Марат Башаров в Казані дав напуття початківцям спортсменам

Фото: Об'єднання «Підліток»

(Місто Казань KZN.RU, 5 вересня). Вихованці підліткового клубу «Союз» в казанському селищі Аметьєво отримали напуття від актора театру і кіно, відомого телеведучого Марата Башарова.

Актор приїхав до Казані, щоб взяти участь в XIV Міжнародному фестивалі мусульманського кіно, який відкрився вчора . Крім того, він виділив час на відвідування одного з казанських підліткових клубів, які отримали друге життя завдяки республіканську програму капітального ремонту.

На стіні клубу актор залишив побажання удачі і нових перемог.

Клуб «Союз» в селищі Аметьєво був просто тренажерний зал, проте тепер це центр спортивного життя цілого мікрорайону. У клубі активно розвиваються такі напрямки як бокс, важка атлетика, настільний теніс, східні єдиноборства і Кроссфіт. Марат Башаров познайомився з вихованцями та керівництвом клубу, із задоволенням розповів хлопцям, чим захоплювався в дитинстві і чому так важливо знайти себе і свій шлях ще в підлітковому віці. Побажання удачі і нових перемог він залишив на стіні клубу, а у відповідь отримав авторський шарж від вихованців школи позитивного мистецтва, повідомляють в об'єднанні «Підліток».

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: