Як дізнатися яку базу даних використовує сайт на WordPress

Іноді при роботі з сайтами виникає необхідність провести якісь маніпуляції з базами даних. Наприклад вам потрібно зробити резервну копію бази даних або ж вручну змінити значення якоїсь з її таблиць. І добре якщо у вас одна база даних або ви чітко пам'ятаєте що саме цю базу даних використовує ваш сайт на WordPress для роботи. Але що робити якщо у вас кілька сайтів на хостингу і кожен використовує свою базу даних, а ви вже й не пам'ятаєте що звідки. І тут виникає питання: як дізнатися яку базу даних використовує сайт який створений на WordPress-е?

Все досить просто. Для початку вам потрібно в кореневому каталозі вашого сайту знайти файл wp-config.php. Цей файл містить в собі всі початкові налаштування необхідні для роботи вашого сайту на движку WordPкess, в тому числі інформацію необхідну для підключення до бази даних. Давайте відкриємо цей файл і знайдемо рядки зазначені на скріншоті.

Ви напевно вже зрозуміли що це за рядки на скріншоті і як їх використовувати, але давайте все таки в двох словах поговоримо про них.
- define ( 'DB_NAME', 'test_1') це і є та сама рядок яка містить в собі назву MySql бази даних використовується нашим сайтом;
- define ( 'DB_USER', 'webmaster') цей рядок містить в собі ім'я користувача бази даних;
- define ( 'DB_PASSWORD', '1234567890') тут відповідно пароль доступу до бази даних;
- define ( 'DB_HOST', 'localhost') і звичайно ж хост бази даних.

Як бачите ми отримали всі необхідні дані для ідентифікації та підключення до бази даних.

Читайте також

І тут виникає питання: як дізнатися яку базу даних використовує сайт який створений на WordPress-е?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: