Реєстрація та заробіток на біржі статей Text.ru

  1. Реєстрація на TEXT.RU і початок роботи У профілі учасника під аватаром відображається рейтинг за...
  2. Text.ru - cамая якісна біржа копірайтингу
  3. На біржі Text.ru сувора модерація текстів
  4. І інші приємні дрібниці біржі Текст ру

Реєстрація на TEXT.RU і початок роботи

У профілі учасника під аватаром відображається рейтинг за двома спеціалізаціями: копірайтинг і рерайтинг . Дані показники не завжди збігаються, наприклад, якщо ви віддаєте перевагу писати власні тексти, а не редагувати чужі, то і балів копірайтера у вас буде помітно більше.

Реєстрація на Text.ru досить проста, достатньо заповнити лише ось таку форму і підтвердити вказану адресу електронної пошти (ось посилання якщо ви її забули) переходом по посиланню, яку ви знайдете в висланому вам листі.

Після реєстрації на Text.ru зверніть увагу на функцію настройки облікового запису. У відкрилася анкеті вкажіть своє ім'я, дату народження і стать. Додайте номер мобільного і підберіть приємний аватар - ці нехитрі дії принесуть вам 100 очок рейтингу. У Text.ru є свої групи в соцмережах - вступите в них і отримаєте ще 150 балів.

Навіщо взагалі потрібні ці позначки? Як мінімум, заради особистої вигоди: чим вище ваш статус в системі даної біржі копірайтингу , Тим менше комісія за виконуваний вами праця. Крім того високі показники є підставою довіряти саме вам серед інших можливих авторів.

Інші способи отримання очок перераховані на вкладці «Рейтинг». Дані представлені у вигляді таблиці, нижче розташований ваш поточний рівень і умови переходу в наступний ранг (цей запис складно не помітити через яскравою ілюстрації з хлопчиком, що сидить за партою). Описи і переваги різних статусів можна побачити в розділі «Привілеї».

У шапці сайту розташовані три блоки з посиланнями на список замовлень, перевірку унікальності і магазин статей. Призначення їх, в принципі, зрозуміло з назви - на біржі можна знайти дороге замовлення, в Антиплагіат - подивитися оцінку тексту, в магазині - викласти готову публікацію.

З виконанням завдань, як мені здається, все вже зрозуміло, поговоримо тепер про продаж контенту. Зайти на «вітрину» можна, клікнувши по напису «Магазин статей». Там є кнопка «Додати статтю на продаж», після натискання на яку з'являється цілком стандартна форма з полями «Назва статті», «Опис», «Вартість за 1000 символів» і, звичайно ж, «Зміст», куди потрібно скопіювати заздалегідь написаний і , бажано, перевірений текст.

Після відправки матеріалу, його переглядає модератор, який займається пошуком помилок і неунікальний фрагментів. Ніяких програм на зразок " Advego Plagiatus "тут не передбачено, всі сервіси працюють виключно в онлайн-режимі. Короткі поради із користування послугою перераховані відразу ж під формою введення.

За кожну роботу, що відповідає вимогам Text.ru, виконавцю нараховується 80 балів.

Заробіток на Text.ru

У верхній частині вікна, біля зведення з останніми новинами, відображається баланс вашого облікового запису. Якщо ви ще не встигли виконати яке-небудь доручення або продати хоча б одну статтю, там однозначно буде стояти нуль. коли ваш заробіток в інтернеті на Text.ru досягне суми в 100 рублів (Менша кількість грошей вивести не можна), ви зможете замовити звичайну або експрес-виплату.

Для цього необхідно вказати в налаштуваннях профілю номер рублевого Webmoney гаманця або Qiwi. Можна використовувати і банківський рахунок, але така можливість доступна лише юридичним особам та власникам індивідуального підприємництва.

Можна використовувати і банківський рахунок, але така можливість доступна лише юридичним особам та власникам індивідуального підприємництва

І ще трохи про біржі. Інформація про замовлення представлена ​​у вигляді записів, що містять короткий опис і бюджет завдання, нік рекламодавця, час на виконання і кінцеву дату здачі тексту. Знизу розташована кнопка відгуку, натиснувши на яку ви потрапите в список авторів, що запропонували свої послуги даному замовнику, або кнопка прийняття, якщо замовник не бажає витрачати час на підбір виконавця.

Сміливо погоджуйтеся на всі пропозиції, які тільки зможете прийняти: за відгук нараховується 10 очок в категорію, до якої належить дана   робота в мережі   , Так що навіть якщо вважатимуть за краще не вас, зовсім в програші ви не опинитеся Сміливо погоджуйтеся на всі пропозиції, які тільки зможете прийняти: за відгук нараховується 10 очок в категорію, до якої належить дана робота в мережі , Так що навіть якщо вважатимуть за краще не вас, зовсім в програші ви не опинитеся.

Таким чином, заробіток на Текст ру не таїть в собі ніяких секретів і «підводних каменів» - це всього лише один з шансів заявити про себе для талановитої людини.

Text.ru - cамая якісна біржа копірайтингу

Одна з переваг сайту - програма-антиплагіат, що здійснює глибоку перевірку унікальності введеного матеріалу.

Додаток засноване на модулі кореляційних алгоритмів, доданому через півроку після виникнення Text.ru. Рішення виявилося вкрай доречним - на сьогоднішній день саме такі методи порівняння статей найкраще виявляють крадений або просто неоригінальний матеріал. Внаслідок цього, багато реєструються на проекті не стільки заради того, щоб заробляти написанням статей , Скільки для доступу до функцій перевірки на унікальність і SEO-аналізу (є там і таке, показує заспамленності статті, відсоток «води» та інші цікаві для веб-майстра речі).

Таким чином, здати покупцеві поверхневий рерайт вже не вийде - замовник зможе особисто перевірити висланий вами звіт і викрити вас в професійну непридатність Таким чином, здати покупцеві поверхневий рерайт вже не вийде - замовник зможе особисто перевірити висланий вами звіт і викрити вас в професійну непридатність. На старіших біржах статей такий номер, на жаль, все ще іноді проходить.

Зручність використання також характеризує цей ресурс. Як вже говорилося вище, не потрібно нічого завантажувати, щоб повноцінно працювати з біржею - на відміну від класичних зразків, тут весь процес виконується на сервері, вам демонструють лише готові результати.

На біржі Text.ru сувора модерація текстів

За якість товару в магазині теж можна не хвилюватися - модератори не гребують ретельно прочитанням надісланих текстів, тому ймовірність виявити в свіжокуплений контенті десяток помилок вкрай мала.

Для порівняння подивимося на інші сайти, де теж є обов'язковий контроль над оновленнями каталогу. наприклад, Wmmail (Це, в першу чергу, сайт поштовик для заробітку , Але і біржа там організована дуже непогано) і Etxt . На тлі Text.ru вони виглядають як дитячий садок, поставлений поруч з університетом.

Там враховується літературність стилю, побудова фраз, банальні порівняння і метафори прирівняні до нестачі. Звичайно, якщо ви працюєте на замовника, то вашим головним критиком буде він, але якщо ви звернетеся до арбітражу, то підходити до вашою заявою будуть саме з такою міркою.

Звичайно, якщо ви працюєте на замовника, то вашим головним критиком буде він, але якщо ви звернетеся до арбітражу, то підходити до вашою заявою будуть саме з такою міркою

Деякі вважають, що такі вимоги по відношенню до комерційних продуктів, м'яко кажучи, завищені, однак не можна ж вважати мінусом прагнення до справжнього якості? Тим більше, що грамотний і добре оформлений текст, напевно, приверне більше покупців, ніж безглузде оголошення в три рядки.

Тому багато рекламодавців віддадуть перевагу швидше викласти велику суму за контент, який цього варто, ніж придбати дешевку за відповідною ціною. Особливо якщо згадати, що низькою вартістю нерідко мають статті, автори яких не в змозі зробити їх конкурентоспроможними іншим чином або ж всілякі обмани на кшталт рерайт, які видаються за оригінал.

Копірайтери від таких порядків теж не страждають, тому що винагороджуються їх зусилля по найкращим тарифам. Заробіток на Text.ru менше 25 рублів за 1000 символів тут вважається поганим тоном навіть для виконавців з рангом « школяр ». До речі, школярів в поганому сенсі слова, чи то пак, ледачих, недобросовісних «фахівців», які прагнуть отримати халявний рубль будь-яким доступним способом, на Text.ru немає. Подібний підхід дуже швидко призводить до блокування облікового запису і втрати всіх коштів з нього.

І інші приємні дрібниці біржі Текст ру

На розглянутому нами сайті склалася абсолютно нетипова ситуація - кількість роботодавців перевищує кількість виконавців замовлень. Ніяких вступних внесків при реєстрації немає, іспит з російської мови теж не практикується. Для отримання рейтингу не обов'язково довго складати і продавати, при вході в особистий кабінет поруч з логотипом проекту раз на добу з'являється кнопка «Подарунок». Натиснувши на неї і зігравши в міні-лотерею ви отримаєте випадкове число балів.

Журналістам, в портфоліо яких вже є мінімум одна вдала угода, доступний «Бонус за дослідження сайту», що нараховується кожен раз після певного часу. Подробиці - в нижньому блоці сторінки Text.ru (тільки увійдіть спочатку в свій аккаунт).

ru (тільки увійдіть спочатку в свій аккаунт)

Не можна не відзначити і регулярні оновлення, що зачіпають то дизайн, а то і технічну сторону робочого місця користувачів. До речі, можна самостійно запропонувати ідею удосконалення біржі - адміністратори не соромляться часом йти на поводу бажань людей, що створюють благополуччя сервісу.

Ваша роль на сайті визначається вашими потребами, перекваліфікуватися з копірайтера в замовника і назад - справа п'яти хвилин. Перейдіть в потрібну половину профілю і приступайте до виконання нових обов'язків.

Отже, до якого висновку ми змогли прийти? По-перше, на Text.ru звертаються чималі, за мірками фріланса, гроші, частина з яких, в принципі, може дістатися і вам. Але виключно за умови серйозного підходу до виконання завдань.

Будьте чесні, неунікальний копірайт і недбало зроблений рерайт, по суті - безмовні визнання в жадібності і неповазі до веб-майстру, який вибрав вас з безлічі інших людей. забудьте про синонімайзер - якби все було так легко, до вас би навряд чи хтось звернувся. Чи не переоцінюйте себе - брати замовлення, часу на виконання яких у вас немає, щонайменше, нерозумно. Нехитрі, на перший погляд, правила, але це елементарні закони порядності, без яких, чомусь, що не обійшовся досі жоден стоїть довіри бізнес.

В останні роки біржа Text.ru зарекомендувала себе, як джерело цікавих і гідно оплачуваних замовлень. Будь-яка людина, що володіє російською мовою і вміє складати якісні тексти, може спробувати свої сили в сфері копірайтингу - досить усього лише зайти на сайт і підібрати заявку до душі.

В принципі, не обов'язково навіть виконувати чужі побажання - якщо вам однозначно є що сказати Всесвітній Павутині, можна просто відправити свої статті в Інтернет магазин , Почекати зацікавленого покупця і отримати свій заслужений дохід на статтях .

Варто зауважити, що не тільки виконавців вистачає на вищезгаданій біржі - власники комерційних порталів, регулярно потребують свіжому контенті, теж не обходять Text.ru стороною. Виходячи з цього, легко припустити, яка кількість завдань щодня з'являється в стрічках для копірайтерів і рерайтерів. Та й шанс знайти постійного замовника ще ніхто не відміняв.

Адміністрацію сервісу ніяк не назвеш байдужою до справ працівників: крім іншого, ця команда змогла забезпечити безпеку угод і можливість захисту законних прав авторів статей.

Публікація, виконана на пристойному рівні, як правило, винагороджується своєчасною оплатою. Якщо ж рекламодавець з яких-небудь причин вирішить, так би мовити, заощадити на людину, яка зробила йому матеріал, завжди можна звернутися в арбітраж і обгрунтувати свою точку зору на те, що трапилося. Такі гарантії дуже цінуються в світі фрілансу і віддаленої роботи.

Особливість сайту полягає в тому, що крім стандартного розподілу на копірайт (текст, придуманий виключно автором) і рерайтинг (простіше кажучи, переказ) присутні поділ матеріалів на звичайні і новинні. В іншому, ми маємо справу з хорошою біржею з цілком зрозумілими правилами і здоровою конкуренцією. Всім творчих успіхів і гарного доходу на Text.ru !

Навіщо взагалі потрібні ці позначки?
Деякі вважають, що такі вимоги по відношенню до комерційних продуктів, м'яко кажучи, завищені, однак не можна ж вважати мінусом прагнення до справжнього якості?
Отже, до якого висновку ми змогли прийти?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: