1.2. Установка phpBB - Офіційна російська підтримка форуму phpBB3

  1. 1.2.1. Вступ
  2. 1.2.2. Системні вимоги
  3. 1.2.3. Налаштування бази даних
  4. 1.2.4. Відомості про адміністратора
  5. 1.2.5. конфігураційний файл
  6. 1.2.6. Додаткові параметри

phpBB 3.2 має зручну систему установки, яка проведе вас через весь процес установки.

Після завантаження всіх файлів phpBB3 в бажану папку на сервері, в адресний рядок браузера необхідно ввести адресу для запуску програми установки. Для цього зазвичай досить вказати браузеру папку, в яку ви скопіювали файли phpBB3 (наприклад, http://www.example.com/phpBB3). Програма установки сама виявить, що конференція phpBB3 ще не встановлена ​​і надасть посилання для переходу на сторінку установки.

Програма установки сама виявить, що конференція phpBB3 ще не встановлена ​​і надасть посилання для переходу на сторінку установки

1.2.1. Вступ


Початкова сторінка установки являє собою короткий вступ в phpBB. Також вона забезпечує інформацією про отримання підтримки і дозволяє прочитати ліцензійну угоду phpBB ( General Public License ). Для запуску програми установки натисніть на вкладці «Установка» (див. Малюнок вище).
Корисна порада
Зверніть увагу на посилання, виділену жирним шрифтом. При натисканні на неї відкриється докладна інструкція по установці, що входить в дистрибутив phpBB. Не забудьте клацнути на лінк, якщо ви в перший раз встановлюєте phpBB, і якщо хочете уникнути незапланованих труднощів.

1.2.2. Системні вимоги


важливе зауваження
Прочитайте попередній розділ «Вимоги для установки phpBB3» , Щоб дізнатися про мінімальні вимоги для установки і подальшої роботи phpBB 3.
Перша сторінка, яку ви побачите відразу після запуску установки - це сторінка зі списком системних вимог. Програма установки автоматично перевірить всі доступні на сервері і необхідні компоненти. Для продовження установки на сервері повинна бути встановлена ​​версія PHP не менше зазначеної в розділі необхідних вимог, і не менше однієї доступною бази даних. Також важливо і те, щоб всі перераховані папки були доступні і мали правильні права доступу. Уважно дивіться опис кожного розділу, щоб дізнатися, чи є вони обов'язковими або додатковими для роботи phpBB 3. Якщо все в порядку, то ви зможете продовжити установку, натиснувши кнопку «Почати установку».


1.2.3. Налаштування бази даних


На наступному етапі установки необхідно вибрати базу даних для використання з числа доступних на сервері. Дивіться розділ «Вимоги для установки phpBB 3» для отримання відомостей про підтримувані їм базах даних. Якщо ви не знаєте параметрів своєї бази даних, то зв'яжіться з компанією, що надає вам послуги хостингу, і дізнайтеся їх у неї. Ви не зможете продовжити установку без цих даних. Щодо бази даних вам необхідно знати наступне:
Тип бази даних - база даних, яку ви збираєтеся використовувати.
Ім'я сервера бази даних або DSN - адреса сервера бази даних.
Порт сервера бази даних - порт сервера бази даних (в більшості випадків його не потрібно вказувати).
Назва бази даних - назва бази даних на сервері.
Ім'я користувача і пароль до використовуваної базі даних - дані для доступу до бази даних.
Примітка
Якщо ви виконуєте установку з використанням SQLite, то вам необхідно ввести повний шлях до файлу бази даних в поле «Ім'я сервера бази даних або DSN» і залишити порожніми поля імені користувача та пароля. З міркувань безпеки вам необхідно упевнитися в тому, що цей файл недоступний через інтернет.


Немає ніякої необхідності в зміні параметра «Префікс таблиць в базі даних», якщо ви не плануєте використовувати кілька установок phpBB на одній базі даних. В іншому випадку необхідно використовувати різні префікси для кожної встановленої копії phpBB.
Після введення всіх необхідних даних ви можете продовжити установку, натиснувши кнопку «Наступний крок». Після цього програма установки перевірить введені дані і спробує з допомогою цих даних підключитися до зазначеної бази даних, а також перевірить існування таблиць з введеним префіксом.
Повідомлення про неможливість підключення до бази даних означає, що ви не ввели необхідних даних для доступу до бази даних, або ввели їх неправильно, і тому phpBB не зміг до неї підключитися. Переконайтеся в правильності введених вами даних і спробуйте ще раз. Знову ж таки, якщо ви не впевнені у вводяться вами даних, то можете уточнити їх у свого хостинг-провайдера.
Пам'ятайте
Ваше ім'я користувача та пароль до бази даних з урахуванням регістру символів. Ці дані необхідно ввести в точності так, як це вказано вашим хостинг-провайдером.
Якщо phpBB виявить іншу встановлену копію в цій же базі даних і з таким же префіксом таблиць, то вам буде запропоновано ввести інший префікс. Якщо ви побачите повідомлення про успішне підключення до бази даних, то зможете перейти до наступного етапу установки.


1.2.4. Відомості про адміністратора


Тепер необхідно створити адміністратора форуму. Цей користувач матиме повний адміністраторський доступ і стане першим користувачем на конференції. Всі поля на цій сторінці є обов'язковими для заповнення. Також на цій сторінці ви зможете вибрати мову за замовчуванням для конференції. У стандартний дистрибутив phpBB 3 ми включаємо тільки англійську мову [GB]. Інші мови ви можете завантажити з сайту http://www.phpbb.com, і додати їх пізніше.
Корисна порада
Завантажте потрібні вам додаткові мовні пакети (а також набори локалізованих кнопок стилів) до запуску програми установки phpBB. Потім розпакуйте завантажені файли у відповідні папки, завантажте всі файли на сервер і після цього запустіть програму установки. В цьому випадку додаткові мови будуть доступні для вибору вже на початковій сторінці установки, а при виборі будь-якої мови разом з конференцією автоматично встановляться цю мову, локалізовані кнопки і мову буде призначений мовою за замовчуванням.


1.2.5. конфігураційний файл


На наступному етапі установки phpBB спробує автоматично записати конфігураційний файл (config.php). У цьому файлі містяться всі параметри доступу до бази даних, і без цього файлу phpBB не зможе підключитися до вашої базі даних.
Як правило, автоматичний запис конфігураційного файлу проходить без проблем. Але в деяких випадках ця дія може завершитися невдачею, наприклад, в разі неправильної настройки прав доступу до файлів. В цьому випадку вам доведеться завантажити цей файл вручну. phpBB запросить вас про завантаження файлу config.php на локальний комп'ютер і повідомить, що робити з ним. Уважно прочитайте запропоновані інструкції. Після завантаження файлу на сервер натисніть кнопку «Готово» для переходу до останнього етапу установки. Якщо після натискання кнопки «Готово» phpBB знову вас повертає на цю ж сторінку, і не виводить повідомлення про успішне виконання, то це означає, що ви завантажили файл неправильно.

1.2.6. Додаткові параметри


Наступна сторінка додаткових параметрів дозволяє налаштувати деякі параметри майбутньої конференції. Всі ці параметри не є обов'язковими, і ви завжди зможете змінити їх пізніше. Тому, якщо ви зараз не знаєте призначення цих параметрів, то сміливо переходьте до заключного етапу установки.
У разі успішного завершення установки ви побачите і зможете натиснути кнопку «Вхід» і відвідати «Панель адміністрування конференції». Прийміть наші вітання! Ви успішно встановили phpBB3! Але не розслабляйтеся - попереду ще багато роботи!
Якщо у вас не вийшло встановити phpBB навіть після прочитання цього керівництва, то відвідайте розділ «Отримання підтримки», щоб дізнатися про те, де можна отримати додаткову допомогу.
Якщо ви хочете оновити phpBB 2.0 до phpBB 3, то для отримання додаткової інформації прочитайте розділ «Оновлення phpBB 2.0.x до phpBB 3.2.x». В іншому випадку видаліть з сервера папку install, оскільки при наявності цієї папки на сервері ви зможете звернутися тільки до панелі адміністрування.
оригінал статті

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: