Кращі акції для бінарних опціонів

 1. Як трейдери бінарних опціонів можуть отримати прибуток від акцій
 2. Чому варто торгувати бінарними опціонами на основі акцій?
 3. Які конкретно акції варто вибрати для торгівлі бінарними опціонами?

Акції, як один з можливих активів для бінарних опціонів, виглядають досить перспективно, адже на біржі багатообіцяюче широкий вибір таких активів і не менш багатообіцяюче виглядає потенційний дохід від операцій з ними Акції, як один з можливих активів для бінарних опціонів, виглядають досить перспективно, адже на біржі багатообіцяюче широкий вибір таких активів і не менш багатообіцяюче виглядає потенційний дохід від операцій з ними. Численність компаній, які представлені на біржі - це одна з основних причин високої привабливості вибору саме такого активу для бінарних опціонів.

Крім того, в дійсності трейдери бінарних опціонів не купують безпосередньо акції будь-якої компанії, вони швидше хеджируют інвестиції в залежності від того, чи піде ціна на акції вгору або ж буде падати вниз, протягом певного періоду часу. Різноманіття варіантів для входу на ринок і високі норми прибутку перетворює бінарні опціони в вигідний інструмент трейдера. Навіть якщо порівнювати з перевіреними часом прямими операціями з купівлею і продажем первинних акцій, в надії на дохід від різниці в ціні, то шанси бінарних опціонів на отримання прибутку виглядають краще.

Як трейдери бінарних опціонів можуть отримати прибуток від акцій

Досить перспективною виглядає можливість укладення угод з бінарними опціонами і використання акцій як їх активу. Оскільки ринок цінних паперів до сих пір характеризується досить високою волатильністю, у багатьох світових економіках, трейдери можуть скористатися численними можливостями для відкриття позиції і отримати прибуток від коливання ціни вгору і вниз. Такий прибуток часто може бути отримана дуже швидко - в окремих випадках опціон відкритий не більше 60-ти секунд. Для традиційних біржових інвестицій позиція відкрита протягом місяців не є чимось незвичайним, тому потенційний прибуток аж до 85%, і можливість її отримати не один раз в день, а багаторазово - дійсно привертає біржових трейдерів.

Існує ще одна перевага вибору саме бінарних опціонів на основі акцій, а не прямої покупки і продажу окремих акції компаній. Наприклад, спрогнозувати, що ціна акції будь-якої компанії в певний період часу буде зростати або падати набагато простіше, ніж припустити, провівши складний і трудомісткий аналіз, коли ж ціна на акції досягне певного рівня. Сама природа бінарних опціонів вимагає значно менше аналітичної роботи, якщо порівнювати з трудомісткістю стратегій торгівлі первинними активами. Ціни на акції повинні просто незначно зрости або знизитися, щоб бінарний опціон став потенційно прибутковим (in-the-money) і зарився з прибутковістю до 85%.

Чому варто торгувати бінарними опціонами на основі акцій?

Перш за все, операції з бінарними опціонами можуть проводитися, на відміну від безпосередньої торгівлі акціями, практично в будь-яких умовах ринку. Традиційні інвестори ринку акцій шукають ознаки впевненого зростання або падіння ціни - прагнуть отримати гроші від різниці цін - такі умови на ринку отримали назву трендових ринків. Трейдери ж бінарних опціонів шукають незначні зміни в ціні на актив - вище або нижче ціни покупки. Тому торгівля простими бінарними опціонами потенційно більш прибуткова на ринках з низькою волатильністю. Щоб отримати прибуток на «неспокійних» ринках трейдери можуть використовувати інший тип опціонів - короткострокові бінарні опціони з терміном закриття від 60-ти секунд. Така тактика дозволяє трейдерам швидко відкривати і закривати позиції, і отримувати прибуток, навіть при широкій амплітуді коливання ціни на актив і відсутності яскраво вираженого руху.

Ще однією причиною високої популярності бінарних опціонів на основі акцій є можливість покупки коридорних опціонів з високою прибутковістю. Цей інструмент надає можливість добре заробити трейдерам, які відмінно знають і розуміють ринок. Подібний інструмент може принести до 500% прибутку, і неважливо чи залишається ціна в межах того ж діапазону або навпаки стався прорив на ринку. Подібні опціони, а також опціони на «дотик», можна купити у більшості брокерів і майже завжди вони передбачають високу прибутковість.

Які конкретно акції варто вибрати для торгівлі бінарними опціонами?

Існує кілька багатообіцяючих компаній, акцій яких підходять для торгівлі бінарними опціонами якнайкраще, хоча і серед них є фаворити. Опціони на ці акції можна придбати у більшості брокерів. Серед таких акцій можна виділити:

 • Apple, Inc. Навіть з втратою засновника Стіва Джобса, Apple продовжує проектувати і випускати одні з найкращих комп'ютерів і портативних електронних пристроїв на ринку. До останніх відносяться портативні аудіо та відео плеєри iPod, мобільні комунікаційні пристрої iPhone, а також багатофункціональні планшети iPad. Акцій корпорації Apple торгуються під символом AAPL.
 • Google Inc. Компанія Google ще один відмінний вибір для торгівлі бінарними опціонами, якщо трейдер звичайно ж вирішив зупинитися на подібному типі активів. Символ її акцій на біржі GOOG. Компанія відома, перш за все, своїми технологіями пошуку інформації, а також розробками для мобільної операційної системи Android.
 • Vodafone У всьому світі вважають саме Vodafone найбільшим провайдером телекомунікаційних сервісів, який надає свої послуги в тридцяти країнах світу. Акції Vodafone торгуються під символом VOD.

Серед інших акцій, які доступні для бінарних опціонів, можна звернути увагу на наступні:

 • Citigroup
 • Microsoft
 • Nike
 • British Petroleum (BP)
 • Sberbank
 • Coca Cola
 • Lukoil

Для тих же трейдерів бінарних опціонів, які вважають за краще інвестувати в біржові індекси, а не в окремі акції компаній, можна порекомендувати деякі з найбільш перспективних індексів. Один з таких індексів це американський Промисловий індекс Доу-Джонса, або DJIA (Dow Jones Industrial Average). Цей індекс являє середньозважені ціни на акції 30 найбільших компаній, які торгуються або на Нью-Йоркській фондовій біржі (New York Stock Exchange, NYSE), або на NASDAQ. У більшості випадків трейдери бінарних опціонів приходять до торгової стратегії, яка передбачає використання як окремих акцій компаній, так і біржових індексів.

Один кращих брокерів, який пропонує найширший вибір акцій для торгівлі бінарними опціонами, це IQ Option - дозволить вам працювати з опціонами на більш ніж 50 акції

Почніть торгувати бінарними опціонами на акції з IQ Option прямо зараз!

Які конкретно акції варто вибрати для торгівлі бінарними опціонами?
Чому варто торгувати бінарними опціонами на основі акцій?
Які конкретно акції варто вибрати для торгівлі бінарними опціонами?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: