Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів? | Executive.ru

 1. Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів? Дмитро Малютін , Керівник напрямку інтернет-маркетингу,...
 2. Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.
 3. Як продати або купити сайт
 4. Кожен може відчути себе інвестором
 5. Ложка дьогтю
 6. Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів
 7. Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?
 8. Основні способи монетизації вашого сайту
 9. Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.
 10. Як продати або купити сайт
 11. Кожен може відчути себе інвестором
 12. Ложка дьогтю
 13. Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів
 14. Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?
 15. Основні способи монетизації вашого сайту
 16. Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.
 17. Як продати або купити сайт
 18. Кожен може відчути себе інвестором
 19. Ложка дьогтю
 20. Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів
 21. Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?
 22. Основні способи монетизації вашого сайту
 23. Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.
 24. Як продати або купити сайт
 25. Кожен може відчути себе інвестором
 26. Ложка дьогтю
 27. Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів

Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?

Дмитро Малютін , Керівник напрямку інтернет-маркетингу, КСК груп

Давайте розберемося, що ж все-таки таке покупка і продаж сайтів, як окремий бізнес, і чи можна на цьому заробити. Кому це вигідно? Чи легко поставити такий бізнес «на потік»? Які інструменти нам допоможуть?

Припустимо, є якийсь абстрактний Вася, у якого свій невеликий блог і який він веде на цікаву йому тему. Якщо Вася все робить правильно, то відвідуваність його блогу зростає і в певний момент досягає 300-400 уникав на добу. Після цього пересічний користувач зазвичай замислюється: «А що я можу отримати зі свого сайту?». Я не беру до уваги альтруїстів, які просто пишуть для людей і для себе «не користі ради» - таких людей залишається все менше в Рунеті, на жаль.

Основні способи монетизації вашого сайту

Розглянемо коротко способи монетизації інтернет-ресурсу. У загальному розумінні, без будь-яких ізвращенств, їх всього 8:

1. Контекстна реклама. КМС від Google і РСЯ від Яндекса.

2. Тізерна реклама тематичних сіток. Їх багато. Наприклад, для жіночої тематики - це ladycash, gnezdo та інше. Сюди ж можна віднести рекламу в відео.

3. Банерна реклама - куди ж без неї. Сама нізкоконверсіонная, але найбажаніша пряма реклама веб-майстрами, так як можна вигідно підгорнути рекламодавця і розкрутити його на гарні гроші.

4. Партнерські CPA мережі. Це дуже цікавий і при правильному підході прибутковий вид реклами. Найвідоміші - admittad і cityads.

5. Продаж орендних посилань в агрегаторах. Наприклад в sape, seopult та інше. Тут все ясно.

6. Розміщення статей через агрегатори Miralinks, Gogetlinks і інших.

7. Інтернет-магазин.

8. Всякі popunder, clickuder, bodyclick та інша гидота.

Я не стану в цій статті описувати кожен із способів монетизації - в інеті тонни статей із цього приводу. Рухаємося далі.

Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.

Отже, власник сайту перепробував різні способи монетизації свого сайту. Залежно від тематики сайту регулярно отримувати при такій малій відвідуваності в місяць можна від 100 до 3000-4000 рублів, якщо пощастить. До речі, про тематиках. У бізнесі продажу / покупки сайтів популярністю користуються наступні тематики:

1. Автомобільні сайти. Присвячені всьому, що пов'язано з авто. Нерідко вбудовуються сервісами пробок, аналітикою автопрому. Досить дорога тема.

2. Будівництво, ремонт. Поради з будівництва та ремонту - завжди популярно.

3. Жіноча тема: мода, краса, хобі, кулінарія, рецепти. Як відомо, жінка - двигун торгівлі. В онлайні це також вірно, як і в офлайні.

4. Фінанси. Елітна тема: кредити, вклади, картки. Добре йде, як в контексті, так і CPA.

5. Типу новинні портали. «Типу», тому що відвідуваність у них 5-10 тис. Уникав. Порівняйте з відвідуваністю vedomosti.ru, і відразу стане зрозуміло.

6. Нерухомість.

7. Медицина. Висвітлюється якась одна болячка, причому, чим страшніше, тим популярнішими.

Є багато інших тем, але тут перераховані найпопулярніші, «промислові», які можна поставити в інтернет-бізнесі на потік.

Як продати або купити сайт

Все геніальне просто.

Всього 2 способи: самому особисто або через такі біржі купівлі-продажу. На першому я зупинятися не буду, тому що все залежить від людини, а другий спосіб опишу детальніше.

На момент написання статті існувало всього 2 пристойних біржі з придбання та купівлі сайтів:

1. Телдері

2. PR-CY

Безперечно, Телдері займає за зручністю і обсягом / кількості сайтів перше місце. Тут є все: модерація, різні способи розрахунків, рейтинг користувачів, гарант угоди. Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Я рекомендую вам особисто туди зайти і все подивитися при бажанні. Бо піарити і так хорошу річ хоч і не шкода, але немає сенсу.

Але повернемося до Васі, який вирішив продати свій сайт. Він йде на Телдері, реєструється там, вивчає уважно нюанси аукціону і в підсумку продає своє інтернет-дітище за 70 тис. Руб., Якщо пощастить і якщо у нього «хлібна» тема, наприклад, будівництво.

Що далі?

Далі Вася чеше голову і метикує: а що заважає мені створити і продати 10,20,30 таких же сайтів? Податків «0». Бо, хто з податківців буде морочитися на такі дрібниці? Ось таким чином ми і стали свідками народження нового бізнесу в мережі.

Хоча новим його назвати складно. Біржа Телдері існує з 2011 року, хоча активний розвиток, на мій погляд, почалося протягом останніх 2-3 років.

Щоб зрозуміти, наскільки бізнес купівлі-продажу може бути вам корисний, звернемося до аналізу другої сторони угоди купівлі / продажу - покупцеві.

Кожен може відчути себе інвестором

Отже, якщо з боку продавця сайту все зрозуміло - він продає сайт і одноразово отримує порівняно великий дохід, то, що ж отримує покупець сайту?

Головне, до чого повинна прагнути будь-який адекватний дрібний інвестор (та й не тільки інвестор, а будь-яка розсудлива людина) - це отримання безпечного постійного пасивного доходу!

Невеликий лікнеп з фінансової грамотності. Давайте припустимо, що у вас є вільних 100 000 рублів. Що ви можете зробити з цією сумою?

1. Витратити. Пасивний дохід = 0 руб.

2. Покласти під матрац. Пасивний дохід = 0 руб.

3. Інвестувати в акції, облігації. Чи не варіант, якщо тільки у вас мінімум не 1 млн руб., І ви не профі фондового ринку. Менші суми не принесуть значних прибутків.

4. Відкрити вклад. Чи не беру до уваги дрібні і «псевдо» банки, які, нарешті ЦБ став прикривати. Візьмемо той, що не закриють. Наприклад, «Альфа-Банк». В середньому ви можете отримати з 100 тис. Рублів за рік дохід 10 030 рублів. Тобто через рік у вас буде 110 030 рублів. Чи не беремо нюанси комісій і таку дрібницю, як 20-30% інфляції, яка робить будь-який внесок в кращому випадку йдуть в «0» по прибутковості.

5. Інші способи інвестування (золото, предмети мистецтва, нерухомість і т.д.). Дуже специфічна і дорога ніша. Без зв'язків і пристойного початкового капіталу тут робити нічого.

6. І, нарешті, давайте розглянемо, спосіб отримання пасивного доходу з купленого сайту.

Що ми можемо купити за 100 тис. Руб.?

Йдемо на біржу і вибираємо самі «солодкі» джерела доходу і теми. Теми кожен вибирає, близькі йому. Я вибрав так:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Отримав 12 лотів.

Нехитро вибираю: невеликий будівельний лот.

бачимо:

бачимо:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Заявлений дохід 6 500 рублів на місяць. Відразу віднімаємо звідти 1 500 руб. на доп. витрати (сервер, контент).

Отримуємо за рік 5 500 * 12 = 66 тис. Руб. Здавалося б, що депозит вигідніше. Але давайте подивимося в подальшій перспективі.

За 24 місяці ви отримаєте від депозиту 120 060 руб. (Може трохи більше, якщо ставка прогресивна, але не набагато)

За 24 місяці куплений сайт принесуть Вам 24 * 5500 = 132 тис. Руб. , Що вже більше.

Але у сайту є 1 дуже великий перевагу - потенціал до зростання на відміну від суми вкладу, яка не виросте більше обумовленої в договорі. При наявності рук і голови за 2 роки вже ненульовий сайт можна розгойдати в 1,5-3 рази по відвідуваності точно. Отже, і дохід з сайту можна буде збільшити солідно. А внесок так і залишиться внеском.

Ось і виходить, що виграють усі!

Продавці-умільці отримують відразу непогані гроші, а прості смертні за порівняно невеликі гроші мають шанси не тільки відчути себе інвесторами, але і отримати цінний пасивний дохід.

Ложка дьогтю

Звичайно, в будь-якому грошовому справі треба мати холодну і розумну голову. Інакше нічого не вийде. «Бабло-кнопки» не існує, на жаль. Ось і інтернет-бізнес не панацея від бідності.

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку продавця:

1. Ви повинні бути експертом по SEO-просуванню в Яндексі і Google. Весь монетизованими трафік на 99% буде йти звідти. Покупець головним чином буде оцінювати тільки 2 параметри - відвідуваність з органіки з позиціями і дохід-витрата.

2. До речі, про дохід / витрата. Чим менше у вас буде витрат по сайту, тим привабливішим він буде для покупця. Ніхто не любить морочитися.

3. Купівельна спроможність на ваш погляд цільового клієнта-покупця може бути сильно Вами переоцінена. Іншими словами, ніхто не купить у вас напів-говно-сайт за хороші гроші. Люди, у яких є гроші, як правило, мають нормальну голову на плечах.

4. Тверезо оцінюйте час окупності для покупця. Я зустрічав багато лотів, де окупність 5-10 років. Для довідки нормальна окупність комерційного сайту: 0,5 - 2 роки. Не більше!

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку покупця:

1) Не чекайте, що легко купите гідний сайт - система аукціону не дасть просто так.

2) Не вірте, що сайт, який приносить самі грошей, не має витрат. Має. І добре, якщо не більше половини від доходів. А частіше 2/3. Для підтримки нормальної роботи простого сайту ви повинні витрачати, як мінімум:

 • контент
 • сервер
 • оплату праці, якщо будете наймати когось
 • підтримку просування.

3) Ви повинні розбиратися в темі розвитку сайтів. Інакше не отримаєте бонус розвитку, як я писав вище. Можна, звичайно, купити сайт і «забити» на його підтримку. Але тоді він точно почне потроху марніти і ваші інвестиції виявляться під загрозою.

Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів

Якщо ви, як приватна особа ввійдете в цей бізнес, то в принципі нікому проблем не створите. Суми угод менше 600 тис. Руб. навряд чи зацікавить правоохоронців. Інша справа, коли мова йде про мільйонні угоди. Наведу приклад з Теледері.

Ось скріншот лота, початкова ціна якого 24 млн руб .:

:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Хто в темі, відразу дізнаються, про яке сайті йдеться.

Подібні великі бізнес-угоди можуть залучити непотрібну увагу до цього спокійного бізнесу. І ось тут вже можна говорити про тіньову економіку.

Партнерський матеріал

Додаткова інформація на сайті kskgroup.ru

Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?

Дмитро Малютін , Керівник напрямку інтернет-маркетингу, КСК груп

Давайте розберемося, що ж все-таки таке покупка і продаж сайтів, як окремий бізнес, і чи можна на цьому заробити. Кому це вигідно? Чи легко поставити такий бізнес «на потік»? Які інструменти нам допоможуть?

Припустимо, є якийсь абстрактний Вася, у якого свій невеликий блог і який він веде на цікаву йому тему. Якщо Вася все робить правильно, то відвідуваність його блогу зростає і в певний момент досягає 300-400 уникав на добу. Після цього пересічний користувач зазвичай замислюється: «А що я можу отримати зі свого сайту?». Я не беру до уваги альтруїстів, які просто пишуть для людей і для себе «не користі ради» - таких людей залишається все менше в Рунеті, на жаль.

Основні способи монетизації вашого сайту

Розглянемо коротко способи монетизації інтернет-ресурсу. У загальному розумінні, без будь-яких ізвращенств, їх всього 8:

1. Контекстна реклама. КМС від Google і РСЯ від Яндекса.

2. Тізерна реклама тематичних сіток. Їх багато. Наприклад, для жіночої тематики - це ladycash, gnezdo та інше. Сюди ж можна віднести рекламу в відео.

3. Банерна реклама - куди ж без неї. Сама нізкоконверсіонная, але найбажаніша пряма реклама веб-майстрами, так як можна вигідно підгорнути рекламодавця і розкрутити його на гарні гроші.

4. Партнерські CPA мережі. Це дуже цікавий і при правильному підході прибутковий вид реклами. Найвідоміші - admittad і cityads.

5. Продаж орендних посилань в агрегаторах. Наприклад в sape, seopult та інше. Тут все ясно.

6. Розміщення статей через агрегатори Miralinks, Gogetlinks і інших.

7. Інтернет-магазин.

8. Всякі popunder, clickuder, bodyclick та інша гидота.

Я не стану в цій статті описувати кожен із способів монетизації - в інеті тонни статей із цього приводу. Рухаємося далі.

Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.

Отже, власник сайту перепробував різні способи монетизації свого сайту. Залежно від тематики сайту регулярно отримувати при такій малій відвідуваності в місяць можна від 100 до 3000-4000 рублів, якщо пощастить. До речі, про тематиках. У бізнесі продажу / покупки сайтів популярністю користуються наступні тематики:

1. Автомобільні сайти. Присвячені всьому, що пов'язано з авто. Нерідко вбудовуються сервісами пробок, аналітикою автопрому. Досить дорога тема.

2. Будівництво, ремонт. Поради з будівництва та ремонту - завжди популярно.

3. Жіноча тема: мода, краса, хобі, кулінарія, рецепти. Як відомо, жінка - двигун торгівлі. В онлайні це також вірно, як і в офлайні.

4. Фінанси. Елітна тема: кредити, вклади, картки. Добре йде, як в контексті, так і CPA.

5. Типу новинні портали. «Типу», тому що відвідуваність у них 5-10 тис. Уникав. Порівняйте з відвідуваністю vedomosti.ru, і відразу стане зрозуміло.

6. Нерухомість.

7. Медицина. Висвітлюється якась одна болячка, причому, чим страшніше, тим популярнішими.

Є багато інших тем, але тут перераховані найпопулярніші, «промислові», які можна поставити в інтернет-бізнесі на потік.

Як продати або купити сайт

Все геніальне просто.

Всього 2 способи: самому особисто або через такі біржі купівлі-продажу. На першому я зупинятися не буду, тому що все залежить від людини, а другий спосіб опишу детальніше.

На момент написання статті існувало всього 2 пристойних біржі з придбання та купівлі сайтів:

1. Телдері

2. PR-CY

Безперечно, Телдері займає за зручністю і обсягом / кількості сайтів перше місце. Тут є все: модерація, різні способи розрахунків, рейтинг користувачів, гарант угоди. Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Я рекомендую вам особисто туди зайти і все подивитися при бажанні. Бо піарити і так хорошу річ хоч і не шкода, але немає сенсу.

Але повернемося до Васі, який вирішив продати свій сайт. Він йде на Телдері, реєструється там, вивчає уважно нюанси аукціону і в підсумку продає своє інтернет-дітище за 70 тис. Руб., Якщо пощастить і якщо у нього «хлібна» тема, наприклад, будівництво.

Що далі?

Далі Вася чеше голову і метикує: а що заважає мені створити і продати 10,20,30 таких же сайтів? Податків «0». Бо, хто з податківців буде морочитися на такі дрібниці? Ось таким чином ми і стали свідками народження нового бізнесу в мережі.

Хоча новим його назвати складно. Біржа Телдері існує з 2011 року, хоча активний розвиток, на мій погляд, почалося протягом останніх 2-3 років.

Щоб зрозуміти, наскільки бізнес купівлі-продажу може бути вам корисний, звернемося до аналізу другої сторони угоди купівлі / продажу - покупцеві.

Кожен може відчути себе інвестором

Отже, якщо з боку продавця сайту все зрозуміло - він продає сайт і одноразово отримує порівняно великий дохід, то, що ж отримує покупець сайту?

Головне, до чого повинна прагнути будь-який адекватний дрібний інвестор (та й не тільки інвестор, а будь-яка розсудлива людина) - це отримання безпечного постійного пасивного доходу!

Невеликий лікнеп з фінансової грамотності. Давайте припустимо, що у вас є вільних 100 000 рублів. Що ви можете зробити з цією сумою?

1. Витратити. Пасивний дохід = 0 руб.

2. Покласти під матрац. Пасивний дохід = 0 руб.

3. Інвестувати в акції, облігації. Чи не варіант, якщо тільки у вас мінімум не 1 млн руб., І ви не профі фондового ринку. Менші суми не принесуть значних прибутків.

4. Відкрити вклад. Чи не беру до уваги дрібні і «псевдо» банки, які, нарешті ЦБ став прикривати. Візьмемо той, що не закриють. Наприклад, «Альфа-Банк». В середньому ви можете отримати з 100 тис. Рублів за рік дохід 10 030 рублів. Тобто через рік у вас буде 110 030 рублів. Чи не беремо нюанси комісій і таку дрібницю, як 20-30% інфляції, яка робить будь-який внесок в кращому випадку йдуть в «0» по прибутковості.

5. Інші способи інвестування (золото, предмети мистецтва, нерухомість і т.д.). Дуже специфічна і дорога ніша. Без зв'язків і пристойного початкового капіталу тут робити нічого.

6. І, нарешті, давайте розглянемо, спосіб отримання пасивного доходу з купленого сайту.

Що ми можемо купити за 100 тис. Руб.?

Йдемо на біржу і вибираємо самі «солодкі» джерела доходу і теми. Теми кожен вибирає, близькі йому. Я вибрав так:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Отримав 12 лотів.

Нехитро вибираю: невеликий будівельний лот.

бачимо:

бачимо:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Заявлений дохід 6 500 рублів на місяць. Відразу віднімаємо звідти 1 500 руб. на доп. витрати (сервер, контент).

Отримуємо за рік 5 500 * 12 = 66 тис. Руб. Здавалося б, що депозит вигідніше. Але давайте подивимося в подальшій перспективі.

За 24 місяці ви отримаєте від депозиту 120 060 руб. (Може трохи більше, якщо ставка прогресивна, але не набагато)

За 24 місяці куплений сайт принесуть Вам 24 * 5500 = 132 тис. Руб. , Що вже більше.

Але у сайту є 1 дуже великий перевагу - потенціал до зростання на відміну від суми вкладу, яка не виросте більше обумовленої в договорі. При наявності рук і голови за 2 роки вже ненульовий сайт можна розгойдати в 1,5-3 рази по відвідуваності точно. Отже, і дохід з сайту можна буде збільшити солідно. А внесок так і залишиться внеском.

Ось і виходить, що виграють усі!

Продавці-умільці отримують відразу непогані гроші, а прості смертні за порівняно невеликі гроші мають шанси не тільки відчути себе інвесторами, але і отримати цінний пасивний дохід.

Ложка дьогтю

Звичайно, в будь-якому грошовому справі треба мати холодну і розумну голову. Інакше нічого не вийде. «Бабло-кнопки» не існує, на жаль. Ось і інтернет-бізнес не панацея від бідності.

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку продавця:

1. Ви повинні бути експертом по SEO-просуванню в Яндексі і Google. Весь монетизованими трафік на 99% буде йти звідти. Покупець головним чином буде оцінювати тільки 2 параметри - відвідуваність з органіки з позиціями і дохід-витрата.

2. До речі, про дохід / витрата. Чим менше у вас буде витрат по сайту, тим привабливішим він буде для покупця. Ніхто не любить морочитися.

3. Купівельна спроможність на ваш погляд цільового клієнта-покупця може бути сильно Вами переоцінена. Іншими словами, ніхто не купить у вас напів-говно-сайт за хороші гроші. Люди, у яких є гроші, як правило, мають нормальну голову на плечах.

4. Тверезо оцінюйте час окупності для покупця. Я зустрічав багато лотів, де окупність 5-10 років. Для довідки нормальна окупність комерційного сайту: 0,5 - 2 роки. Не більше!

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку покупця:

1) Не чекайте, що легко купите гідний сайт - система аукціону не дасть просто так.

2) Не вірте, що сайт, який приносить самі грошей, не має витрат. Має. І добре, якщо не більше половини від доходів. А частіше 2/3. Для підтримки нормальної роботи простого сайту ви повинні витрачати, як мінімум:

 • контент
 • сервер
 • оплату праці, якщо будете наймати когось
 • підтримку просування.

3) Ви повинні розбиратися в темі розвитку сайтів. Інакше не отримаєте бонус розвитку, як я писав вище. Можна, звичайно, купити сайт і «забити» на його підтримку. Але тоді він точно почне потроху марніти і ваші інвестиції виявляться під загрозою.

Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів

Якщо ви, як приватна особа ввійдете в цей бізнес, то в принципі нікому проблем не створите. Суми угод менше 600 тис. Руб. навряд чи зацікавить правоохоронців. Інша справа, коли мова йде про мільйонні угоди. Наведу приклад з Теледері.

Ось скріншот лота, початкова ціна якого 24 млн руб .:

:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Хто в темі, відразу дізнаються, про яке сайті йдеться.

Подібні великі бізнес-угоди можуть залучити непотрібну увагу до цього спокійного бізнесу. І ось тут вже можна говорити про тіньову економіку.

Партнерський матеріал

Додаткова інформація на сайті kskgroup.ru

Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?

Дмитро Малютін , Керівник напрямку інтернет-маркетингу, КСК груп

Давайте розберемося, що ж все-таки таке покупка і продаж сайтів, як окремий бізнес, і чи можна на цьому заробити. Кому це вигідно? Чи легко поставити такий бізнес «на потік»? Які інструменти нам допоможуть?

Припустимо, є якийсь абстрактний Вася, у якого свій невеликий блог і який він веде на цікаву йому тему. Якщо Вася все робить правильно, то відвідуваність його блогу зростає і в певний момент досягає 300-400 уникав на добу. Після цього пересічний користувач зазвичай замислюється: «А що я можу отримати зі свого сайту?». Я не беру до уваги альтруїстів, які просто пишуть для людей і для себе «не користі ради» - таких людей залишається все менше в Рунеті, на жаль.

Основні способи монетизації вашого сайту

Розглянемо коротко способи монетизації інтернет-ресурсу. У загальному розумінні, без будь-яких ізвращенств, їх всього 8:

1. Контекстна реклама. КМС від Google і РСЯ від Яндекса.

2. Тізерна реклама тематичних сіток. Їх багато. Наприклад, для жіночої тематики - це ladycash, gnezdo та інше. Сюди ж можна віднести рекламу в відео.

3. Банерна реклама - куди ж без неї. Сама нізкоконверсіонная, але найбажаніша пряма реклама веб-майстрами, так як можна вигідно підгорнути рекламодавця і розкрутити його на гарні гроші.

4. Партнерські CPA мережі. Це дуже цікавий і при правильному підході прибутковий вид реклами. Найвідоміші - admittad і cityads.

5. Продаж орендних посилань в агрегаторах. Наприклад в sape, seopult та інше. Тут все ясно.

6. Розміщення статей через агрегатори Miralinks, Gogetlinks і інших.

7. Інтернет-магазин.

8. Всякі popunder, clickuder, bodyclick та інша гидота.

Я не стану в цій статті описувати кожен із способів монетизації - в інеті тонни статей із цього приводу. Рухаємося далі.

Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.

Отже, власник сайту перепробував різні способи монетизації свого сайту. Залежно від тематики сайту регулярно отримувати при такій малій відвідуваності в місяць можна від 100 до 3000-4000 рублів, якщо пощастить. До речі, про тематиках. У бізнесі продажу / покупки сайтів популярністю користуються наступні тематики:

1. Автомобільні сайти. Присвячені всьому, що пов'язано з авто. Нерідко вбудовуються сервісами пробок, аналітикою автопрому. Досить дорога тема.

2. Будівництво, ремонт. Поради з будівництва та ремонту - завжди популярно.

3. Жіноча тема: мода, краса, хобі, кулінарія, рецепти. Як відомо, жінка - двигун торгівлі. В онлайні це також вірно, як і в офлайні.

4. Фінанси. Елітна тема: кредити, вклади, картки. Добре йде, як в контексті, так і CPA.

5. Типу новинні портали. «Типу», тому що відвідуваність у них 5-10 тис. Уникав. Порівняйте з відвідуваністю vedomosti.ru, і відразу стане зрозуміло.

6. Нерухомість.

7. Медицина. Висвітлюється якась одна болячка, причому, чим страшніше, тим популярнішими.

Є багато інших тем, але тут перераховані найпопулярніші, «промислові», які можна поставити в інтернет-бізнесі на потік.

Як продати або купити сайт

Все геніальне просто.

Всього 2 способи: самому особисто або через такі біржі купівлі-продажу. На першому я зупинятися не буду, тому що все залежить від людини, а другий спосіб опишу детальніше.

На момент написання статті існувало всього 2 пристойних біржі з придбання та купівлі сайтів:

1. Телдері

2. PR-CY

Безперечно, Телдері займає за зручністю і обсягом / кількості сайтів перше місце. Тут є все: модерація, різні способи розрахунків, рейтинг користувачів, гарант угоди. Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Я рекомендую вам особисто туди зайти і все подивитися при бажанні. Бо піарити і так хорошу річ хоч і не шкода, але немає сенсу.

Але повернемося до Васі, який вирішив продати свій сайт. Він йде на Телдері, реєструється там, вивчає уважно нюанси аукціону і в підсумку продає своє інтернет-дітище за 70 тис. Руб., Якщо пощастить і якщо у нього «хлібна» тема, наприклад, будівництво.

Що далі?

Далі Вася чеше голову і метикує: а що заважає мені створити і продати 10,20,30 таких же сайтів? Податків «0». Бо, хто з податківців буде морочитися на такі дрібниці? Ось таким чином ми і стали свідками народження нового бізнесу в мережі.

Хоча новим його назвати складно. Біржа Телдері існує з 2011 року, хоча активний розвиток, на мій погляд, почалося протягом останніх 2-3 років.

Щоб зрозуміти, наскільки бізнес купівлі-продажу може бути вам корисний, звернемося до аналізу другої сторони угоди купівлі / продажу - покупцеві.

Кожен може відчути себе інвестором

Отже, якщо з боку продавця сайту все зрозуміло - він продає сайт і одноразово отримує порівняно великий дохід, то, що ж отримує покупець сайту?

Головне, до чого повинна прагнути будь-який адекватний дрібний інвестор (та й не тільки інвестор, а будь-яка розсудлива людина) - це отримання безпечного постійного пасивного доходу!

Невеликий лікнеп з фінансової грамотності. Давайте припустимо, що у вас є вільних 100 000 рублів. Що ви можете зробити з цією сумою?

1. Витратити. Пасивний дохід = 0 руб.

2. Покласти під матрац. Пасивний дохід = 0 руб.

3. Інвестувати в акції, облігації. Чи не варіант, якщо тільки у вас мінімум не 1 млн руб., І ви не профі фондового ринку. Менші суми не принесуть значних прибутків.

4. Відкрити вклад. Чи не беру до уваги дрібні і «псевдо» банки, які, нарешті ЦБ став прикривати. Візьмемо той, що не закриють. Наприклад, «Альфа-Банк». В середньому ви можете отримати з 100 тис. Рублів за рік дохід 10 030 рублів. Тобто через рік у вас буде 110 030 рублів. Чи не беремо нюанси комісій і таку дрібницю, як 20-30% інфляції, яка робить будь-який внесок в кращому випадку йдуть в «0» по прибутковості.

5. Інші способи інвестування (золото, предмети мистецтва, нерухомість і т.д.). Дуже специфічна і дорога ніша. Без зв'язків і пристойного початкового капіталу тут робити нічого.

6. І, нарешті, давайте розглянемо, спосіб отримання пасивного доходу з купленого сайту.

Що ми можемо купити за 100 тис. Руб.?

Йдемо на біржу і вибираємо самі «солодкі» джерела доходу і теми. Теми кожен вибирає, близькі йому. Я вибрав так:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Отримав 12 лотів.

Нехитро вибираю: невеликий будівельний лот.

бачимо:

бачимо:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Заявлений дохід 6 500 рублів на місяць. Відразу віднімаємо звідти 1 500 руб. на доп. витрати (сервер, контент).

Отримуємо за рік 5 500 * 12 = 66 тис. Руб. Здавалося б, що депозит вигідніше. Але давайте подивимося в подальшій перспективі.

За 24 місяці ви отримаєте від депозиту 120 060 руб. (Може трохи більше, якщо ставка прогресивна, але не набагато)

За 24 місяці куплений сайт принесуть Вам 24 * 5500 = 132 тис. Руб. , Що вже більше.

Але у сайту є 1 дуже великий перевагу - потенціал до зростання на відміну від суми вкладу, яка не виросте більше обумовленої в договорі. При наявності рук і голови за 2 роки вже ненульовий сайт можна розгойдати в 1,5-3 рази по відвідуваності точно. Отже, і дохід з сайту можна буде збільшити солідно. А внесок так і залишиться внеском.

Ось і виходить, що виграють усі!

Продавці-умільці отримують відразу непогані гроші, а прості смертні за порівняно невеликі гроші мають шанси не тільки відчути себе інвесторами, але і отримати цінний пасивний дохід.

Ложка дьогтю

Звичайно, в будь-якому грошовому справі треба мати холодну і розумну голову. Інакше нічого не вийде. «Бабло-кнопки» не існує, на жаль. Ось і інтернет-бізнес не панацея від бідності.

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку продавця:

1. Ви повинні бути експертом по SEO-просуванню в Яндексі і Google. Весь монетизованими трафік на 99% буде йти звідти. Покупець головним чином буде оцінювати тільки 2 параметри - відвідуваність з органіки з позиціями і дохід-витрата.

2. До речі, про дохід / витрата. Чим менше у вас буде витрат по сайту, тим привабливішим він буде для покупця. Ніхто не любить морочитися.

3. Купівельна спроможність на ваш погляд цільового клієнта-покупця може бути сильно Вами переоцінена. Іншими словами, ніхто не купить у вас напів-говно-сайт за хороші гроші. Люди, у яких є гроші, як правило, мають нормальну голову на плечах.

4. Тверезо оцінюйте час окупності для покупця. Я зустрічав багато лотів, де окупність 5-10 років. Для довідки нормальна окупність комерційного сайту: 0,5 - 2 роки. Не більше!

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку покупця:

1) Не чекайте, що легко купите гідний сайт - система аукціону не дасть просто так.

2) Не вірте, що сайт, який приносить самі грошей, не має витрат. Має. І добре, якщо не більше половини від доходів. А частіше 2/3. Для підтримки нормальної роботи простого сайту ви повинні витрачати, як мінімум:

 • контент
 • сервер
 • оплату праці, якщо будете наймати когось
 • підтримку просування.

3) Ви повинні розбиратися в темі розвитку сайтів. Інакше не отримаєте бонус розвитку, як я писав вище. Можна, звичайно, купити сайт і «забити» на його підтримку. Але тоді він точно почне потроху марніти і ваші інвестиції виявляться під загрозою.

Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів

Якщо ви, як приватна особа ввійдете в цей бізнес, то в принципі нікому проблем не створите. Суми угод менше 600 тис. Руб. навряд чи зацікавить правоохоронців. Інша справа, коли мова йде про мільйонні угоди. Наведу приклад з Теледері.

Ось скріншот лота, початкова ціна якого 24 млн руб .:

:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Хто в темі, відразу дізнаються, про яке сайті йдеться.

Подібні великі бізнес-угоди можуть залучити непотрібну увагу до цього спокійного бізнесу. І ось тут вже можна говорити про тіньову економіку.

Партнерський матеріал

Додаткова інформація на сайті kskgroup.ru

Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?

Дмитро Малютін , Керівник напрямку інтернет-маркетингу, КСК груп

Давайте розберемося, що ж все-таки таке покупка і продаж сайтів, як окремий бізнес, і чи можна на цьому заробити. Кому це вигідно? Чи легко поставити такий бізнес «на потік»? Які інструменти нам допоможуть?

Припустимо, є якийсь абстрактний Вася, у якого свій невеликий блог і який він веде на цікаву йому тему. Якщо Вася все робить правильно, то відвідуваність його блогу зростає і в певний момент досягає 300-400 уникав на добу. Після цього пересічний користувач зазвичай замислюється: «А що я можу отримати зі свого сайту?». Я не беру до уваги альтруїстів, які просто пишуть для людей і для себе «не користі ради» - таких людей залишається все менше в Рунеті, на жаль.

Основні способи монетизації вашого сайту

Розглянемо коротко способи монетизації інтернет-ресурсу. У загальному розумінні, без будь-яких ізвращенств, їх всього 8:

1. Контекстна реклама. КМС від Google і РСЯ від Яндекса.

2. Тізерна реклама тематичних сіток. Їх багато. Наприклад, для жіночої тематики - це ladycash, gnezdo та інше. Сюди ж можна віднести рекламу в відео.

3. Банерна реклама - куди ж без неї. Сама нізкоконверсіонная, але найбажаніша пряма реклама веб-майстрами, так як можна вигідно підгорнути рекламодавця і розкрутити його на гарні гроші.

4. Партнерські CPA мережі. Це дуже цікавий і при правильному підході прибутковий вид реклами. Найвідоміші - admittad і cityads.

5. Продаж орендних посилань в агрегаторах. Наприклад в sape, seopult та інше. Тут все ясно.

6. Розміщення статей через агрегатори Miralinks, Gogetlinks і інших.

7. Інтернет-магазин.

8. Всякі popunder, clickuder, bodyclick та інша гидота.

Я не стану в цій статті описувати кожен із способів монетизації - в інеті тонни статей із цього приводу. Рухаємося далі.

Основні теми створення сайтів при купівлі / продажу.

Отже, власник сайту перепробував різні способи монетизації свого сайту. Залежно від тематики сайту регулярно отримувати при такій малій відвідуваності в місяць можна від 100 до 3000-4000 рублів, якщо пощастить. До речі, про тематиках. У бізнесі продажу / покупки сайтів популярністю користуються наступні тематики:

1. Автомобільні сайти. Присвячені всьому, що пов'язано з авто. Нерідко вбудовуються сервісами пробок, аналітикою автопрому. Досить дорога тема.

2. Будівництво, ремонт. Поради з будівництва та ремонту - завжди популярно.

3. Жіноча тема: мода, краса, хобі, кулінарія, рецепти. Як відомо, жінка - двигун торгівлі. В онлайні це також вірно, як і в офлайні.

4. Фінанси. Елітна тема: кредити, вклади, картки. Добре йде, як в контексті, так і CPA.

5. Типу новинні портали. «Типу», тому що відвідуваність у них 5-10 тис. Уникав. Порівняйте з відвідуваністю vedomosti.ru, і відразу стане зрозуміло.

6. Нерухомість.

7. Медицина. Висвітлюється якась одна болячка, причому, чим страшніше, тим популярнішими.

Є багато інших тем, але тут перераховані найпопулярніші, «промислові», які можна поставити в інтернет-бізнесі на потік.

Як продати або купити сайт

Все геніальне просто.

Всього 2 способи: самому особисто або через такі біржі купівлі-продажу. На першому я зупинятися не буду, тому що все залежить від людини, а другий спосіб опишу детальніше.

На момент написання статті існувало всього 2 пристойних біржі з придбання та купівлі сайтів:

1. Телдері

2. PR-CY

Безперечно, Телдері займає за зручністю і обсягом / кількості сайтів перше місце. Тут є все: модерація, різні способи розрахунків, рейтинг користувачів, гарант угоди. Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Додаткова зручність прийде бічній фільтр пошуку лота за критеріями:

Я рекомендую вам особисто туди зайти і все подивитися при бажанні. Бо піарити і так хорошу річ хоч і не шкода, але немає сенсу.

Але повернемося до Васі, який вирішив продати свій сайт. Він йде на Телдері, реєструється там, вивчає уважно нюанси аукціону і в підсумку продає своє інтернет-дітище за 70 тис. Руб., Якщо пощастить і якщо у нього «хлібна» тема, наприклад, будівництво.

Що далі?

Далі Вася чеше голову і метикує: а що заважає мені створити і продати 10,20,30 таких же сайтів? Податків «0». Бо, хто з податківців буде морочитися на такі дрібниці? Ось таким чином ми і стали свідками народження нового бізнесу в мережі.

Хоча новим його назвати складно. Біржа Телдері існує з 2011 року, хоча активний розвиток, на мій погляд, почалося протягом останніх 2-3 років.

Щоб зрозуміти, наскільки бізнес купівлі-продажу може бути вам корисний, звернемося до аналізу другої сторони угоди купівлі / продажу - покупцеві.

Кожен може відчути себе інвестором

Отже, якщо з боку продавця сайту все зрозуміло - він продає сайт і одноразово отримує порівняно великий дохід, то, що ж отримує покупець сайту?

Головне, до чого повинна прагнути будь-який адекватний дрібний інвестор (та й не тільки інвестор, а будь-яка розсудлива людина) - це отримання безпечного постійного пасивного доходу!

Невеликий лікнеп з фінансової грамотності. Давайте припустимо, що у вас є вільних 100 000 рублів. Що ви можете зробити з цією сумою?

1. Витратити. Пасивний дохід = 0 руб.

2. Покласти під матрац. Пасивний дохід = 0 руб.

3. Інвестувати в акції, облігації. Чи не варіант, якщо тільки у вас мінімум не 1 млн руб., І ви не профі фондового ринку. Менші суми не принесуть значних прибутків.

4. Відкрити вклад. Чи не беру до уваги дрібні і «псевдо» банки, які, нарешті ЦБ став прикривати. Візьмемо той, що не закриють. Наприклад, «Альфа-Банк». В середньому ви можете отримати з 100 тис. Рублів за рік дохід 10 030 рублів. Тобто через рік у вас буде 110 030 рублів. Чи не беремо нюанси комісій і таку дрібницю, як 20-30% інфляції, яка робить будь-який внесок в кращому випадку йдуть в «0» по прибутковості.

5. Інші способи інвестування (золото, предмети мистецтва, нерухомість і т.д.). Дуже специфічна і дорога ніша. Без зв'язків і пристойного початкового капіталу тут робити нічого.

6. І, нарешті, давайте розглянемо, спосіб отримання пасивного доходу з купленого сайту.

Що ми можемо купити за 100 тис. Руб.?

Йдемо на біржу і вибираємо самі «солодкі» джерела доходу і теми. Теми кожен вибирає, близькі йому. Я вибрав так:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Отримав 12 лотів.

Нехитро вибираю: невеликий будівельний лот.

бачимо:

бачимо:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Заявлений дохід 6 500 рублів на місяць. Відразу віднімаємо звідти 1 500 руб. на доп. витрати (сервер, контент).

Отримуємо за рік 5 500 * 12 = 66 тис. Руб. Здавалося б, що депозит вигідніше. Але давайте подивимося в подальшій перспективі.

За 24 місяці ви отримаєте від депозиту 120 060 руб. (Може трохи більше, якщо ставка прогресивна, але не набагато)

За 24 місяці куплений сайт принесуть Вам 24 * 5500 = 132 тис. Руб. , Що вже більше.

Але у сайту є 1 дуже великий перевагу - потенціал до зростання на відміну від суми вкладу, яка не виросте більше обумовленої в договорі. При наявності рук і голови за 2 роки вже ненульовий сайт можна розгойдати в 1,5-3 рази по відвідуваності точно. Отже, і дохід з сайту можна буде збільшити солідно. А внесок так і залишиться внеском.

Ось і виходить, що виграють усі!

Продавці-умільці отримують відразу непогані гроші, а прості смертні за порівняно невеликі гроші мають шанси не тільки відчути себе інвесторами, але і отримати цінний пасивний дохід.

Ложка дьогтю

Звичайно, в будь-якому грошовому справі треба мати холодну і розумну голову. Інакше нічого не вийде. «Бабло-кнопки» не існує, на жаль. Ось і інтернет-бізнес не панацея від бідності.

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку продавця:

1. Ви повинні бути експертом по SEO-просуванню в Яндексі і Google. Весь монетизованими трафік на 99% буде йти звідти. Покупець головним чином буде оцінювати тільки 2 параметри - відвідуваність з органіки з позиціями і дохід-витрата.

2. До речі, про дохід / витрата. Чим менше у вас буде витрат по сайту, тим привабливішим він буде для покупця. Ніхто не любить морочитися.

3. Купівельна спроможність на ваш погляд цільового клієнта-покупця може бути сильно Вами переоцінена. Іншими словами, ніхто не купить у вас напів-говно-сайт за хороші гроші. Люди, у яких є гроші, як правило, мають нормальну голову на плечах.

4. Тверезо оцінюйте час окупності для покупця. Я зустрічав багато лотів, де окупність 5-10 років. Для довідки нормальна окупність комерційного сайту: 0,5 - 2 роки. Не більше!

Якщо вирішите влізти в цю тему з боку покупця:

1) Не чекайте, що легко купите гідний сайт - система аукціону не дасть просто так.

2) Не вірте, що сайт, який приносить самі грошей, не має витрат. Має. І добре, якщо не більше половини від доходів. А частіше 2/3. Для підтримки нормальної роботи простого сайту ви повинні витрачати, як мінімум:

 • контент
 • сервер
 • оплату праці, якщо будете наймати когось
 • підтримку просування.

3) Ви повинні розбиратися в темі розвитку сайтів. Інакше не отримаєте бонус розвитку, як я писав вище. Можна, звичайно, купити сайт і «забити» на його підтримку. Але тоді він точно почне потроху марніти і ваші інвестиції виявляться під загрозою.

Втішні висновки по бізнесу купівлі-продажу веб-сайтів

Якщо ви, як приватна особа ввійдете в цей бізнес, то в принципі нікому проблем не створите. Суми угод менше 600 тис. Руб. навряд чи зацікавить правоохоронців. Інша справа, коли мова йде про мільйонні угоди. Наведу приклад з Теледері.

Ось скріншот лота, початкова ціна якого 24 млн руб .:

:

Натисніть на картинку, щоб подивитися в повному розмірі.

Хто в темі, відразу дізнаються, про яке сайті йдеться.

Подібні великі бізнес-угоди можуть залучити непотрібну увагу до цього спокійного бізнесу. І ось тут вже можна говорити про тіньову економіку.

Партнерський матеріал

Додаткова інформація на сайті kskgroup.ru

Чи можна заробити на купівлі і продажу сайтів?
Кому це вигідно?
Чи легко поставити такий бізнес «на потік»?
Які інструменти нам допоможуть?
Після цього пересічний користувач зазвичай замислюється: «А що я можу отримати зі свого сайту?
Далі Вася чеше голову і метикує: а що заважає мені створити і продати 10,20,30 таких же сайтів?
Бо, хто з податківців буде морочитися на такі дрібниці?
Що ви можете зробити з цією сумою?
Кому це вигідно?
Чи легко поставити такий бізнес «на потік»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: