Using Electric 1-5: Windows Installation_ru

Частина 1: Вступ


Electric запускається під Windows 95/98 / ME, Windows NT 4.0, Windows 2000 або Windows XP. Система компілюється Visual C ++ 5.0 або більш пізньої версією (файли проекту включені).

Дистрибутив Electric - це єдиний файл в UNIX "tar" форматі, GNU-архівований. Він може бути розпакований за допомогою ряду програм, включаючи "WinZip" (див. http://www.gzip.org, де знайдете більше інформації). Для інсталяції Electric дотримуйтесь процедури:

 • Вийміть вміст "tar" файлу. При використанні WinZip упевніться, що опція "TAR File Smart CR / LF Conversion" встановлена ​​в діалозі "Configuration ..." меню "Options". Після вилучення ви отримаєте директорію верхнього рівня, названу electric- ВЕРСІЯ з чотирма піддиректоріями: src, lib, examples і html.

 • Для користувачів Visual C ++ 5.0 і 6.0 відкрийте файл робочого простору Electric.dsw (і він, і пов'язаний файл Electric.dsp знаходяться на верхньому рівні поруч з Директорією src). Visual Studio .NET користувачі можуть відкрити Electric.vcproj. Якщо у вас є труднощі з будь-якими з цих файлів, використовуйте MAKE фал Electric.mak. Відкомпілюйте Electric. Буде створена нова директорія на верхньому рівні, названому Debug, який буде містити всі об'єктні файли.

 • Всередині директорії Debug ви знайдете виконуваний файл Electric. Перемістіть цей файл за межі директорії Debug і розмістіть його в директорії верхнього рівня. Двічі клацніть по виконуваного файлу Electric, щоб запустити систему.

Є деякі деталі, що стосуються дистрибуції Electric:

 • Директорія src містить вихідний код. Він ієрархічно організований за функціями.

 • Директорія html містить одну піддиректорію, manual, в якій знаходиться цей посібник у форматі HTML. Для роботи з документом відкрийте файл index.html всередині директорії manual вашим web-браузером.

 • Директорія examples містить кілька демонстраційних файлів.

 • Симулятор IRSIM, інтерпретатор LISP і інтерфейс іноземних мов не поширюються, як частина GNU завантаження. Користувачі, які бажають додати ці можливості, повинні придбати вихідні окремо . Використовуйте ті ж процедури для вилучення цих додаткових файлів (які теж будуть GNU-архівувати tar файлом). Вийміть їх в той же місце, що і основний вихідний файл дистрибутива, і необхідні файли будуть додані в дерево вихідних файлів. Потім використовуйте файл ElectricLang.dsw для створення Electric з мовними розширеннями. Результуючий виконуваний файл буде в директорії DebugLang.

 • Для додавання інтерпретатора Java дотримуйтесь інструкцій:

  • Завантажте Java Development Kit (JDK) з http://java.sun.com . Встановіть. Стандартне розташування - C: \ jdk1.3, і цей шлях буде тут використаний. Якщо ви встановите куди-небудь ще, приведіть інструкції у відповідність.

 • Відредагуйте змінні оточення в панелі управління "System". На деяких системах вам потрібно клацнути по ярличку "Environment" (оточення); на інших клацнути по "Advanced" (розширені), а потім клацнути по клавіші "Environment Variables" (змінні оточення). В "System variables" (системні змінні), виберіть "Path" (шлях) і в віконце "Value:" (значення) додайте наступний рядок в кінець:

   ; C: \ jdk1.3 \ jre \ bin \ classic; C: \ jdk1.3 \ bin

   Ви повинні перезавантажити ваш комп'ютер після проведених змін.

 • В Visual C ++ використовуйте команду "Settings" меню "Project". Виберіть закладку "C / C ++" і категорію "Preprocessor". У віконце "Preprocessor definitions" додайте в кінець:

   , FORCEJAVA = 1

   У віконце "Additional include directories" додайте в кінець:

   , C: \ jdk1.3 \ include, C: \ jdk1.3 \ include \ win32

   Виберіть закладку "Link" і категорію "General". У віконці "Object / library modules" введіть наступне:

   jvm.lib

   Виберіть закладку "Link" і категорію "Input". У віконці "Additional library path" введіть:

   C: \ jdk1.3 \ lib

 • Інтерфейс Electric Java працює краще, якщо ви також встановіть "Bean Shell" (див. www.beanshell.org ). Завантажте ".jar" файл і розмістіть його в субдіректоріі "java" вашої директорії "lib". Ви повинні використовувати версію 1.1Alpha4 або більш пізню (версія 1.01 неприйнятна).

 • Для додавання інтерпретатора TCL виконайте інструкції:

 • У компіляторі відредагуйте установки проекту (Project Settings) і знайдіть поле "Additional include directories" (під "C / C ++"). Додайте новий шлях до встановленого TCL включенню (зазвичай "C: \ Program Files \ Tcl \ include").

 • Також в компіляторі відредагуйте установки проекту (Project Settings) і знайдіть поле "Additional library path" (під "Linker" - компонувальник). Додайте новий шлях до встановлених бібліотекам TCL (зазвичай "C: \ Program Files \ Tcl \ lib").

 • Відредагуйте файл src / include / config.h і переконайтеся, що постійна "TCLLIBDIR" вказує на правильне місце розташування файлів ініціалізації ( "init.tcl" та інших). Це зазвичай "C: \ Program Files \ Tcl \ lib \ tcl8.3" (зауважте, що кожна зворотна коса риска подвійна в цьому файлі, і ви повинні слідувати цій угоді).

 • Electric повинна запускатися на дисплеї, встановленому в "65536 Colors" або "True Color". Будь-яке зменшення матиме наслідком неправильне відображення кольорів.

 • Якщо у вас виникли труднощі при читанні файлів курсора або іконок ( ".cur" або ".ico"), ви можете знайти тексти програм цих бінарних файлів в \ src \ graph \ graphpc.uue. Використовуйте "WinZip" для вилучення файлів в ту ж директорію.

 • Установка Electric зажадає ще деяких зусиль. Хоча Electric буде прекрасно стартувати з директорії, де вона побудована, ви не зможете перемістити виконуваний файл в інше місце і розраховувати, що система запрацює. Причина в тому, що Electric використовує набір файлів підтримки (support files). Основний файл підтримки називається .cadrc. До того ж Electric потребує знання, де знайти директорії lib і html. Якщо ці файли підтримки не знайдуться, Electric не зможе форматувати свій графічний інтерфейс користувача (досить ввести "-quit", щоб вийти з програми, якщо таке станеться). Слід перемістити файли підтримки поруч з виконуваним в загальнодоступне місце. Потім створіть ярлик запуску і помістіть куди-небудь, куди вам сподобається. Коли запускається програма, директорія з виконуваним файлом стає поточної, а всі необхідні файли підтримки будуть знайдені.

 • Electric може говорити на вашій мові! В даний час він був переведений на французьку. Зверніться на сайт Static Free Software, якщо ви зацікавлені в здійсненні переказу. Щоб легко використовувати це, ви повинні отримати розширення Static Free Software extensions і створити "International" версію Electric. Перед компіляцією змініть процедуру "elanguage ()" в "graph / graphpccode.cpp".
  У будь-який час ви можете відмовитися від використання іноземної мови та повернутися до використання англійської, перемістивши файли перекладу. Ці файли знаходяться в папці "lib / international" з піддиректоріями, яка має ім'я мови (наприклад, французький переклад в "lib / international / fr"). Нижче є папка, названа "LC_MESSAGES", і всередині файли перекладу.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: