Кейт Хадсон розповіла, чому розірвала заручини з Меттью Белламі

Кейт Хадсон, популярна американська актриса, розповіла чому розірвала заручини з Меттью Белламі, фронтменом групи Muse. Відомо, що пара розлучилася ще в грудні минулого року.

Відомо, що пара розлучилася ще в грудні минулого року

Журналісти припускали, що пара розлучилася через постійні гастролі Меттью, його відсутності вдома. Фанати зірок думали, що причиною цього стали амбіції і прагнення Кейт до незалежності. Зараз же актриса сама розповіла справжню причину розриву їх заручин з Белламі.

Хадсон уточнила, що її життя з Белламі була дуже складною, а різні погляди тільки погіршили ситуацію. Вона вважає, що закінчувати відносини завжди складно і боляче, але у пари хоча б був вибір. Вони могли або рухатися далі, або переживати проблеми знову і знову. Вона переговорила з Меттом і уточнила, що вірним буде перше рішення.

Відомо, що розрив відносин не поставив крапку на їх спілкуванні. Пара залишилася хорошими друзями. Зробили вони це для того, щоб їхні сини не відчували себе обділеними батьківської уваги.


Вероніка Малиновська

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: