Advanced Access Password Recovery

  1. Про виробника

Advanced Access Password Recovery (або просто ACPR) дозволяє відновлювати паролі на бази даних Microsoft Access 95, Microsoft Access 97, Microsoft Access 2000, Microsoft Access XP. Незареєстрована версія програми відображає перші три символи виявленого пароля. Крім можливості отримати весь пароль, користувачі зареєстрованої версії ACPR зможуть видаляти або змінювати пароль на базу даних (зміна пароля можливо тільки для баз даних Access 95 і Access 97). У програмі реалізована підтримка паролів, створених на основі символів з різних алфавітів. Advanced Access Password Recovery легко встановлюється і деінсталюється.
Врахуйте, що програма не знімає захист на рівні користувачів і груп, ACPR працює тільки з паролями на відкриття файлу. Якщо вам потрібно зняти захист на рівні користувачів і груп, то зверніть увагу на програму Advanced Office Password Recovery (Professional Edition), яка витягує імена користувачів і паролі з системної бази даних Access (зазвичай це system.mda або system.mdw) або, якщо зазначеної бази у вас немає, отримувати інформацію про власника з самої бази даних (ім'я користувача і Security ID). В цьому випадку ви не дізнаєтеся сам пароль, але отримаєте можливість створювати такого ж користувача на вашому комп'ютері і без проблем відкривати файл з базою даних.

Вивчіть новий інтегрований пакет Advanced Office Password Recovery, що дозволяє відновлювати забуті або загублені паролі до файлів і документів Microsoft Office всіх версій. Підтримується робота з документами, створеними в Word, Excel, Access (включаючи зняття захисту на рівні користувачів і груп та вилучення інформації про власника бази даних), Outlook, Project, Money, PowerPoint, OneNote, Visio, Backup, Schedule +, Mail. AOPR також дозволяє скидати пароль на Content Advisor для MS Internet Explorer, а також дозволяє отримати доступ до вихідних текстів VBA макросів. Більшість паролів відновлюється миттєво.


Про виробника
Advanced Access Password Recovery (або просто ACPR) дозволяє відновлювати паролі на бази даних Microsoft Access 95, Microsoft Access 97, Microsoft Access 2000, Microsoft Access XP

Компанія «Елкомсофт» (ElcomSoft Co. Ltd.) була заснована Олександром Каталова в 1990 році в Москві. З 1997 року Елкомсофт спеціалізується на створенні програм для відновлення забутих і втрачених паролів до цілого ряду додатків. Також ми пропонуємо програми для відновлення даних, зашифрованих за допомогою EFS (Encrypting File System), доступу до акаунтів Windows, аудиту паролів, які використовуються співробітниками організацій, перевірки стійкості паролів до бездротових мереж (Wi-Fi).

Про компанію , Всі продукти

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: