Шкільні підручники 2016 можна завантажити безкоштовно: список сайтів

 1. Що потрібно знати про електронні версії шкільних підручників
 2. Де скачати шкільні підручники 2016

Що робити, якщо до сих пір вашого учня не забезпечили шкільними підручниками? На жаль, така ситуація зовсім не рідкість, але одним обуренням в соцмережах справи не виправити, а вчиться дитині потрібно вже зараз. Ми підібрали кілька сайтів, з яких можна скачати шкільні підручники безкоштовно. Що робити, якщо до сих пір вашого учня не забезпечили шкільними підручниками

Fotolia

Більшість батьків вважають за краще паперовий варіант підручників, навіть якщо вони і не противники сучасних технологій. Можна сперечатися про доцільність використання в сучасному світі паперових книг, але реалії такі, що їм ще жити і жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зміни в початковій школі: про домашні завдання і системі оцінок

Проте, зараз існує цілком реальна альтернатива, яку гріх не використовувати, хоча б в якості тимчасового заходу.

Що потрібно знати про електронні версії шкільних підручників

 • Шкільних бібліотек в Інтернеті цілком достатньо, там зберігаються відскановані книги, призначені для скачування, як правило, найпопулярніші формати, придатні для планшетів на різних операційних системах і електронних книг: PDF, fb2, djvu, epub
 • Моя суб'єктивна думка - для використання шкільного підручника в електронному вигляді краще використовувати гаджет - електронну книгу. Тут варто враховувати простоту використання, якщо користуватися пристроєм буде маленький учень, а так само вибирати книгу з відображенням кольору - це буває важливо в деяких випадках. Електронна книга, на відміну від планшета, забезпечена особливим екраном, який називається «електронний папір». Ця технологія, як стверджують виробники, нешкідлива для дитячого зору, як і звичайна книга.
 • Звертайте увагу на якість відсканованого тексту підручника, якщо шрифт дуже дрібний, або не відображаються ілюстрації, графіки, формули - такий підручник вам не підходить.
 • Актуальність електронного підручника. Якщо ви вирішили тимчасово або на постійній основі перейти на електронні книги, обов'язково треба запитати у викладача, який з доступних для скачування шкільних підручників можна використовувати саме у вашій школі - тут можливі варіанти.
 • Книги в форматі PDF зручні тим, що їх можна читати не тільки на гаджетах, але і на стаціонарних комп'ютерах і ноутбуках.

mta.ua

Де скачати шкільні підручники 2016

 1. У минулому році групою ентузіастів на безе сайту Мультимедіа був запущений проект, який претендує на звання шкільної бібліотеки mta.ua . Відскановано безліч різноманітних, але актуальних підручників, які легко знайти і скачати безкоштовно. Координатор проекту розповів, що основною роботою з підтримки і наповнення сайту займаються волонтери, а його мета - допомога батькам школярів. На даний момент, як стверджують автори проекту, практично всі підручники в шкільній бібліотеці оновлені і відповідають програмі 2016-2017 навчального року. Активісти вже зібрали всі останні рекомендації МОН, щодо змін шкільної програми. Підручники можна завантажувати як поштучно, так і повним архівом для певного року навчання, все зберігаються в форматі PDF.
 2. На сайті shkola.yccat.com можна знайти майже всі підручники, причому більшість вже оновлено і відповідає рекомендаціям МОН та програмою 2016-2017 роки. Зручна система навігації, автори стверджують, що пройдена повна перевірка на віруси. Всі підручники можна скачати безкоштовно, але потрібно пройти просту процедуру реєстрації.
 3. Великий вибір підручників на сайті 4book.org , Тут можна безкоштовно скачати шкільні підручники 2016-2017, однак, звертайте увагу на рік видання книги і обов'язково порадьтеся з учителем.
 4. На сайті Міністерства освіти вказано репозитарій ua.lokando.com , З якого можна завантажити актуальні підручники. Для повного доступу до бази потрібна реєстрація, крім того, там можна знайти підручники, яких бракує для 4 і 8-го класів. Правда, система пошуку і завантаження підручників заплутана і з нею доведеться розбиратися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Важливі зміни в шкільній програмі: без муштри на фізкультурі і читання на час
Чи обов'язково носити шкільну форму: що говорить закон

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Редактор: Ірина Сігал

Сподобалася стаття? Оцініть:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: