National Interest: Росія сильніша США в трьох військових сферах

Москва сильніше Вашингтона в 3 військових сферах: створення стримує "захисної сфери" за допомогою далекобійних ракетних систем, загальновійськовий бій, а також кібервійни. Така думка старшого наукового співробітника Центру стратегічних і міжнародних досліджень Лайзи Семп з'явилося на сторінках National Interest. Москва сильніше Вашингтона в 3 військових сферах: створення стримує захисної сфери за допомогою далекобійних ракетних систем, загальновійськовий бій, а також кібервійни

З точки зору експерта, це відставання особливо помітно в Центральній і Східній Європі. Семп підкреслила, що не можна говорити про те, що РФ і США можуть змагатися по всьому світу, але в Москви є ресурси і потенціал для відповіді Вашингтону в окремому регіоні.

Крім того, екс-заступник помічника міністра оборони США Евелін Фаркас визнала, що США треба вчитися у Росії грамотно модернізувати ВС. Так, Москва посилює позиції в сфері крилатих ракет, систем ППО, це, вважає спікер, доставить в майбутньому проблеми США.

Нагадаємо, про реформу ЗС РФ заговорили в 2008 році. За програмою частини і з'єднання по всій країні будуть укомплектовані різними системами і комплексами. Лише в 2017 році на озброєння прийняли 16 бойових і судів, 190 літаків і вертольотів, 800 танків і бойових броньованих машин, 170 зенітних ракетних систем і комплексів, 1950 автомобілів багатоцільового призначення.

Джерело фото: Mil.ru

Читайте також:

Західні ЗМІ: російські показали чудеса військової науки

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: