Як оформити пост

  1. перший рядок
  2. друга сторочка
  3. Кілька корисних порад

У розділі Live iXBT.com використовується візуальний редактор. Тому оформлення поста - штука досить проста. Ось так виглядає панель інструментів в нашому редакторі

Ось так виглядає панель інструментів в нашому редакторі

Давайте подивимося на те, що у нас там є.

перший рядок

Тема - дозволяє задавати заголовки. Найбільший - H4, найменший - H6. Використовуйте H4 для заголовків першого рівня, H5 - для заголовків другого рівня, H6 - для заголовків третього рівня. Не треба писати заголовки ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, у нас так не прийнято.

Формат - вибір з "Цитати" і "Кода". Якщо хочете когось процитувати, то використовуйте цитату. наприклад

Цитати збагачують текст, роблять його жвавіше, зрозуміліше

(С) Мао Цзе Дун

Якщо вам потрібно додати код, то виберіть формат "Код". Підсвічування синтаксису не виконується, але використовується моноширинний шрифт. <a href="http://ixbt.com> Відкрита таємниця схуднення топдіректоров Microsoft! Щовечора вони просто ... </a>

B, I, U, ABC - робить жирні, italiс, підкреслені і закреслені літери.

Вирівнювання по центру

Дозволяє вирівнювати по центру

Зручно для важливих посилань

І посилань-кнопок

Щоб відключити вирівнювання по центру, треба натиснути на кнопку вирівнювання ще раз. Бажано спочатку написати текст який ви хочете вирівняти, а потім вже робити вирівнювання, натискаючи на цю кнопку. Вирівнюється весь параграф, причому, він не розбивається на кілька.

Списки - у нас вони бувають кружечками і нумеровані.

  • Ось такі з кружечками
  • Так Так.
  1. І ось такі нумеровані
  2. Так Так

Спойлер - застосовується, якщо вам потрібно щось заховати щоб це потім можна було відкрити. Буде доопрацьовуватися.

Поставити посилання - дозволяє поставити посилання для слова (пропозиції), яке ви спочатку виділили. Поки те, на що потрібно ставити посилання ще не виділено, кнопка посилання буде неактивна.

Поки те, на що потрібно ставити посилання ще не виділено, кнопка посилання буде неактивна

Після натискання на кнопку посилання, з'являється ось таке ось віконце. Загалом, з ним все зрозуміло: в поле Адреса треба вставити адресу (обов'язково з http: //, інакше нічого не вийде), в поле Мета - задаємо мета (краще залишити "відкрити в новому вікні", тоді у читача залишиться вкладка з вашим постом, і він, можливо, до нього ще повернеться), Тема - тут пишеться те, що буде в підказці при наведенні на посилання, Клас - звичайне посилання, або посилання-кнопка. Не зловживайте посиланнями-кнопками, вони добре працює якщо в пості їх одна, дві, ну три. А якщо більше - то вже немає.

Прибрати посилання - якщо у вас є десь посилання, і її потрібно прибрати, скористайтеся цією кнопкою.

Вставка динамічної ціни з Яндекс.Маркет - читаємо інструкцію

Вставка відео - на даний момент підтримується тільки вставка відео з Youtube, по повній посиланням, тобто, по посиланню виду https://www.youtube.com/watch?v=gdHE40keqNI. Таке посилання можна отримати, якщо на ПК перейти на сторінку з відео за посиланням, яка у вас є, посилання виду youtu.be, m.youtube.com, ітп - поки не працюють. Не турбуйтеся з приводу розміру відео, в пості воно буде на повну ширину.

Вставка картинок - У нас поки немає drag-and-drop, зате є зручне витягування картинок з інших хостингів.

Пройдемося по можливостям, а пізніше буде окрема інструкція по картинках.

Файл - вибираємо файл з комп'ютера. Розмір файлу - до 3 Мбайт, зверніть увагу. Також, екстремально великі по вирішенню картинки (більше 6000 x 6000) теж не будуть оброблені. Картинки можуть бути тільки png, jpg. Gif не підтримується через міркувань безпеки.

Посилання - якщо хочемо скачати картинку звідкись, то ставимо на неї посилання. Посилання має віддавати саме картинку, інакше нічого не спрацює. Проте, підтримуються як http, так і https. Наприклад, зручно можна завантажувати фото з Photos.google.com - відкриваєте картинку, клікаєте по ній вибираючи "скопіювати адресу картинки" - і вуаля, все коректно втягнеться. Тобто, якщо ви знімаєте на телефон, вам стає дуже зручно робити огляди, нічого не потрібно завантажувати, все само синхронізується з Гуглом, а звідти вже легко вставляється.

В принципі, працюють і посилання з Dropbox, але у них в кінці треба поправити? Dl = 0 на? Dl = 1 (трохи пізніше зробимо це автоматом).

Вирівнювання - на даний момент настройка ще нефункціональна.

Розтягувати по ширині - це дуже важлива галочка. Якщо у вас маленька картинка, то з неї цю галочку краще зняти, інакше вона розтягнеться і буде виглядати негарно. Але для великих картинок цю галочку найкраще залишити, тому як ви такому випадку картинка буде сама підганяти під розмір екрану.

Опис - то, що виводиться при наведенні на картинку і виводиться внизу картинки якщо є галочка "виводити опис". Зручно використовувати разом для коментування фоточек або картинок.

Дивись яка картинка
Дивись яка картинка!

Прев'ю з посиланням на оригінал - робить те, що написано. Тобто, можна буде скачати оригінал фоточки. Добре якщо є картинки, які потрібно розглянути.

Cut - робить розрив тексту в тому місці, де ви вказали. Використовується при відображенні тексту в блогах (тобто, всюди крім головної). Якщо не поставити - то cut автоматом буде поставлений після першого параграфа.

[t], [w] - спеціальні кнопочки для вставки з буфера тільки тексту (добре, якщо ви копіюєте текст звідкись, а він засмічений всякими HTML оформленнями, якщо його просто вставити, то все буде глючити), або з Word. Не вставляйте текст з Ворда просто за допомогою Ctrl-c, інакше буде багато-багато глюків.

Повний екран - розгортає редактор на повний екран. Поки працює дивно, чиним.

Html - якщо не знаєте, що робите, сюди краще не лізти. Зверніть увагу, що вручну ставити посилання або вставляти картинки небажано - при відображенні вони будуть виглядати зовсім не так, як в редакторі або в превью.

друга сторочка

Робота з таблицями. Кнопки (по черзі, зліва направо): створити таблицю, додати стовпець праворуч, додати рядок внизу, видалити стовпець, видалити рядок, роз'єднати раніше об'єднані комірки, об'єднати комірки

Кілька корисних порад

q: Як вставити кілька картинок в ряд?

a: Скористайтеся таблицею. Поставте, наприклад, 2 стовпці, і одну колонку. Вийде ось так.

Не турбуйтеся з приводу мобільника, на мобільному телефоні картинки автоматично розгорнуться в стовпчик!

Com/watch?
В принципі, працюють і посилання з Dropbox, але у них в кінці треба поправити?
Dl = 0 на?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: