dbForge Studio - менеджер MySQL баз даних

 1. dbForge Studio - менеджер MySQL баз даних Деякий час назад я почав користуватися dbForge Studio...
 2. Основні можливості
 3. створення запитів
 4. профілювання запитів
 5. створення діаграм
 6. Порівняння баз даних
 7. Створення резервних копій та відновлення даних
 8. створення звітів
 9. висновок
 10. подарунок
 11. dbForge Studio - менеджер MySQL баз даних
 12. Підключення до бази даних
 13. Основні можливості
 14. створення запитів
 15. профілювання запитів
 16. створення діаграм
 17. Порівняння баз даних
 18. Створення резервних копій та відновлення даних
 19. створення звітів
 20. висновок
 21. подарунок
 22. dbForge Studio - менеджер MySQL баз даних
 23. Підключення до бази даних
 24. Основні можливості
 25. створення запитів
 26. профілювання запитів
 27. створення діаграм
 28. Порівняння баз даних
 29. Створення резервних копій та відновлення даних
 30. створення звітів
 31. висновок
 32. подарунок

dbForge Studio - менеджер MySQL баз даних

Деякий час назад я почав користуватися dbForge Studio for MySQL , Програма виявилася дуже непоганий, з безкоштовною версією для некомерційного використання і цікавими можливостями, про які я і хочу розповісти. Крім того, розробники пішли на зустріч і погодилися зробити невеличкий подарунок для всіх читачів цього блогу, але про нього в кінці статті.

На сьогоднішній день існує безліч інструментів для роботи з MySQL базами даних. Основні можливості, такі як перегляд і редагування даних, реалізовані в усіх інструментах, але додаткові функції відрізняються досить сильно і дуже часто саме вони економлять наш час.

Умовно всі програми такого типу можна розділити на два класи: з web інтерфейсом і без нього (десктопні).

Найбільш відомим представником першого класу є phpMyAdmin . Так чи інакше, з ним стикалися практично всі web розробники. Справа в тому, що web додатки для адміністрування баз (і не тільки) дуже популярні на shared хостингах, тому що для роботи з базою не потрібен SSH доступ і досить легко встановлювати різні обмеження. З точки зору користувачів теж є позитивні моменти:

 • не потрібно нічого встановлювати і налаштовувати на своєму комп'ютері;
 • отримати доступ до бази можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернет;
 • в phpMyAdmin реалізовані практично всі необхідні можливості (перегляд і редагування даних, пошук, виконання SQL запитів, експорт, імпорт і т.д.).

Але, як тільки ви переїжджаєте на VPS або виділений сервер, ситуація змінюється. І проблеми у використанні web додатків стають помітнішими:

 1. Обмеження часу виконання і ресурсів скриптів створюють проблеми при експорті / імпорті даних. Тобто для експорту / імпорту великих баз доведеться використовувати інші інструменти.
 2. Оскільки додаток доступний з інтернету, потрібно стежити за його безпекою. У разі VPS або виділеного сервера це повністю ваша проблема, а не хостера.
 3. Чи не вийде працювати одночасно з декількома базами даних, розташованими на різних серверах.

Тому в таких випадках використовувати десктопні програми набагато зручніше.

Підключення до бази даних

Тут дуже важливо, щоб була можливість підключитися через SSH. Якщо її немає, то повинні бути інші, дуже вагомі причини для використання такого MySQL менеджера. Звичайно, ви можете відкрити доступ до MySQL сервера зовні, але при цьому доведеться забезпечувати його безпеку (наприклад, створювати списки IP адрес, з яких можна до нього підключатися), а це додаткова робота.

У dbForge підключення через SSH реалізовано, потрібні налаштування знаходяться на вкладці «Безпека».

Примітка. Скріншоти для цієї статті я зробив з локального сервера, встановленого в VirtualBox, тому використана аутентифікація за допомогою пароля. Для робочих серверів краще використовувати ключі і заборонити вхід під root'ом.

Основні можливості

Під ними я розумію: перегляд, зміна, видалення і додавання даних, а також пошук. Оскільки CRUD операції реалізовані практично однаково в усіх подібних програмах, я просто покажу скріншот з dbForge. Ви вибираєте потрібну таблицю, і програма покаже інформацію про таблиці і першу 1000 рядків даних. Природно, ви можете використовувати посторінкову навігацію, редагувати дані, структуру таблиці, створювати індекси і т.п.

п

Для створення правил фільтрації даних передбачений «Конструктор фільтра». Відкривається з меню «Дані» -> «Фільтр» -> «Условие ...». Конструктор зроблений досить зручно, є календар для введення дат, що випадають списки з переліком полів таблиці і умовами порівняння.

В цілому, інтерфейс досить приємний. Але якщо ви раніше користувалися іншими MySQL клієнтами, то потрібно буде звикнути.

Переходимо до більш «просунутим» можливостям.

створення запитів

У dbForge Studio реалізовано два режими створення запитів:

 1. редактор SQL;
 2. дизайнер запитів.

Для того щоб створювати запити, ви повинні хоча б на базовому рівні знати SQL. В іншому випадку ніякі інструменти вам не допоможуть. Інструменти можуть тільки зробити роботу комфортніше. Наприклад, виділити кольором ключові слова, додати відступи і аліаси для таблиць, показати варіанти автодоповнення. До речі, автодоповнення зробили в dbForge дуже зручно (див. Скріншот), вони згрупували списки полів за таблицями.

Скріншот), вони згрупували списки полів за таблицями

Дизайнер запитів на перший погляд дуже нагадує аналогічний інструмент в Access. Але все-таки він ближче до SQL режиму, ніж реалізація в Access. Це добре видно за поданням інформації на вкладці «З'єднання» (я спеціально показав її на скріншоті). Формат, в якому представлена ​​зв'язок, практично збігається із записом у SQL режимі.

Також є можливість переключитися в SQL режим і назад.

профілювання запитів

Ще одна зручна функція. Ви вказуєте запит, а програма вам показує висновок

EXPLAIN ... request ... SHOW PROFILE FOR QUERY ...

і

SHOW SESSION STATUS;

Всю цю інформацію можна отримати за допомогою звичайних SQL запитів, але dbForge дозволяє вибрати кілька результатів і порівняти їх. Дані виводяться в сусідніх колонках (показано на скріншоті), які можна відсортувати за зростанням або спаданням.

Дані виводяться в сусідніх колонках (показано на скріншоті), які можна відсортувати за зростанням або спаданням

створення діаграм

Цей режим корисний для розробки структури MySQL баз. Ви можете або додавати нові таблиці на діаграму, створювати поля і встановлювати зв'язки, або сформувати діаграму з існуючих таблиць. Останній варіант зручно використовувати для підготовки документації та статей для блогу 🙂

Останній варіант зручно використовувати для підготовки документації та статей для блогу 🙂

Зверніть увагу. При створенні зв'язків між таблицями на діаграмі у вас є можливість отримати запит, який цей зв'язок створює. Для цього натисніть кнопку «Скрипт змін» (показана на скріншоті).

Для даного прикладу ви отримаєте наступний скрипт:

USE workshop; - - Змінити таблицю "table2" - ALTER TABLE table2 ADD CONSTRAINT FK_table2_table1_id FOREIGN KEY (t_id) REFERENCES table1 (id) ON DELETE NO ACTION ON UPDATE NO ACTION;

Порівняння баз даних

В ідеальному світі ця функція не потрібна, тому що структури баз даних у всіх розробників і в продакшені повинні збігатися. Багато сучасних фреймворки підтримують міграції, призначені для зручного оновлення структури баз. Але в реальному житті виходить по-різному 🙂 тому можливість швидко порівняти дві бази зовсім не зайва і може заощадити багато часу.

Результати порівняння в dbForge Studio виглядають наступним чином

Як бачите, в даному випадку в БД, яка розташована праворуч, відсутня таблиця wp_td_terms і використовується движок MYISAM замість INNODB.

Також можна порівняти і вміст баз.

Створення резервних копій та відновлення даних

Заради експерименту я створив копію бази розміром близько 800 МБ. Процес пройшов досить швидко і без помилок. При створенні копії можна вказати безліч налаштувань, наприклад, заблокувати таблиці і т.п.

п

При відновленні потрібно тільки правильно вказати кодування дампа.

Також є можливість експорту даних в різні формати, на кшталт CSV і XML.

створення звітів

Це ще одна можливість, яка сильно нагадала Access. Звіти створюються за допомогою майстра, який пропонує або використовувати існуючі таблиці, або створити запит. Також пропонується вибрати варіант оформлення, угруповання і сортування. Після завершення роботи майстра відкривається дизайнер звіту в якому можна зробити остаточні налаштування.

Після завершення роботи майстра відкривається дизайнер звіту в якому можна зробити остаточні налаштування

Результат можна роздрукувати або експортувати в один з підтримуваних форматів (HTML, XLS, JPEG, PDF).

висновок

У цьому огляді я зупинявся в основному на можливостях, які здалися мені найбільш цікавими, і доступні у версії для некомерційного використання. А взагалі dbForge поширюється в трьох редакціях: Express, Standard і Professional, які відрізняються ціною і набором підтримуваних функцій. Порівняти їх можна тут . При цьому використання будь-якої з версій спрощує MySQL розробку.

подарунок

Спеціально для вас компанія Devart предоставлет 20% знижку на продукти лінійки MySQL версій Standart і Professional .
Для того, щоб їй скористатися, при замовленні товару введіть промо код

simplecoding

Промо код дійсний до 20.11.2014.

Успіхів!

dbForge Studio - менеджер MySQL баз даних

Деякий час назад я почав користуватися dbForge Studio for MySQL , Програма виявилася дуже непоганий, з безкоштовною версією для некомерційного використання і цікавими можливостями, про які я і хочу розповісти. Крім того, розробники пішли на зустріч і погодилися зробити невеличкий подарунок для всіх читачів цього блогу, але про нього в кінці статті.

На сьогоднішній день існує безліч інструментів для роботи з MySQL базами даних. Основні можливості, такі як перегляд і редагування даних, реалізовані в усіх інструментах, але додаткові функції відрізняються досить сильно і дуже часто саме вони економлять наш час.

Умовно всі програми такого типу можна розділити на два класи: з web інтерфейсом і без нього (десктопні).

Найбільш відомим представником першого класу є phpMyAdmin . Так чи інакше, з ним стикалися практично всі web розробники. Справа в тому, що web додатки для адміністрування баз (і не тільки) дуже популярні на shared хостингах, тому що для роботи з базою не потрібен SSH доступ і досить легко встановлювати різні обмеження. З точки зору користувачів теж є позитивні моменти:

 • не потрібно нічого встановлювати і налаштовувати на своєму комп'ютері;
 • отримати доступ до бази можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернет;
 • в phpMyAdmin реалізовані практично всі необхідні можливості (перегляд і редагування даних, пошук, виконання SQL запитів, експорт, імпорт і т.д.).

Але, як тільки ви переїжджаєте на VPS або виділений сервер, ситуація змінюється. І проблеми у використанні web додатків стають помітнішими:

 1. Обмеження часу виконання і ресурсів скриптів створюють проблеми при експорті / імпорті даних. Тобто для експорту / імпорту великих баз доведеться використовувати інші інструменти.
 2. Оскільки додаток доступний з інтернету, потрібно стежити за його безпекою. У разі VPS або виділеного сервера це повністю ваша проблема, а не хостера.
 3. Чи не вийде працювати одночасно з декількома базами даних, розташованими на різних серверах.

Тому в таких випадках використовувати десктопні програми набагато зручніше.

Підключення до бази даних

Тут дуже важливо, щоб була можливість підключитися через SSH. Якщо її немає, то повинні бути інші, дуже вагомі причини для використання такого MySQL менеджера. Звичайно, ви можете відкрити доступ до MySQL сервера зовні, але при цьому доведеться забезпечувати його безпеку (наприклад, створювати списки IP адрес, з яких можна до нього підключатися), а це додаткова робота.

У dbForge підключення через SSH реалізовано, потрібні налаштування знаходяться на вкладці «Безпека».

Примітка. Скріншоти для цієї статті я зробив з локального сервера, встановленого в VirtualBox, тому використана аутентифікація за допомогою пароля. Для робочих серверів краще використовувати ключі і заборонити вхід під root'ом.

Основні можливості

Під ними я розумію: перегляд, зміна, видалення і додавання даних, а також пошук. Оскільки CRUD операції реалізовані практично однаково в усіх подібних програмах, я просто покажу скріншот з dbForge. Ви вибираєте потрібну таблицю, і програма покаже інформацію про таблиці і першу 1000 рядків даних. Природно, ви можете використовувати посторінкову навігацію, редагувати дані, структуру таблиці, створювати індекси і т.п.

п

Для створення правил фільтрації даних передбачений «Конструктор фільтра». Відкривається з меню «Дані» -> «Фільтр» -> «Условие ...». Конструктор зроблений досить зручно, є календар для введення дат, що випадають списки з переліком полів таблиці і умовами порівняння.

В цілому, інтерфейс досить приємний. Але якщо ви раніше користувалися іншими MySQL клієнтами, то потрібно буде звикнути.

Переходимо до більш «просунутим» можливостям.

створення запитів

У dbForge Studio реалізовано два режими створення запитів:

 1. редактор SQL;
 2. дизайнер запитів.

Для того щоб створювати запити, ви повинні хоча б на базовому рівні знати SQL. В іншому випадку ніякі інструменти вам не допоможуть. Інструменти можуть тільки зробити роботу комфортніше. Наприклад, виділити кольором ключові слова, додати відступи і аліаси для таблиць, показати варіанти автодоповнення. До речі, автодоповнення зробили в dbForge дуже зручно (див. Скріншот), вони згрупували списки полів за таблицями.

Скріншот), вони згрупували списки полів за таблицями

Дизайнер запитів на перший погляд дуже нагадує аналогічний інструмент в Access. Але все-таки він ближче до SQL режиму, ніж реалізація в Access. Це добре видно за поданням інформації на вкладці «З'єднання» (я спеціально показав її на скріншоті). Формат, в якому представлена ​​зв'язок, практично збігається із записом у SQL режимі.

Також є можливість переключитися в SQL режим і назад.

профілювання запитів

Ще одна зручна функція. Ви вказуєте запит, а програма вам показує висновок

EXPLAIN ... request ... SHOW PROFILE FOR QUERY ...

і

SHOW SESSION STATUS;

Всю цю інформацію можна отримати за допомогою звичайних SQL запитів, але dbForge дозволяє вибрати кілька результатів і порівняти їх. Дані виводяться в сусідніх колонках (показано на скріншоті), які можна відсортувати за зростанням або спаданням.

Дані виводяться в сусідніх колонках (показано на скріншоті), які можна відсортувати за зростанням або спаданням

створення діаграм

Цей режим корисний для розробки структури MySQL баз. Ви можете або додавати нові таблиці на діаграму, створювати поля і встановлювати зв'язки, або сформувати діаграму з існуючих таблиць. Останній варіант зручно використовувати для підготовки документації та статей для блогу 🙂

Останній варіант зручно використовувати для підготовки документації та статей для блогу 🙂

Зверніть увагу. При створенні зв'язків між таблицями на діаграмі у вас є можливість отримати запит, який цей зв'язок створює. Для цього натисніть кнопку «Скрипт змін» (показана на скріншоті).

Для даного прикладу ви отримаєте наступний скрипт:

USE workshop; - - Змінити таблицю "table2" - ALTER TABLE table2 ADD CONSTRAINT FK_table2_table1_id FOREIGN KEY (t_id) REFERENCES table1 (id) ON DELETE NO ACTION ON UPDATE NO ACTION;

Порівняння баз даних

В ідеальному світі ця функція не потрібна, тому що структури баз даних у всіх розробників і в продакшені повинні збігатися. Багато сучасних фреймворки підтримують міграції, призначені для зручного оновлення структури баз. Але в реальному житті виходить по-різному 🙂 тому можливість швидко порівняти дві бази зовсім не зайва і може заощадити багато часу.

Результати порівняння в dbForge Studio виглядають наступним чином

Як бачите, в даному випадку в БД, яка розташована праворуч, відсутня таблиця wp_td_terms і використовується движок MYISAM замість INNODB.

Також можна порівняти і вміст баз.

Створення резервних копій та відновлення даних

Заради експерименту я створив копію бази розміром близько 800 МБ. Процес пройшов досить швидко і без помилок. При створенні копії можна вказати безліч налаштувань, наприклад, заблокувати таблиці і т.п.

п

При відновленні потрібно тільки правильно вказати кодування дампа.

Також є можливість експорту даних в різні формати, на кшталт CSV і XML.

створення звітів

Це ще одна можливість, яка сильно нагадала Access. Звіти створюються за допомогою майстра, який пропонує або використовувати існуючі таблиці, або створити запит. Також пропонується вибрати варіант оформлення, угруповання і сортування. Після завершення роботи майстра відкривається дизайнер звіту в якому можна зробити остаточні налаштування.

Після завершення роботи майстра відкривається дизайнер звіту в якому можна зробити остаточні налаштування

Результат можна роздрукувати або експортувати в один з підтримуваних форматів (HTML, XLS, JPEG, PDF).

висновок

У цьому огляді я зупинявся в основному на можливостях, які здалися мені найбільш цікавими, і доступні у версії для некомерційного використання. А взагалі dbForge поширюється в трьох редакціях: Express, Standard і Professional, які відрізняються ціною і набором підтримуваних функцій. Порівняти їх можна тут . При цьому використання будь-якої з версій спрощує MySQL розробку.

подарунок

Спеціально для вас компанія Devart предоставлет 20% знижку на продукти лінійки MySQL версій Standart і Professional .
Для того, щоб їй скористатися, при замовленні товару введіть промо код

simplecoding

Промо код дійсний до 20.11.2014.

Успіхів!

dbForge Studio - менеджер MySQL баз даних

Деякий час назад я почав користуватися dbForge Studio for MySQL , Програма виявилася дуже непоганий, з безкоштовною версією для некомерційного використання і цікавими можливостями, про які я і хочу розповісти. Крім того, розробники пішли на зустріч і погодилися зробити невеличкий подарунок для всіх читачів цього блогу, але про нього в кінці статті.

На сьогоднішній день існує безліч інструментів для роботи з MySQL базами даних. Основні можливості, такі як перегляд і редагування даних, реалізовані в усіх інструментах, але додаткові функції відрізняються досить сильно і дуже часто саме вони економлять наш час.

Умовно всі програми такого типу можна розділити на два класи: з web інтерфейсом і без нього (десктопні).

Найбільш відомим представником першого класу є phpMyAdmin . Так чи інакше, з ним стикалися практично всі web розробники. Справа в тому, що web додатки для адміністрування баз (і не тільки) дуже популярні на shared хостингах, тому що для роботи з базою не потрібен SSH доступ і досить легко встановлювати різні обмеження. З точки зору користувачів теж є позитивні моменти:

 • не потрібно нічого встановлювати і налаштовувати на своєму комп'ютері;
 • отримати доступ до бази можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернет;
 • в phpMyAdmin реалізовані практично всі необхідні можливості (перегляд і редагування даних, пошук, виконання SQL запитів, експорт, імпорт і т.д.).

Але, як тільки ви переїжджаєте на VPS або виділений сервер, ситуація змінюється. І проблеми у використанні web додатків стають помітнішими:

 1. Обмеження часу виконання і ресурсів скриптів створюють проблеми при експорті / імпорті даних. Тобто для експорту / імпорту великих баз доведеться використовувати інші інструменти.
 2. Оскільки додаток доступний з інтернету, потрібно стежити за його безпекою. У разі VPS або виділеного сервера це повністю ваша проблема, а не хостера.
 3. Чи не вийде працювати одночасно з декількома базами даних, розташованими на різних серверах.

Тому в таких випадках використовувати десктопні програми набагато зручніше.

Підключення до бази даних

Тут дуже важливо, щоб була можливість підключитися через SSH. Якщо її немає, то повинні бути інші, дуже вагомі причини для використання такого MySQL менеджера. Звичайно, ви можете відкрити доступ до MySQL сервера зовні, але при цьому доведеться забезпечувати його безпеку (наприклад, створювати списки IP адрес, з яких можна до нього підключатися), а це додаткова робота.

У dbForge підключення через SSH реалізовано, потрібні налаштування знаходяться на вкладці «Безпека».

Примітка. Скріншоти для цієї статті я зробив з локального сервера, встановленого в VirtualBox, тому використана аутентифікація за допомогою пароля. Для робочих серверів краще використовувати ключі і заборонити вхід під root'ом.

Основні можливості

Під ними я розумію: перегляд, зміна, видалення і додавання даних, а також пошук. Оскільки CRUD операції реалізовані практично однаково в усіх подібних програмах, я просто покажу скріншот з dbForge. Ви вибираєте потрібну таблицю, і програма покаже інформацію про таблиці і першу 1000 рядків даних. Природно, ви можете використовувати посторінкову навігацію, редагувати дані, структуру таблиці, створювати індекси і т.п.

п

Для створення правил фільтрації даних передбачений «Конструктор фільтра». Відкривається з меню «Дані» -> «Фільтр» -> «Условие ...». Конструктор зроблений досить зручно, є календар для введення дат, що випадають списки з переліком полів таблиці і умовами порівняння.

В цілому, інтерфейс досить приємний. Але якщо ви раніше користувалися іншими MySQL клієнтами, то потрібно буде звикнути.

Переходимо до більш «просунутим» можливостям.

створення запитів

У dbForge Studio реалізовано два режими створення запитів:

 1. редактор SQL;
 2. дизайнер запитів.

Для того щоб створювати запити, ви повинні хоча б на базовому рівні знати SQL. В іншому випадку ніякі інструменти вам не допоможуть. Інструменти можуть тільки зробити роботу комфортніше. Наприклад, виділити кольором ключові слова, додати відступи і аліаси для таблиць, показати варіанти автодоповнення. До речі, автодоповнення зробили в dbForge дуже зручно (див. Скріншот), вони згрупували списки полів за таблицями.

Скріншот), вони згрупували списки полів за таблицями

Дизайнер запитів на перший погляд дуже нагадує аналогічний інструмент в Access. Але все-таки він ближче до SQL режиму, ніж реалізація в Access. Це добре видно за поданням інформації на вкладці «З'єднання» (я спеціально показав її на скріншоті). Формат, в якому представлена ​​зв'язок, практично збігається із записом у SQL режимі.

Також є можливість переключитися в SQL режим і назад.

профілювання запитів

Ще одна зручна функція. Ви вказуєте запит, а програма вам показує висновок

EXPLAIN ... request ... SHOW PROFILE FOR QUERY ...

і

SHOW SESSION STATUS;

Всю цю інформацію можна отримати за допомогою звичайних SQL запитів, але dbForge дозволяє вибрати кілька результатів і порівняти їх. Дані виводяться в сусідніх колонках (показано на скріншоті), які можна відсортувати за зростанням або спаданням.

Дані виводяться в сусідніх колонках (показано на скріншоті), які можна відсортувати за зростанням або спаданням

створення діаграм

Цей режим корисний для розробки структури MySQL баз. Ви можете або додавати нові таблиці на діаграму, створювати поля і встановлювати зв'язки, або сформувати діаграму з існуючих таблиць. Останній варіант зручно використовувати для підготовки документації та статей для блогу 🙂

Останній варіант зручно використовувати для підготовки документації та статей для блогу 🙂

Зверніть увагу. При створенні зв'язків між таблицями на діаграмі у вас є можливість отримати запит, який цей зв'язок створює. Для цього натисніть кнопку «Скрипт змін» (показана на скріншоті).

Для даного прикладу ви отримаєте наступний скрипт:

USE workshop; - - Змінити таблицю "table2" - ALTER TABLE table2 ADD CONSTRAINT FK_table2_table1_id FOREIGN KEY (t_id) REFERENCES table1 (id) ON DELETE NO ACTION ON UPDATE NO ACTION;

Порівняння баз даних

В ідеальному світі ця функція не потрібна, тому що структури баз даних у всіх розробників і в продакшені повинні збігатися. Багато сучасних фреймворки підтримують міграції, призначені для зручного оновлення структури баз. Але в реальному житті виходить по-різному 🙂 тому можливість швидко порівняти дві бази зовсім не зайва і може заощадити багато часу.

Результати порівняння в dbForge Studio виглядають наступним чином

Як бачите, в даному випадку в БД, яка розташована праворуч, відсутня таблиця wp_td_terms і використовується движок MYISAM замість INNODB.

Також можна порівняти і вміст баз.

Створення резервних копій та відновлення даних

Заради експерименту я створив копію бази розміром близько 800 МБ. Процес пройшов досить швидко і без помилок. При створенні копії можна вказати безліч налаштувань, наприклад, заблокувати таблиці і т.п.

п

При відновленні потрібно тільки правильно вказати кодування дампа.

Також є можливість експорту даних в різні формати, на кшталт CSV і XML.

створення звітів

Це ще одна можливість, яка сильно нагадала Access. Звіти створюються за допомогою майстра, який пропонує або використовувати існуючі таблиці, або створити запит. Також пропонується вибрати варіант оформлення, угруповання і сортування. Після завершення роботи майстра відкривається дизайнер звіту в якому можна зробити остаточні налаштування.

Після завершення роботи майстра відкривається дизайнер звіту в якому можна зробити остаточні налаштування

Результат можна роздрукувати або експортувати в один з підтримуваних форматів (HTML, XLS, JPEG, PDF).

висновок

У цьому огляді я зупинявся в основному на можливостях, які здалися мені найбільш цікавими, і доступні у версії для некомерційного використання. А взагалі dbForge поширюється в трьох редакціях: Express, Standard і Professional, які відрізняються ціною і набором підтримуваних функцій. Порівняти їх можна тут . При цьому використання будь-якої з версій спрощує MySQL розробку.

подарунок

Спеціально для вас компанія Devart предоставлет 20% знижку на продукти лінійки MySQL версій Standart і Professional .
Для того, щоб їй скористатися, при замовленні товару введіть промо код

simplecoding

Промо код дійсний до 20.11.2014.

Успіхів!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: