Безкоштовний хостинг Ukraine для сайтів з php і mysql

 1. Мій перший безкоштовний хостинг в Європі
 2. Варіанти безкоштовних хостингів
 3. Блог-платформи
 4. конструктори сайтів
 5. висновок
 6. Відгуки про хостинг:

Сьогодні ми поговоримо про безкоштовний хостинг, який вам може знадобитися на початковій стадії знайомства з веб-мастерингом, коли ви ще не дуже впевнені, що станете продовжувати займатися власним веб-сайтом і витрачати на його повноцінне підтримку своїх коштів.

Сьогодні ми поговоримо про безкоштовний хостинг, який вам може знадобитися на початковій стадії знайомства з веб-мастерингом, коли ви ще не дуже впевнені, що станете продовжувати займатися власним веб-сайтом і витрачати на його повноцінне підтримку своїх коштів

Безкоштовний хостинг Ukraine для сайтів з php і mysql і його особливості

Оскільки майже всі сьогоднішні движки сайтів (як платні, так і безкоштовні) вимагають підтримки MySql (баз даних) і PHP (популярного мови веб-програмування), то саме такий хостинг бажано отримати в своє повне розпорядження безкоштовно.

У даній статті я розповім про такі сервіси, а ви виберете для себе що-небудь одне, що оптимально підходить для вирішення ваших завдань.

Мій перший безкоштовний хостинг в Європі

Сам я не жадібний, і міг на початковій стадії розвитку свого сайту платити сто рублів або навіть більше в місяць за нормальний хостинг з php і mysql . Однак цього не робив, і досить довгий час сидів на безкоштовному хостингу і тому є причини.

В першу чергу, читаючи хостинг відгуки я розумів, що дешевий хостинг цілком може бути глючний і проблемним, а його адміністрація недоступна і не дуже лояльна до клієнтів. Безкоштовний хостинг Ukraine цим теж може страждати, однак там хоча б зрозуміло за що.

Крім того, як будь-який новачок, я вирішив зробити перший сайт на безкоштовному движку і було б логічно розмістити його саме в безкоштовному хостингу. Це абсолютно ні до чого не зобов'язує і, якщо раптом набридне возитися з веб-ресурсом (або ще що-небудь не занадиться), можна буде все це господарство спокійно кинути не шкодуючи про витрачені грошові кошти.

Як ви, напевно, знаєте, все хостинги розділити можна на ті, які підтримують БД MySQL і мова програмування PHP, і ті, які їх чомусь не підтримують. Останні на сьогоднішній день зустрічаються все рідше, але серед безкоштовних ще все-таки трапляються.

При наявності PHP і MySQL можна використовувати хостинг для створення на ньому інтернет-ресурсу «працюючого на движку» (застосовує систему управління контентом, тобто CMS). Найбільш популярними в даний час є Вордпресс, Drupal, Джумла, Бітрікс.

Якщо підтримки mysql і php на безкоштовному хостингу не буде, ваша доля - виключно прості HTML сторінки і нічого більше (хоча для простенького Лендінгем Пейджа або сайту-візитки цього цілком вистачить).

Тим не менш, саме по собі використання CMS обіцяє вам чималі вигоди при створенні та веденні складних сайтів. Там і вбудовані спеціальні редактори «типу Ворда», і купа різноманітних розширень для додавання нових функцій, та й знань Html, CSS (і PHP) не знадобиться. Просто бери і починай творити!

Загалом, це саме те для новачка.

Загалом, це саме те для новачка

Варіанти безкоштовних хостингів

Безкоштовні хостинги відрізняються тим, що ви при бажанні можете запросто зібрати свої манатки (бази даних, файли сайту) і спокійно піти на інший безкоштовний хостинг або вже на платний, коли дозрієте. В цьому і полягає вся їх принадність. Справжня свобода.

Проте, на сьогоднішній день є і ряд інших варіантів безкоштовного розміщення веб-ресурсу в Мережі, коли і з движком не треба морочитися, і проблем ніяких не буде, а можна відразу ж приступати до головного - наповнювати власний сайт різним контентом. Але така простота часто за собою тягне за собою позбавлення тієї свободи, про яку говорилося вище.

Піти на інше місце зі своїм господарством буде набагато складніше. Але ці способи все одно заслуговують згадки.

Отже, безкоштовний хостинг сьогодні можна отримати ще принаймні в двох випадках:

 • У разі якщо ви все-таки зважитеся на використання безкоштовного (частково безкоштовного) конструктора веб-сайтів.
 • У разі якщо ви розмістите ваш веб-портал (найчастіше блог) на блог-платформах, які також надають дану послугу абсолютно безкоштовно.

Основний недолік цих способів (крім позбавлення волі) - складність монетизації власного сайту (тобто заробітку на ньому). Або за вас це робити буде хостинг провайдер, або прибуток буде менше, ніж могла б бути у вільної людини.

Але якщо на цьому заробляти ви не плануєте, то створити вдалий проект навіть на безкоштовній платформі можливо, і в інтернеті повно подібних прикладів.

Але якщо на цьому заробляти ви не плануєте, то створити вдалий проект навіть на безкоштовній платформі можливо, і в інтернеті повно подібних прикладів

Блог-платформи

Отже, давайте почнемо з блог-платформ, на яких можна створювати власний веб-ресурс. Основна їхня перевага - це простота настройки майбутнього веб-ресурсу і простота додавання на нього контенту.

Серед безлічі таких сервісів безкоштовного хостингу виділяють:

 • WordPress - якщо ви вже добре знайомі з цим движком, то це варіант, коли вам надають майже всі ті ж можливості і в добавок ви отримуєте хостинг в Україні безкоштовно. Правда, якщо побажаєте більше можливостей, то доведеться заплатити, але і на безкоштовному тарифному плані є практично все, що лише можна побажати:
 • LiveJournal - це одна з найбільш популярних блог-платформ в Рунеті. Реєструєтеся і отримуєте відмінну можливість вести там власний щоденник (тобто блог).
 • Blogger це безкоштовне місце під ваш веб-сайт, про який подбав Гугл. У плані збору статистики, можливих налаштувань і можливостей монетизації даний сервіс виділяється серед всіх інших.
 • LiveInternet - це ще один прекрасний варіант реалізації концепції безкоштовного хостингу на основі російської блог-платформи. Там забагато реклами, але зате повністю безкоштовно.

Там забагато реклами, але зате повністю безкоштовно

конструктори сайтів

Ну, на закуску я можу запропонувати вам кілька варіантів отримання абсолютно безкоштовного хостингу разом з онлайн-конструктором веб-сайтів.

Основні можливості у них є безкоштовними, створення інтернет-ресурсів ведеться на інтуїтивно зрозумілому рівні. Правда, є ложка дьогтю - вихідний код веб-сайтів, в основному, виходить досить «важким», а функціонал в деяких аспектах все-таки програє двигунам. Проте, «на халяву і оцет солодкий».

 • Ucoz - вкрай популярний в Рунеті. Не сказати, щоб створювати інтернет-сайти на ньому було архіпросте, але все-таки простіше, ніж робити це на движку. Функціонал досить розвинений, є детальні мануали, чуйна російськомовна технічна підтримка, безліч безкоштовних шаблонів, дружить з MySql і Php (хоча, це ніби як за доплату). Але є одне але. Чим популярніший буде ваш портал, тим більше на ньому буде реклами (іноді навіть так багато, що відвідувачі з нього будуть просто тікати).
 • Wix - вкрай популярний сьогодні в усьому світі. У базі повністю безкоштовний і досить зручний саме новачкам, так як підтримує їх улюблену концепцію - просто взяв і перетягнув звичайної мишкою. Це стосується практично всього, в тому числі і дизайну веб-сайту. Безліч барвистих безкоштовних шаблонів. Чи не забивається вщерть рекламної як Юкоз, однак якщо побажаєте трохи більше функціоналу або ж прибрати рекламу зовсім, за це вже треба буде платити.
 • A5 - це практично наш клон Wix. У своєму безкоштовному варіанті дуже обмежений по функціоналу, однак для простеньких веб-сайтів цілком підійде. Працювати з ним приємно і просто.
 • Nethouse - якщо вам потрібен веб-портал для бізнесу, то даний конструктор вам допоможе створити сайт-візитку або магазин, але, правда, в безкоштовному варіанті ви будете дуже обмежені кількістю товарів і їх фото.
 • Jimdo - на безкоштовному тарифному плані можна створити цілком пристойний сайт з адаптацією під мобільні девайси, і навіть стороння реклама крутитися на ньому не буде, що є дуже добре. Правда є багато обмежень, які повинні змусити вас розщедритися.
 • Setup - це ще одна російська виріб. Все складно і просто одночасно. Просто створювати сайт, але складно буде вміститися в ліміти безкоштовного тарифного плану.

висновок

Таким чином, вибір є завжди.

Професіонал «з'їв собаку» на створенні інтернет-сайтів, безумовно, вибере платний хостинг , Так як виникають проблеми точно не варті витрати його часу. А новачок навпаки має головний вільний ресурс - час, тому буде намагатися заощадити кошти і одночасно отримати досвід.

Відгуки про хостинг:


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: