Бінарні опціони без вкладень на реальні гроші

 1. Варіант №1 - отримання бездепозітний бонус
 2. Варіант №2 - приймайте участь в змаганнях серед трейдерів
 3. Варіант №3 - безризикові операції
 4. Варіант №4 - партнерська програма
 5. Варіант №5 - бонуси за поповнення торгового рахунку
 6. Цікавий матеріал:

Невже, торгувати опціонами не вкладаючи грошей дійсно можливо? Перш за все, це може здатися чимось дивним і неможливим. Цілком логічно, що кожного трейдера цікавить питання, що потрібно зробити для торгівлі без вкладень?

Насправді, існує безліч варіантів. Якісь із них більш прості, а інші навпаки складніше. Остаточне рішення залишається саме за користувачем.

Варіант №1 - отримання бездепозітний бонус

Деякі брокерські фірми нараховують своїм клієнтам умовні 100 доларів за реєстрацію, за допомогою яких інвестор може почати торгівлю. Зрозуміло, що відразу ж вивести ці гроші неможливо, адже спочатку потрібно відпрацювати бонус, умови визначає брокер. Так чи інакше, це цілком реальний варіант заробітку без вкладень.

Переваги такого методу незаперечні, трейдер абсолютно нічим не ризикує. Навіть якщо вкладник зливає отримані від брокера гроші, нічого відшкодовувати не доведеться. Відпрацювання в основному зводиться до того, що інвестору потрібно збільшити торговий оборот до такої міри, щоб він в 20 разів перевищив розмір бонусу. Безумовно, досягти такого показника досить не просто.

Втім, нічого дивного в цьому немає. Брокерські фірми не займаються альтруїзмом, а нарахування Бездепозітний бонус - це відмінний інструмент для залучення клієнтів.

Для багатьох новачків бездепозитний бонус стає безальтернативним варіантом. У зв'язку з цим, інвестори із задоволенням погоджуються з усіма умовами. Однак перед тим як приступити до торгівлі, слід ретельно протестувати ефективність системи трейдингу, в іншому випадку, вам не вдасться досягти результату і напрацювати потрібний торговий оборот.

Чи існують недоліки у такого методу? На жаль так. На сьогоднішній день, бездепозитний бонус - обмежена пропозиція, компанії пропонують подібні заохочення тільки як виняток.

Варіант №2 - приймайте участь в змаганнях серед трейдерів

Ще один цілком реальний варіант, що дозволяє заробляти на опціонних контрактах без вкладень.

Конкурси, акції і всілякі турніри - куди більш поширене явище, ніж нарахування бонусу без депозиту. Тому істотно вище ймовірність того, що за допомогою цього варіанту вам вдасться почати заробляти, не інвестуючи в торгівлю реальних коштів.

Багато ліцензовані компанії проводять всілякі турніри серед своїх клієнтів, наприклад Binomo. Призовий фонд - кругленька сума грошей. Отриманий приз можна вивести або почати реальну торгівлю бінарними опціонами.

Отриманий приз можна вивести або почати реальну торгівлю бінарними опціонами

Таким чином, торгуючи на демо-рахунку, інвестор зможе заробити цілком реальні гроші. Поза всякими сумнівами, це дієвий метод для отримання стартового капіталу. Знову-таки, навіть якщо вам не вдасться здобути вгору в подібному турнірі, не варто засмучуватися. Адже в будь-якому випадку, інвестор отримує дорогоцінний досвід, який дозволить поліпшити результативність надалі.

Варіант №3 - безризикові операції

На жаль, подібні акції проводяться досить рідко, в основному угоди без ризику отримують інвестори, які вже поповнили рахунок, втім, якщо стежити за останніми пропозиціями, можна дочекатися потрібного моменту.

Наприклад, не так давно брокерська фірма Binomo нараховувала по 20 безризикових торгових операцій кожному зареєстрованому користувачеві. Таким чином, інвестор складає прогнози, не вкладаючи при цьому в торгівлю гроші.

Зрозуміло, що для виведення отриманого прибутку також доведеться виконати певні додаткові умови, які також встановлюються саме брокером.

Варіант №4 - партнерська програма

Ще один цілком реальний метод отримати прибуток на бінарних опціонах без інвестицій. У кожного поважаючого себе брокера є партнерська програма, на якій можна заробляти. Таким чином, компанії залучають нових клієнтів, відповідно, якщо ви зможете привести нових інвесторів, то тоді фірма віддасть вам частину прибутку за це.

Партнерські програми поділяються на кілька видів:

 • Багаторівнева - передбачена генерація профіту не тільки за рахунок запрошених користувачів. Тобто, якщо інвестор, який прийшов на платформу по вашому посиланню, запросить в подальшому ще одного вкладника, то ви отримаєте за це гроші.
 • Проста - в цьому випадку ви отримуєте відсотки тільки за того, кого запросили самостійно. Обсяг вашого прибутку залежить від розміру інвестованих в торгівлю коштів запрошеним клієнтом. Іншими словами, ви зацікавлені в залученні трейдерів зі значним початковим капіталом.

Деякі брокерські фірми нараховують дивіденди не у вигляді процентних виплат, а фіксованими сумами за кожного запрошеного користувача. У таких партнерських програмах можна з максимальною точністю прорахувати, скільки грошей в підсумковому рахунку ви заробите.

Варіант №5 - бонуси за поповнення торгового рахунку

Відразу відзначимо, що цей метод дещо вибивається із загальної картини. Оскільки вітальний бонус надходить на баланс інвесторів, які вже внесли депозит. Втім, цей спосіб також потрібно взяти на озброєння, оскільки він дозволяє значно збільшити капітал ще до старту торгового процесу.

Проте, потрібно враховувати один важливий момент, перед тим як погодитися на отримання грошових коштів, потрібно ознайомитися з правилами користувальницької угоди. Зокрема, деякі компанію нараховують кошти, які не беруть участі в осіданні. Тобто, як тільки ви злили депозит, відразу ж пропадає і бонус.

Проаналізувавши всі основні варіанти, можна зробити цілком логічне умовивід, незалежно від того, який спосіб вибирає інвестор, завжди є певні підводні камені, які потрібно брати до уваги.

Цікавий матеріал:

 • опціони форекс Більшість з активних користувачів мережі Інтернет хоча б один раз бачили рекламу про бінарні опціони від Форекс. Однак, мало хто знає про діяльність даної компанії і чим викликаний такий [...]
 • стохастік Стохастік відноситься до числа найбільш інформативних технічних засобів аналізу в бінарній торгівлі. Його унікальність пояснюється високою чутливістю до змін настрою [...]
 • Бінарні опціони і характерні риси ПС: Вебмані, Paypal і Ківі Смакові переваги інвесторів змінюються в залежності від запропонованих умов платіжної системи. Є спекулянти, що віддають перевагу роботі з грошовими переказами через банківські [...]
 • Транзакції Bitcoin: що це таке і навіщо вони потрібні В даний час багато людей почали добувати і отримувати криптовалюта різними методами, але далеко не всі в курсі, що собою являє трансакція і скільки часу вона займає. [...]
 • Індикаторна стратегія бінарних опціонів (Відео) Сьогодні ми розберемо просту індикаторну систему, яка призначена для трендовового ринку і застосовується після коротких цінових корекцій. Стратегія мультивалютна, тому працювати [...]

Вибирай КРАЩОГО брокера:

Цілком логічно, що кожного трейдера цікавить питання, що потрібно зробити для торгівлі без вкладень?
Чи існують недоліки у такого методу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: