Вірус-вимагач замість грошей просить зіграти в PUBG

За Мережі гуляє новий вірус-вимагач повідомляє портал Beeping Computer. На відміну від аналогічних вірусів, які найчастіше пустуни чіпляють на сайтах з дорослим контентом, дана програма не вимагає грошей. А всього лише пропонує зіграти з вами в гру. Ні, не варто представляти Ляльку Біллі на велосипеді з фільму «Пила». Вірус пропонує зіграти в PUBG.

Вірус пропонує зіграти в PUBG

PUBG Ransomware, мабуть, створений як жарт. По-перше, програма блокує файли тільки на робочому столі, підставляючи їм розширення .PUBG. Таким чином користувач має доступ до Операційної Системі, що найчастіше неможливо при зараженні аналогічними вірусами-вимагачами. По-друге, якщо у власника «хворого» ПК немає бажання грати в PUBG, то програма сама пропонує код для розблокування. Нарешті, по-третє, вірус легко обдурити досить запустити будь-який exe-файл перейменований в TslGame.exe.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: