Як виправити STOP: 0x0000007E помилку синій екран

  1. Що означає 0x0000007E?

Це жахливе видовище. Ви переглядаєте Інтернет, слухаєте музику або ще гірше - працюєте над важливим документом в Word або Excel, і раптом ви бачите синій екран з повідомленням про помилку. Ця помилка блакитного екрану, 0x0000007E, вражає кожного користувача комп'ютера, оскільки вона приходить без попередження і не дає вам ніякої інформації про те, як виправити проблему, крім дивної рядки цифр і букв. Ну, бійтесь, не неспокійний користувач комп'ютера, ось кілька способів, щоб ви могли вирішити страшну помилку STOP: 0x0000007E. Це жахливе видовище

"STOP: 0x0000007E Помилка блакитного екрану"

Що означає 0x0000007E?

Гарне питання. Ця конкретна помилка означає, що з вашим жорстким диском щось не так, що є частиною вашого комп'ютера, на якому зберігаються всі ваші дані. Або, можливо, щось не так з тим, як ваші дані доступні вашому комп'ютеру.

Потенційна проблема №1: несправний жорсткий диск

Однією з причин виникнення помилки 0x0000007E є пошкоджений жорсткий диск. Хоча ця проблема може не мати рішення, за винятком резервного копіювання всіх ваших даних і отримання нового жорсткого диска або для багатьох людей, які отримують новий комп'ютер, оскільки це простіше і не набагато дорожче, але це також одна з найпростіших можливостей виключити. Ви можете використовувати інструмент Windows під назвою Check Disk, щоб визначити, несправний чи ваш жорсткий диск.

Ось як це робиться.

  1. Натисніть «СТАРТ», а потім введіть CMD в поле пошуку внизу. (В Windows XP ви натиснете «RUN», а потім введіть CMD.)
  2. Коли з'явиться чорний ящик, просто введіть команду CHKDSK
  3. Запустіть перевірку на вашому диску і з'ясуйте, чи є які-небудь помилки.

«Використовуйте запрошення Windows CMD для запуску ChkDsk»

Потенційна проблема №2: жорсткий диск повністю

Ще одне можливе пояснення помилки 0x0000007E полягає в тому, що ваш жорсткий диск заповнений безліччю матеріалів. Це може здатися божевільним, але це, безумовно, одна з причин появи цієї помилки. Ви можете перевірити обсяг вільного місця на жорсткому диску, перейшовши на МІЙ КОМП'ЮТЕР і подивившись, скільки місця доступно. При необхідності очистіть кошик, видаліть деякі файли або видаліть деякі програми, щоб звільнити місце.

Потенційна проблема № 3: вам необхідно оновити BIOS.

BIOS означає базову систему виведення. Простіше кажучи, ваш BIOS - це текст, який ви бачите, коли ви запускаєте свій комп'ютер перед тим, як перейти в Windows. У вашого комп'ютера може бути опція при перезапуску, який говорить щось на кшталт «Натисніть F2 для входу в програму установки». Ось як ви входите в настройки BIOS. На жаль, для оновлення BIOS вам необхідно відвідати веб-сайт виробника і отримати інструкції про те, як це зробити, тому що кожен комп'ютер трохи відрізняється, і вам знадобиться програмне забезпечення зі свого веб-сайту.

Потенційна проблема № 4: у вас проблема з драйвером

Як і ваша гра в гольф, ви можете звинуватити свою помилку 0x0000007E в несправному драйвер. Драйвери - це невеликі програми, які запускають певні частини вашого комп'ютера. Наприклад, для правильної роботи вашої звукової карти і відеокарти потрібні драйвери. Іноді драйвери можуть бути пошкоджені. Якщо це станеться, вам доведеться оновлювати драйвери. Ви можете безпосередньо підключитися до веб-сайту виробника обладнання для завантаження драйверів, але часто важко визначити, який саме драйвер викликає цю проблему, і який конкретний драйвер вам потрібен для завантаження установки.

Ви можете безпосередньо підключитися до веб-сайту виробника обладнання для завантаження драйверів, але часто важко визначити, який саме драйвер викликає цю проблему, і який конкретний драйвер вам потрібен для завантаження установки

«Ви можете безпосередньо перейти на сайт виробника для завантаження драйверів»

Якщо ви знаєте, яка частина обладнання дає вам проблеми і який саме драйвер вам потрібен, ми обов'язково рекомендуємо перейти на сайт виробника, щоб отримати його. Але, не забудьте наздогнати по шляху. Якщо ви не зовсім впевнені або не хочете головного болю або клопоту робити все це самостійно, ви можете завантажити ReviverSoft Driver Reviver і запустити сканування, щоб виявляти проблеми з драйверами на вашому комп'ютері, а також швидко, легко і безпечно оновлювати всі застарілі і проблемні драйвери.

Що означає 0x0000007E?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: