CMOS Battery Low, Failed та інше - або навіщо в Вашому комп'ютері батарейка

Всім доброго часу доби і всіляких інших різниць.

Маленька така сьогодні замітка в блогових частина сайту . Справа в тому, що відносно недавно я все більше став отримувати листів , Пов'язаних з описаної в заголовку темою, а саме з появою помилки CMOS Battery Low і аналогічної їй, та й просто, пов'язаної зі скиданням налаштувань BIOS на стандартні при кожному запуску комп'ютера.

Відповідаю відразу і всім :) Можливо Ви не знали, але у Вашому чудовому комп'ютері стоїть цілком собі така звичайна кругленька батарейка (майже як у багатьох вагах). За часів колишньої юності і розквіту комп'ютерів ми жартували над користувачами, які про це не знали, та й просто труїли різного роду жарти гумору один над одним.

Займається ця сама батарейка тим, що в тих рідкісних випадках, коли комп'ютер відключений зовсім від електромережі, живить чіп пам'яті, який зберігає в собі настройки BIOS.

У багатьох материнська плата або комп'ютер не доживають до того моменту, коли ця сама батарейка таки сідає (особливо, якщо комп'ютер застромлять в мережу 24x7 навіть у вимкненому стані), але зрідка таке може траплятися. В цьому випадку биос видаватиме ті самі помилки, що вказані в заголовку, начебто "CMOS Battery Low", "CMOS Battery Failed" і тп.

Щоб позбутися від останніх, досить сходити майже в будь-який господарський магазин (або намет з годинником і тп), де купити нову батарейку типорозміру і моделі CR2032, після чого замінити її (це елементарно) в мат.плату. Далі, при першому завантаженні (після скидання BIOS) потрібно ще раз вказати всі настройки, зберегти їх і радісно жити далі.

У двох словах якось так. Може комусь стане в нагоді.

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: