Структура бази даних

ilychuk wrote:

TerribleFloater wrote: 1. Як саме за допомогою цієї самої програми побудувати цю саму структуру?
2. Чим (для програміста, що не адміністратора!) Ця програма відрізняється від безкоштовної "SQLiteManager" від "Tahion Foundation"?

У чому відмінність "для програміста" від "для адміністратора" я не знаю: вчився і працюю програмістом. Для програміста не потрібні дві кнопки зліва від кнопки Model У чому відмінність для програміста від для адміністратора я не знаю: вчився і працюю програмістом А ось адміністратору дуже корисні. І так, кнопка Model корисна саме програмісту. Різниця з SQLiteManager виявлена. ilychuk wrote: Що стосується Navicat - я не говорив що це ідеальне рішення. Я її привів для прикладу, тим більше що вона розуміє цілий ряд баз даних. Ну а структура в ній будується просто. Для цього є кнопка Model і частина цієї моделі показаний на скріншоті
http://i66.fastpic.ru/big/2015/0918/2e/ ... 24422e.jpg Тільки будується руками, так? Простіше сказати, малюється.
Точно так же руками я "побудував" структуру в безкоштовному OpenOffice:

Вона тут стиснута, щоб вмістилася на один екран, тому така "заплутана" Але і тут, і в Navicat її малює людина, а не сама програма. Ось з'явилися в БД дві таблиці щодо search_rules - ніяка програма їх сама не врахує і зв'язків їхніх не створить, адже так?
До речі, можливо (тільки можливо!), Подібну картинку можна було б намалювати і у вбудованому в Мувінайзер FastReport? .. Втім, я сумніваюся - просто тому, що він адже примусово урізаний, і в ньому недоступні багато таблиці. ilychuk wrote:

TerribleFloater wrote: 3. Як загнати існуючу (чужу, простіше сказати) БД MySQL в "MySQL Workbench" і побачити або побудувати її структуру?

"MySQL Workbench" - це інструмент, а не БД. І там також можна зробити схему як на скріншоті вище. Причому структуру в принципі він будує сам на основі зв'язків ключів. А для "загнати чужу базу" там існує міграція баз даних, яка теж розуміє SQLite Я в курсі, що це інструмент, причому інструмент для розробки (forward engeneering). А тут потрібен інструмент для аналізу (reverse engeneering); типу DB Visualizer, наприклад. Правда, щодо тамтешнього еквівалента кнопки Model я абсолютно не впевнений MySQL Workbench - це інструмент, а не БД
Я зустрічав і подібні онлайн-інструменти, причому для спільної роботи. Ось тільки підписка на команду з 5-ти осіб коштує $ 79 в місяць
І структуру "в принципі на основі зв'язків ключів" будь-який інструмент побудує тільки якщо ці самі зв'язку (references) закладені в БД. А їх тут просто немає. Як і було сказано вище.

1. Як саме за допомогою цієї самої програми побудувати цю саму структуру?
2. Чим (для програміста, що не адміністратора!) Ця програма відрізняється від безкоштовної "SQLiteManager" від "Tahion Foundation"?
Ось з'явилися в БД дві таблиці щодо search_rules - ніяка програма їх сама не врахує і зв'язків їхніх не створить, адже так?
До речі, можливо (тільки можливо!), Подібну картинку можна було б намалювати і у вбудованому в Мувінайзер FastReport?
3. Як загнати існуючу (чужу, простіше сказати) БД MySQL в "MySQL Workbench" і побачити або побудувати її структуру?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: