Книги англійською мовою: де читати

Щоб вільно розуміти літературу англійською, треба мати словниковий запас, достатній для розуміння приблизно 95% тексту. Решту можна довчитися, зрозуміти з контексту, пропустити. Що означають ці 95% в тисячах слів? Експерти сходяться на цифрі 3000-4000, хоча є і теорія «чарівної 1000» - це найбільш вживані слова, яких достатньо для розуміння англомовного тексту. Прихильники теорії посилаються на різні дослідження, згідно з якими зазвичай автор використовує в книзі всього 1000 слів. Але не варто забувати, що слова ці у авторів різні, залежать від тематики, стилю, жанру. Шансів, що саме ваша 1000 співпаде від 1000 цього автора, невеликі.

Так що перед зануренням в англомовну літературу не зайвим буде скористатися онлайн-курсами англійської мови на платформі EDUGET - розширити словниковий запас , згадати популярні ідіоми і розібратися з схожими з написання словами .

Залишається вибрати улюблений жанр (навчання обов'язково має приносити задоволення) і читати. З пошуком літератури англійською мовою в сучасному інформаційному полі проблем не виникне. А щоб максимально спростити завдання, фахівці громадської ініціативи дізналися про ресурсах, які дають легальний і безкоштовний доступ до книг англійською мовою.

Project Gutenberg
gutenberg.org
Найстаріша універсальна електронна бібліотека заснована в 1971 році. Складається в основному з книг, що є суспільним надбанням. Активісти проекту працюють на добровільних засадах, за мету називають поширення культурних творів. Зараз в PG понад 40 тисяч книг у вільному доступі, також музика і аудіокниги.

Вікітека
wikisource.org
Проект Вільної бібліотеки створено фондом Вікімедіа для зберігання текстів, які можна вільно поширювати. Ви можете знайти тут книги не тільки на англійській мові. Головна умова - повага до авторських прав.

Google Play
play.google.com
Магазин Google пропонує платні і безкоштовні книги. Можна вибрати найпопулярніші в категорії безкоштовних або сортувати за жанрами. Щоб почати читати, треба зайти на сайт під своїм обліковим записом і вибрати книгу.

Open Library
openlibrary.org
Проект заснований некомерційною організацією Internet Archive. Мета - створити інтернет-сторінку для кожної книги, яка колись була видана. Зараз доступні більш 1 млн оцифрованих книг. Також пропонується список творів з Бостона публічної бібліотеки. Ви можете вибрати потрібну вам книгу - її оцифрують і викладуть на сайт.

The Online Books Page
onlinebooks.library.upenn.edu
Проект не зберігає книги на власному порталі, а індексує їх. За різними каталогами та реєстрів ви можете вибрати потрібний твір - і за посиланням перейдете на сторінку, де воно є. Мета творців - 2 млн книг у вільному доступі.

Bartleby.com
bartleby.com
Сайт створено в 1993 році як бібліотека класичної англійської літератури. Названий за твором Германа Мелвілла «Писар Бартлбі». Також на сайті є довідкова література, енциклопедії, історичні твори.

University of Oxford Text Archive
ota.ox.ac.uk
В архіві Оксфордського університету - художня література, мемуари, листи, а також наукові роботи з літературознавства, лінгвістики і культурології.

E-Books Directory
e-booksdirectory.com
Специфіка проекту - широкий діапазон тем. Зараз на сайті пропонують понад 9000 безкоштовних книг в 671 категорії. Можна додавати власні книги або статті, коментувати розміщені.

World Public Library
worldlibrary.org
Хоча це некомерційний проект, користування ресурсом обійдеться в $ 8,95 на рік - гроші потрібні для підтримки діяльності бібліотеки. Незважаючи на плату, ми вирішили внести його до переліку через унікально багату колекцію. Зараз в бібліотеці близько 3 млн книг на більш ніж 300 мовами, написаних за останні 1000 років. Збори містить книги з усіх галузей: освіта, соціологія, технології, історія, релігія і т. Д.

При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на сторінку www.eduget.com - обов'язкова. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попередньою письмовою згодою правовласника. Дякуємо за співпрацю!

Що означають ці 95% в тисячах слів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: