Розробка сайту для Миколи Баскова

  1. вибір платформи
  2. Рішення
  3. Дизайн
  4. адаптуюся
  5. фронтенд

Одним з основних вимог до нового сайту була адаптивність і повноцінна робота з соціальними мережами.

вибір платформи

Для розробки сайту була вибрана система управління UMI.CMS, як надійна і зручна для клієнта платформа, що відповідає всім вимогам проекту за функціоналом і можливостями подальшого розвитку.

Рішення

За зовнішньою простотою проекту криється чимало складних рішень бекенда і фронтенда. У процесі роботи були спроектовані інтерфейси під різні дозволи екранів для всіх основних пристроїв перегляду, розроблено безліч макетів дизайну і компоновки сторінок, налаштована інтеграція з зовнішніми інтерактивними сервісами. Для зручності користувачів було впроваджено технологічне навігаційне рішення: навігація по всіх сторінках сайту відбувається без перезавантаження, з використанням технології AJAX.

Дизайн

Найскладнішим завданням у створенні дизайну було знайти компроміс між очікуваннями цільової аудиторії, баченням сайту з боку клієнта і сучасними тенденціями. В процесі створення дизайну було намальовано і затверджено 65 макетів. Було переглянуто велику кількість варіантів, випробувані різні варіанти шрифтів і фонів. В результаті було знайдено рішення, яке сподобалося студії, замовнику і, головне, шанувальникам Миколи - основним користувачам сайту.

Головна сторінка

Головна сторінка повинна відразу давати зрозуміти користувачеві, що він потрапив на особистий сайт Миколи Баскова, тому на ній розміщений іміджевий слайдер з зображеннями співака, а також слайдер з його висловлюваннями або висловлюваннями про нього.

Головна сторінка повинна відразу давати зрозуміти користувачеві, що він потрапив на особистий сайт Миколи Баскова, тому на ній розміщений іміджевий слайдер з зображеннями співака, а також слайдер з його висловлюваннями або висловлюваннями про нього

Англійська версія сайту являє собою окрему сторінку з декількома блоками інформації англійською мовою: найближчі шоу, біографія співака, відео на іноземних мовах і посилання на сторонні ресурси, де можна придбати пісні співака (amazon, iTunes і Google Play).

події

Сторінка, на якій виводяться всі майбутні події за участю співака. Тут також можна подивитися архів всіх минулих заходів. Подій багато, тому передбачена пагінація.

Подій багато, тому передбачена пагінація

Афіша

У дизайні сторінки «Афіша» була передбачена кастомизация карти Google, а також зручний пошук по містам. В афіші представлені відсортовані за датою виступу. У кожного запису є посилання на сторонній ресурс, де шанувальники можуть придбати квитки на концерт Миколи.

музика

Розділ «Музика» - один з найскладніших на всьому сайті. У розділі передбачені відразу три вкладки: «Дивитися», «Слухати», «Купити».

У розділі «Дивитися» відображається останній доданий кліп Миколи, а також список інших відеокліпів з набором фільтрів, за допомогою яких можна швидко знайти потрібний кліп або цікаву для шанувальників тематику. Не варто забувати, що кліпів у Миколи багато, тому на сторінці передбачена пагінація.

Розділ «Слухати». На сторінці представлений головний альбом і список інших альбомів Миколи. Користувач сайту може включити будь-яку пісню з відкритого альбому, і продовжити перегляд сайту, насолоджуючись піснями. Пісні для прослуховування завантажуються на сайт через адміністративну панель.

Розділ «Купити». Найскладніша частина розділу «Музика». Тут виконана інтеграція з iTunes і Google Play, по-альбомно виведений список всіх пісень, які можна купити в цих магазинах. Придбати можна як окремі пісні, так і альбом цілком. Коли на iTunes і Google Play з'являються нові альбоми, вони автоматично стають доступні на сайті, що полегшує роботу адміністраторів сайту.

життя

У розділі «Життя» передбачено 4 підрозділи: «День за днем», «Фотоальбом», «Публікації» і «Біографія».

У розділі «День за днем» відображаються пости Миколи з Twitter і Instagram і повідомлення фанатам від адміністрації сайту. Шанувальникам більше не потрібно заходити в кожну соціальну мережу, щоб перевірити останні новини співака - всі оновлення доступні в одній стрічці новин. Розділ «Фотоальбом». Тут шанувальники можуть подивитися всі фотосесії співака. У розділі передбачений фільтр: рік, фотосесії, зйомки, заходи (і ін.) І можна вибрати, які саме фотографії подивитися. У розділі «Публікації» представлені всі публікації з газет і журналів з Миколою. Оскільки матеріалів багато, в розділі передбачена пагінація. У розділі «Біографія» шанувальники можуть почитати про дитинство співака, його перші успіхи, початок сольної кар'єри і про багато іншого.

клуб

У розділі «Клуб» розміщені відгуки шанувальників і учасників фан-клубів Миколи і інформацію про фан-клубах з різних міст. З минулого сайту перенесено понад 15 000 відгуків за допомогою модуля «Обмін даними», модифікованого для правильної обробки даних в наданому форматі. Для нових відгуків про творчість співака передбачена форма зворотного зв'язку «Залишити відгук», після заповнення якої створюється подія в модулі подій, а адміністратор сайту отримує лист про новий коментарі для модерації. Також передбачено підрозділ «Звіти про концерти» для розгорнутих рецензій на виступи.

Також передбачено підрозділ «Звіти про концерти» для розгорнутих рецензій на виступи

адаптуюся

Користуватися сайтом зручно не тільки з комп'ютера, оскільки сайт адаптивний і виглядає однаково добре на будь-якому типі пристроїв: персональний комп'ютер, смартфон, ноутбук, планшет.

фронтенд

Сайт виконаний з використанням технології AJAX, яка дозволяє забезпечити навігацію по всіх сторінках сайту без перезавантаження. Для зручності користувачів розроблена спеціальна панель, на якій видно прогрес завантаження сторінки.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: