Біржа Qcomment - заробіток на коментарі

 1. рейтингова система
 2. фінансові перспективи
 3. Партнерська програма, як додатковий спосіб доходу
 4. Висновок зароблених грошей
 5. Чи є у біржі недоліки

Сьогодні організувати в мережі власне джерело доходу може практично будь-який користувач. І для цього не обов'язково мати спеціальні знання або досвід роботи в інтернеті. Почати з нуля і отримати вже через кілька днів свої перші гроші може навіть школяр. Головне правильно вибрати ресурс для заробітку. Про один такий проект піде мова в цій статті. Біржа Qcomment - топовий сайт, який користується популярністю серед користувачів, які заробляють гроші в інтернеті на виконанні різних завдань.

Сьогодні в статті

Перед тим, як приступити до роботи, необхідно створити особистий обліковий запис на проект. Для цього не доведеться заповнювати довгих анкет. Досить підтвердити свою згоду з правилами системи і обробкою переданих персональних даних і авторизуватися через одну із соціальних мереж. Для реєстрації доступні профілі в ВКонтакте, Фейсбуці, Гугл Плюс, Інстаграм, Твіттері, Одноклассниках.

Для реєстрації доступні профілі в ВКонтакте, Фейсбуці, Гугл Плюс, Інстаграм, Твіттері, Одноклассниках

Біржа надає зареєстрованим учасникам кілька варіантів роботи, за які виконавці зможуть отримувати реальні гроші:

 1. Лайки, репости, ретвіти в соціальних мережах;
 2. Вступ до групи і спільноти, підписки на паблік і додавання в друзі в соціальних мережах;
 3. Написання коментарів і відгуків в соціальних мережах та інших інтернет-проектах;
 4. Спілкування на форумах;
 5. Перегляд відеоконтенту.

Відразу після реєстрації виконавцю доступний простий заробіток на лайок, репоста і глобально.

Зрозуміло, що чим більше людина буде проявляти свою активність, беручи участь в пропонованих системою проектах, тим більше він зможе заробити. На сторінці вибору замовлень можна налаштувати фільтр і вибрати тільки покази з важливими темами.

Щоб відкрити для себе більше можливостей і завдань, а також збільшити свій заробіток на Qcomment , Виконуючи завдання на біржі рекомендується скласти іспит. Він дозволить перевірити свої сили в написанні відгуків, і в разі успішного проходження, відкриє доступ до великої кількості добре оплачуваних замовлень.

Умови для проходження іспиту не суворі:

 • Обсяг здається тексту від 500 знаків без пробілів;
 • Унікальність від 85%;
 • Грамотний текст без орфографічних і пунктуаційних помилок.

Обсяг здається тексту від 500 знаків без пробілів;  Унікальність від 85%;  Грамотний текст без орфографічних і пунктуаційних помилок

Щоб уникнути завалу іспиту, а на його здачу системою відведена лише одна спроба, рекомендується писати відгук, використовуючи наступні поради:

 • Будувати короткі і інформаційні пропозиції. У них найскладніше допустити пунктуаційні помилки;
 • Перед здачею перевірити текст відгуку на наявність помилок за допомогою декількох систем, наприклад, ворд, text.ru, орфограммка;
 • Для перевірки унікальності використовувати спеціалізований сервіс, наприклад, etxt-антиплагіат , адвего , Text.ru.

Тільки після декількох перевірок можна здавати текст.

рейтингова система

На біржі Qcomment велике значення має рейтинг виконавця. Саме люди з високим рангу отримують найбільш високооплачувані завдання на написання відгуків і коментарів.

Відразу ж після успішного проходження іспиту, автору присвоюється перший рівень. Всього їх 5. Бали для переходу на наступний рівень нараховуються за якісно виконані замовлення. Також оцінюється загальна унікальність зданих текстів і кількість відхилених заявок.

фінансові перспективи

Конкретний дохід цілком залежить від діяльності виконавця, кількості і якості виконаних завдань. Якщо не проходити іспит і брати участь тільки в проектах по виконанню завдань в соціальних мережах, то щоденний заробіток навряд чи перевищить 100 рублів. Досвідчені автори, що мають рівень 3 і вище, заробляють від 500 рублів в день і це не граничні цифри. Робота тут є завжди. У день виконується близько 15000 різних завдань.

Партнерська програма, як додатковий спосіб доходу

У розділі «Партнерська програма» в особистому профілі виконавця доступні промо-матеріали для залучення нових учасників біржі: текстові реферальний посилання, банери різних форматів з вшитой персональної посиланням учасника, відео-інструкція. За дохід залученого учасника, реферер отримує 10% від суми заробітку, за прівеченного рекламодавця - 20% витрачених на рекламу коштів.

Висновок зароблених грошей

Отримати зароблені в соціальних мережах або на відгуках і коментарях гроші можна на електронний гаманець в Вебмані або системі Яндекс. У першому випадку біржею утримується 0, 8% комісійних, у другому-2,5%.

Як і будь-який проект в інтернеті, Qcomment має ряд своїх переваг, завдяки яким кількість її учасників зростає з кожним днем:

 1. Хороша оплата праці, в порівнянні з іншими подібними проектами;
 2. Робота у вільний час, незалежно від часу доби і дня тижня;
 3. Велика кількість різноманітної роботи, як для професійних авторів, так і для новачків.

Чи є у біржі недоліки

Автори відзначають, що час від часу виникають проблеми з замовниками, які постійно відправляють завдання на доопрацювання. При цьому конкретної причини відправки не пояснюють.

Проходження обов'язкового іспиту також деякі учасники виділяють як недолік. Хоча з цим можна посперечатися. Адже таким чином відсіваються автори з недостатньою кваліфікацією і рівнем знань російської мови, а значить, відкрита дорога грамотним авторам.

У будь-якому випадку, спробувати біржу Qcomment в якості проекту для заробітку грошей в інтернеті варто.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: