Практичні SQL запити до бази даних WordPress

 1. вступ
 2. Як зробити SQL запит
 3. SQL запити до бази даних WordPress
 4. Запит 1. Видалити всі ревізії статей
 5. Змінити URL головної сторінки і URL сайту
 6. Змінити індетіфікатор URL (GUID)
 7. Змінити URL в контенті
 8. Змінити URL картинок
 9. Зміна Meta інформації повідомлень
 10. Зміна імені користувача «Admin»
 11. Зміна пароля WordPress
 12. Поміняти автора статей
 13. Видалення слідів плагінів WordPress
 14. Видалення всіх пінгбеков (pingback)
 15. Видалення всіх СПАМ коментарів
 16. Знайти невикористовувані теги
 17. Змінити тему сайту з phpmyadmin

вступ

SQL запити до бази даних WordPress дозволяють без зайвих плагінів здійснити дію застосовне до всього змісту сайту. Крім копіювання, видалення окремих таблиць і всієї бази в цілому, SQL запити дозволяють змінювати URL сторінок, змінювати автора, міняти паролі, видаляти застарілу інформацію і т.п.

Важливо! Будь-яке «спілкування» з базою даних WordPress, почніть зі створення резервної копії бази даних для відновлення сайту в разі фатальних помилок.

Як зробити SQL запит

SQL це спеціальний структурований мову запитів ((Structured Query Language) для роботи з реляційними базами даних.

Зробити SQL запит у БД можна в панелі управління базою даних, phpMyAdmin. Для цього увійдіть в phpMyAdmin з адміністративної панелі хостингу, використовуючи ім'я і пароль користувача цієї бази даних. Панель відкриється в браузері.

Далі відкрийте потрібну базу даних, натиснувши на кнопку «Структура». Щоб зробити SQL запит скористайтеся кнопкою SQL запит.

SQL запити до бази даних WordPress

В усіх наведених прикладах Корисні SQL запити до бази даних WordPress, робляться до бази даних з префіксом wp_. Щоб використовувати наведені запити до своєї бази даних, змініть префікс wp_ на префікс своєї БД. На деяких фото префікс wp_ замінений на wop_.

Важливо! На phpmyadmin, багато корисних кнопок. Для перевірки правильності введеного SQL запиту є відмінна кнопка «Імітувати запит», користуйтеся їй, перш ніж робити Чи не перевірений раніше запити до бази даних. Ще одне, запит до всієї бази даних відрізняється від запиту до таблиці. Будьте уважні.

Запит 1. Видалити всі ревізії статей

При редагуванні статей WordPress, система зберігає в базі даних всі ревізії статей. Парою їх накопичується до декількох тисяч.

Видалити ревізії статей з панелі сайту можна. Тому, щоб видалити всі ревізії статей, які скупчилися на даний момент, робимо наступний SQL запит (вгорі код):

DELETE a, b, c FROM wp_posts a LEFT JOIN wp_term_relationships b ON (a.ID = b.object_id) LEFT JOIN wp_postmeta c ON (a.ID = c.post_id) WHERE a.post_type = 'revision'

Після натискання «ОК» бачимо результати виконаного SQL запиту.

Змінити URL головної сторінки і URL сайту

При перенесенні сайту WordPress з локального сервера змінюється URL головної сторінки і URL сайту. Система WordPress зберігає ці абсолютні URL в базі даних. Після перенесення сайту старі URL потрібно видалити. Для цього зробіть наступний SQL запит:

UPDATE wp_options SET option_value = replace (option_value, 'http: //www.СТАРИЙУРЛ.com', 'http: //www.НОВИЙУРЛ.com') WHERE option_name = 'home' OR option_name = 'siteurl';

Змінити індетіфікатор URL (GUID)

Кожен URL в базі даних має свій унікальний ідентифікатор (GUID -Globally Unique Identifier). Після перенесення сайту з локального комп'ютера або зміні домену, потрібно змінити URL в поле GUID в таблиці wp_posts, зробивши наступний SQL запит

UPDATE wp_posts SET guid = REPLACE (guid, 'http: //www.СТАРИЙУРЛ.com', 'http: //www.НОВИЙУРЛ.com');

Змінити URL в контенті

Система WordPress зберігає в базі даних і старі абсолютні шляхи посилань сайту в базі даних. Їх також потрібно змінити:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'http: //www.СТАРИЙУРЛ.com', 'http: //www.НОВИЙУРЛ.com');

Змінити URL картинок

після міграції сайту змінюються і URL картинок в медіа бібліотеці. Щоб їх поміняти робимо наступний SQL запит.

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'src = "http: //www.СТАРИЙУРЛ.com', 'src =" http: //www.НОВИЙУРЛ.com');

Не забуваємо про GUID прикріплених файлів.

UPDATE wp_posts SET guid = REPLACE (guid, 'http: //www.СТАРИЙУРЛ.com', 'http: //www.НОВИЙУРЛ.com') WHERE post_type = 'attachment';

Зміна Meta інформації повідомлень

Все аналогічно зміні URL

UPDATE wp_postmeta SET meta_value = REPLACE (meta_value, 'http: //www.СТАРИЙУРЛ.com','http: //www.НОВИЙУРЛ.com');

Зміна імені користувача «Admin»

при установці WordPress ви задаєте ім'я і пароль для власника сайту, адміністратора. Раніше по - замовчуванням, система пропонувала ім'я «Admin». щоб поміняти ім'я «Admin» , Яке просто подарунок зломщикові, зробіть наступний SQL запити до бази даних WordPress.

UPDATE wp_users SET user_login = 'НОВЕ ІМ'Я' WHERE user_login = 'Admin';

Зміна пароля WordPress

Втратили пароль для авторизації, не біда. можна змінити пароль user (Адміністратора) WordPress, роблячи наступний запит SQL.

Примітка: MD5- спосіб кодування. Новий пароль вписується в простому, чи не закодованому вигляді.

UPDATE wp_users SET user_pass = MD5 ( 'НОВИЙ ПАРОЛЬ') WHERE user_login = 'ВАШ ЛОГІН';

Поміняти автора статей

Щоб поміняти автора «А» на автора «Б», відразу на всьому сайті та не займатися цим вручну, досить зробити наступні SQL запити до бази даних WordPress.

UPDATE wp_posts SET post_author = 'НОВИЙ АВТОР-id' WHERE post_author = 'СТАРИЙ АВТОР-id';

Щоб визначити «Ім'я автора_id» в профілі автора наведіть курсор на поле «Змінити» і внизу сторінки в адресному рядку, подивіться «user_id» (дивимося фото).

Видалення слідів плагінів WordPress

Деякі плагіни після видалення плагіна залишають записи в таблиці post_meta. Щоб їх видалити, зробіть наступний SQL запит до БД:

DELETE FROM wp_postmeta WHERE meta_key = 'your-meta-key';

Видалення всіх пінгбеков (pingback)

Пінкбек це повідомлення про посиланням на веб-документ. В адмінці пінкбекі за замовчуванням не виводяться. Однак записуються в базі даних. Велика кількість пінкбеков, завантажують базу даних, і щоб їх видалити робимо SQL запит:

DELETE FROM wp_comments WHERE comment_type = 'pingback';

Видалення всіх СПАМ коментарів

Спам коментарі теж пишуться в базу даних. Якщо ви користуєтеся плагіном Akismet, то про видалення спам коментарів можна не турбуватися. Однак їх можна видалити і з панелі phpMyAdmin, зробивши наступний SQL запит (ставимо spam -удаляем спам; замість spam ставимо 0 - видаляємо коментарі на схвалення; ставимо 1 - видаляємо схвалені коментарі):

DELETE FROM wp_comments WHERE comment_approved = 'spam';

Знайти невикористовувані теги

Теги до статей одночасно допомагають і шкодять в оптимізації сайту WordPress. Основну шкоду від тегів, створення дублів сторінок. Саме через це, теги закривають від пошукачів, прописуючи відповідне правило в файлі robots.txt або встановлюючи SEO плагін WP.

Крім цього теги не дозволені видаляються з видаленням статей сайту. Щоб знайти не використовуються наразі зробіть наступний SQL запит

SELECT * From wp_terms wt INNER JOIN wp_term_taxonomy wtt ON wt.term_id = wtt.term_id WHERE wtt.taxonomy = 'post_tag' AND wtt.count = 0;

, Який і закриє практичні SQL запити до бази даних WordPress цієї статті.

Після цього видаліть невикористовувані теги увійшовши в адміністративну панель сайту і зробіть повторний запит для контролю:

Змінити тему сайту з phpmyadmin

Twenty Fourteen тема взята для прикладу.

UPDATE wop_options SET option_value = 'Twenty Fourteen' WHERE option_name = 'template'; UPDATE wop_options SET option_value = 'twentyfourteen' WHERE option_name = 'stylesheet'; UPDATE wop_options SET option_value = 'twentyfourteen' WHERE option_name = 'current_theme';

© www.wordpress-abc.ru

ще статті


Статті пов'язані з теми:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: