Як виконувати пошук по сайту і бази даних WordPress з наступною заміною

 1. вступ Часто трапляється, що потрібно зробити пошук по сайту WordPress (а це значить і по базі даних,...
 2. Варіант 2: Використовуємо запит MySQL
 3. висновок

вступ

Часто трапляється, що потрібно зробити пошук по сайту WordPress (а це значить і по базі даних, так як контент знаходиться там), з метою заміни слова або рядки з якої-небудь з причин:

 • Ви хочете замінити ключове слово. Сценарій такий, ви вибрали ключове слово, скажімо keyword A пару місяців назад, тому що думали, воно буде на користь для SEO показників вашого сайту. Однак тепер, декілька місяців тому, ви зрозуміли, що інші пов'язані дані, скажімо, keyword B, більше підходить для вашого сайту. Тепер, якщо ключове слово розміщено на різних сторінках по всьому сайту, то ручний шлях його заміни потребують відкриття файлу бази даних до 100 MB, зміна його і потім перезапис. (Не переживайте ми запропонуємо вам більш зручні способи, про які поговоримо нижче).
 • Ви виявили, що допустили повторювану граматичну або смислову помилку, друкарської помилки по всьому сайту. Наприклад, ви використовували "все, крім зеленого" замість "все, крім блакитного" і тепер ви хочете знайти цю фразу по всьому сайту і виправити її.
 • Після поновлення WordPress дивні символи стали з'являтися на сайті і ви хочете позбутися від них.
 • Ви додали URL або якийсь фрагмент тексту до деяких записи на вашому сайті, але не пам'ятаєте точно, в які саме. Наприклад, ви можете розмістити фотографії біографію автора в кінці вашої статті і хочете її оновити.

Ми описали кілька можливих сценаріїв для операції "пошуку і заміни", але у вас може бути зовсім інша своя ситуація. Абсолютно не має значення причина, перебираючи кожен файл, виконуючи пошук по сайту потрібної фрази вручну, дуже трудомісткий процес, що вимагає часу і уважності. На щастя, існують шляхи швидкого й ефективного пошуку і заміни на вашому сайті WordPress. Існує, правда, один великий недолік: якщо ви допустите помилку при пошуку і заміні, скасувати зміни не вийде. Тому рекомендуємо зробити бекап сайту перед початком, щоб убезпечити себе від серйозних втрат даних.

Варіант 1: Використовуємо плагін

Модулі щодня роблять життя власників сайтів WordPress простіше. Якщо у вас немає досвіду розробки або ви просто не хочете морочити собі голову запуском SQL запитів, тоді ви можете просто використовувати плагіни, як, наприклад, Better Search Replace або Search & Replace для виконання цього завдання. Перш за все потрібно встановити плагін. Зробити це можна через адмін консоль свого WordPress сайту (англ.), перейшовши в розділ Модулі -> Додати новий.
Модулі щодня роблять життя власників сайтів WordPress простіше

В поле для пошуку напишіть Better Search Replace і встановіть його.
В поле для пошуку напишіть Better Search Replace і встановіть його
Натисніть Активувати відразу після установки і плагін вступить в силу. Ви зможете його знайти в меню Інструменти -> Better Search Replace.
Далі, вам потрібно буде ввести дані, які ви хочете змінити:

 • Шукати - поле, в якому повинна бути рядок або слово для заміни.
 • Замінити на - тут введіть значення, на яке ви хочете замінити значення з поля вище.
 • Вибір таблиць - тут ви можете вибрати таблиці бази даних, в яких буде проводитися операція. Якщо ви бажаєте вибрати все, використовуйте комбінацію CTRL + A. Або виберіть окремі таблиці утримуючи CTRL і натискаючи курсором миші.
 • Якщо ви хочете, щоб пошук по сайту проводився Без урахування регістру, переконайтеся, що цей чекбокс відзначений.
 • Відзначте чекбокс Холостий запуск? (без заміни), якщо хочете подивитися зміни перед їх застосуванням.

Якщо ви запустили доданок не на холостому запуску, він швидко внесе зміни в вашу базу даних і ви побачите результат, подібний цьому:
Якщо ви запустили доданок не на холостому запуску, він швидко внесе зміни в вашу базу даних і ви побачите результат, подібний цьому:  Вітаємо Вітаємо! Ви успішно відредагували всі ваші таблиця бази даних WordPress використовуючи плагін.

Варіант 2: Використовуємо запит MySQL

Також можливо здійснити пошук і заміну використовуючи інструмент phpMyAdmin, посилання на який зазвичай знаходиться в панелі управління хостингом.
Також можливо здійснити пошук і заміну використовуючи інструмент phpMyAdmin, посилання на який зазвичай знаходиться в панелі управління хостингом Якщо у вас багато баз даних в обліковому записі, ви можете відкрити файл wp-config.php, щоб знайти ім'я бази даних, яку використовує ваш сайт.
Коли ви ввійдете в phpMyadmin, виберіть базу даних, яку використовує ваш сайт на WordPress і натисніть вкладку SQL.

Це синтаксис запиту, який ви будете використовувати для виконання операції:

update TABLE_NAME set FIELD_NAME = replace (FIELD_NAME, 'Text to search,' text to replace it with ');

Наприклад, якщо ви хочете оновити таблицю записів wp_posts, ви можете це зробити виконуючи такий запит:

update wp_posts set post_content = replace (post_content, 'Find this text', 'Replace it with this');

Примітка: wp_ потрібно замінити на відповідний префікс, який використовується в таблицях вашої бази даних WordPress.

Коли завершите складання запиту, натисніть на кнопку "Go".
Коли завершите складання запиту, натисніть на кнопку Go

Після кількох миттєвостей обробки, ви побачите скільки рядків було виправлено.
Після кількох миттєвостей обробки, ви побачите скільки рядків було виправлено Чудова робота! Ви тільки що ознайомилися з управлінням даними у вашій базі даних WordPress, використовуючи SQL запит в phpMyadmin, і зробили пошук по сайту і заміну потрібних рядків.

висновок

Багато речей в WordPress робляться дуже просто і пошук по сайту з подальшою заміною не виняток. Якщо ви добре знайомі з SQL і не хочете встановлювати допоміжний плагін для пошуку і заміни, тоді другий варіант ідеально підходить для вас. Однак, якщо ви не хочете занадто заглиблюватися в складання запитів, плагін зробить за вас всю необхідну роботу, і це перший варіант.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: