[Вирішено] Як прибрати рекламу в вайбере

Розглянемо методи боротьби з рекламними повідомленнями в Viber, дізнаємося, як закрити банери після дзвінка і позбутися від спонсорських пропозицій в десктопном клієнта.

Незважаючи на безліч інших достоїнств, головний недолік Viber - це велика кількість комерційної інформації в повідомленнях і інтерфейсі програми. Визначимо основні види рекламних повідомлень і способи боротьби з ними.

1. Рекламні меседжі від авторизованих користувачів.

Якщо вам прийшло повідомлення від відправника, ім'я якого збігається з назвою компанії і рядом з ним стоїть зелена галочка, то це означає, що рекламодавець замовив послугу платного інформування. Іноді подібний тип повідомлень використовують в якості альтернативи звичайним SMS-повідомленнями. Наприклад, багато транспортних компаній відправляють номер товарної накладної через Виберіть, а не за допомогою SMS.

Відмовитися від таких повідомлень можна тільки безпосередньо зв'язавшись з компанією-відправником.

2. Спам від невідомих контактів.

На відміну від попереднього виду повідомлень, даний тип повідомлень приходить від невідомого номера. Вайбер за замовчуванням зберігає конфіденційність листування, тому для того, щоб оповістити розробника про некоректні дії іншого користувача, під час вступу меседжу натисніть на рядок «Поскаржитися на спам». У підсумку ви заблокуєте настирливого співрозмовника і візьмете участь в зборі статистичної інформації про некоректні дії відправника. Чим більше скарг - тим швидше спамер буде заблокований.

3. Рекламні модулі після дзвінка.

Відключити подібні блоки можна тільки шляхом внесення змін до коду програми, тому, навіть якщо ви знайдете «чисту» збірку, в цілях безпеки ми не рекомендуємо її встановлювати.

Для того щоб закрити рекламний банер досить натиснути на хрестик біля комерційної написи.

4. Банери в десктопном клієнта.

Навесні 2017 року Viber випустили оновлення настільного клієнта, в якому міститься функціонал для відображення комерційної інформації у вікні програми. З подібними модулями повинен впорається спеціалізований софт - блокувальники. Серед них виділимо популярний інструмент Adguard, теоретично вам досить буде встановити утиліту.

Фактично на момент написання статті на тестовому ПК не були виявлені додаткові модулі, можливо, розробники поки не показують рекламу в Рунеті. Якщо ви помітите комерційні банери у вікні Windows-клієнта, напишіть, будь ласка, в коментарях, за яких умов він відображався. Ми повторно протестуємо

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: