Як зателефонувати з комп'ютера на телефон безкоштовно

 1. ЯК ЗВОНИТЬ ЗІ СВОГО КОМП'ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОНИ МОБІЛЬНОГО І МІСЬКИЙ ЗВ'ЯЗКУ
 2. ДЗВІНОК З КОМП'ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН
 3. Як зробити дзвінок з мобільного або стаціонарного телефону на комп'ютер
 4. Як з комп'ютера дзвонити через телефон на Android

Привіт читачі!

На зв'язку з вами Олексій Кобзарев. Сьогодні, я розповім і опишу в повному масштабі, як зателефонувати з комп'ютера на телефон безкоштовно. Я думаю, це питання багатьох цікавить. Для того щоб ви довго не переривали весь інтернет у пошуках безкоштовних дзвінків з комп'ютера на телефон, я опишу в цьому пості все докладно на скріншотах і описом. Після прочитання цього контенту зможете спілкуватися зі своїми рідними, близькими, друзями, знайомими людьми. Цікаво як подзвонити з комп'ютера на телефон? Тоді погнали, якщо є бажання написати безкоштовне СМС, то [urlspan] тисніть тут [/ Urlspan].

Почну, мабуть, описувати, як зателефонувати з комп'ютера на телефон безкоштовно. Нижче представлю список з описом кожного сервісу для дзвінків з комп'ютера на мобільні телефони. Крім того меню, що ви бачите нижче, я розповім і про інших сервісах для дзвінків з комп'ютера на телефон:

 1. Купити супутниковий телефон
 2. Скористатися IP телефонією
 3. використовувати Skype
 4. Набрати спеціальний номер

Меню:

 1. дзвінки онлайн
 2. сайт Zadarma.com
 3. сайт YouMagic.com
 4. сайт TalkTube.ru
 5. Сервіс безкоштовних дзвінків - call2friends.com

Тепер розповім все по порядку, а то, коли я знаходив всі ці сервіси, у мене очі розбігалися в різні боки - не знав куди йти, щоб зателефонувати, але вам це не загрожує, я все розповім докладно. Цікаво дізнатися про автора цього поста? Тоді читайте « Як я прийшов у блогосферу «.

ЯК ЗВОНИТЬ ЗІ СВОГО КОМП'ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОНИ МОБІЛЬНОГО І МІСЬКИЙ ЗВ'ЯЗКУ

Щоб ніколи не було глюків при виклику, використовуйте браузер Chrome. Думаю, говорити не треба, але все ж: у вас повинен бути мікрофон і колонки підключені до комп'ютера для дзвінків на мобільні пристрої.

Дзвонити безкоштовно онлайн на мобільні телефони

Zadarma.com - з цього ресурсу можна дзвонити абсолютно безкоштовно ... Коли там зареєструєтесь - сервіс запропонує 30 хвилин на один місяць, щоб ви могли дзвонити на міські телефони з комп'ютера. Не хотів засмучувати, але там є не великі обмеження по дзвінках з комп'ютера в різні країни. Дивіться скрін: Zadarma

Після реєстрації отримаєте 15 рублів на свій рахунок для дзвінків стільникових і мобільних. Саму реєстрацію і дзвінок показувати не буду, так як це займе у мене багато часу, тому що ще багато чого необхідно описати в цій статті. Даю вам посилання на цей прекрасний сайт для здійснення дзвінків з комп'ютера на мобільні телефони безкоштовно.

Безкоштовні дзвінки через інтернет на мобільні пристрої

Наступний сайт YouMagic.com - дає можливість дзвонити абсолютно безкоштовно. Там можна підключити зручний тариф «Безкоштовний місяць». Приділяється цим дзвінкам по п'ять хвилин за день - міські номери Москви і Санкт-Петербурга. На web-сервісі можна дзвонити не географічним номерам мережі GlobeCEN, типу +883140 (GlobeCEN) - все це теж абсолютно безкоштовно.

Дзвінки на Московські і Пітерські номера

TalkTube.ru призначений для дзвінків з комп'ютера на мобільні телефони в безкоштовному режимі. Якщо на сайті zadarma дають після реєстрації 0.5 $, то тут 5 рублів. Заходьте туди, реєструйтеся і телефонуйте своїм рідним, близьким, друзям або знайомим безкоштовно з комп'ютера на мобільні телефони.

Безкоштовні дзвінки, через сервіс дзвінків мобільного зв'язку

call2friends.com - раніше я ним користувався. По-моєму, в 2013 році можна було зателефонувати безкоштовно з комп'ютера на мобільний телефон. Дзвінки здійснювалися на Україну, за кордон та інші країни, не можна було дзвонити тільки на територію «Російської Федерації» (Росія). Але мені цей сервіс не дуже подобався, тому що він дає можливість дзвонити з комп'ютера на телефон всього 30 секунд в день. Не знаю, як вам, але мені цього недостатньо. Кому цікаво можете клікати по посиланню нижче для переходу.

Безкоштовні дзвінки, через інтернет сервіс call2friends

ДЗВІНОК З КОМП'ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН

Ще чотири способи подзвонити з комп'ютера на телефон безкоштовно

Для тих відвідувачів, які хочуть оновити свій мобільний телефон, відмінно підійде сервіс, він тут . На тому інтернет-магазині, Meizu M6 Note
дуже легко вибрати для себе відповідну модель, прямо в сайтбаре справа можна вибрати бажані налаштування.

Як зробити дзвінок з мобільного або стаціонарного телефону на комп'ютер

Про першому способі думаю розповідати багато не треба. Йдете нема на ринок, а в перевірений стільниковий магазин і замовляєте собі супутниковий нофелет телефон. Давайте краще відразу перейдемо до другого способу, як на мене, він найкращий!

Тут вам потрібен інтернет і ще дещо, про це далі ... IP телефонія з'єднує ваш телефон з інтернетом, перетворюючи ваш голос в стислі пакети даних, через мережу вони надходять в такому ж вигляді, а на виході розгортаються і стають назад вашим голосом. Все відбувається за частку секунди!

Що ще потрібно? Вам треба встановити один з пакетів IP телефонії! Їх зараз розвелося дуже багато, але я виділив три основних:

[Urlspan] безкоштовно [/ Urlspan]

Sipnet

інтертелеком

Послуги цих операторів називаються SIP-номером. Спілкуйтеся з друзями, родичами і знайомі на здоров'я!

Як користуватися Skype, я розповідати не буду, ну принаймні в цій статті, але для дзвінків на телефони розповім. До речі, [urlspan] підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan] мого блогу, щоб новий пост не пропустити.

Для дзвінків в програмі скайп, треба зробити такі дії, вони трохи відрізняються між собою, тому читайте уважно.

Дзвінки зі списком контактів: у списку своїх контактів клацніть мишкою по одному з них, щоб подзвонити з комп'ютера. Натисніть на стрілку, котра спрямовує вниз, вона знаходиться поруч з мініатюрою чату. Тисніть зателефонувати і набирайте номер.

Дзвінок без списку контактів: тут не велика зміна, в самій нижній частині вікна Skype тисніть «Зателефонувати або відправити SMS». Відкриється панель, де потрібно набрати номер абонента.

Все звичайно добре, але краще дивіться відео:

Тепер перейдемо до четвертого способу для дзвінків з телефону на комп'ютер. Для багатьох, особливо для жителів РФ (Росії), цей спосіб буде цікавіше всіх!

Все, що потрібно зробити для дзвінка з мобільного на комп'ютер, це всього лише набрати номер: 783-97-10. Для жителів інших регіонів треба набрати код країни, але цього буде мало, так як телефони у всіх різні, дивіться на список нижче, щоб знати подальші дії.

 • Дзвінки зі стаціонарного телефону - після набору номера натисніть *
 • Дзвінки з мобільного - перейдіть в тональний режим

Чи використовуєте ви перший спосіб або другий, не важливо! Далі необхідно набрати номер абонента, з яким потрібно налагодити зв'язок. Після чого почуєте в трубці оператора, слухайте його підказки.

Як з комп'ютера дзвонити через телефон на Android

А ви, яким сервісом користуєтеся для безкоштовних дзвінків з комп'ютера на мобільні або міські телефони? Буду дуже вдячний, якщо залишите свій список сервісів! Це дозволить мені і моїм читачам користуватися онлайн телефонією безкоштовно і в повному доступі. Дякуємо.

На цьому писати закінчую. [Urlspan] Підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan] мого блогу і нічого не пропускайте. До нової зустрічі!

Цікаво як подзвонити з комп'ютера на телефон?
Цікаво дізнатися про автора цього поста?
Що ще потрібно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: