2-річний син Марата Башарова підхопив інфекцію в Туреччині

10:35, 27.06.2018

Марат Башаров разом з дружиною Єлизаветою і 2-річним сином уже два тижні перебувають на відпочинку в Туреччині. На жаль, відпустка сім'ї затьмарився хворобою маленького Марселя. Як повідомила дружина актора в своєму мікроблозі в Instagram, хлопчик підхопив інфекцію. Башаровим довелося звернутися за допомогою до медиків, які діагностували дитині «помилковий круп».

«Ми третю ніч без сну і другу ніч поспіль викликаємо швидку ... Якийсь страшний діагноз« помилковий круп », я раніше тільки чула про нього. Все найстрашніше починається вночі: занепокоєння, а потім кашель, схожий на гавкіт, а все тому що набряк гортані, і все супроводжується алергією. І якось різко захотілося додому, але розумію, що там ні моря, ні сонця ... І якось до Туреччини більше їздити не хочеться, другий раз тут і другий раз сильно вболіваємо ... А все тому що дитячий готель, як табір ... купа дітей, купа інфекцій ... Потрібен все-таки відпочинок спокійніше ... Всім здоров'я і добра! »- написала Єлизавета (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. ред.).

)

2-річний син Марата Башарова підхопив інфекцію в Туреччині

2-річний син Марата Башарова підхопив інфекцію в Туреччині

Дружина Марата Башарова з сином Марселем

Нагадаємо, що Марат Башаров і Єлизавета Шевиркова узаконили свої відносини через рік після народження сина. Скромна церемонія одруження пройшла 9 вересня 2017 року солнцевського РАГСі Москви. На торжество пара вирішила запросити тільки найближчих. З колег Башарова в цей день поруч з ним були Олександр і Катерина Стриженова .

Відносини актора і Єлизавети Шевирковой тривають близько шести років. Влітку 2016- го у них народився син Марсель, а в листопаді того ж року батьки хлопчика пройшли обряд вінчання за мусульманською традицією (ніках). До слова, малюка на весіллі помічено не було. Батьки вирішили, що він ще занадто малий і все одно нічого не зрозуміє.

Батьки вирішили, що він ще занадто малий і все одно нічого не зрозуміє

Марат Башаров і Єлизавета Шевиркова з Олександром і Катерина Стриженова

Читайте також:

Марат Башаров довів, що в учасників «Битви екстрасенсів» дійсно є дар

Марат Башаров вивів у світ подорослішала дочка від першого шлюбу

Однорічний син Марата Башарова знявся в програмі «Ідеальний ремонт»

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: