Ваш комп'ютер заблокований за перегляд, копіювання і тиражування матеріалів ...

Сидите ви собі спокійно в інтернеті, нікого не чіпаєте, відкриваєте сайти і тут на тобі, «весела» напис «ваш комп'ютер заблокований за перегляд та тиражування відеоматеріалів містять елементи ... бла-бла-бла» або «windows заблокований microsoft security виявив порушення використання мережі Інтернет «.

Комп'ютерний майстер на будинок

Викликати майстра або отримати консультацію можна за телефоном 8-963-136-57-40 (Пишіть в WhatsApp або Telegram ) Виїзд в день звернення або в будь-який зручний для вас час. Руслан

Увага! Якщо після прочитання матеріалу, самостійно видалити вірус ви не можете і вам потрібно платний виїзд по Уфі телефонуйте +7 (963) 136-57-40. Працюю без вихідних

Варіантів може бути маса. Найцікавіше, що ніяких відеоматерілов з гей-порно, неповнолітніми або педофілією ви не переглядали і Windows ваша ліцензійна і чесно куплена в магазині, а тепер ці лиходії просять вас поповнити рахунок абонента МТС або Білайн, або відправити платне СМС на короткий номер, щоб отримати якийсь код розблокування. Якщо у вас на екрані таке вікно:

Якщо у вас на екрані таке вікно:

Банер вірусу комп'ютер заблокований

або таке,

або таке,

банер вірусу Windows заблокований

Те даний текст написаний для вас!

По-перше, не треба відправляти ніяких платних СМС або поповнювати рахунок абонента МТС або Білайн, які вказані на екрані. Цим ви нічого не доб'єтеся, а тільки підстьобне шахраїв на подальшу розробку та удосконалення своїх вірусів. Windows від цього не розблокується, гарантія 100%.

В першу чергу не варто турбуйся, що всі дані, включаючи Windows і Bios будуть безповоротно видалені. На щастя, віруси на це не здатні. Дане повідомлення покликане зіграти на наших нервах, простими словами вас беруть на понт. Мовляв, якщо не поповниш рахунок абонента МТС, втратиш усе. До речі, компанії МТС це напевно вигідно, всі ці банери, блокери. Грошики то до них перепадають теж 🙂

Отже, Windows заблокований банером, як прибрати цю гидоту? Спробуйте спочатку зайти в безпечний режим, якщо не виходить, треба завантажити будь-Live CD, тобто завантажувальний диск з можливістю роботи в WinPE.

WinPE - це урізаний образ операційної системи, який дозволяє працювати в повноцінної операційної системи, якщо основна непрацездатна, або, як у нашому випадку, заблокована вірусом.

Відмінним рішенням для наших завдань є Alkid LiveCD, який за кілька хвилин дозволяє позбавити нас від цієї зарази, не позбавляючи при цьому наших кровних грошиків. Варіант простіше - ERD Commander. Його можливостей також вистачає на те, щоб видалити порно-банер без зайвих зусиль.

Майте на увазі, що сучасні віруси не тільки блокують робочий стіл і обмежують права користувачів (редактор реєстру, диспетчер задач, безпечний режим), але і підміняються системні файли в Windows, без яких запуск системи неможливий. Це файли userinit.exe і taskmgr.exe. Також вірус редагує реєстр і ключі запуску провідника. Переглядати реєстр зараженої машини і редагувати його можна за допомогою програми ERD Commander, яку можна завантажити як окремо, також вона є і в складі LiveCD. В першу чергу перевіряйте наступний розділ:

HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \

У ключі Shell повинна бути тільки напис explorer.exe і нічого більше.

У ключі Userinit тільки шлях до цього файлу і нічого більше. Зразок: C: \ Windows \ System32 \ userinit.exe

ДЕТАЛЬНІ і покрокові керівництва, як видаляти віруси блокувальники тут , тут , тут і тут .

Все розписано до дрібниць, наведені посилання на всі необхідні програми. Видалити банер, який блокує комп'ютер зможе навіть «чайник» =))

Комп'ютерна допомога в Уфі

Потрібна консультація або виїзд майстра? Телефонуйте за номером 8-963-136-57-40 (Пишіть в WhatsApp або Telegram ) Працюю без вихідних. Руслан

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: