Марат Башаров показав, як однорічний син веселиться і танцює, всупереч хвороби

18:30, 29.06.2018

Марат Башаров з дружиною Єлизаветою і сином Марселем вже два тижні відпочиває в Туреччині. Однак довгоочікувана відпустка на море затьмарила хвороба однорічного малюка, про яку розповіла дружина актора два дні тому на своїй сторінці в Instagram. Виявилося, що Марселю поставили діагноз «помилковий круп». За словами Єлизавети, хвороба проявляється по ночах, коли малюк починає кашляти. Крім того, у сина Башарова набрякла гортань і почалася алергія.

Марсель Башаров відпочинку

Здавалося, що відпочинок сімейства Башарова неминуче зіпсований. Однак ні інфекція, ні спека не змогли зупинити маленького Марселя, який продовжує насолоджуватися влітку в компанії інших дітей. Так, на відео, опублікованому Єлизаветою Башарова, однорічний малюк танцює з дівчинкою під запальну мелодію. А на наступних кадрах Марсель забирається на гірку і з вереском скочується з неї. Єлизавета підписала відео: «Всупереч недугу».

Тим часом передплатники Башарова в Instagram продовжують радити батькам, як допомогти Марселю (орфографія і пунктуація авторів дані без змін. - Прим. Ред.): «Зволожуйте в приміщенні повітря, мокрий рушник поруч з малям повісті, ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!», «Малюк повинен спати напівсидячи, бажано на боці, у мого сина було те ж саме, доводилося не спати всю ніч і стежити за диханням »,« Здоров'я малюкові !!! Швидше одужуйте !!! Викликайте лікаря по страховці і головне зволоження, ніякого сонця, рясне пиття і вся увага малюкові !!! »

Марат Башаров показав, як однорічний син веселитися і танцює, всупереч хвороби

Нагадаємо, що у Марата Башарова є старша дочка Амелі від першого шлюбу. Незважаючи на розлучення батьків, дівчина підтримує добрі стосунки з батьком. В програмі " ідеальний ремонт »Амелі розповіла, що спілкується з ним, як зі своїм кращим другом . Не дивно, що Марат Башаров часто Нива її «татової донькою». Свого часу мати Амелії Єлизавета Круцко заради актора прийняла іслам, щоб вийти заміж за релігійною звичаєм. Але це не допомогло зберегти шлюб, і в 2009 році пара розпалася.

Марат Башаров з дочкою Амелі

На нинішній дружині Марат одружився у вересні 2017 року, хоча оголосив про весілля актор ще в 2016 році. Єлизавета Шевиркова далека від акторської професії: вона працювала в банку. Крім того, вона є полум'яної прихильницею Башарова, що допомогло подружжю знайти спільну мову, незважаючи на різницю у віці. Для актора цей шлюб став третім.

Читайте також:

2-річний син Марата Башарова підхопив інфекцію в Туреччині

Колишня дружина Марата Башарова Катерина Архарова знову виходить заміж

Марат Башаров довів, що в учасників «Битви екстрасенсів» дійсно є дар

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: