Завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос.

 1. Якщо комп'ютер завантажується на екран входу в систему: Як запустити в безпечному режимі
 2. Якщо комп'ютер не завантажується на Логін екрані: Як завантажитися в безпечному режимі
 3. Якщо комп'ютер завантажується на екран входу в систему:
 4. КРОК 2: Використовуйте клавішу «Shift» + «Перезавантаження» варіант
 5. КРОК 3: сценарій виконання засобу налаштування системи (MSCONFIG)
 6. Якщо комп'ютер не завантажується на екран входу в систему:
 7. КРОК № 5: Завантаження Windows 10 Безпечний режим з командного рядка
 8. КРОК 6: Включення застарілих додаткові параметри завантаження використовувати "F8" Key

Якщо ви новачок тут, ви можете підписатися на мій Стрічка новин . Дякую за візит!

Неможливо завантажити Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос. ? Як відкрити вікна 10 в безпечному режимі? Варіанти для Windows 10 SafeMode відсутні. Ви можете здивуватися ,, Як запустити Windows, 10 в безпечному режимі? або Як потрапити в безпечний режим Windows 10? Так, ви можете! Безпечний режим Windows в Windows 7 і більш ранні версії були легко в порівнянні з Windows, 8, Windows 8.1 Вікна і 10. Користувачі можуть просто натисніть клавішу F8 під час запуску на попередніх версіях для завантаження в безпечному режимі.

Однак, з функцією швидкого завантаження Windows 10, Це майже неможливо перервати процес завантаження і запустити в безпечному режимі, використовуючи клавішу F8. Безпечний режим Windows не працює з коробки, як F8 відключена в Windows 10 за замовчуванням, щоб прискорити процес завантаження.

Як запустити Windows, 10 в безпечному режимі за допомогою F8? Для цього, Спадщина додаткові варіанти завантаження повинні бути спочатку включена, для завантаження Windows 10 в безпечному режимі з використанням F8. Тепер це не означає, що у вас немає інших варіантів завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос. . Є також інші способи безпечного запуску Windows. Просто дотримуйтесь нижче перераховані процедури.

Що таке безпечний режим? Чому він використовується? Безпечний режим використовується для усунення неполадок з Windows. Деякі програми та драйвери можуть заборонити Windows починаючи правильно, і якщо проблема не виникає в безпечному режимі, Ви можете виключити базовий набір драйверів пристроїв як можливі причини.

Тільки базові драйвери, необхідні для запуску Windows завантаження в безпечному режимі. Жоден з запускаються не працює в безпечному режимі. Цей принцип застосовується незалежно від того, чи є це Windows XP в безпечному режимі, Перемога 8.1 Безпечний режим або Win 7 Безпечний режим.

Наведені нижче кроки можуть бути виконані, щоб отримати в безпечному режимі Windows, Dell 10, і як почати сильний ноутбук в безпечному режимі Windows, 10 занадто.

Я перерахував 6 способи завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос. . Який з них вибрати, залежить чи ваш комп'ютер може або не може завантажитися на екран входу в систему.

Якщо комп'ютер завантажується на екран входу в систему: Як запустити в безпечному режимі

1. Використання Windows навігації для завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос.
2. Використовуйте клавішу "Shift" + "Перезавантаження" варіант
3. Використовуйте засіб настройки системи (MSCONFIG)

Якщо комп'ютер не завантажується на Логін екрані: Як завантажитися в безпечному режимі

4. Використовувати диск відновлення для завантаження Windows 10 в режимі відновлення
5. Завантаження Windows 10 Безпечний режим з командного рядка
6. Включення застарілих додаткові параметри завантаження використовувати "F8" Key

Якщо комп'ютер завантажується на екран входу в систему:

КРОК 1: Використання Windows навігації для завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос.

Якщо комп'ютер може завантажитися в екрані входу в систему, Дотримуйтесь нижче кроків, щоб перейти в параметри запуску для перезавантаження системи до точки, де ви зможете вибрати параметри безпечного режиму.


 1. Натисніть "Windows". Тип змінити додаткові параметри запуску, і натисніть клавішу Enter.
 2. Виберіть "Відновлення" і в розділі "Advanced запуску" натисніть на кнопку "Перезавантаження зараз".
 3. Через деякий час ви отримаєте меню з 3 Параметри, Виберіть «Усунення неполадок».
 4. На наступному екрані, виберіть "Додаткові параметри" -> "Параметри запуску" -> і потім натисніть кнопку Перезавантаження.
 5. Система перезавантажиться.
 6. Звідси ви маєте варіантів, Виберіть потрібний безпечний режим, натиснувши на відповідний номер клавіші на клавіатурі.

Ви також можете використовувати функціональні клавіші F1-F9, щоб вибрати параметри зі списку

КРОК 2: Використовуйте клавішу «Shift» + «Перезавантаження» варіант

Цей метод введення безпечному режимі трохи швидше, ніж метод вище. За допомогою поєднання клавіші shift на клавіатурі і миші натиснути на опцію перезавантаження дозволить вам увійти в безпечному режимі.

 1. Перейдіть в меню Пуск, розташованої в лівому нижньому кутку екрану і натисніть на опцію 'Power'.
 2. Натисніть і утримуйте Shift, а потім клацніть лівою кнопкою миші на опцію «Restart».
 3. Через хвилину ви отримаєте меню з 3 Параметри, Виберіть «Усунення неполадок».
 4. На наступному екрані, Виберіть «Додатково» -> "Параметри запуску" -> і потім натисніть кнопку Перезавантаження.
 5. система перезавантажиться
 6. З меню варіантів, Виберіть потрібний безпечний режим, натиснувши на відповідний номер клавіші на клавіатурі.
  • 'F4' або номер '4' - Включити 'Безпечний режим'
  • 'F'5 або номер' 5 '- Включити' Безпечний режим з підтримкою мережі "
  • 'F'6 або номер' 6 '- Включити' Безпечний режим з підтримкою командного рядка "

7. Система буде перезавантажити в безпечному режимі.
8. Увійдіть в систему, використовуючи облікові дані. Ви побачите безпечному режимі, написані на всіх 4 куточки вашого робочого столу.

КРОК 3: сценарій виконання засобу налаштування системи (MSCONFIG)

Інструмент конфігурації системи зазвичай відомий як MSConfig може бути доступний з Windows ,. Дотримуйтесь нижче кроки для завантаження Windows 10 в безпечному режимі за допомогою Msconfig.

 1. Натисніть "Windows". Введіть MSConfig і натисніть Enter. або зайдіть в панель управління-> Адміністрування-> Конфігурація системи.
 2. Виберіть вкладку «завантаження» і виберіть прапорець «Безпечний завантажувальний»
 3. Якщо ви хочете, щоб завантажитися в безпечному режимі з підтримкою мережі, потім виберіть 'сеть' замість 'мінімально' у вікні конфігурації системи.
 4. Натисніть кнопку «Застосувати», потім «ОК». З'явиться вікно діалогу.
 5. Натисніть кнопку "перезавантаження", якщо ви хочете відразу завантажитися в безпечному режимі, або натисніть на кнопку «Вихід без перезавантаження», якщо ви хочете перезапустити його вручну пізніше.

Отримати назад і завантаження Windows 10 в звичайному режимі, вам потрібно запустити MSConfig і зніміть прапорець Безпечний режим і натисніть кнопку ОК, Якщо немає Windows буде завжди завантажуватися в безпечному режимі.

пов'язані повідомлення: Як перевстановити Microsoft Прикордонний браузера

Якщо комп'ютер не завантажується на екран входу в систему:

КРОК 4: Використовувати диск відновлення для завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос.

Якщо комп'ютер не завантажується на екран входу в систему, Потім нам необхідно використовувати диск відновлення для завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос. .

Для цього методу, нам потрібно мати диск відновлення. Так що це завжди гарна практика, щоб створити диск відновлення і тримайте його під рукою перед лихо.

Як створити диск відновлення?

 1. Для створення диска відновлення, Вам потрібно мати робочу Windows 10 комп'ютер і флешки (мінімальний розмір: 4 ГБ)
 2. Натисніть "Windows". Тип диска для відновлення
 3. З результатів пошуку, Лівий клік «Створити диск відновлення».
 4. Натисніть кнопку "Так" на спливаючому вікні Служба захисту користувачів, що говорить: "Чи хочете ви, щоб це додаток, щоб внести зміни в свій комп'ютер"
 5. Переконайтеся, що є 'Tick' на системи резервного копіювання файлів на диск відновлення. Натисніть 'Next', і ви побачите екран, який може випробувати ваше терпіння, яке говорить: "Будь ласка, зачекайте"
 6. Підключіть флеш-накопичувач диск / USB до одного з портів USB на комп'ютері. Зачекайте ще деякий час для Windows виявити привід великого пальця руки.
 7. Переконайтеся, що це правильний диск, перш ніж натиснути кнопку "Далі", щоб створити диск відновлення. (Все на диску будуть видалені)
 8. Дотримуйтесь інструкцій.

Як використовувати диск відновлення для завантаження Windows 10 в режимі відновлення?

Переконайтеся, що "Знімні носії" обраний в якості першого завантажувального пристрою в системі BIOS
Підключіть диск відновлення в один з USB-портів
Перезавантаження комп'ютера.

Комп'ютер завантажиться з диска для відновлення, потім дотримуйтесь нижче кроків, щоб завантажитися в безпечному режимі.

Після прийому всередину настройки, Вибрати, Ремонт компьютера-> Усунення неполадок-> Додаткові параметри-> Командний рядок.

Тип bcdedit і вдарив Введіть Ключ на вашій клавіатурі.

Знайдіть Диспетчер завантаження Windows і перевірити По замовчуванням варіант і запишіть його Ідентифікатор з правого боку від нього.
Вона зазвичай встановлюється {поточний}

Тип нижче команду в командному рядку, (Замініть ідентифікатор в таку команду, якщо вона відрізняється в вашій системі)

bcdedit / set {current} safeboot minimal

Удар Введіть для завантаження Windows 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос. .

КРОК № 5: Завантаження Windows 10 Безпечний режим з командного рядка

Завантаження Windows 10 в безпечному режимі від початку до

варіанти:

Завантаження Windows 10 з диска USB з Windows 10 Операційна система або
Завантаження Windows 10 з DVD-диска з Windows 10 Операційна система або
Завантаження Windows 10 з флешки, який має образ відновлення

Як тільки ви зважитеся на установчому носії.

Забезпечити DVD / Знімне пристрій встановлюється в якості першого завантажувального пристрою в Bios системи.
Підключіть USB-накопичувач або вставте DVD-диск, Windows 10 Операційна система
Перезавантаження комп'ютера.
Натисніть кнопку «пробіл» або будь-яку клавішу на клавіатурі при запиті системи.

Комп'ютер завантажиться з вставленого носія.
Потім виконайте наступні дії, щоб використовувати командний рядок для запуску Windows, 10 в безпечному режіме.Найті відповіді на наступні питання? Як зайти в безпечний режим windows 10 якщо система не завантажується. Як зайти в безпечний режим windows 10 при завантаженні. Як запустити безпечний режим windows 10 через біос. .

Після прийому всередину настройки, Вибрати, Ремонт компьютера-> Усунення неполадок.

У групі Додаткові параметри-> Командний рядок.

Натисніть на командного рядка. Введіть ваш пароль для завантаження комп'ютера за допомогою командного рядка.

У вікні командного рядка, Тип bcdedit і вдарив Введіть Ключ на вашій клавіатурі.

Тепер ви побачите список варіантів, організовані в розділи відображаються у вікні командного рядка.

Знайдіть Диспетчер завантаження Windows і перевірити По замовчуванням варіант і запишіть його Ідентифікатор з правого боку від нього.

Вона зазвичай встановлюється {поточний}

Тип нижче команду в командному рядку, (Замініть ідентифікатор в таку команду, якщо вона відрізняється в вашій системі)

bcdedit / set {current} safeboot minimal

Удар Введіть для завантаження Windows 10 в безпечному режимі.

Для завантаження Windows 10 в безпечному режимі з підтримкою мережі, Все, що вам потрібно зробити, це, замінити SAFEBOOT мінімальний з SAFEBOOT мережі в наведеній вище команді.

КРОК 6: Включення застарілих додаткові параметри завантаження використовувати "F8" Key

Клацніть правою кнопкою миші меню Пуск і клацніть по командної рядку (Адміністратор) зі списку.

Копіювати і вставити нижче команди у вікні командного рядка.

bcdedit / set {default} bootmenupolicy legacy

Хіт "Enter"

F8 тепер включена для вашого комп'ютера.

Ви можете тепер перезавантажте комп'ютер і натисніть клавішу F8 кілька разів до тих пір, поки ви бачите на екрані Додаткові параметри.
Виберіть безпечний режим, за допомогою клавіш зі стрілками на клавіатурі.

Щоб відключити параметр F8, Відкрийте вікно командного рядка (Адміністратор). Скопіюйте та вставте наступну команду.

bcdedit / set {default} bootmenupolicy standard

От і все.
Якщо у вас є які-небудь питання або потрібна допомога, ласка, пост в коментарях і я отримаю назад якомога швидше
Ви також можете написати мені на допомогу (в) techtantri.com

пов'язані повідомлення: Як виправити повідомлення про помилку C повний привід або повний диск в ОС Windows 10

Найті відповіді на наступні питання?
Як відкрити вікна 10 в безпечному режимі?
Ви можете здивуватися ,, Як запустити Windows, 10 в безпечному режимі?
Або Як потрапити в безпечний режим Windows 10?
Як запустити Windows, 10 в безпечному режимі за допомогою F8?
Найті відповіді на наступні питання?
Що таке безпечний режим?
Чому він використовується?
Найті відповіді на наступні питання?
Найті відповіді на наступні питання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: