www.thin.kiev.ua - Вставити код контекстної реклами або банера в Joomla

  1. Встановити і налаштувати плагін MultiAds

Вставити код контекстної реклами або банера в Joomla

Добрий день, шановні читачі Добрий день, шановні читачі! При створення сайту на Joomla Ви рано чи пізно захочете його монетизувати за допомогою блоків контекстної реклами або ж розміщенням банерів і ось тоді перед Вами постане проблема як це зробити. Лізь в код для новачків - смерті подібно, адже шановна мною joomla не так проста в управлінні як wordpress. І тому сьогодні я опишу як можна легко і головне швидко вставити код рекламного блоку або банера в статті на Joomla за допомогою плагіна MultiAds.

Звичайно, якщо Ви хочете розмістити банер тільки в який - то якоїсь однієї статті, то можна скористатися вбудованим модулем довільного html - коду, а потім його розмістити в потрібне місце в матеріалі за допомогою плагіна Modules Anywhere, який я детально описувала в статті " Плагін Modules Anywhere або як встановити модуль в контент сайту на Joomla ". Але якщо Вам необхідно розмістити один і той же банер або рекламний блок AdSense на все мають вже матеріали і нові цей метод будемо не найбільш практичним і тому я пропоную застосувати найбільш зручне розширення для Joomla - плагіном MultiAds, який дозволяє додавати банер або рекламу в певні позиції в статті, одночасно на всіх сторінках Вашого сайту.

Встановити і налаштувати плагін MultiAds

Насамперед викачуємо плагін MultiAds і потім проводимо процедуру його установки на сайт. Робиться це дуже легко. Заходимо в адміністративну панель сайту на Joomla, відкриваємо Розширення - Видалити \ Встановити і виробляємо закачування зручним для нас способом. Я ж вважаю за краще використовувати "Завантажити файл пакет". Для цього скачав файлу не треба розпаковувати, а просто натиснувши на кнопку "Вибрати файл" (стрілочка 1) вказую у вікні шлях до завантажений архів і потім натискаю на кнопку "Завантажити файл & Встановити" (стрілочка 2).

Після успішного закачування файлу у Вас з'являється вікно, що плагін MultiAds успішно встановлений і тепер нам необхідно його активувати. Для цього заходимо в Розширення - Модулі та списку, встановлених плагінів шукаємо Content - MultiAds

Включаємо плагін, натиснувши на червоний хрестик в стовпці "Включений", розташований навпроти назви розширення, він набирає вигляду зеленої галочки, але а далі нам необхідно провести основні настройки плагіна MultiAds і тому натискаємо по його назві.

Відкривається сторінка на якій мене буде цікавити права колонка - Налаштування

Відкривається сторінка на якій мене буде цікавити права колонка - Налаштування

Перші чотири вікна це позиції на сторінці з контентом, де буде відображати рекламний блок або банер:

Before content ads - дана позиція розміщення розташовується між заголовком і основним вмістом матеріалу

Content top ads - якщо Ви оберете це віконце, то відображення відбуватиметься у верхній частині статті.

Content bottom ads - реклама або банер в цьому випадку відіб'ється в кінці статті.

After content ads - ця ж позиція знаходиться після всього контенту на сторінці.

Enable AdSense Section - за допомогою даного пункту Ви обираєте чи реклама або банер відображатися в розділі.

Вирівнювання - тут думаю все зрозуміло

Margin - відступ рекламного блогу або банера, але тільки якщо Ви використовували позицію розміщення Content top ads

Front page (blog view) ads count - кількість оголошень на головній сторінці

Only guest - Ваші оголошення можуть переглядати лише гості (якщо виберіть "так") і буде доступно всім (положення "ні")

Exlude article ids - за допомогою даного поля можна виключити статтю певну статтю, де не хочете щоб відбивалося оголошення, вказавши її id

Exlude category ids - аналогічна попередній настройки, але тільки в даному випадку виключається категорія.

Exlude section ids - виключаємо з показів розділи.

Block ips - в даному вікні можна прописати ip-адреси для яких буде перегляд реклами та банерів заборонений

Block user agent - те ж саме, але вже з зареєстрованими користувачами.

Authors ids - забороняємо покази для певного автора.

Only templates - ось з цим параметром я так і не змогла розібратися

Отже, з настройками плагіна розібралися і тепер залишилося тільки розмістити рекламний блок або банер до статті на Joomla, а для цього необхідно мати його код. Як отримати код рекламного блоку від Google AdSense я вже докладно розповідала, отримання Директ. Яндекс аналогічний, а вже отримати код банера думаю Ви зможете самостійно.

Наявний код рекламного блогу або банера вставляємо в необхідну нам позицію в налаштуваннях плагіна MultiAds, я виберу Before content ads і вставлю отриманий від Google AdSense код, всі інші настройки залишаю за замовчуванням.

Наявний код рекламного блогу або банера вставляємо в необхідну нам позицію в налаштуваннях плагіна MultiAds, я виберу Before content ads і вставлю отриманий від Google AdSense код, всі інші настройки залишаю за замовчуванням

Зберігаю зроблені зміни. Відкриваю сайт і заходжу в будь-яку статтю і бачу що у мене рекламний блок з'явився як і передбачається позицією плагіна,

Відкриваю сайт і заходжу в будь-яку статтю і бачу що у мене рекламний блок з'явився як і передбачається позицією плагіна,

тобто між заголовком і основним вмістом матеріалу.

Аналогічним чином Ви можете вставити будь-яку рекламу або банер, а так само дуже зручно використовувати плагін MultiAds для установки кнопок соціальних мереж "Поділися від Яндекс" для цього достатньо отриманний код встановити в позицію Content bottom ads і зберегти зроблені зміни.

Ось так за допомогою одного простого плагіна MultiAds можна вбити відразу двох зайців - встановити рекламні блоки в статті на joomla і згенерувати соціальні кнопки.

На сьогодні я закінчую, а ось як вставити рекламу всередині самої статті буде розказано в іншій статті.

джерело: http://www.lediseo.ru

посилання на матеріал: http://thin.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=579:bannersss&catid=38:web&Itemid=62

{Jcomments on}

Php?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: