Як скинути БІОС до заводських налаштувань

Зміни налаштувань BIOS можуть негативно вплинути на роботу вашого комп'ютера, ноутбука. Змінювати налаштування BIOS слід з обережністю, особливо це стосується любителів покопатися в налаштуваннях BIOS. Якщо Ви впевнені, що вироблені вами маніпуляції з налаштування BIOS привели до уповільнення роботи комп'ютера, а то і зовсім ви бачите перед собою чорний екран, не переживайте настройки BIOS можна повернути до заводських значень. Існує кілька способів повернути BIOS до заводських налаштувань.

Спосіб 1. Найпростіший спосіб скинути BIOS до заводських налаштувань - це зробити скидання за допомогою команди меню Load Defaults BIOS в самій налаштування BIOS (читайте як увійти в BIOS ). Дана рядок меню може називатися Load BIOS Setup Defaults, Load Safe-Fail Defaults в залежності від моделі материнської плати. Шукайте значення Defaults, щоб не помилитися.

Спосіб 2. Якщо ж у Вас при включенні комп'ютера відмовляється завантажуватися BIOS і ви бачите перед собою чорний екран, то Вам необхідно знеструмити системний блок, шляхом від'єднання від блоку живлення мережевого шнура. Знявши кришку системного блоку вам необхідно знайти батарейку, яка відповідає за CMOS-пам'ять, і вийняти її з гнізда. Почекати 5-10 хвилин для обнулення пам'яті CMOS. Іноді заряд, який міститься в конденсаторах, не дає бажаного результату, то вам необхідно скинути BIOS третім способом.

Спосіб 3. Найдієвіший спосіб обнуління CMOS-пам'яті - за допомогою перемички, яка розташована на материнській платі, як правило, поруч з батарейкою. Орієнтуватися слід по напису, як правило, ці контакти позначають (Cl rCMOS, CCMOS, ClRTC, CRTC). Перемичка стоїть за умовчанням в положенні 1-2. Для обнулення BIOS Setup Вам необхідно переставити перемичку в положення 2-3 приблизно на 15 секунд, дивіться малюнок. На материнських платах зустрічається і два контакти щоб скинути БІОС. В такому випадку Вам потрібно замкнути ці контакти. Ще буває, що дуже рідко зустрічається, для скидання налаштувань BIOS на материнських платах існує спеціальна кнопка Cl rCMOS.

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: