливість задавати ЧПУ, мета-теги description і title для всіх різновидів матеріалів і категорій, взаємодія з Оригінальними Текстами від Яндекс - це ще не повний перелік можливостей пошукової оптимізації. СЕО-модуль теж можна застосовувати для моніторингу позицій і закупівлі посилань. Є повноцінна інтеграція з Wizard.Sape.

Панель управління тут не відрізняється простотою, але зате дуже логічно структурована. Розібратися можна за день-два з нуля. Панель насичена різноманітними налаштуваннями, як і кожен її окремий модуль. Конструктор сайту підійде і для новачків, і для справжніх професіоналів.

шаблони

Вбудованих шаблонів тут близько трьохсот. Вони розбиті на шістнадцять тематик (їжа, спорт, музика, фото, природа). Можна вибирати за популярністю або ж новизні. Якість варіюється, однак більшість виглядає вже застарілими.

Непогані, однак для 2016 роки вже зовсім не те. Бажано вибирати адаптивні екземпляри - вони гарніше і новіше.

Проблему поганої якості шаблонів тут вирішує фірмовий магазин під назвою uTemplate.pro. Там можна знайти тисячі варіантів за скромну вартість і на будь-який смак. Крім того, преміум-шаблон на вибір можна звідти отримати, сплативши будь-який тарифний план, починаючи з «Оптимального».

Також можна взяти класичний шаблон і потім доопрацювати його під себе. У конструкторі uCoz великі можливості по кастомізації дизайну. Можна залити свій шаблон, правити код в готовому, замінювати його сегменти або створити дизайн з нуля в спеціальному конструкторі. Все це дозволяє отримати дизайн будь-якої складності і типу.

Загалом, uCoz має досить великими можливостями в оформленні інтерфейсу веб-ресурсу. В даному плані це одна з найкращих систем, однак для багатьох маніпуляцій знадобляться знання HTML і CSS хоча б стартового рівня.

Найвигідніше оплатити тарифний план, отримавши незаїждженими і красивий шаблон в подарунок нарівні з іншими корисними фішками.

функціонал

Можливості даного сервісу лежать в двох площинах. А саме в загальних налаштуваннях і в параметрах окремого модуля. Зовсім необов'язково задіяти всі модулі, буде досить вибрати тільки ті, які будуть потрібні для реалізації завдання.

Ви самі можете налаштовувати обсяг налаштувань в адмінці. Додайте необхідну, приберіть зайве. uCoz буде таким, як вам треба.

Окремо треба виділити можливість активації в один клік версії веб-ресурсу для людей з вадами зору. Це полегшить життя багатьом державним організаціям, які прийняли рішення створити портал в uCoz.

Модулів тут досить багато: блог, форум, каталоги статей, файлів, новини, Яндекс.Фіди, дошка оголошень, постинг в соціальні мережі, інтернет-магазин, SEO та інші. За допомогою їх можна створити веб-ресурс фактично необмеженої складності, особливо якщо ви розбираєтеся в HTML і CSS. Крім того, на платних тарифних планах є можливість роботи зі скриптами PHP.

Однак і без кодинга можливостей конструктора uCoz неодмінно вистачить переважній більшості користувачів. Кожен модуль тут продуманий, володіючи досить глибоким і вузькоспеціалізованим функціоналом. Наприклад, модуль форуму дозволить зробити майданчик, яка не поступиться результату, що отримується в заточених під це завдання CMS - phpBB, vBulletin, exBB та інших.

З магазинами така ж ситуація: синхронізація з 1С, пакетне додавання товарів, відстеження залишків і додаткові поля в описах. В цілому, функціонал модулів в uCoz носить вичерпний характер.

Ви обов'язково знайдете те, що шукали або ж бачили в інших двигунах. І навіть набагато більше. Це все включено в базову комплектацію системи, тому нічого встановлювати додатково точно не доведеться.

вартість

Ця система має кілька платних тарифів, а також можливості фактично повного безкоштовного використання. Для різних некомерційних організацій типу шкіл, лікарень взагалі немає ніяких обмежень. Вони отримають весь функціонал абсолютно безкоштовно: активний СЕО-модуль, можливість роботи з PHP і зняття рекламного банера.

На будь-який тарифний план протягом 48 годин після реєстрації користувач може отримати спеціальну знижку в 50%. Іншими словами, її отримає кожен: тестируете сервіс скільки знадобиться, потім створюєте новий веб-ресурс і отримуєте знижку.

Таким чином, найбільш прийнятний «Оптимальний» тарифний план попросить оплату всього лише в 48 доларів в рік. Бажаючі створити інтернет-магазин віддадуть 60 доларів за рік. В обох випадках вам обов'язково подарують преміум-шаблон і домен другого рівня. Іншими словами, ціна тарифних планів порівнянна з покупкою хостингу і подарунків окремо.

Рекомендації та висновки

Сервіс прекрасно підходить для всіх бажаючих створити перший сайт, монетизації (продаж посилань і контекстна реклама), створення інтернет-магазинів і бізнес-порталів. Він просто універсальний. Для різних некомерційних організацій - це ідеальний варіант, зважаючи на його повної безкоштовності.

Наявність спеціального функціоналу для слабозорих людей безсумнівно стане в нагоді бюджетним організаціям, а також тим, де така функція врегульована на законодавчому рівні.

Крім того, в uCoz комфортніше підключати сертифікати SSL до веб-ресурсів. Все потрібне для цього можна знайти в налаштуваннях безпеки веб-ресурсу.

На конструкторі uCoz можна робити веб-ресурси як для душі, так і для заробітку. Новачкам і професіоналам. Без вкладень або ж з мінімальним їх кількістю.

Дуже добре підходить для напрацювання портфоліо веб-майстрами і фрілансерами, а також просто для тестування власних можливостей в сайтобудування. В цілому, коло завдань досить широкий. uCoz рекомендований для великого кола користувачів.

висновок

uCoz виглядає складніше CMS Вордпресс в базовій варіації завдяки напічканності модулями та налаштуваннями з коробки. Зате конструктор сайтів містить на борту вже повний інструментарій для реалізації будь-яких різновидів сайтів.

До того ж, людині не знадобиться адмініструвати хостинг , Стежити за безпекою, а також вибирати і налаштовувати розширення. Все вже є, можна просто працювати над веб-ресурсом.

Загалом, на практиці uCoz набагато комфортніше WordPress . З коробки він набагато могутніше. Час гроші. З ним ви зможете почати швидко, тоді як легкий початок на CMS обернеться в майбутньому потребою вникати в безліч різних моментів, кожен раз виникають при необхідності щось додати або ж оптимізувати.

Як же це не смішно (міфи про потужності CMS і певної приземленості конструкторів), однак для веб-ресурсів під монетизацію uCoz також підходить краще. Він містить солідний комплекс вбудованих інструментів по просуванню, дозволяє легко кодувати в своїх надрах, пиляти спеціальні шаблони в конструкторі дизайну, а також підключати скрипти, специфічні можливості типу версії порталу для людей з вадами зору та SSL-сертифікати.

До того ж, подарункові фішки, рівні вартості самого тарифного плану, теж не слід виключати з обліку привабливості uCoz. У стоковому WordPress практично нічого з цього немає (крім доступу FTP до файлів для кодинга).

Таким чином, в плані загальної функціональності uCoz перевершує CMS WordPress в її стоковому варіанті. Для того, щоб дорости до рівня конструктора, WordPress доведеться обважити розширеннями по саму маківку. У uCoz ж дадуть все, відразу, за ті ж гроші. Або навіть дешевше - дивлячись, скільки і чого ви захочете докупити (тип хостингу, плагіни, домен, шаблон, послуги програміста).

Незважаючи на безліч переваг найбільш відомої у світі CMS WordPress, вона поступається російському конструктору за можливостями і зручності.

Відгуки про хостинг:


uCoz: конструктор сайту майбутнього?

uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор сайту Рунета.

Його люблять за зручність, функціонал і універсальність. Він підходить для створення будь-яких різновидів сайтів як для себе, так і для замовників. Популярний в колах веб-майстрів, які працюють на монетизацію своїх проектів, а також середньостатистичних користувачів.

Всупереч приналежності до стану хмарних сайтбілдеров, ця система з легкістю може змагатися з повноцінними CMS.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Докладніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Докладніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Докладніше...

повний список рейтингу хостингів

повний список рейтингу хостингів

призначення

Даний сервіс використовується для створення самих різних типів інтернет-сайтів: форумів, сайтів-візиток, блогів, інтернет-магазинів, порталів, Лендінзі. Можливість створення багатьох з них реалізована додатковим підключенням окремих спеціальних модулів (блог, форум, магазин).

Звідки така увага до деталей з боку розробників сервісу дозволило уникнути будь-яких провалів в функціональності під час створення будь-якого з перерахованих вище різновидів сайтів. У Ucoz при цілком відповідальний підхід до питання все виходить добре.

Варто відзначити, що uCoz пропонує відмінний модуль для управління просуванням свого конструктора веб-сайтів. Можливість задавати ЧПУ, мета-теги description і title для всіх різновидів матеріалів і категорій, взаємодія з Оригінальними Текстами від Яндекс - це ще не повний перелік можливостей пошукової оптимізації. СЕО-модуль теж можна застосовувати для моніторингу позицій і закупівлі посилань. Є повноцінна інтеграція з Wizard.Sape.

Панель управління тут не відрізняється простотою, але зате дуже логічно структурована. Розібратися можна за день-два з нуля. Панель насичена різноманітними налаштуваннями, як і кожен її окремий модуль. Конструктор сайту підійде і для новачків, і для справжніх професіоналів.

шаблони

Вбудованих шаблонів тут близько трьохсот. Вони розбиті на шістнадцять тематик (їжа, спорт, музика, фото, природа). Можна вибирати за популярністю або ж новизні. Якість варіюється, однак більшість виглядає вже застарілими.

Непогані, однак для 2016 роки вже зовсім не те. Бажано вибирати адаптивні екземпляри - вони гарніше і новіше.

Проблему поганої якості шаблонів тут вирішує фірмовий магазин під назвою uTemplate.pro. Там можна знайти тисячі варіантів за скромну вартість і на будь-який смак. Крім того, преміум-шаблон на вибір можна звідти отримати, сплативши будь-який тарифний план, починаючи з «Оптимального».

Також можна взяти класичний шаблон і потім доопрацювати його під себе. У конструкторі uCoz великі можливості по кастомізації дизайну. Можна залити свій шаблон, правити код в готовому, замінювати його сегменти або створити дизайн з нуля в спеціальному конструкторі. Все це дозволяє отримати дизайн будь-якої складності і типу.

Загалом, uCoz має досить великими можливостями в оформленні інтерфейсу веб-ресурсу. В даному плані це одна з найкращих систем, однак для багатьох маніпуляцій знадобляться знання HTML і CSS хоча б стартового рівня.

Найвигідніше оплатити тарифний план, отримавши незаїждженими і красивий шаблон в подарунок нарівні з іншими корисними фішками.

функціонал

Можливості даного сервісу лежать в двох площинах. А саме в загальних налаштуваннях і в параметрах окремого модуля. Зовсім необов'язково задіяти всі модулі, буде досить вибрати тільки ті, які будуть потрібні для реалізації завдання.

Ви самі можете налаштовувати обсяг налаштувань в адмінці. Додайте необхідну, приберіть зайве. uCoz буде таким, як вам треба.

Окремо треба виділити можливість активації в один клік версії веб-ресурсу для людей з вадами зору. Це полегшить життя багатьом державним організаціям, які прийняли рішення створити портал в uCoz.

Модулів тут досить багато: блог, форум, каталоги статей, файлів, новини, Яндекс.Фіди, дошка оголошень, постинг в соціальні мережі, інтернет-магазин, SEO та інші. За допомогою їх можна створити веб-ресурс фактично необмеженої складності, особливо якщо ви розбираєтеся в HTML і CSS. Крім того, на платних тарифних планах є можливість роботи зі скриптами PHP.

Однак і без кодинга можливостей конструктора uCoz неодмінно вистачить переважній більшості користувачів. Кожен модуль тут продуманий, володіючи досить глибоким і вузькоспеціалізованим функціоналом. Наприклад, модуль форуму дозволить зробити майданчик, яка не поступиться результату, що отримується в заточених під це завдання CMS - phpBB, vBulletin, exBB та інших.

З магазинами така ж ситуація: синхронізація з 1С, пакетне додавання товарів, відстеження залишків і додаткові поля в описах. В цілому, функціонал модулів в uCoz носить вичерпний характер.

Ви обов'язково знайдете те, що шукали або ж бачили в інших двигунах. І навіть набагато більше. Це все включено в базову комплектацію системи, тому нічого встановлювати додатково точно не доведеться.

вартість

Ця система має кілька платних тарифів, а також можливості фактично повного безкоштовного використання. Для різних некомерційних організацій типу шкіл, лікарень взагалі немає ніяких обмежень. Вони отримають весь функціонал абсолютно безкоштовно: активний СЕО-модуль, можливість роботи з PHP і зняття рекламного банера.

На будь-який тарифний план протягом 48 годин після реєстрації користувач може отримати спеціальну знижку в 50%. Іншими словами, її отримає кожен: тестируете сервіс скільки знадобиться, потім створюєте новий веб-ресурс і отримуєте знижку.

Таким чином, найбільш прийнятний «Оптимальний» тарифний план попросить оплату всього лише в 48 доларів в рік. Бажаючі створити інтернет-магазин віддадуть 60 доларів за рік. В обох випадках вам обов'язково подарують преміум-шаблон і домен другого рівня. Іншими словами, ціна тарифних планів порівнянна з покупкою хостингу і подарунків окремо.

Рекомендації та висновки

Сервіс прекрасно підходить для всіх бажаючих створити перший сайт, монетизації (продаж посилань і контекстна реклама), створення інтернет-магазинів і бізнес-порталів. Він просто універсальний. Для різних некомерційних організацій - це ідеальний варіант, зважаючи на його повної безкоштовності.

Наявність спеціального функціоналу для слабозорих людей безсумнівно стане в нагоді бюджетним організаціям, а також тим, де така функція врегульована на законодавчому рівні.

Крім того, в uCoz комфортніше підключати сертифікати SSL до веб-ресурсів. Все потрібне для цього можна знайти в налаштуваннях безпеки веб-ресурсу.

На конструкторі uCoz можна робити веб-ресурси як для душі, так і для заробітку. Новачкам і професіоналам. Без вкладень або ж з мінімальним їх кількістю.

Дуже добре підходить для напрацювання портфоліо веб-майстрами і фрілансерами, а також просто для тестування власних можливостей в сайтобудування. В цілому, коло завдань досить широкий. uCoz рекомендований для великого кола користувачів.

висновок

uCoz виглядає складніше CMS Вордпресс в базовій варіації завдяки напічканності модулями та налаштуваннями з коробки. Зате конструктор сайтів містить на борту вже повний інструментарій для реалізації будь-яких різновидів сайтів.

До того ж, людині не знадобиться адмініструвати хостинг , Стежити за безпекою, а також вибирати і налаштовувати розширення. Все вже є, можна просто працювати над веб-ресурсом.

Загалом, на практиці uCoz набагато комфортніше WordPress . З коробки він набагато могутніше. Час гроші. З ним ви зможете почати швидко, тоді як легкий початок на CMS обернеться в майбутньому потребою вникати в безліч різних моментів, кожен раз виникають при необхідності щось додати або ж оптимізувати.

Як же це не смішно (міфи про потужності CMS і певної приземленості конструкторів), однак для веб-ресурсів під монетизацію uCoz також підходить краще. Він містить солідний комплекс вбудованих інструментів по просуванню, дозволяє легко кодувати в своїх надрах, пиляти спеціальні шаблони в конструкторі дизайну, а також підключати скрипти, специфічні можливості типу версії порталу для людей з вадами зору та SSL-сертифікати.

До того ж, подарункові фішки, рівні вартості самого тарифного плану, теж не слід виключати з обліку привабливості uCoz. У стоковому WordPress практично нічого з цього немає (крім доступу FTP до файлів для кодинга).

Таким чином, в плані загальної функціональності uCoz перевершує CMS WordPress в її стоковому варіанті. Для того, щоб дорости до рівня конструктора, WordPress доведеться обважити розширеннями по саму маківку. У uCoz ж дадуть все, відразу, за ті ж гроші. Або навіть дешевше - дивлячись, скільки і чого ви захочете докупити (тип хостингу, плагіни, домен, шаблон, послуги програміста).

Незважаючи на безліч переваг найбільш відомої у світі CMS WordPress, вона поступається російському конструктору за можливостями і зручності.

Відгуки про хостинг:


uCoz: конструктор сайту майбутнього?

uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор сайту Рунета.

Його люблять за зручність, функціонал і універсальність. Він підходить для створення будь-яких різновидів сайтів як для себе, так і для замовників. Популярний в колах веб-майстрів, які працюють на монетизацію своїх проектів, а також середньостатистичних користувачів.

Всупереч приналежності до стану хмарних сайтбілдеров, ця система з легкістю може змагатися з повноцінними CMS.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Докладніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Докладніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Докладніше...

повний список рейтингу хостингів

повний список рейтингу хостингів

призначення

Даний сервіс використовується для створення самих різних типів інтернет-сайтів: форумів, сайтів-візиток, блогів, інтернет-магазинів, порталів, Лендінзі. Можливість створення багатьох з них реалізована додатковим підключенням окремих спеціальних модулів (блог, форум, магазин).

Звідки така увага до деталей з боку розробників сервісу дозволило уникнути будь-яких провалів в функціональності під час створення будь-якого з перерахованих вище різновидів сайтів. У Ucoz при цілком відповідальний підхід до питання все виходить добре.

Варто відзначити, що uCoz пропонує відмінний модуль для управління просуванням свого конструктора веб-сайтів. Можливість задавати ЧПУ, мета-теги description і title для всіх різновидів матеріалів і категорій, взаємодія з Оригінальними Текстами від Яндекс - це ще не повний перелік можливостей пошукової оптимізації. СЕО-модуль теж можна застосовувати для моніторингу позицій і закупівлі посилань. Є повноцінна інтеграція з Wizard.Sape.

Панель управління тут не відрізняється простотою, але зате дуже логічно структурована. Розібратися можна за день-два з нуля. Панель насичена різноманітними налаштуваннями, як і кожен її окремий модуль. Конструктор сайту підійде і для новачків, і для справжніх професіоналів.

шаблони

Вбудованих шаблонів тут близько трьохсот. Вони розбиті на шістнадцять тематик (їжа, спорт, музика, фото, природа). Можна вибирати за популярністю або ж новизні. Якість варіюється, однак більшість виглядає вже застарілими.

Непогані, однак для 2016 роки вже зовсім не те. Бажано вибирати адаптивні екземпляри - вони гарніше і новіше.

Проблему поганої якості шаблонів тут вирішує фірмовий магазин під назвою uTemplate.pro. Там можна знайти тисячі варіантів за скромну вартість і на будь-який смак. Крім того, преміум-шаблон на вибір можна звідти отримати, сплативши будь-який тарифний план, починаючи з «Оптимального».

Також можна взяти класичний шаблон і потім доопрацювати його під себе. У конструкторі uCoz великі можливості по кастомізації дизайну. Можна залити свій шаблон, правити код в готовому, замінювати його сегменти або створити дизайн з нуля в спеціальному конструкторі. Все це дозволяє отримати дизайн будь-якої складності і типу.

Загалом, uCoz має досить великими можливостями в оформленні інтерфейсу веб-ресурсу. В даному плані це одна з найкращих систем, однак для багатьох маніпуляцій знадобляться знання HTML і CSS хоча б стартового рівня.

Найвигідніше оплатити тарифний план, отримавши незаїждженими і красивий шаблон в подарунок нарівні з іншими корисними фішками.

функціонал

Можливості даного сервісу лежать в двох площинах. А саме в загальних налаштуваннях і в параметрах окремого модуля. Зовсім необов'язково задіяти всі модулі, буде досить вибрати тільки ті, які будуть потрібні для реалізації завдання.

Ви самі можете налаштовувати обсяг налаштувань в адмінці. Додайте необхідну, приберіть зайве. uCoz буде таким, як вам треба.

Окремо треба виділити можливість активації в один клік версії веб-ресурсу для людей з вадами зору. Це полегшить життя багатьом державним організаціям, які прийняли рішення створити портал в uCoz.

Модулів тут досить багато: блог, форум, каталоги статей, файлів, новини, Яндекс.Фіди, дошка оголошень, постинг в соціальні мережі, інтернет-магазин, SEO та інші. За допомогою їх можна створити веб-ресурс фактично необмеженої складності, особливо якщо ви розбираєтеся в HTML і CSS. Крім того, на платних тарифних планах є можливість роботи зі скриптами PHP.

Однак і без кодинга можливостей конструктора uCoz неодмінно вистачить переважній більшості користувачів. Кожен модуль тут продуманий, володіючи досить глибоким і вузькоспеціалізованим функціоналом. Наприклад, модуль форуму дозволить зробити майданчик, яка не поступиться результату, що отримується в заточених під це завдання CMS - phpBB, vBulletin, exBB та інших.

З магазинами така ж ситуація: синхронізація з 1С, пакетне додавання товарів, відстеження залишків і додаткові поля в описах. В цілому, функціонал модулів в uCoz носить вичерпний характер.

Ви обов'язково знайдете те, що шукали або ж бачили в інших двигунах. І навіть набагато більше. Це все включено в базову комплектацію системи, тому нічого встановлювати додатково точно не доведеться.

вартість

Ця система має кілька платних тарифів, а також можливості фактично повного безкоштовного використання. Для різних некомерційних організацій типу шкіл, лікарень взагалі немає ніяких обмежень. Вони отримають весь функціонал абсолютно безкоштовно: активний СЕО-модуль, можливість роботи з PHP і зняття рекламного банера.

На будь-який тарифний план протягом 48 годин після реєстрації користувач може отримати спеціальну знижку в 50%. Іншими словами, її отримає кожен: тестируете сервіс скільки знадобиться, потім створюєте новий веб-ресурс і отримуєте знижку.

Таким чином, найбільш прийнятний «Оптимальний» тарифний план попросить оплату всього лише в 48 доларів в рік. Бажаючі створити інтернет-магазин віддадуть 60 доларів за рік. В обох випадках вам обов'язково подарують преміум-шаблон і домен другого рівня. Іншими словами, ціна тарифних планів порівнянна з покупкою хостингу і подарунків окремо.

Рекомендації та висновки

Сервіс прекрасно підходить для всіх бажаючих створити перший сайт, монетизації (продаж посилань і контекстна реклама), створення інтернет-магазинів і бізнес-порталів. Він просто універсальний. Для різних некомерційних організацій - це ідеальний варіант, зважаючи на його повної безкоштовності.

Наявність спеціального функціоналу для слабозорих людей безсумнівно стане в нагоді бюджетним організаціям, а також тим, де така функція врегульована на законодавчому рівні.

Крім того, в uCoz комфортніше підключати сертифікати SSL до веб-ресурсів. Все потрібне для цього можна знайти в налаштуваннях безпеки веб-ресурсу.

На конструкторі uCoz можна робити веб-ресурси як для душі, так і для заробітку. Новачкам і професіоналам. Без вкладень або ж з мінімальним їх кількістю.

Дуже добре підходить для напрацювання портфоліо веб-майстрами і фрілансерами, а також просто для тестування власних можливостей в сайтобудування. В цілому, коло завдань досить широкий. uCoz рекомендований для великого кола користувачів.

висновок

uCoz виглядає складніше CMS Вордпресс в базовій варіації завдяки напічканності модулями та налаштуваннями з коробки. Зате конструктор сайтів містить на борту вже повний інструментарій для реалізації будь-яких різновидів сайтів.

До того ж, людині не знадобиться адмініструвати хостинг , Стежити за безпекою, а також вибирати і налаштовувати розширення. Все вже є, можна просто працювати над веб-ресурсом.

Загалом, на практиці uCoz набагато комфортніше WordPress . З коробки він набагато могутніше. Час гроші. З ним ви зможете почати швидко, тоді як легкий початок на CMS обернеться в майбутньому потребою вникати в безліч різних моментів, кожен раз виникають при необхідності щось додати або ж оптимізувати.

Як же це не смішно (міфи про потужності CMS і певної приземленості конструкторів), однак для веб-ресурсів під монетизацію uCoz також підходить краще. Він містить солідний комплекс вбудованих інструментів по просуванню, дозволяє легко кодувати в своїх надрах, пиляти спеціальні шаблони в конструкторі дизайну, а також підключати скрипти, специфічні можливості типу версії порталу для людей з вадами зору та SSL-сертифікати.

До того ж, подарункові фішки, рівні вартості самого тарифного плану, теж не слід виключати з обліку привабливості uCoz. У стоковому WordPress практично нічого з цього немає (крім доступу FTP до файлів для кодинга).

Таким чином, в плані загальної функціональності uCoz перевершує CMS WordPress в її стоковому варіанті. Для того, щоб дорости до рівня конструктора, WordPress доведеться обважити розширеннями по саму маківку. У uCoz ж дадуть все, відразу, за ті ж гроші. Або навіть дешевше - дивлячись, скільки і чого ви захочете докупити (тип хостингу, плагіни, домен, шаблон, послуги програміста).

Незважаючи на безліч переваг найбільш відомої у світі CMS WordPress, вона поступається російському конструктору за можливостями і зручності.

Відгуки про хостинг:


uCoz: конструктор сайту майбутнього?

uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор сайту Рунета.

Його люблять за зручність, функціонал і універсальність. Він підходить для створення будь-яких різновидів сайтів як для себе, так і для замовників. Популярний в колах веб-майстрів, які працюють на монетизацію своїх проектів, а також середньостатистичних користувачів.

Всупереч приналежності до стану хмарних сайтбілдеров, ця система з легкістю може змагатися з повноцінними CMS.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Докладніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Докладніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Докладніше...

повний список рейтингу хостингів

повний список рейтингу хостингів

призначення

Даний сервіс використовується для створення самих різних типів інтернет-сайтів: форумів, сайтів-візиток, блогів, інтернет-магазинів, порталів, Лендінзі. Можливість створення багатьох з них реалізована додатковим підключенням окремих спеціальних модулів (блог, форум, магазин).

Звідки така увага до деталей з боку розробників сервісу дозволило уникнути будь-яких провалів в функціональності під час створення будь-якого з перерахованих вище різновидів сайтів. У Ucoz при цілком відповідальний підхід до питання все виходить добре.

Варто відзначити, що uCoz пропонує відмінний модуль для управління просуванням свого конструктора веб-сайтів. Можливість задавати ЧПУ, мета-теги description і title для всіх різновидів матеріалів і категорій, взаємодія з Оригінальними Текстами від Яндекс - це ще не повний перелік можливостей пошукової оптимізації. СЕО-модуль теж можна застосовувати для моніторингу позицій і закупівлі посилань. Є повноцінна інтеграція з Wizard.Sape.

Панель управління тут не відрізняється простотою, але зате дуже логічно структурована. Розібратися можна за день-два з нуля. Панель насичена різноманітними налаштуваннями, як і кожен її окремий модуль. Конструктор сайту підійде і для новачків, і для справжніх професіоналів.

шаблони

Вбудованих шаблонів тут близько трьохсот. Вони розбиті на шістнадцять тематик (їжа, спорт, музика, фото, природа). Можна вибирати за популярністю або ж новизні. Якість варіюється, однак більшість виглядає вже застарілими.

Непогані, однак для 2016 роки вже зовсім не те. Бажано вибирати адаптивні екземпляри - вони гарніше і новіше.

Проблему поганої якості шаблонів тут вирішує фірмовий магазин під назвою uTemplate.pro. Там можна знайти тисячі варіантів за скромну вартість і на будь-який смак. Крім того, преміум-шаблон на вибір можна звідти отримати, сплативши будь-який тарифний план, починаючи з «Оптимального».

Також можна взяти класичний шаблон і потім доопрацювати його під себе. У конструкторі uCoz великі можливості по кастомізації дизайну. Можна залити свій шаблон, правити код в готовому, замінювати його сегменти або створити дизайн з нуля в спеціальному конструкторі. Все це дозволяє отримати дизайн будь-якої складності і типу.

Загалом, uCoz має досить великими можливостями в оформленні інтерфейсу веб-ресурсу. В даному плані це одна з найкращих систем, однак для багатьох маніпуляцій знадобляться знання HTML і CSS хоча б стартового рівня.

Найвигідніше оплатити тарифний план, отримавши незаїждженими і красивий шаблон в подарунок нарівні з іншими корисними фішками.

функціонал

Можливості даного сервісу лежать в двох площинах. А саме в загальних налаштуваннях і в параметрах окремого модуля. Зовсім необов'язково задіяти всі модулі, буде досить вибрати тільки ті, які будуть потрібні для реалізації завдання.

Ви самі можете налаштовувати обсяг налаштувань в адмінці. Додайте необхідну, приберіть зайве. uCoz буде таким, як вам треба.

Окремо треба виділити можливість активації в один клік версії веб-ресурсу для людей з вадами зору. Це полегшить життя багатьом державним організаціям, які прийняли рішення створити портал в uCoz.

Модулів тут досить багато: блог, форум, каталоги статей, файлів, новини, Яндекс.Фіди, дошка оголошень, постинг в соціальні мережі, інтернет-магазин, SEO та інші. За допомогою їх можна створити веб-ресурс фактично необмеженої складності, особливо якщо ви розбираєтеся в HTML і CSS. Крім того, на платних тарифних планах є можливість роботи зі скриптами PHP.

Однак і без кодинга можливостей конструктора uCoz неодмінно вистачить переважній більшості користувачів. Кожен модуль тут продуманий, володіючи досить глибоким і вузькоспеціалізованим функціоналом. Наприклад, модуль форуму дозволить зробити майданчик, яка не поступиться результату, що отримується в заточених під це завдання CMS - phpBB, vBulletin, exBB та інших.

З магазинами така ж ситуація: синхронізація з 1С, пакетне додавання товарів, відстеження залишків і додаткові поля в описах. В цілому, функціонал модулів в uCoz носить вичерпний характер.

Ви обов'язково знайдете те, що шукали або ж бачили в інших двигунах. І навіть набагато більше. Це все включено в базову комплектацію системи, тому нічого встановлювати додатково точно не доведеться.

вартість

Ця система має кілька платних тарифів, а також можливості фактично повного безкоштовного використання. Для різних некомерційних організацій типу шкіл, лікарень взагалі немає ніяких обмежень. Вони отримають весь функціонал абсолютно безкоштовно: активний СЕО-модуль, можливість роботи з PHP і зняття рекламного банера.

На будь-який тарифний план протягом 48 годин після реєстрації користувач може отримати спеціальну знижку в 50%. Іншими словами, її отримає кожен: тестируете сервіс скільки знадобиться, потім створюєте новий веб-ресурс і отримуєте знижку.

Таким чином, найбільш прийнятний «Оптимальний» тарифний план попросить оплату всього лише в 48 доларів в рік. Бажаючі створити інтернет-магазин віддадуть 60 доларів за рік. В обох випадках вам обов'язково подарують преміум-шаблон і домен другого рівня. Іншими словами, ціна тарифних планів порівнянна з покупкою хостингу і подарунків окремо.

Рекомендації та висновки

Сервіс прекрасно підходить для всіх бажаючих створити перший сайт, монетизації (продаж посилань і контекстна реклама), створення інтернет-магазинів і бізнес-порталів. Він просто універсальний. Для різних некомерційних організацій - це ідеальний варіант, зважаючи на його повної безкоштовності.

Наявність спеціального функціоналу для слабозорих людей безсумнівно стане в нагоді бюджетним організаціям, а також тим, де така функція врегульована на законодавчому рівні.

Крім того, в uCoz комфортніше підключати сертифікати SSL до веб-ресурсів. Все потрібне для цього можна знайти в налаштуваннях безпеки веб-ресурсу.

На конструкторі uCoz можна робити веб-ресурси як для душі, так і для заробітку. Новачкам і професіоналам. Без вкладень або ж з мінімальним їх кількістю.

Дуже добре підходить для напрацювання портфоліо веб-майстрами і фрілансерами, а також просто для тестування власних можливостей в сайтобудування. В цілому, коло завдань досить широкий. uCoz рекомендований для великого кола користувачів.

висновок

uCoz виглядає складніше CMS Вордпресс в базовій варіації завдяки напічканності модулями та налаштуваннями з коробки. Зате конструктор сайтів містить на борту вже повний інструментарій для реалізації будь-яких різновидів сайтів.

До того ж, людині не знадобиться адмініструвати хостинг , Стежити за безпекою, а також вибирати і налаштовувати розширення. Все вже є, можна просто працювати над веб-ресурсом.

Загалом, на практиці uCoz набагато комфортніше WordPress . З коробки він набагато могутніше. Час гроші. З ним ви зможете почати швидко, тоді як легкий початок на CMS обернеться в майбутньому потребою вникати в безліч різних моментів, кожен раз виникають при необхідності щось додати або ж оптимізувати.

Як же це не смішно (міфи про потужності CMS і певної приземленості конструкторів), однак для веб-ресурсів під монетизацію uCoz також підходить краще. Він містить солідний комплекс вбудованих інструментів по просуванню, дозволяє легко кодувати в своїх надрах, пиляти спеціальні шаблони в конструкторі дизайну, а також підключати скрипти, специфічні можливості типу версії порталу для людей з вадами зору та SSL-сертифікати.

До того ж, подарункові фішки, рівні вартості самого тарифного плану, теж не слід виключати з обліку привабливості uCoz. У стоковому WordPress практично нічого з цього немає (крім доступу FTP до файлів для кодинга).

Таким чином, в плані загальної функціональності uCoz перевершує CMS WordPress в її стоковому варіанті. Для того, щоб дорости до рівня конструктора, WordPress доведеться обважити розширеннями по саму маківку. У uCoz ж дадуть все, відразу, за ті ж гроші. Або навіть дешевше - дивлячись, скільки і чого ви захочете докупити (тип хостингу, плагіни, домен, шаблон, послуги програміста).

Незважаючи на безліч переваг найбільш відомої у світі CMS WordPress, вона поступається російському конструктору за можливостями і зручності.

Відгуки про хостинг:


uCoz: конструктор сайту майбутнього?

uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор сайту Рунета.

Його люблять за зручність, функціонал і універсальність. Він підходить для створення будь-яких різновидів сайтів як для себе, так і для замовників. Популярний в колах веб-майстрів, які працюють на монетизацію своїх проектів, а також середньостатистичних користувачів.

Всупереч приналежності до стану хмарних сайтбілдеров, ця система з легкістю може змагатися з повноцінними CMS.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Докладніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Докладніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Докладніше...

повний список рейтингу хостингів

повний список рейтингу хостингів

призначення

Даний сервіс використовується для створення самих різних типів інтернет-сайтів: форумів, сайтів-візиток, блогів, інтернет-магазинів, порталів, Лендінзі. Можливість створення багатьох з них реалізована додатковим підключенням окремих спеціальних модулів (блог, форум, магазин).

Звідки така увага до деталей з боку розробників сервісу дозволило уникнути будь-яких провалів в функціональності під час створення будь-якого з перерахованих вище різновидів сайтів. У Ucoz при цілком відповідальний підхід до питання все виходить добре.

Варто відзначити, що uCoz пропонує відмінний модуль для управління просуванням свого конструктора веб-сайтів. Можливість задавати ЧПУ, мета-теги description і title для всіх різновидів матеріалів і категорій, взаємодія з Оригінальними Текстами від Яндекс - це ще не повний перелік можливостей пошукової оптимізації. СЕО-модуль теж можна застосовувати для моніторингу позицій і закупівлі посилань. Є повноцінна інтеграція з Wizard.Sape.

Панель управління тут не відрізняється простотою, але зате дуже логічно структурована. Розібратися можна за день-два з нуля. Панель насичена різноманітними налаштуваннями, як і кожен її окремий модуль. Конструктор сайту підійде і для новачків, і для справжніх професіоналів.

шаблони

Вбудованих шаблонів тут близько трьохсот. Вони розбиті на шістнадцять тематик (їжа, спорт, музика, фото, природа). Можна вибирати за популярністю або ж новизні. Якість варіюється, однак більшість виглядає вже застарілими.

Непогані, однак для 2016 роки вже зовсім не те. Бажано вибирати адаптивні екземпляри - вони гарніше і новіше.

Проблему поганої якості шаблонів тут вирішує фірмовий магазин під назвою uTemplate.pro. Там можна знайти тисячі варіантів за скромну вартість і на будь-який смак. Крім того, преміум-шаблон на вибір можна звідти отримати, сплативши будь-який тарифний план, починаючи з «Оптимального».

Також можна взяти класичний шаблон і потім доопрацювати його під себе. У конструкторі uCoz великі можливості по кастомізації дизайну. Можна залити свій шаблон, правити код в готовому, замінювати його сегменти або створити дизайн з нуля в спеціальному конструкторі. Все це дозволяє отримати дизайн будь-якої складності і типу.

Загалом, uCoz має досить великими можливостями в оформленні інтерфейсу веб-ресурсу. В даному плані це одна з найкращих систем, однак для багатьох маніпуляцій знадобляться знання HTML і CSS хоча б стартового рівня.

Найвигідніше оплатити тарифний план, отримавши незаїждженими і красивий шаблон в подарунок нарівні з іншими корисними фішками.

функціонал

Можливості даного сервісу лежать в двох площинах. А саме в загальних налаштуваннях і в параметрах окремого модуля. Зовсім необов'язково задіяти всі модулі, буде досить вибрати тільки ті, які будуть потрібні для реалізації завдання.

Ви самі можете налаштовувати обсяг налаштувань в адмінці. Додайте необхідну, приберіть зайве. uCoz буде таким, як вам треба.

Окремо треба виділити можливість активації в один клік версії веб-ресурсу для людей з вадами зору. Це полегшить життя багатьом державним організаціям, які прийняли рішення створити портал в uCoz.

Модулів тут досить багато: блог, форум, каталоги статей, файлів, новини, Яндекс.Фіди, дошка оголошень, постинг в соціальні мережі, інтернет-магазин, SEO та інші. За допомогою їх можна створити веб-ресурс фактично необмеженої складності, особливо якщо ви розбираєтеся в HTML і CSS. Крім того, на платних тарифних планах є можливість роботи зі скриптами PHP.

Однак і без кодинга можливостей конструктора uCoz неодмінно вистачить переважній більшості користувачів. Кожен модуль тут продуманий, володіючи досить глибоким і вузькоспеціалізованим функціоналом. Наприклад, модуль форуму дозволить зробити майданчик, яка не поступиться результату, що отримується в заточених під це завдання CMS - phpBB, vBulletin, exBB та інших.

З магазинами така ж ситуація: синхронізація з 1С, пакетне додавання товарів, відстеження залишків і додаткові поля в описах. В цілому, функціонал модулів в uCoz носить вичерпний характер.

Ви обов'язково знайдете те, що шукали або ж бачили в інших двигунах. І навіть набагато більше. Це все включено в базову комплектацію системи, тому нічого встановлювати додатково точно не доведеться.

вартість

Ця система має кілька платних тарифів, а також можливості фактично повного безкоштовного використання. Для різних некомерційних організацій типу шкіл, лікарень взагалі немає ніяких обмежень. Вони отримають весь функціонал абсолютно безкоштовно: активний СЕО-модуль, можливість роботи з PHP і зняття рекламного банера.

На будь-який тарифний план протягом 48 годин після реєстрації користувач може отримати спеціальну знижку в 50%. Іншими словами, її отримає кожен: тестируете сервіс скільки знадобиться, потім створюєте новий веб-ресурс і отримуєте знижку.

Таким чином, найбільш прийнятний «Оптимальний» тарифний план попросить оплату всього лише в 48 доларів в рік. Бажаючі створити інтернет-магазин віддадуть 60 доларів за рік. В обох випадках вам обов'язково подарують преміум-шаблон і домен другого рівня. Іншими словами, ціна тарифних планів порівнянна з покупкою хостингу і подарунків окремо.

Рекомендації та висновки

Сервіс прекрасно підходить для всіх бажаючих створити перший сайт, монетизації (продаж посилань і контекстна реклама), створення інтернет-магазинів і бізнес-порталів. Він просто універсальний. Для різних некомерційних організацій - це ідеальний варіант, зважаючи на його повної безкоштовності.

Наявність спеціального функціоналу для слабозорих людей безсумнівно стане в нагоді бюджетним організаціям, а також тим, де така функція врегульована на законодавчому рівні.

Крім того, в uCoz комфортніше підключати сертифікати SSL до веб-ресурсів. Все потрібне для цього можна знайти в налаштуваннях безпеки веб-ресурсу.

На конструкторі uCoz можна робити веб-ресурси як для душі, так і для заробітку. Новачкам і професіоналам. Без вкладень або ж з мінімальним їх кількістю.

Дуже добре підходить для напрацювання портфоліо веб-майстрами і фрілансерами, а також просто для тестування власних можливостей в сайтобудування. В цілому, коло завдань досить широкий. uCoz рекомендований для великого кола користувачів.

висновок

uCoz виглядає складніше CMS Вордпресс в базовій варіації завдяки напічканності модулями та налаштуваннями з коробки. Зате конструктор сайтів містить на борту вже повний інструментарій для реалізації будь-яких різновидів сайтів.

До того ж, людині не знадобиться адмініструвати хостинг , Стежити за безпекою, а також вибирати і налаштовувати розширення. Все вже є, можна просто працювати над веб-ресурсом.

Загалом, на практиці uCoz набагато комфортніше WordPress . З коробки він набагато могутніше. Час гроші. З ним ви зможете почати швидко, тоді як легкий початок на CMS обернеться в майбутньому потребою вникати в безліч різних моментів, кожен раз виникають при необхідності щось додати або ж оптимізувати.

Як же це не смішно (міфи про потужності CMS і певної приземленості конструкторів), однак для веб-ресурсів під монетизацію uCoz також підходить краще. Він містить солідний комплекс вбудованих інструментів по просуванню, дозволяє легко кодувати в своїх надрах, пиляти спеціальні шаблони в конструкторі дизайну, а також підключати скрипти, специфічні можливості типу версії порталу для людей з вадами зору та SSL-сертифікати.

До того ж, подарункові фішки, рівні вартості самого тарифного плану, теж не слід виключати з обліку привабливості uCoz. У стоковому WordPress практично нічого з цього немає (крім доступу FTP до файлів для кодинга).

Таким чином, в плані загальної функціональності uCoz перевершує CMS WordPress в її стоковому варіанті. Для того, щоб дорости до рівня конструктора, WordPress доведеться обважити розширеннями по саму маківку. У uCoz ж дадуть все, відразу, за ті ж гроші. Або навіть дешевше - дивлячись, скільки і чого ви захочете докупити (тип хостингу, плагіни, домен, шаблон, послуги програміста).

Незважаючи на безліч переваг найбільш відомої у світі CMS WordPress, вона поступається російському конструктору за можливостями і зручності.

Відгуки про хостинг:


uCoz: конструктор сайту майбутнього?

uCoz - це найбільш потужний, хоча і не найпростіший конструктор сайту Рунета.

Його люблять за зручність, функціонал і універсальність. Він підходить для створення будь-яких різновидів сайтів як для себе, так і для замовників. Популярний в колах веб-майстрів, які працюють на монетизацію своїх проектів, а також середньостатистичних користувачів.

Всупереч приналежності до стану хмарних сайтбілдеров, ця система з легкістю може змагатися з повноцінними CMS.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Докладніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Докладніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Докладніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Докладніше...

повний список рейтингу хостингів

повний список рейтингу хостингів

призначення

Даний сервіс використовується для створення самих різних типів інтернет-сайтів: форумів, сайтів-візиток, блогів, інтернет-магазинів, порталів, Лендінзі. Можливість створення багатьох з них реалізована додатковим підключенням окремих спеціальних модулів (блог, форум, магазин).

Звідки така увага до деталей з боку розробників сервісу дозволило уникнути будь-яких провалів в функціональності під час створення будь-якого з перерахованих вище різновидів сайтів. У Ucoz при цілком відповідальний підхід до питання все виходить добре.

Варто відзначити, що uCoz пропонує відмінний модуль для управління просуванням свого конструктора веб-сайтів. Можливість задавати ЧПУ, мета-теги description і title для всіх різновидів матеріалів і категорій, взаємодія з Оригінальними Текстами від Яндекс - це ще не повний перелік можливостей пошукової оптимізації. СЕО-модуль теж можна застосовувати для моніторингу позицій і закупівлі посилань. Є повноцінна інтеграція з Wizard.Sape.

Панель управління тут не відрізняється простотою, але зате дуже логічно структурована. Розібратися можна за день-два з нуля. Панель насичена різноманітними налаштуваннями, як і кожен її окремий модуль. Конструктор сайту підійде і для новачків, і для справжніх професіоналів.

шаблони

Вбудованих шаблонів тут близько трьохсот. Вони розбиті на шістнадцять тематик (їжа, спорт, музика, фото, природа). Можна вибирати за популярністю або ж новизні. Якість варіюється, однак більшість виглядає вже застарілими.

Непогані, однак для 2016 роки вже зовсім не те. Бажано вибирати адаптивні екземпляри - вони гарніше і новіше.

Проблему поганої якості шаблонів тут вирішує фірмовий магазин під назвою uTemplate.pro. Там можна знайти тисячі варіантів за скромну вартість і на будь-який смак. Крім того, преміум-шаблон на вибір можна звідти отримати, сплативши будь-який тарифний план, починаючи з «Оптимального».

Також можна взяти класичний шаблон і потім доопрацювати його під себе. У конструкторі uCoz великі можливості по кастомізації дизайну. Можна залити свій шаблон, правити код в готовому, замінювати його сегменти або створити дизайн з нуля в спеціальному конструкторі. Все це дозволяє отримати дизайн будь-якої складності і типу.

Загалом, uCoz має досить великими можливостями в оформленні інтерфейсу веб-ресурсу. В даному плані це одна з найкращих систем, однак для багатьох маніпуляцій знадобляться знання HTML і CSS хоча б стартового рівня.

Найвигідніше оплатити тарифний план, отримавши незаїждженими і красивий шаблон в подарунок нарівні з іншими корисними фішками.

функціонал

Можливості даного сервісу лежать в двох площинах. А саме в загальних налаштуваннях і в параметрах окремого модуля. Зовсім необов'язково задіяти всі модулі, буде досить вибрати тільки ті, які будуть потрібні для реалізації завдання.

Ви самі можете налаштовувати обсяг налаштувань в адмінці. Додайте необхідну, приберіть зайве. uCoz буде таким, як вам треба.

Окремо треба виділити можливість активації в один клік версії веб-ресурсу для людей з вадами зору. Це полегшить життя багатьом державним організаціям, які прийняли рішення створити портал в uCoz.

Модулів тут досить багато: блог, форум, каталоги статей, файлів, новини, Яндекс.Фіди, дошка оголошень, постинг в соціальні мережі, інтернет-магазин, SEO та інші. За допомогою їх можна створити веб-ресурс фактично необмеженої складності, особливо якщо ви розбираєтеся в HTML і CSS. Крім того, на платних тарифних планах є можливість роботи зі скриптами PHP.

Однак і без кодинга можливостей конструктора uCoz неодмінно вистачить переважній більшості користувачів. Кожен модуль тут продуманий, володіючи досить глибоким і вузькоспеціалізованим функціоналом. Наприклад, модуль форуму дозволить зробити майданчик, яка не поступиться результату, що отримується в заточених під це завдання CMS - phpBB, vBulletin, exBB та інших.

З магазинами така ж ситуація: синхронізація з 1С, пакетне додавання товарів, відстеження залишків і додаткові поля в описах. В цілому, функціонал модулів в uCoz носить вичерпний характер.

Ви обов'язково знайдете те, що шукали або ж бачили в інших двигунах. І навіть набагато більше. Це все включено в базову комплектацію системи, тому нічого встановлювати додатково точно не доведеться.

вартість

Ця система має кілька платних тарифів, а також можливості фактично повного безкоштовного використання. Для різних некомерційних організацій типу шкіл, лікарень взагалі немає ніяких обмежень. Вони отримають весь функціонал абсолютно безкоштовно: активний СЕО-модуль, можливість роботи з PHP і зняття рекламного банера.

На будь-який тарифний план протягом 48 годин після реєстрації користувач може отримати спеціальну знижку в 50%. Іншими словами, її отримає кожен: тестируете сервіс скільки знадобиться, потім створюєте новий веб-ресурс і отримуєте знижку.

Таким чином, найбільш прийнятний «Оптимальний» тарифний план попросить оплату всього лише в 48 доларів в рік. Бажаючі створити інтернет-магазин віддадуть 60 доларів за рік. В обох випадках вам обов'язково подарують преміум-шаблон і домен другого рівня. Іншими словами, ціна тарифних планів порівнянна з покупкою хостингу і подарунків окремо.

Рекомендації та висновки

Сервіс прекрасно підходить для всіх бажаючих створити перший сайт, монетизації (продаж посилань і контекстна реклама), створення інтернет-магазинів і бізнес-порталів. Він просто універсальний. Для різних некомерційних організацій - це ідеальний варіант, зважаючи на його повної безкоштовності.

Наявність спеціального функціоналу для слабозорих людей безсумнівно стане в нагоді бюджетним організаціям, а також тим, де така функція врегульована на законодавчому рівні.

Крім того, в uCoz комфортніше підключати сертифікати SSL до веб-ресурсів. Все потрібне для цього можна знайти в налаштуваннях безпеки веб-ресурсу.

На конструкторі uCoz можна робити веб-ресурси як для душі, так і для заробітку. Новачкам і професіоналам. Без вкладень або ж з мінімальним їх кількістю.

Дуже добре підходить для напрацювання портфоліо веб-майстрами і фрілансерами, а також просто для тестування власних можливостей в сайтобудування. В цілому, коло завдань досить широкий. uCoz рекомендований для великого кола користувачів.

висновок

uCoz виглядає складніше CMS Вордпресс в базовій варіації завдяки напічканності модулями та налаштуваннями з коробки. Зате конструктор сайтів містить на борту вже повний інструментарій для реалізації будь-яких різновидів сайтів.

До того ж, людині не знадобиться адмініструвати хостинг , Стежити за безпекою, а також вибирати і налаштовувати розширення. Все вже є, можна просто працювати над веб-ресурсом.

Загалом, на практиці uCoz набагато комфортніше WordPress . З коробки він набагато могутніше. Час гроші. З ним ви зможете почати швидко, тоді як легкий початок на CMS обернеться в майбутньому потребою вникати в безліч різних моментів, кожен раз виникають при необхідності щось додати або ж оптимізувати.

Як же це не смішно (міфи про потужності CMS і певної приземленості конструкторів), однак для веб-ресурсів під монетизацію uCoz також підходить краще. Він містить солідний комплекс вбудованих інструментів по просуванню, дозволяє легко кодувати в своїх надрах, пиляти спеціальні шаблони в конструкторі дизайну, а також підключати скрипти, специфічні можливості типу версії порталу для людей з вадами зору та SSL-сертифікати.

До того ж, подарункові фішки, рівні вартості самого тарифного плану, теж не слід виключати з обліку привабливості uCoz. У стоковому WordPress практично нічого з цього немає (крім доступу FTP до файлів для кодинга).

Таким чином, в плані загальної функціональності uCoz перевершує CMS WordPress в її стоковому варіанті. Для того, щоб дорости до рівня конструктора, WordPress доведеться обважити розширеннями по саму маківку. У uCoz ж дадуть все, відразу, за ті ж гроші. Або навіть дешевше - дивлячись, скільки і чого ви захочете докупити (тип хостингу, плагіни, домен, шаблон, послуги програміста).

Незважаючи на безліч переваг найбільш відомої у світі CMS WordPress, вона поступається російському конструктору за можливостями і зручності.

Відгуки про хостинг:


UCoz: конструктор сайту майбутнього?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: